Skocz do zawartości

gEY97SM.png

DarkWolf.

Zarejestrowany
 • Zawartość

  41
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

30 CJ

2 obserwujących

O DarkWolf.

 • Urodziny 18.02.2004

Ostatnie wizyty

310 wyświetleń profilu
 1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 2. DarkWolf.

  [WYKONAWCA] Robię różne awatary

  W jakim programie pracujesz ?
 3. Witam. Chciałbym prosić o chwilowe odblokowanie konta @DarkWolf, zostało ono zablokowane przez pana @Tomo z powodu "multi konto" i nakazał mi zmienić nazwę na swoim starym koncie na te samą jakiej dotychczas używałem. Lecz jest problem, zmieniłem tę nazwe i niby jest wszystko spoko, lecz jest jedno ale. Gdy ktoś chce do mnie napisać to myli konta, używam teraz konta @DarkWolf. , jest mała różnica której ludzie mogą nie zauważyć i piszą wiadomości lub oznaczają tamto konto. Proszę więc o chwilowe odblokowanie konta @DarkWolf lub zmianę jego nazwy na jakąś przypadkową.
 4. Łał, dałem negatywną reakcję dzieciakom a te postanowiły się odgryść i dać taką samą, 

  Wiedziałem ze grają tu dzieci, ale nie wiedziałem że na takim poziomie

  1. Pokaż poprzednie komentarze  4 więcej
  2. DarkWolf.

   DarkWolf.

   Ciiiiii, chciałem podkreślić dziecinne zachowanie.

  3. Vito

   Vito

   @Sufod. 13 letnim ? 15 letnim xdd

  4. Sufod.
 5. DarkWolf.

  Nick

  Dziękuję, już załatwione a gdy będę się logować to czy będę musiał wpisywać RazorS1 czy DarkWolf ?
 6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 7. DarkWolf.

  Nick

  Witam, chciałbym prosić administrację o zmienę mojego nicku na forum z RazorS1 na DarkWolf, ponieważ ja nie wiem jak to zrobić. Spowodowane jest jest to ty ( wiem głupio to brzmi) że nie gram już na koncie RazorS1. Konto DarkWolf jest moim głównym kontem i na nim gram, jednak nie mogę mieć drugiego konta na forum.
 8. Login: DarkWolfSerial: Dodam gdy wbiję do gryNadał: @TomoPowód: Multikonto @RazorS1 Odwołanie: Nie, nie mam multikonta, Konto @RazorS1 jest moim starym kontem, nie gram na nim ponieważ zrobiłem na nim coś głupiego, więc chiałem zacząć rozgrywkę na reswerze od nowa, nie wiem dlaczego otrzymałem blokadę więc chciałbym to wyjaśnić. Wypowiadam się na starym koncie @RazorS1, ponieważ moje ówczesne konto zostało zablokowane.
 9. DarkWolf.

  [ODRZUCONA] Skarga na [xdeta]

  Kurde @Axmell jak tak czytam co napisałeś to trochę robi mi się głupio. @xdeta Przepraszam cię sam w sumie nie wiem czemu napisałem te skargę po prostu byłem wściekły że zostałem zwolniony. Decyzja czy wrócę do AC należy do was ja z całego serca przepraszam i skargę Wycofuję.
 10. DarkWolf.

  [ODRZUCONA] Skarga na [xdeta]

  Odpowiem ci nie jestem taki jak ty że czytam i mam to głęboko. 1. Skarga jest po to żeby dojść do sprawiedliwego rozwiązania. 2. Wnieść chciałbym to że : Po A) cChciałbym wrócić w szeregi AutoCentrum B )Mam proźbę oto aby jakiś supp/admin dla pewności miał dostęp do wszystkich akt AutoCentrum aby nigdy więcej nie było takich przypadków.
 11. DarkWolf.

  [ODRZUCONA] Skarga na [xdeta]

  Jak mam ci to niby udowodnić skoro co tydzień dział z zgłaszaniem nieobecności jest czyszczony ???
 12. DarkWolf.

  [ODRZUCONA] Skarga na [xdeta]

  A więc próbujesz mi powiedzieć że nie zgłosiłem nieobecności tak ? Zgłosiłem swoją nie obecność i czytałem to ,,Oświadczenie " Ja się nie pomyliłem a z tego co tu napisałeś wychodzi że to moja wina.
 13. DarkWolf.

  [ODRZUCONA] Skarga na [xdeta]

  Fajnie że się wypowiedziałeś ale nie mogę się z tobą zgodzić ponieważ próbowałem wyjaśnić sprawę polubownie pisząc do @xdeta co widać na zamieszczonym ss'ie oraz pisałem do @Krzefusty lecz ten powiedział mi że mam pisać do @xdeta co zrobiłem. A skoro mi nie odpisuje to chciałem to załatwić przez forum. Proszę o wypowiedź @maciek00 w tym temacie
 14. DarkWolf.

  [25.08.2018] Domek w BlueBerry

  a co powiesz na 4k ?
 15. DarkWolf.

  [ODRZUCONA] Skarga na [xdeta]

  Nick zgłoszonego: xdeta. DBID: 500 Powód: Bezpodstawnie wyrzucił mnie z AC. Dowody: SS'y. Złamany artykuł KAC: (O ile taki istnieje) Coś od siebie: W odpowiednim dziale zgłosiłem urlop a po tygodniu sprawdziłem forum i tam mam powiadomienie że xdeta wywalił mnie z AC za ,,Nie wyrabianie minut" Po tym jak dowiedziałem się że mnie wyrzucił chciałem z nim to wyjaśnić lecz nie doczekałem się odpowiedzi do wysłanej przeze mnie wiadomości którą widzimy poniżej.
×