Skocz do zawartości

Wykryto Adblocka!

Nie stosujemy agresywnych reklam, a dzięki nim jesteśmy wstanie opłacić serwer oraz stronę.

Dodaj naszą stronę do WhiteListy, to Cię nic nie kosztuje :)

Anonimowy

Developer
 • Zawartość

  80
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  12

Ostatnia wygrana Anonimowy w Rankingu w dniu 18 Sierpień

Anonimowy posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

815 Znakomita

O Anonimowy

 • Urodziny 14.03.1998

Ostatnie wizyty

4887 wyświetleń profilu
 1. Problem z premka

  Teleporty podczas spawnowania są dostępne tylko dla osób z aktywnym kontem PREMIUM pakiet rozszerzony. Przykro mi, że się rozczarowałeś. Zauważyłem, że pod F1 w zakładce PREMIUM widnieje nieprawidłowa treść „dostęp do kilku innych spawnów”. Usunąłem ją już i, jako że to nasz błąd, udzielam rekompensaty w postaci 5 dni PREMIUM w pakiecie rozszerzonym. Podaj tu proszę DBID swojego konta, na które mam udzielić rekompensaty.
 2. Błąd na śmieciarkach

  Wina leży prawdopodobnie po stronie Twojego sprzętu. Wszystkim innym działa. Następnym razem dołączaj do utworzonego już teamu.
 3. Blad śmieciarek

  Naprawione.
 4. Prezentujemy nagranie, które ukazuje działanie nowego panelu zarządzania biznesem. Panel ten jest solidnym fundamentem dla konstrukcji całego systemu biznesów. Będzie można zostać między innymi właścicielem stacji paliw. O reszcie biznesów poinformujemy społeczność wraz z postępem prac. Od strony developerskiej wszystko zostało stworzone na najwyższym poziomie. Nawet pliki graficzne zostały zabezpieczone przed kradzieżą. Zdajemy sobie sprawę, że trudno takie podrobić, a chętnych do grabieży jest wielu. Za działanie ukazanego panelu odpowiedzialny jest developer @MajkY. Szatę graficzną przygotowali: @Lemon., @buszmenel oraz @Shiweid. Prosimy o wyrażenie opinii na temat estetyki powyższego tworu.
 5. Anonimowy możesz sprawdzić moją apelacje od kary 

  1. Susel023

   Susel023

   @Wilczek100

   Nie patrz na innych. Statusy to nie dział apelacji. Jak ktoś będzie miał czas i chęci to wszystko sprawdzi.

    

   Ostatnimi czasy już całe statusy to prośby o rozpatrzenia...

  2. Wilczek100

   Wilczek100

   Ale chcialem mieć już unbana bo do roku 2018 to bardzo długo

 6. [ODRZUCONA] Skarga na Lorenzo

  Twoja skarga została odrzucona.
 7. [ODRZUCONA] Skarga na Lorenzo

  Nieporozumienie wynika z niedoinformowania wewnątrz grupy najwyżej postawionych osób oraz niejaśnie przedstawionego komunikatu przez Susla. Lorenzo miał prawo nie wiedzieć o pozwoleniu od Majkiego, dlatego nie widzę tu jego winy. Nowy guardian i tak ma bardzo dużo na głowie, więc nie ma czasu na bieganie za kimś i pytanie czy ma zgodę. Gdyby ktoś zawarł taką informację, do nieporozumienia by nie doszło. Dlatego skargę odrzucam. Autorowi skargi zezwalam na wznowienie działalności, której dotyczy ta skarga. Proszę administrację o udoskonalenie komunikacji. Zamykam.
 8. Sprawa z kody premium

  Opisz problem w mailu na premium@emstories.pl.
 9. [ODRZUCONA] Skarga na Lorenzo

  Twoja skarga została odrzucona.
 10. [ODRZUCONA] Skarga na Lorenzo

  Akceptuję tłumaczenia Lorenzo.
 11. jak złożyć podanie na mechanika ? 

