Skocz do zawartości

Anonimowy

Developer
 • Zawartość

  97
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  18

Ostatnia wygrana Anonimowy w Rankingu w dniu 5 Listopad

Anonimowy posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

1278 Znakomita

O Anonimowy

 • Urodziny 14.03.1998

Ostatnie wizyty

7089 wyświetleń profilu
 1. Oficjalne oświadczenie w sprawie sprzedaży i rozdawania majątku na serwerze Emergency Stories MTA Sprzedaż oraz wymiana majątku nigdy nie była popierana przez administrację. Przeciwnie. Jeżeli jednak nie dochodziło do oszustw, administracja nie ingerowała w jednostkowe przypadki. Teraz staje się to zbyt popularne, co szkodzi serwerowi. Z tego powodu zakazane zostają procedery sprzedaży i rozdawania majątku. Osoby, które się tego dopuszczą, zostaną zbanowane, a konta wyczyszczone. Dotyczy to obu stron. Osoby, które dowiedzą się o podobnej sytuacji, proszone są o niezwłoczne przekazanie tych informacji do administratorów celem ochrony dobra wspólnego serwera. Na serwer wprowadzony został kod, który pomoże w weryfikacji powyższych przewinień. Dotyczy to pojazdów oraz gotówki. Jeżeli kod sprawdzi się, zostanie przekształcony na automat, który banuje zdalnie takie konta wraz z serialami. Nigdy żadnej ze stron nie zostanie zwrócone dane dobro. Ani rzeczywiste, ani te w grze. Użytkownicy, którzy się tego dopuszczą czeka wyłącznie nałożona kara i zakończenie rozgrywki na EmStories. Niepotrzebne są osoby, które niszczą struktury serwera. Dodatkowo administratorzy pod nieznanymi nazwami będą próbowali zakupić lub sprzedać majątek w celu podłożenia się. Należy pamiętać, że jeżeli ktoś otrzyma taką ofertę, może być nadana od administratora, który sprawdza uczciwość. W takim przypadku nie musi dojść do transakcji - sama zgoda na udział w procesie sprzedaży lub rozdania majątku zakończy się niepowodzeniem w postaci nałożonej kary. Jedyną legalną formą wzbogacenia się w zamian za dobra rzeczywiste, to możliwość sprzedaży kodów PREMIUM za gotówkę w grze w punktach wymiany. Dla użytkowników, którzy zdecydowali się na zakup kodów PREMIUM przelewem, przygotowany został bardziej atrakcyjny cennik usług, którzy przedstawiony został poniżej: - kod PREMIUM pakiet podstawowy na okres 1 dnia: 1.00 PLN, - kod PREMIUM pakiet podstawowy na okres 7 dni: 3.00 PLN, - kod PREMIUM pakiet podstawowy na okres 30 dni: 10.00 PLN, - kod PREMIUM pakiet rozszerzony na okres 7 dni: 5.00 PLN, - kod PREMIUM pakiet rozszerzony na okres 30 dni: 17.00 PLN. Zamówienia można składać drogą mailową pod adresem: [email protected] Odpowiedź zostanie udzielona w ciągu 24h. Regulamin serwera zostaje wzbogacony o powyższe treści. Zarząd Emergency Stories
 2. Moge prosic o usuniecie postu 

   ponieważ pomyliłem działy.

  Z Góry dziekuje Hipcio94

 3. Zmiany w obsadzie projektu

  Administrator @JetroN zostaje przywrócony do grona Guardian.
 4. Forum przyspieszyło! Dzięki @RacheT!

  1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
  2. tomadr123

   tomadr123

   Fajnie by było gdyby powrócił...

  3. WojekXD

   WojekXD

   Brawoo 👏! 

  4. KacperXDPro

   KacperXDPro

   Brawo,brawo panie administratorze :) 

 5. W związku z przeprowadzoną rekrutacją do supportu, która odbyła się w tym tygodniu, ogłaszamy jej wyniki poniżej. Z przyjemnością informujemy, że funkcje supporterskie otrzymują: Kajersky Jasiu iDeadPool RedArrow Chomik BulaDanio Olczi LasQa Gratulujemy. Jeszcze dzisiaj o godzinie 19:30 odbędzie się spotkanie na komunikatorze głosowym mumble z Guardianem @maciek00. On wytłumaczy podstawowe zasady pełnienia stanowiska w supporcie oraz przydzieli uprawnienia. Prosimy wedle możliwości pojawić się tym spotkaniu, na kanałach administracyjnych. Prosimy o podpisanie w komentarzu przyjęcie powyższych informacji do wiadomości. Inne osoby prosimy o niewypowiadanie się w tym temacie.
 6. Skarga na [maciek00]

