Skocz do zawartości

xXPredatorXx

Użytkownik
 • Zawartość

  38
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez xXPredatorXx

 1. [BAN] CrazyTenMan [FokuS*]

  Napisałeś gdzie Crazy ja mówie że ma bana to ty wmawiasz mi że jak nie on to ja niby ci obiectwałem że za niego spłace i pisałeś do mnie tekst: Jesteś zerem,Jesteś w du***,Pisze zaraz skargę i banik.
 2. [BAN] CrazyTenMan [FokuS*]

  @Fokus. Pisałem ci o tym w pw.
 3. Mumble

  Witam wszystkich nie wiem czemu ale jak wchodze na mm serwea ems to mnie ciągle wywala pomocy prosze.
 4. Regulamin naszej organizacji

  Regulamin: 1.Kazdy pojazd Organizacyjny ma być odstawiony na bazę naprawiony i zatankowany 2.W organizacji ma panować pełna kultura za każde obraźliwe słowo jest kara w wysokości 350pln (żebym ukarał gracza muszę mieć na to ss) 3.Pieniedzmi organizacji zarządza tylko i wyłącznie Blacku! 4. Składka tygodniowa płatna co sobotę do 21 wynosi 1500pln 5. Gdy bierzemy auto organizacji piszemy na czacie organizacyjnym (/o czat organizacji) piszemy B "Biore" i marka autka O "Odkładam do bazy". 6. Zawsze słuchamy się liderów organizacji. 7. Kultura i nie wyzywamy i nie wyśmiewamy się z innych. 8. Nie stosowanie się do regulaminu grozi wydaleniem z organizacji.
 5. Kary

  1. Za nie odstawienie pojazdu na bazę organizacji jest kara w wysokości 1000pln. 2. Za odstawienie zepsutego pojazdu na bazę jest kara w wysokości 200pln + naprawa pojazdu przez tego gracza. 3. Za każdą obrazę skierowana do członka organizacji jest kara w wysokości 350pln. 4. Za nie opłacenie składki w terminie członek organizacji musi zapłacić o 500pln więcej czyli 2000pln.
 6. Mumble

  ok dzięki dzałami już dzieki za pomoc Usuncie to już jest dobrze
 7. Nick: xXPredatorxx Serial: DB288D0EFD35EC9F5A6A3A0AFB158494 Nadał: @Fokus Powód: Nie spłacony dług. Odwołanie: Wiem mam dług u @BlacK ale mam hajs dla niego i jak wejdzie dam mu.Ale nie rozumiem oco chodzi żadnej skargi na mnie nie było WTF prosił bym od UB i oddam @BlacK kase mam a nawet mnie nikt nic nie zapytał czy nazbierałem jak mam dług u kogoś. SORY za Edit Serial chciałem dać
 8. [ZAAKCEPTOWANA] [BAN]xXPredatorXx[Fokus*]

  Szybko @BlacK Ja nie oszustale jak siostra bana zrobi to jak w tej sytułacji to niemogłem oddać na uwuwioną date ale mogłeś do mnie napisać i wysłał bym ci hajs i po sprawie @Fokus dasz ub tera i zapytam adminów żeby spr. Jego dbid i wysle
 9. [ZAAKCEPTOWANA] [BAN]xXPredatorXx[Fokus*]

  Nie co ty. Pojechałem sobie do brata na jakieś 2 godziny to pograłem se z 1 godzine i pojechałem fo domu. Do* A to nie omijanie kary jak na chwilke na serwa weszłem Po ub oddam odrazu kase dla @BlacK tylko prosze o ub no tyle czasu dla serwa poświęciłem to po ub dam odrazu kasę .
 10. [ZAAKCEPTOWANA] [BAN]xXPredatorXx[Fokus*]

  Pliska dajcie ub dam @BlacK kase i już po kłopocie poco przedłużać to.
 11. [ZAAKCEPTOWANA] [BAN]xXPredatorXx[Fokus*]

  A miałem Bana na kompa przez siostre do 13.11.2017 a więc sory a że byłem u brata to pograłem se troche na koncie ale mało a więc nie moja wina odabnujcie i dam hasja mam hajs to dam to sory ale żeby bana nie było to hajs byś miał wtedy ale tera jak mam to bana dostałem było do mn napisać czy mam kase i wysłał bym ci ale UB dostane i ci dam
 12. Login: BlackGirl Serial: DB288D0EFD35EC9F5A6A3A0AFB158494 Nadał: @Iruke Powód: Obrażanie administracji. Odwołanie: Witam chciał bym przeprosić was za moją nie udolną siostrę jest za bardzo porywcza na kłótnie prosił bym o UnBana na moje konto o nicku @xXPredatorXx żebym mógł pracować w AutoCentrum. A więc jak okazuję skruchę dajcie mi UB proszę. Jej nie musicie dawać.
 13. Mumble

  Pomorze ktoś?
 14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 15. [ODRZUCONA] [Ban] BlackGirl [Iruke]

  @RedArrow wiem że ona pisała apelkę ale nie przyjełeś przeprosin ale baedzo proszę przyjmij je taka sytułacja nie bendzie miała miejsca.
 16. [ODRZUCONA] [Ban] BlackGirl [Iruke]

  @Iruke proszę o ub bo chcem pograć sobie na serwerze.
 17. [ODRZUCONA] [Ban] BlackGirl [Iruke]

  A to przepraszam traz wiem że to @Iruke dał a więc sory za pomyłke edytowałem żeby poprawić i serial dać
 18. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 19. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 20. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 21. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 22. Marka pojazdu: Horting Racer 1 ID: Obojętnie Przebieg: Obojętny Tuning: Może być czysty albo mieć tune. Pojemność silnika: 2.5v6 do 3.2v6 kupię. Cena do której szukam horting racera to 400k. Prosił bym o wysyłanie zdjęć Horting racera 1 przy pisaniu tu że ma się na sprzedasz oraz ich silniki i vamx.
 23. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 24. Nick w grze: |RG|xXPredatorXx Serial:DB288D0EFD35EC9F5A6A3A0AFB158494 Nadal: JetroN Powód: Obrazanie administracji. Odwolanie: Prosze o odbanowanie mnie na serwerze prosze o to oraz chcem sie poprawic w zachowaniu po prostu zdenerwowalem sie. Prosze o odbanowanie mnie takie zachowanie sie wiecej nie powtórzy. Sory za orto ale klawiatura oszalala. Edytowalem poto aby dodac serial.
×