Skocz do zawartości

gEY97SM.png

Snejczek

Gracz
 • Zawartość

  410
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

220 Prawdziwy gracz

8 obserwujących

O Snejczek

 • Tytuł
  Aspirant Sztabowy
 • Urodziny 26 Luty

Ostatnie wizyty

910 wyświetleń profilu
 1. ehh, no trzymaj się LasQa Szkoda, że tak odchodzisz z dnia na dzień. Spoko było z tobą No cóż jeszcze raz trzymaj się.
 2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 3. Snejczek

  Rekrutacja do Grupy Pozorantów

  Nick na serwerze: Snejczek DBID: 15783 Serial: C5BCE96B0A5BD046014219A6FD6FE903 Staż na serwerze: 2016-12-13 19:47:44 Imię: Klaudiusz Wiek: 15 Przedstaw się w kilku zdaniach: Cześć, nazywam się Klaudiusz, aktualnie posiadam 15 lat i pochodzę z województwa łódzkiego. Interesuję się służbami mundurowymi, piłką nożną, motoryzacją, piłką ręczną, Czy należysz do jakiejś frakcji? ( Jeśli tak, to jakiej ) : KGP Dlaczego uważasz, że to właśnie ty powinieneś/powinnaś zostać wybrany/a?: Ponieważ potrafię odegrać bardzo dobre RP, a jak mi nie wychodzi coś przy RP to staram się to zrobić do końca niż przerywać też. Czy znasz podstawy RP?: Tak Czy jesteś zapoznany/a z regulaminem Grupy Pozorantów?: Tak Czy masz na swoim koncie kary nadane od członków administracji?: Aktualnie nie Na jaki stopień w skali od 1 do 6 oceniasz swoją ortografię?: 5 Tutaj wklej zdjęcie swoich kar z serwera (/kary): Liczba kar gracza 'Snejczek'. Zabrane prawka: 0 Bany: 0 Wyciszenia konta: 0 Tutaj wklej zdjęcie statystyk z serwera (/infokonto): Informacje o 'Snejczek'. Data Rejestracji: 2016-12-13 19:47:44 Ilość przegranego czasu (min): 97296 Ilość przegranego czasu (h): 1622 Ranga: Gracz Opisz jak odegrałbyś akcję RP z drzewem, które po burzy uderzyło w Twój akurat przejeżdżający pojazd (uwzględnij wszystkie czaty /me /do i w miarę możliwości odegraj to w kilku postaciach np. pozorant, policjant, strażak, lekarz): /do na wskutek uderzenia przez piorun w drzewo, drzewo spadło na maskę samochodu sultan. /do Osoba w samochodzie straciła przytomność przez skutek uderzenia. /do Patrol policji patrolujący zauważył sytuacje i przystąpił do zabezpieczenia oraz wezwania PSP i PR. /do Po chwili PSP tak jak i ZRM przyjechało na miejsce. /me (Strażak) sprawdza dostęp do drzwi. /do Brak dostępu, drzwi są zamknięte /do (Strażak)Sprawdza dostęp do bagażnika /do Bagażnik jest zamknięty. /me (Strażak)Zabezpiecza pojazd klinami. /do (Strażak) 4/4 /do Strażacy usunęli drzewo z maski samochodu i przystąpili do dalszej pracy. /do Strażacy przystąpili do czynności ratunkowych czyt. Wydostania osoby z samochodu. /do Po wyciągnięciu osoby z samochodu ZRM zajęło się poszkd. /do Po chwili przyjechało AC co zabrało samochód. /do ZRM zabrało poszkd do szpitala /do Strażacy posprzątali jeszcze teren działań potem wrócili do koszar. /do Po oczyszczeniu drogi policja usunęła blokady w/w.
 4. Snejczek

  Skarga na pracowników frakcji.

  1.Tego nie widziałem, że przez pionowy trawnik przejechał. 2.Gdybyś jechał tą prędkością co jechałeś i byś przejechał to bezsensu, ale jak zwolniłeś i taką prędkością przejechałeś ten offroad to spoko, ale jak wspomniałem na początku. 3.Czary mary BoysiaQ Tutaj nic nie trzeba mówić, jak BoysiaQ poszedł do was na kanał. 4.Hmm ok.
 5. Snejczek

  Skarga na pracowników frakcji.

