Skocz do zawartości

Wykryto Adblocka!

Nie stosujemy agresywnych reklam, a dzięki nim jesteśmy wstanie opłacić serwer oraz stronę.

Dodaj naszą stronę do WhiteListy, to Cię nic nie kosztuje :)

Avenged

Użytkownik
 • Zawartość

  77
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

41 Neutralna

9 obserwujących

O Avenged

 • Urodziny 14 Lipiec

Ostatnie wizyty

332 wyświetleń profilu
 1. Rekrutacja do Szkoły Policyjnej [Wrzesień'17]

  Nick na serwerze: Avenged DBID: 12613 Serial: 989FF72AF3DE033FDC661DF3CEDC03F2 Staż na serwerze: Prawie 400 godzin. Imię: Mam na imię Bartosz. Wiek: Mam 14 lat. Przedstaw się w kilku zdaniach: Jak już wyżej wymieniłem mam na imię Bartosz w skrócie Bartek. Moja przygoda z Multi Theft Auto zaczęła się kilka lat temu. Od początku uwielbiałem grać na serwerach typu RPG lecz niedawno spróbowałem serwera RP po kilku dniach spędzonych na tym serwerze stwierdziłem że to nie dla mnie ponieważ nie jestem aż tak cierpliwą osobom. Na co dzień zajmuję się programowaniem w języku LUA, HTML czy CSS. Programowanie zainteresowało mnie już dawno temu ale dobra wracając do tematu to jestem spokojną, miłą, kulturalną osobom. Lecz wiadomo każdego czasami unoszą nerwy lecz nawet w takich sytuacjach próbuję ukryć to aby nie było po mnie tego widać. Nie jest łatwo mnie też sprowokować do jakiejś kłótni etc. W wolnym czasie lubię sobie pojeździć na rowerze lub wyjść na dwór z kolegami lub koleżankami. Nie jestem typowym "no-lifem" więc potrafię się oderwać od komputera. Aktualnie uczęszczam do drugiej klasy gimnazjum lecz po skończeniu tej szkoły wybieram się do szkoły mundurowej. Czy należałeś/aś już do innych frakcji? ( Jeśli tak, to jakie ): Tak, należałem do frakcji Państowej Straży Pożarnej oraz AutoCentrum. Dlaczego uważasz, że to właśnie ty powinieneś/powinnaś zostać wybrany/a?: Uważam że nadałbym się w rolę stróża prawa, tak jak wymieniłem wyżej nie jest łatwo mnie sprokować, posiadam wysoką wiedzę na temat Policji czy jej oddziałach. Jestem również punktualny i sprawiedliwy dla wszystkich tak samo. Nie toleruję tzw. "faworyzacji" dla graczy. Czy na co dzień masz do czynienia z Policją?: Niestety nie mam lecz w przyszłości planuję skończyć szkołę mundurową. Czy jesteś zapoznany/a z regulaminem Policji?: Czy jesteś zapoznany/a z Kodeksem Ruchu Drogowego?: Tak, oczywiście. Czy masz na swoim koncie kary nadane od członków administracji?: Niestety posiadam. Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na służbę?: Jestem w stanie przesiedzieć od 5 do 6 godzin. Ile czasu tygodniowo jesteś w stanie poświęcić na służbę?: Mniej więcej 40 godzin. Na jaki stopień w skali od 1 do 6 oceniasz swoją ortografię?: Myślę że 5 ponieważ czasami zdarzają mi się błędy interpunkcyjne. Tutaj wklej zdjęcie swoich kar z serwera (/kary): https://imgur.com/a/dHDiD Tutaj wklej zdjęcie statystyk z serwera (/infokonto): https://imgur.com/a/YCuXh
 2. Login: AvengedSerial: 989FF72AF3DE033FDC661DF3CEDC03F2Nadał: Kelly_SeveridePowód: wstawanie po bw, brak rpOdwołanie: Otóż Pan Kelly podczas akcji RP na strefie DM włączył sobie inv i zaczął do nas nawalać. I on sam nie odgrywał RP więc dlaczego ja miałem odgrywać? On został postrzelony i powinien leżeć. Ale jak ja już wstałem to banik i tutaj mamy nadużywanie rangi. Jeżeli ja miałem za to dostać bana to również go proszę dla Pana Kelly za to samo co mi. Dodatkowo dodam że na strefie DM nie obowiązuje RP.
 3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 4. [ODRZUCONA] Skarga na kedziorek

  Nie byłem zbugowany tylko poprostu dobrze uciekałem a ty nie umiesz strzelać. //kedziorek. Ja u siebie strzelałem wprost w twoje ciało. Trochę trudno błoby nie trafić jednej kulki z miniguna. Natomiast nie w tym rzecz. Teraz jak o tym myślę mogła być to wina, mojego lub twojego internetu.
 5. Nick zgłoszonego: kedziorek DBID: --- Powód: Nadużywanie rangi. Dowody: http://imgur.com/a/Pbjs4 Coś od siebie: Jak zwykle, standardowo supporterzy są na służbie i nabijają minutki, a oni sami co robią? Bawią się w najlepsze. Czy to jest fair w stosunku do innych graczy? No nie. + supporter na evencie nie mógł mnie dogonić to dał mi kicka (oczywiście nie słusznego.) następnie zamroził mnie żeby mnie zabić .. (brak mi słów.). + na ostatnim ss widać że w/w supporter przesiaduje na kanałach nie swojej frakcji (z tego co wiem grozi za to ban. Nie jest to pierwszy raz jak widzę go na nie swoich kanałach (czyt. PR) ). Ps. Proszę aby tą skargę rozpatrzył sam @Anonimowy ponieważ u Guardianów jest faworyzacja.
 6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 9. Włamanie

  Już nie ważne. @Lock
 10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 11. Włamanie

  DBID: 12613 DBID: 12613 @Susel023 kasa się zgadza. Ale straciłem org z konta
 12. Witam, piszę tutaj z,prośbą do Guardianów o sprawdzenie danych z logowania dnia 9.08 (Ja się nie logowałem na konto od wczoraj). Dostałem info na fb że odszedł em niby z org a nie odchodziłem. Nie wiem czy coś jeszcze mi tam zniknęło bo nie mam jak narazie wbić na konto na koncie powinno być 170k w kieszeni i około 50k w banku.
 13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 14. Kto tutaj wejdzie?

  Tak @Tobiasz?
×