  1. Pokaż poprzednie komentarze  9 więcej
  2. Runwald

   Runwald

   @Tobiaszmi oto nawet nie chodzilo ale dobra fajnie ze to juz mowiles jakies 20 razy ale w lv mozna bylo naprawiac nawet sam sie pytalem ale ty wiesz lepiej 

  3. Tobiasz

   Tobiasz

   @Bartex, to przepraszam za pomyłkowe słowa odnośnie tego.

   @Runwald, to może można było w LV naprawiać jak jeszcze @Lorenzo nie był Szefem AC tylko @TehBrO. Teraz gdy pytałem: Czy można w LV naprawiać - odpowiedział: LV jest tylko do szkoleń. <3 

  4. Bartex

   Bartex

   I tak @Tobiasz całej prawdy nigdy się nie dowiesz bo to tylko TehBrO wie :) Byłbym nawet do dziś w AC 

 12. Zmiany w obsadzie projektu

  Guardian @MajkY zostaje mianowany Developerem serwera. Dzięki temu w całości będzie mógł oddać się aspektom technicznym serwera i nie będzie musiał przeznaczać czasu na rozwiązywanie spraw wśród społeczności. Nie będzie on jednak ingerował w moje decyzje. Wciąż ja trzymam najwyższą pieczę nad serwerem i nie muszę konsultować z nim decyzji, mimo że teoretycznie jesteśmy na tej samej randze.
 13. [ODRZUCONA] Skarga na kedziorek

  Twoja skarga została odrzucona.
 14. [ODRZUCONA] Skarga na kedziorek

  Zarówno autor skargi jak i osoby powiązane z nią poprosiły mnie o rozpatrzenie, więc wyjątkowo rozpatruję ten temat. Do autora skargi: Z Twojej strony mogło to wyglądać zupełnie inaczej niż ze strony osoby oskarżonej. Przez to masz pełne prawo do napisania takiej skargi. Po przeczytaniu postów osób powiązanych z całą sprawą, wyjaśnia się całe nieporozumienie. Dlatego też komunikacja jest tak ważna. Wszystkie opisane przez Ciebie zarzuty zostały odparte przez osoby nimi atakowane. Gdybyście wyjaśnili to na bieżąco poprzez rozmowę - nie byłoby całej sprawy. Wiadomo jednak, że kontakt na serwerze jest ograniczony (szczególnie gdy ma się na głowie cały event, frakcję i jeszcze obowiązki administracyjne na raz), dlatego umożliwiamy pisanie skarg, aby na spokojnie poznać zdanie obu stron. Mam nadzieję, że zrozumiałeś już co tak na prawdę zaszło oraz zrozumiałeś, że nikt nie jest nastawiony na uprzykrzanie Ci życia. Doszło do nieporozumienia, które właśnie zostało wyjaśnione i każdy powinien wyciągnąć z tego wnioski. Wierzę, że nie stosunek do administracji po tym zajściu nie podupadnie w Twoich oczach, a następnym razem, gdy dojdzie do podobnej sytuacji, spróbujesz wyobrazić sobie jak to mogło wyglądać z drugiej strony. Akceptuję tłumaczenia kedziorka. Jeżeli chodzi o nabijanie godzin na służbie, nie pełniąc jej obowiązków - jest to w pewnym stopniu łamanie zasad (supportera i pracownika frakcji*), ale kierując się zdrowym rozsądkiem, w tym przypadku można było dopuścić do takiego czynu. Tutaj wyjaśnia wszystko @PolMed. Nie oznacza to jednak, że w ich ślady powinni pójść inni supporterzy i wykorzystywać rangę do bezkarnego nabijania godzin na służbie. Proszę o rozwagę. * - łamie zasady supportu, ponieważ supporter powinien dawać dobry przykład oraz brać pod uwagę możliwość, że może się komuś nabijanie godzin w ten sposób nie spodobać; łamie zasady pracownika frakcji, ponieważ są one wyraźnie określone w regulaminie frakcji. Ja za popełniony czyn nie wyciągam konsekwencji. Jeżeli lider frakcji stwierdzi jednak, że należy ich ukarać - może to zrobić. Skargę odrzucam, a temat zamykam.
 15. Zmiany w obsadzie projektu

  Administrator @Lorenzo od tego momentu należy do grona Guardian.
×