Skocz do zawartości

Wykryto Adblocka!

Nie stosujemy agresywnych reklam, a dzięki nim jesteśmy wstanie opłacić serwer oraz stronę.

Dodaj naszą stronę do WhiteListy, to Cię nic nie kosztuje :)

Grancix

Użytkownik
 • Zawartość

  64
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

57 Przeciętna

O Grancix

Ostatnie wizyty

252 wyświetleń profilu
 1. [ODRZUCONA] Skarga na gracza [MIKEY|YT|]

  To w końcu networki czy czy komputer ci się zacina? Skoro wcisnąłeś przycisk restart, zaciął się komputer. Tutaj piszesz nagle, że dostałeś networka. O ile mi wiadomo, Network Trouble jest zależny tylko od połączenia sieciowego między tobą a serwerem. Zrestartowanie komputera nic w tym momencie nie da. Ewidentnie widać, że ponownie plączesz się w zeznaniach, prezentując nam wersje, które nawzajem się wykluczają.
 2. [ODRZUCONA] Skarga na gracza [MIKEY|YT|]

  Twoje tłumaczenia ponownie nie zgadzają się z niczym Jakiego tunelu? Jeśli wjeżdżając z Bayside Marina miałbyć jechać w stronę tunelu, twój pojazd byłby zwrócony w inną stronę.
 3. [ODRZUCONA] Skarga na gracza [MIKEY|YT|]

  Pragnę wspomnieć jedynie, że wręcz identyczne wytłumaczenia stosują pozostałe osoby, które tłumaczą się z relogów podczas zatrzymania. Dodatkowo, gdyby twoja historia byłaby prawdziwa, zgłosiłbyś się do mnie na serwerze od razu po zalogowaniu się na serwer w celu uniknięcia właśnie takiej skargi.
 4. Nick zgłoszonego: @MIKEYYT DBID: Powód: Reconnect podczas zatrzymania karnego. Dowody: Około godziny 1 nad ranem dnia dzisiejszego wraz z funkcjonariuszem @stefan009 zauważyliśmy, że wyżej wymieniona osoba wykonuje niedozwolony manewr, tj. cofanie na autostradzie. Gdy przystąpiliśmy do zatrzymania, gracz się wylogował. Coś od siebie: Wedle znanego mi taryfikatora, za owe przewinienie przysługuje ban na 7 dni. Wnioskuję więc o zastosowanie wobec gracza takiej kary. Gracz poinformowany o skardze przez oznaczenie oraz przez sms na serwerze.
 5. Nick zgłoszonego: @MIKEYYT DBID: 23124 Powód: Wyzwiska oraz oszczerstwa na chacie lokalnym, jak i premium, liczne przekleństwa Dowody: Zamieszczone poniżej. Coś od siebie: Wszystko zaczęło się niewiele po północy 9.09. Wtedy też zmuszony byłem do interwencji przy kolizji drogowej niedaleko pracy Taxi. Po ustaleniu, że oskarżony jest winny zderzenia, został on obdarowany mandatem. Ów mandat skwitował krótkim: Niedługo potem, gdy powróciłem na patrol, otrzymałem taką oto wiadomość od mojego znajomego (nick zacenzurowany) Kilkanaście minut później napotkałem pana Mikeya rozpowiadającego graczom, że śledzę go bezustannie. Podczas Rutynowej Kontroli Drogowej usłyszałem od pana Mikeya kilka równie ciekawych rzeczy: Myślę, że zaprezentowane w skardze przekleństwa oraz CBK wystarczą, aby wyciszyć gracza na co najmniej kilka dni. Pragnę również wspomnieć, że nie jest to pierwsza tego typu skarga na gracza, co powinno skłonić administrację do zwiększenia wymiaru kary. W razie jakichkolwiek wątpliwości, mogę udostępnić dodatkowe informacje, logi, ssy. Proszę również o wypowiedź gracza @stefan009, który uczestniczył w drugiej połowie mojego nocnego patrolu. //Edit: Gracz został poinformowany o skardze w wiadomości na forum oraz przez oznaczenie w poście.
 6. "Zblakłe" kolory w MTA

  masz paletę kolorów na x16, ustaw rozdzielczość tak, by na końcu było x32
 7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×