Skocz do zawartości

Wykryto Adblocka!

Nie stosujemy agresywnych reklam, a dzięki nim jesteśmy wstanie opłacić serwer oraz stronę.

Dodaj naszą stronę do WhiteListy, to Cię nic nie kosztuje :)

tdw.magik

Użytkownik
 • Zawartość

  37
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

27 Neutralna

2 obserwujących

O tdw.magik

Ostatnie wizyty

96 wyświetleń profilu
 1. (PROPOZYCJA) Otwieranie Dachu

  Jest to możliwe, skoro "warianty" są czasem na serwie zmieniane przez guardianów. Takich pojazdów jest wiele, tyle, że do aut typu feltzer trzeba byłoby stworzyć "dach". A to już trochę roboty + moim zdaniem pogorszyłoby to optymalność. W zasadzie pomysł fajny, ale zamiast składanego dachu w cabrio wolę mieć więcej klatek. Neutralnie z przewagą na nie.
 2. 3x KODY PREMIUM: 01.10.2017 7 DNI ROZSZERZONY

  Takie kody na serwerze można znaleźć nawet za 7-8k.
 3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 5. [ZAAKCEPTOWANE]Skarga na gracza Liiseq

  Ustawiliśmy się za wjazem do PP, widać jak stoję. Bobcat stał obok mnie, mieliśmy się ścigać, omawialiśmy co i jak, aż oskarżony w Nas wjechał waltonem nagle, po czym wycofał (mam wgnieciony zderzak na ss) i skręcił do PP. Zrozumiałbym, gdybyśmy blokowali wjazd, ale jak wspomniałem, byliśmy kawałek za wjazdem.
 6. Rekrutacja do TDW otwarta! Zapraszam na nasze forum tdw.ct8.pl

 7. Baza organizacji TDW.

  Nie robiłem nikomu na złość, tylko mi zrobiono na złość, bo taki koko z gienkiem poprosili Cię byś zrobił tutaj domki. Celowo.
 8. Baza organizacji TDW.

  Jeśli nie rozumiecie znaczenia tego tematu, to się nie wypowiadajcie. Mają zostać usunięte, bo zostały stworzone tylko po to, żeby mi zrobić na złość i ograniczyć mi miejsce organizacji. Wszystko począwszy od wczorajszego zajścia na to wskazało, co potwierdzi @Lorenzo, który próbował Wam coś wczoraj wytłumaczyć.
 9. Witam, kupiłem jakiś czas temu za 12 tysięcy domek-bazę organizacji od @KDrewiusz., ponieważ moja poprzednia baza zaczęła się robić za mała. Brakowało miejsc na autka. Wczoraj musiałem wzywać policję, bo gracz (@TheKokoPL) który mieszka po drugiej stronie ulicy, twierdził, że część mojego "podwórka" to jego teren, wezwałem policję, był na miejscu @Maszek oraz luzak, wezwali dwie lawety, przyjechał nawet sam @Lorenzo. Wszystko zostało wyjaśnione, co prawda w nieco chaotyczny sposób, ale się udało. @TheKokoPL i niejaki @Gienek12 zaczęli mnie straszyć, że tego podwórka będę musiał im ustąpić, bo zrobią sobie w nim jeszcze domki. Zignorowałem to, bo wystarczająco się nairytowałem całym zajściem. Dzisiaj wchodzę na serwer, a w mojej bazie organizacji powstały dwa domki, jeden z nich zajął @Gienek12, ledwo się zrespiłem, to ten zaczął mi grozić, że do jutra rana mam pozabierać część pojazdów, bo wezwie policje. Ok, opisałem całe zajście i sytuacje, więc teraz przejdę do rzeczy. Zapłaciłem za ten domek/bazę 12k, ciesząc się nią do dziś, bo jest to dosyć duży i lokacją atrakcyjny teren. Ktoś na terenie mojej bazy dodał dwa domki, rozumiem, że o tym wszystkim nie wiedział. Tylko tak naprawdę to nie w porządku, bo nie po to płaciłem za ten domek, żeby zaraz mieć mniej miejsca i sąsiadów. Moją prośbą jest usunięcie tych domków, lub po prostu załatwienie jakoś tej sprawy. Są świadkowie. Screen z wczoraj. link Widać tutaj mój domek, po prawej auta. Daje jeszcze screen na którym widać nasze auta organizacji oraz na samym końcu rozbity premier @TheKokoPL, którego zaparkował tam celowo. No a tutaj daję zrzut z dziś, są po lewej dwa nowe domki, a po prawej już jakiś oceanic oraz wyżej wymieniony premier. Nie piszę żadnych skarg, bo guardian miał prawo dodać te domki, tylko chciałbym tutaj "apelować" o ich usunięcie, chyba każdy po przeczytaniu zrozumie dlaczego. Nie miałbym nic do tych domków, gdyby nie to, że za swój domek z tym terenem dałem 12k, a oni te dwa domki dostali jak za darmo, bo płacą tylko za wynajem.
 10. kanał organizacyjny

  Znajdzie ktoś czas na dodanie kanału mumble? (odkop).
 11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 13. Topka pizzeri.

  Skoro użyłem komendy /zmiennick, a w topce został poprzedni (login zmienił mi się wraz z nickiem) to chodzi w sumie o to samo.
 14. Topka działa, lecz nie uwzględnia zmian nicku. Mam drugą pozycję, punkty doświadczenia się aktualizują, ale nie nick.
 15. Witam, zauważyłem że przed zwiększeniem zarobków na weekend lub w trakcie, ktoś majstrował przy pracy w pizzeri. Nie ma parkingu dla graczy naprzeciwko (rozumiem w sumie, bo przestało jarać większość), ale najbardziej brakuje mi sklepiku, zniknął. Nie mogę używać mojej torby na 10 sztuk. Prosiłbym o poprawkę pracy.
×