  Proszę maćka o wytłumaczenie graczowi za co został ukarany oraz o przedstawienie dowodów lub opisanie czynów, których się podjął w celu weryfikacji oskarżeń.
 7. Zmiany w obsadzie projektu

  Administrator @JetroN staje się ponownie mapperem jako osoba bardzo doświadczona w tej dziedzinie. Od początku tworzył dla nas mapy i dzisiaj powraca do pełnienia tego stanowiska. W celu ułatwienia pracy, uploadu plików na serwer, otrzymuje on dostęp do plików FTP i dodatkowo do bazy danych. @Dominik. wraca do Supportu. Witamy ponownie!
 8. Ej mam pytanie jeśli ktoś okradł mnie przy wymianie. To możesz mi je zwrócić to mój cały dobytek był :D

  1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
  2. Fokus

   Fokus

   ej Tobiasz Ej boom! Administracja nie ponosi odpowiedzialności za wymiany/pożyczki oraz raty! Robiłeś to na własną odpowiedzialność, gracz który Cię oszukał został zbanowany jeśli nie napisze apelacji nie odzyskasz pojazdu.

  3. Tobiasz
  4. BooM18

   BooM18

   Ja pisałem skargę z dowodami gościu dostał bana ale chcę odzyskać pojazd to był mój Clay majątek

 9. Witam. Mam pytanko kiecy będą logi bo chce odzyskać auto skradzione mi

  1. Susel023

   Susel023

   @BooM18 - Wszystko już wróciło do normy ;)

 10. Za kilka LIKE 1k i świętujemy. :)

  1. Tobiasz

   Tobiasz

   PS. A ja 1500 i świętuję.

 11. Zmiany w obsadzie projektu

  @Volff po dłuższej przerwie powraca na stanowisko Supportera. Witaj ponownie!
 12. Wiem że jako jesteś Developerem serwera masz dużo na głowię ale proszę o sprawdzenie skargi na Administratora JetroN który dał mi karę nie adekwatną do mojego czynu!

  1. Susel023

   Susel023

   @kosiakpl - Tak btw. to nie piszemy skarg za nadane kary ;)

  2. Tobiasz

   Tobiasz

   Skargi za nadane kary są zawsze odrzucane, bo od tego nie piszemy skarg.

   Od tego masz apelacje. :) 

    

  3. kosiakpl

   kosiakpl

   Ale mi chodzi o dana mi kare kara jest nie adekwatna do mojego czynu.

 13. Wiem że jako jesteś Developerem serwera masz dużo na głowię ale proszę o sprawdzenie skargi na Administratora JetroN który dał mi karę nie adekwatną do mojego czynu!

  1. Tobiasz

   Tobiasz

   Jeden status wystarczy. 

 14. Kiedy idziemy na piwo ? :D

   

  1. Banaszkowa

   Banaszkowa

   Niezła popisówka, wow, pokazujesz jaki kozak jesteś

    

   wow, jaki dorosły

    

   wow, piwko z załozycielem

  2. CzarnY.

   CzarnY.

   Nie, tylko jak się mieszka niecałe 17km od siebie i gadało się kiedyś za starych czasów to inna bajka :), nie będę Ci tego tłumaczyć bo Twój mózg może nie pojąć tak dużo informacji

  3. Banaszkowa

   Banaszkowa

   Dobrze, ze Twój dużo pojmował, gdy łykałeś prowo i dawałeś sie nagrywac haha

 15. Zmiany w obsadzie projektu

  Guardian @maciek00 zostaje odwieszony. Guardian @Lorenzo zostaje zdegradowany na rangę administrator. Z własnej woli jednak rezygnuje ze wszystkich pełnionych stanowisk w administracji. Dziękujemy za wkład w rozwój serwera. Guardian @Kamsu odchodzi z administracji ze względu na brak czasu. Dziękujemy za wkład w rozwój serwera i z niecierpliwością czekamy na powrót! Zapraszam do zapoznania się z oficjalnym oświadczeniem dotyczącym zaistniałej sytuacji, której wynikiem są powyższe ogłoszenia. Przejdź do oficjalnego oświadczenia dot. sytuacji w gronie guardian.
×