Skocz do zawartości

Wykryto Adblocka!

Nie stosujemy agresywnych reklam, a dzięki nim jesteśmy wstanie opłacić serwer oraz stronę.

Dodaj naszą stronę do WhiteListy, to Cię nic nie kosztuje :)

Anonimowy

Developer
 • Zawartość

  80
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  12

Zawartość dodana przez Anonimowy

 1. Problem z premka

  Teleporty podczas spawnowania są dostępne tylko dla osób z aktywnym kontem PREMIUM pakiet rozszerzony. Przykro mi, że się rozczarowałeś. Zauważyłem, że pod F1 w zakładce PREMIUM widnieje nieprawidłowa treść „dostęp do kilku innych spawnów”. Usunąłem ją już i, jako że to nasz błąd, udzielam rekompensaty w postaci 5 dni PREMIUM w pakiecie rozszerzonym. Podaj tu proszę DBID swojego konta, na które mam udzielić rekompensaty.
 2. Błąd na śmieciarkach

  Wina leży prawdopodobnie po stronie Twojego sprzętu. Wszystkim innym działa. Następnym razem dołączaj do utworzonego już teamu.
 3. Blad śmieciarek

  Naprawione.
 4. Prezentujemy nagranie, które ukazuje działanie nowego panelu zarządzania biznesem. Panel ten jest solidnym fundamentem dla konstrukcji całego systemu biznesów. Będzie można zostać między innymi właścicielem stacji paliw. O reszcie biznesów poinformujemy społeczność wraz z postępem prac. Od strony developerskiej wszystko zostało stworzone na najwyższym poziomie. Nawet pliki graficzne zostały zabezpieczone przed kradzieżą. Zdajemy sobie sprawę, że trudno takie podrobić, a chętnych do grabieży jest wielu. Za działanie ukazanego panelu odpowiedzialny jest developer @MajkY. Szatę graficzną przygotowali: @Lemon., @buszmenel oraz @Shiweid. Prosimy o wyrażenie opinii na temat estetyki powyższego tworu.
 5. [ODRZUCONA] Skarga na Lorenzo

  Twoja skarga została odrzucona.
 6. [ODRZUCONA] Skarga na Lorenzo

  Nieporozumienie wynika z niedoinformowania wewnątrz grupy najwyżej postawionych osób oraz niejaśnie przedstawionego komunikatu przez Susla. Lorenzo miał prawo nie wiedzieć o pozwoleniu od Majkiego, dlatego nie widzę tu jego winy. Nowy guardian i tak ma bardzo dużo na głowie, więc nie ma czasu na bieganie za kimś i pytanie czy ma zgodę. Gdyby ktoś zawarł taką informację, do nieporozumienia by nie doszło. Dlatego skargę odrzucam. Autorowi skargi zezwalam na wznowienie działalności, której dotyczy ta skarga. Proszę administrację o udoskonalenie komunikacji. Zamykam.
 7. Sprawa z kody premium

  Opisz problem w mailu na [email protected]
 8. [ODRZUCONA] Skarga na Lorenzo

  Twoja skarga została odrzucona.
 9. [ODRZUCONA] Skarga na Lorenzo

  Akceptuję tłumaczenia Lorenzo.
 10. Zmiany w obsadzie projektu

  Guardian @MajkY zostaje mianowany Developerem serwera. Dzięki temu w całości będzie mógł oddać się aspektom technicznym serwera i nie będzie musiał przeznaczać czasu na rozwiązywanie spraw wśród społeczności. Nie będzie on jednak ingerował w moje decyzje. Wciąż ja trzymam najwyższą pieczę nad serwerem i nie muszę konsultować z nim decyzji, mimo że teoretycznie jesteśmy na tej samej randze.
 11. [ODRZUCONA] Skarga na kedziorek

  Twoja skarga została odrzucona.
 12. [ODRZUCONA] Skarga na kedziorek

  Zarówno autor skargi jak i osoby powiązane z nią poprosiły mnie o rozpatrzenie, więc wyjątkowo rozpatruję ten temat. Do autora skargi: Z Twojej strony mogło to wyglądać zupełnie inaczej niż ze strony osoby oskarżonej. Przez to masz pełne prawo do napisania takiej skargi. Po przeczytaniu postów osób powiązanych z całą sprawą, wyjaśnia się całe nieporozumienie. Dlatego też komunikacja jest tak ważna. Wszystkie opisane przez Ciebie zarzuty zostały odparte przez osoby nimi atakowane. Gdybyście wyjaśnili to na bieżąco poprzez rozmowę - nie byłoby całej sprawy. Wiadomo jednak, że kontakt na serwerze jest ograniczony (szczególnie gdy ma się na głowie cały event, frakcję i jeszcze obowiązki administracyjne na raz), dlatego umożliwiamy pisanie skarg, aby na spokojnie poznać zdanie obu stron. Mam nadzieję, że zrozumiałeś już co tak na prawdę zaszło oraz zrozumiałeś, że nikt nie jest nastawiony na uprzykrzanie Ci życia. Doszło do nieporozumienia, które właśnie zostało wyjaśnione i każdy powinien wyciągnąć z tego wnioski. Wierzę, że nie stosunek do administracji po tym zajściu nie podupadnie w Twoich oczach, a następnym razem, gdy dojdzie do podobnej sytuacji, spróbujesz wyobrazić sobie jak to mogło wyglądać z drugiej strony. Akceptuję tłumaczenia kedziorka. Jeżeli chodzi o nabijanie godzin na służbie, nie pełniąc jej obowiązków - jest to w pewnym stopniu łamanie zasad (supportera i pracownika frakcji*), ale kierując się zdrowym rozsądkiem, w tym przypadku można było dopuścić do takiego czynu. Tutaj wyjaśnia wszystko @PolMed. Nie oznacza to jednak, że w ich ślady powinni pójść inni supporterzy i wykorzystywać rangę do bezkarnego nabijania godzin na służbie. Proszę o rozwagę. * - łamie zasady supportu, ponieważ supporter powinien dawać dobry przykład oraz brać pod uwagę możliwość, że może się komuś nabijanie godzin w ten sposób nie spodobać; łamie zasady pracownika frakcji, ponieważ są one wyraźnie określone w regulaminie frakcji. Ja za popełniony czyn nie wyciągam konsekwencji. Jeżeli lider frakcji stwierdzi jednak, że należy ich ukarać - może to zrobić. Skargę odrzucam, a temat zamykam.
 13. Zmiany w obsadzie projektu

