Skocz do zawartości

miluski

Użytkownik
 • Zawartość

  447
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

185 Bardzo dobra

O miluski

 • Urodziny 8 Grudzień

Ostatnie wizyty

1591 wyświetleń profilu
 1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 4. Ogłoszenia Pozorantów

  Ogłoszenie z dnia 17.11.2017r. @HERBATAA zdaje egzamin z wynikiem pozytywnym. Jednocześnie zostaje przydzielony do rangi Starszy Pozorant. @Eldzej02 zdaje egzamin z wynikiem pozytywnym. Jednocześnie zostaje przydzielony do rangi Starszy Pozorant. @HaxoFFy zdaje egzamin z wynikiem pozytywnym. Jednocześnie zostaje przydzielony do rangi Pozorant. @Iruke zdaje egzamin z wynikiem pozytywnym. Jednocześnie zostaje przydzielony do rangi Pozorant. @Fifth. zdaje egzamin z wynikiem pozytywnym. Jednocześnie zostaje przydzielony do rangi Pozorant. @Daniel222 zdaje egzamin z wynikiem pozytywnym. Jednocześnie zostaje przydzielony do rangi Młodszy Pozorant. Młodszy Specjalista @Irosawansuje na rangę Specjalista. Pozorant @Tobiasz awansuje na rangę starszy pozorant Specjalista @KAVAA awansuje na rangę Starszy Specjalista Starszy Pozorant @Losttawansuje na rangę Młodszy Specjalista Starszy Pozorant @Tehciu awansuje na rangę Młodszy Specjalista Starszy Pozorant @Venox192 awansuje na rangę Młodszy Specjalista Pozorant @Ochmajgod awansuje na rangę Starszy Pozorant @Iruke bierze urlop na czas 2-3 tygodni z powodu braku dostępu do komputera. Życzymy miłego wypoczynku! @Ochmajgod bierze urlop na okres tygodnia. Życzymy miłego wypoczynku! @Venox192 bierze urlop na okres 8 dni. Życzymy miłego wypoczynku!
 5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 6. Rekrutacja w szeregi Corleone Family

  Nick na serwerze: miluski Staż: Data Rejestracji: 2016-10-14 22:13:51 Ilość przegranego czasu (min): 55065 Ilość przegranego czasu (h): 918 Wiek: 14(w grudniu 15) Coś o sobie: Witam! Jestem Maksymilian, w grudniu kończę 15 lat.Moimi zainteresowaniami są głównie gry, lecz też spacery i ładne dziewczyny.Na co dzień chodzę do 3 klasy gimnazjum, lecz jestem również ministrantem. Myślę iż nadawałbym się do waszej organizacji, ponieważ jestem miłą i towarzyską osobą. Pozdrawiam, miluski.
 7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 12. Regulamin Grupy Pozorantów.

  Aktualizacja. Został zaktualizowany punkt 2.4 z paragrafu 2. Dodano nowy podpunkt w paragrafie 4.(4.13).
 13. Ogłoszenia Pozorantów

  Ogłoszenie z dnia 10.11.2017r. @HERBATAA przechodzi proces rekrutacyjny pomyślnie jednocześnie dołącza do pozorantów na rangę Adept. Gratulujemy! @Iruke przechodzi proces rekrutacyjny pomyślnie jednocześnie dołącza do pozorantów na rangę Adept. Gratulujemy! @Eldzej02 przechodzi proces rekrutacyjny pomyślnie jednocześnie dołącza do pozorantów na rangę Adept. Gratulujemy! @HaxoFFy przechodzi proces rekrutacyjny pomyślnie jednocześnie dołącza do pozorantów na rangę Adept. Gratulujemy! @Wersalka przechodzi proces rekrutacyjny pomyślnie jednocześnie dołącza do pozorantów na rangę Adept. Gratulujemy! @Fifth. nie stawił się na spotkaniu organizacyjnym, lecz usprawiedliwił swoją nieobecność. Otrzymuje czas tygodnia na zgłoszenie się po podstawowe szkolenie i dodanie do panelu. @Daniel222 nie stawił się na spotkaniu organizacyjnym, lecz usprawiedliwił swoją nieobecność. Otrzymuje czas tygodnia na zgłoszenie się po podstawowe szkolenie i dodanie do panelu. Z przykrością informuje iż Adept @Wersalka zostaje zwolniony dyscyplinarnie za posiadanie snajperki ze zbrojowni pozorantów na DM. @Shaller zostaje zawieszony w prawach Pozoranta na okres 5 dni. @Spoko002 za regularnie nękanie i oczernianie zarządu zostaje zwolniony dyscyplinarnie. Zarząd Grupy Pozorantów.
 14. Login: miluskiSerial: B3D14B497720CDF4DD025400B24156B2Nadał: @GarfieldPowód: Nieprawidłowy status użytkownikaOdwołanie: Z racji tego iż kilka miesięcy temu wprowadzono nowy system ostrzeżeń i punktów pomyślałem, iż mam prawo do apelacji. Według nowego systemu punkty wygasają po 3 miesiącach. Popełnionego czynu żałuję i obiecuję poprawę.
 15. Login: miluskiSerial: B3D14B497720CDF4DD025400B24156B2Nadał: @kedziorekPowód: Wypowiadanie się w cudzej skardze/apelacji (pouczenie)Odwołanie: Z racji tego iż kilka miesięcy temu wprowadzono nowy system ostrzeżeń i punktów pomyślałem, iż mam prawo do apelacji. Według nowego systemu ostrzeżenia wygasają chyba po miesiącu. Popełnionego czynu żałuję i obiecuję poprawę.
×