Skocz do zawartości

gEY97SM.png

Avenged

Programista
 • Zawartość

  288
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

409 Obeznany

O Avenged

 • Urodziny 14 Lipiec

Ostatnie wizyty

2250 wyświetleń profilu
 1. Avenged

  Rekrutacja na Supportera [Czerwiec 2018]

  Nick na serwerze: Avenged DBID: 12613 Serial: 989FF72AF3DE033FDC661DF3CEDC03F2 Staż na serwerze (podaj datę rejestracji oraz ilość przegranych minut): Data Rejestracji: 2016-10-28 15:17:45 Ilość przegranego czasu (min): 110502. Imię: Bartosz Wiek: 15 (14.07 pełne 15 będzie) Przynależność do frakcji: Komenda Główna Policji. Przynależność do organizacji: Suburra Przedstaw się w kilku zdaniach: Witajcie, zapewne chcielibyście mnie bardziej poznać, więc może wymienię wam swoje cechy.Zaczynając od tej mocniejszej strony cechuję się punktualnością, gospodaruje dużą ilością czasu wolnego, lubię poznawać się z nowymi osobami oraz jestem osobą stanowczą przy wszelakich sporach staram się załagodzić sytuację bądź zniwelować ją. Teraz przejdźmy może do gorszej strony bo nie ukrywajmy każdy takowe cechy posiada - nikt nie jest idealny, więc jedną z tych złych cech jest to że można łatwo mnie wyprowadzić z równowagi oraz czasami mam też swoje humory, które poniekąd próbuję ukrywać aby nie było to widoczne oraz nie odbijało się na innych osobach. Teraz może przejdźmy bardziej do opisu mojej osoby - jak zapewne większość osób zauważyła posiadam rangę 'Programista' czyli zajmuję się serwerem od strony technicznej, odciążam developerów z niektórych obowiązków, pomagam graczom etc. Jakby kogoś zainteresowało w jakich językach programuję i jakie znam to są to: PHP, Lua, CSS oraz niedawno podjąłem się JavaScriptu czy też C++. Dlaczego uważasz, że to właśnie ty zasługujesz na stanowisko?: Jak już wyżej wspominałem gospodaruję dużą ilością czasu wolnego tudzież chciałbym go lepiej zagospodarować i dołożyć coś więcej do tego projektu poza aspektami technicznymi. Wielką przyjemność sprawia mi też pomoc graczom - obecnie również pomagam lecz nie mam aż takich możliwości przy pomocy ponieważ w godzinach gdy się znajduję na serwerze mało jest administracji bądź jest czymś zajęta. Odciążenie rang w wyższej hierarchii administracji również by nie była problemem dla mnie. Czy masz na swoim koncie kary nadane od członków administracji?: Tak, posiadam 3 zabrane prawa jazdy oraz 6 wyciszeń kont. (3 wyciszenia ponieważ nalicza podwójnie.) Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić dla serwera?: Jestem w stanie poświęcić od 5 do 6 godzin dziennie. Ile czasu tygodniowo jesteś w stanie poświęcić dla serwera?: Tygodniowo jestem w stanie poświęcić do 40 godzin lecz czasami może być więcej. Na jaki stopień w skali od 1 do 6 oceniasz swoją ortografię?: 5 ponieważ każdemu człowiekowi zdarzają się czasem błędy.
 2. Avenged

  [Propozycja] Dodanie pracy kuriera

  Masz pracę spedytora, która znajduje się nieopodal komisu w SanFierro, LasVenturas i bodajże Los Santos.
 3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 4. Avenged

  Błąd z nowym panelem logowania/wyboru spawnu

  Powinno być już ok. @Fulov
 5. Avenged

  Bug wyciągania z wody/wyboru spawnu.

  Powinno być ok. @.DzikaKlamka
 6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 7. To trzeba iść opić kubusiem!

  1. Kajersky

   Kajersky

   Kiedy na Wrocław wpadać?

  2. Avenged
 8. wtf co tu sie odwaliło

  1. Olafx

   Olafx

   Policja chciała uwalić AC za wszelką cenę no i widzisz udało się. :) ciekawe na kogo teraz?

  2. Avenged
  3. Danio
 9. Avenged

  Brak napisów

  Pobrałeś pliki serwera na nowo?
 10. Avenged

  Brak napisów

  Nie pobrały Ci się czcionki serwerowe - usuń wszystkie pliki z folderu MTA San Andreas -> mods -> deatmatch -> resources. Następnie wejdź na serwer i powinno wszystko być dobrze. @domineikpl
 11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 14. Avenged

  [ZAAKCEPTOWANE][SK] BOLEC

  Witam z tej strony Podkomisarz Avenged na załączonych dowodach widać dokładnie iż oskarżony wymusił pierwszeństwo oraz spowodował kolizję. Reasumując nakładam na oskarżonego mandaty takie jak: Wymuszanie pierwszeństwa [360PLN, 4 pkt karne ] Spowodowanie kolizji [600PLN, 5 pkt karnych ] Twoja skarga została zaakceptowana.
×