  Witam, jako iż zostałem oznaczony i byłem na pościgu to się wytłumaczę. Godzina 23:00 gdzie już byłem zmęczony i powoli wracałem na KGP, tuż przejechał koło mnie Sultan gdzie kierował Pedro czyt. FokuS tak na szybko chciałem go zatrzymać do zatrzymania karne z powodu przekroczenia prędkości, ale jeśli chodzi o tą prędkość to nie zrobiłem SS. A to zacznijmy od tego, że rozpocząłem pościg i tak samo go zakończyłem więc tutaj wypowiem się trochę o tych SS, ale też o pościg jak trwał. Po zgłoszeniu 10-70 (Rozpoczęcie pościgu) inne jednostki dołączyły się do pościgu czyli (Iros, Sufod, Koza) w 10 screenie od góry można zauważyć, że Koza chciał zrobić blokadę na całej drodze, ale mu to nie wyszło i kierowca Fokus uderzył w bok radiowozu przy tym nikt nic nie odegrał pościg trwał dalej. 4,6,7,8 screen jest na missionary hill gdzie koza też próbował zrobić blokadę, ale też mu to nie wyszło profeska, a jak widać, że ja zleciałem lekko z góry ponieważ nie zdążyłem zahamować w odpowiednim momencie i przez to spadłem na dół. Na zakrętach bez ściemniana na missionary hill szło mi bardzo kiepsko, nie dawałem rady na missionary zbytnio. To teraz 11 screen, jak zrobiła się masówka, w tym momencie byłem jako jednostką P1, za późno powiedziałem, że skręcamy i tutaj był mój ewidentny błąd, za który przepraszam, że nie poinformowałem inne jednostki, że skręcamy. Dalej to czasami było tak, że inni wjeżdżali w dupcie innych za brak informacji, że skręcamy ITP. A co do blokad to się wypowiem jeszcze, blokady były czasami rozstawiania, ale ty albo sobie skróciłeś tak, jak to zauważyłem na LV, gdzie zrobiłem blokadę wraz z kolczatką i barierkami, ale nie udało się bo sobie ominąłeś ją tak o sobie przez taki lekki offroad, a latanie radiowozem to można samemu zauważyć na SS. Ale wytłumacz mi jedną rzecz Fokus, skąd ty wiedziałeś, co mówiliśmy czasami na taktycznym? Troszkę mnie ciekawi to, a taka jedna rzecz, dlaczego sultan jeszcze na missionary hill tak perfekcyjnie już spadał na bok, ale tak równo spadł, na początku myślałem, że to jest jakiś bug, ale po chwili ktoś się skapnął, że to Fokus albo Arrow ucieka bo w komputerze nikogo nie było o takim DBID ;). Piszę to na szybko i jestem jeszcze zmęczony z wczorajszego dnia. Jeśli coś źle napisałem lub coś innego to śmiało niech mnie poprawi. Dziękuje.
 6. Snejczek

  Beczka śmiechu.

  Gdy BOA przyjedzie na kawę, zamiast łapać poszukiwanych. XD
 7. Snejczek

  Ile lat ma osoba wyżej?

  16
 8. Snejczek

  Beczka śmiechu.

  Gdy trzeba kierowcę złapać w powietrzu bo na drodze nie umie jeździć @danio13113
 9. Wszystkiego najlepszego szkoleniowcu! ❤️ Lekkie opóźnienie, ale są :D 

  1. Parachute

   Parachute

   Dzięki ❤️😂

 10. Snejczek

  Z czym kojarzy Ci się osoba wyżej?

  KGP i mapowanie
 11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 12. Snejczek

  Beczka śmiechu.

  Gdy kosz wejdzie za mocno XD
 13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 14. Snejczek

  Fal - Ogłoszenia

  24.06.2018 Skład został odświeżony.
 15. Snejczek

  [ODRZUCONA] Skarga na Kajersky

  Witam, zostałem oznaczony to się wypowiem. No to zacznijmy od tego, że droga Easter Basin SF została zablokowana ponieważ stacja benzynowa wybuchła, a ty sobie przejechałeś przez wozy PSP tak o sobie i przejechałeś przez blokady, wytłumaczysz mi to jakoś? Widziałeś blokady, a przejechałeś o tak sobie przez te wozy PSP, ja jak latałem małym helikopterem, który dostałem od jednego administratora do zdjęć i przelatując widziałem kilka osób, które przejeżdżają przez to wszystko, a ja ciebie zobaczyłem i powiedziałem na szepcie do kajerskiego, żeby zabrał Ci prawko. Tyle ode mnie.
×