  Administrator @Lorenzo od tego momentu należy do grona Guardian.
 14. [ODRZUCONA] Skarga na Kamsu

  Twoja skarga została odrzucona.
 15. [ODRZUCONA] Skarga na Kamsu

  Akceptuję tłumaczenia Kamsa. Wszystko wyjaśnił w pierwszym komentarzu do skargi.
 16. [ZAAKCEPTOWANA] Skarga na Maciek00

  Twoja skarga została zaakceptowana.
 17. [ZAAKCEPTOWANA] Skarga na Maciek00

  Akceptuję tłumaczenia Maćka. Źle postąpił, jednakże wszystko stało się przez nieporozumienie. Otrzymał już ode mnie upomnienie słowne. Ten epizod sprawi, że taka akcja się już nie powtórzy. Zamykam.
 18. [ZAAKCEPTOWANA] Skarga na Maciek00

  Prosimy o wytłumaczenie Maćka.
 19. Zmiany w obsadzie projektu

  Developer @Anonimowy bierze urlop od 31 lipca 2017r. do 15 sierpnia 2017r. Wyjaśnienie można znaleźć klikając tutaj.
 20. Drodzy gracze! 

  Jak powszechnie wiadomo, staram się utrzymać Was w świadomości co się aktualnie dzieje - to też robię teraz.

  Są wakacje. To dla mnie okres, w którym pracuję sezonowo. Do tej pory znikałem wyłącznie na weekendy. Wyjeżdżałem w sobotę rano i wracałem w niedzielę w nocy (pracuję daleko od domu, nocuję tam). Nie mogę zrezygnować z tej pracy, nawet gdybym chciał. Teraz, gdy pogoda dopisuje, zostałem wezwany przez szefostwo do pracy codziennej, przynajmniej do końca tego tygodnia. Następnie od poniedziałku (7 sierpnia 2017r.) wyjeżdżam na pięciodniowe wakacje. Wracam więc w piątek (11 sierpnia 2017r.). Potem, jak zawsze znikam na weekend - jadę do pracy (więc 12 oraz 13 sierpnia również mnie nie ma). Potem chciałbym jeden dzień poświęcić na spokojny powrót do domu po takiej nieobecności (w poniedziałek 14 sierpnia 2017r.). Na serwer wracam więc dopiero 15 sierpnia 2017r. we wtorek. Podczas mojej nieobecności oczywiście będą rządzili Guardiani. Sprawy, których nie da się rozwiązać bez mojej ingerencji będą musiały poczekać do mojego powrotu. Jeżeli chodzi o aktualizacje na serwerze, ode mnie w tym okresie niestety żadne się nie pojawią. Mam jednak nadzieję, że @MajkY, @maciek00 oraz @Kamsu  udobruchają Was nowościami od siebie. 

  Po powrocie lecę z aktualizacjami najszybciej i najlepiej jak się da. Mój mini plan rozwoju w odpowiedniej kolejności to: profesjonalne linie gaśnicze oraz system pożarów dla PSP (obecny kod jest stary, zbugowany i bardzo źle wygląda - trzeba to zrobić lepiej), następnie zrobię nosze dla Pogotowia Ratunkowego, a dalej coś dla wszystkich graczy, co nieco ukoi gospodarkę, ale to już zobaczycie gdy będzie gotowe. Niewykluczone, że po drodze zajmę się drobnostkami wymaganymi na "teraz".

   

  Podsumowując: biorę urlop od przedwczoraj do 15 sierpnia 2017r. Po powrocie lecę grubo z aktualizacjami. 

   

  Mam nadzieję, że ten wpis wyjaśni wszystkie opinie mówiące, że przestałem interesować się serwerem i nawet na niego nie wchodzę, bo straciłem determinację, albo zająłem się czymś innym. To nieprawda. Korzystam z wakacji i poświęcam się pracy sezonowej.

   

  Pozdrawiam

 21. Zmiany w obsadzie projektu

  @Lemon. po przerwie wraca na stanowisko Supportera. Witamy ponownie!
 22. Fala błędów po przerwie

  Dokładnie tak. //Majk
  1. Pokaż poprzednie komentarze  11 więcej
  2. Anonimowy

   Anonimowy

   Środkiem komunikacyjnym jest albo forum albo serwer. Jeśli jakiś administrator chce, to udostępnia osobom trzecim swoje komunikatory.

  3. Offensywny

   Offensywny

   A mógłbym poprosić o kontakt z panem ?

  4. Raffaello

   Raffaello

   nareszcie forum normalnie funkcjonuje ;) dobra robota ;) 

×