Skocz do zawartości

DawidooYT

Użytkownik
 • Zawartość

  116
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

28 Neutralna

1 obserwujący

O DawidooYT

 1. Skarga na [Chomik]

  Ale skąd ja miałem o tym wiedzieć?? Nigdy nie było tak że dzieci siedzą na DM i kampią więc nigdy tego nie stosowałem
 2. Skarga na [Chomik]

  Przepraszam że się wypowiem ale to własnie ja dałem skarge na @KapitanBomba ponieważ ja nawet nie mogłem wstać a już musiałem spadać. Kapitan bomba powiedział że ma to gdzies ponieważ to Jest DM a więc ja zawołałem Chomika. Proszę nie karać za to @Chomika ponieważ on wykonywał swoją pracę jako Supporter, czyli pomagać graczom. Sorry @Chomik że cię zawołałem bo teraz ty masz przechlapane a więc jeżeli Chomik ma zostać ukarany, to proszę mi dać jego karę bo ja go o to prosiłem. Dziękuje i pozdrawiam DawidooYT
 3. [ODRZUCONA] Skarga na Iruke

  Nie Iruke, ja uciekałem ale powinienes użyć paralizatora a nie mi wbijać DM karabinem.
 4. Nick zgłoszonego: Iruke DBID: 8956 Powód: Wbicie DM 0 RP Dowody: Screen Shoty są niżej Coś od siebie: Proszę o ukaranie Iruke ponieważ to jest aż nie realne, zaczął do mnie napierdzielać karabinkiem i wbił mi DM.
 5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 10. Regulamin

  Regulamin SpeedRun 1. Każdy przed nickiem ma mieć |SR| chyba że jest w Administracji lub frakcji gdzie nie można mieć takiego nicku. 2. Wejscie do frakcji kosztuje 1000 pln po rekrutacji i 500 pln co sobote, jeżeli nie dasz rady zapłacić, skontaktuj się z Zarządem organizacji. 3. Zarząd ma ZAKAZ wybierania pieniędzy z organizacji na naprawę samochodów, pożyczek i paliwo. 4. Zarząd może jedynie wybierać pieniądze na Nowe auta dla organizacji, bazę organizacji i przeglądy samochodów. 5. NIE WYZWYAMY SIĘ! 6. Auta należy naprawiać, tankować i odstawiać do bazy. Ostatni kierowca auta jest za to odpowiedzialny. 7. Jeżeli ktos nie będzie przestrzegać regulaminu, Zarząd organizacji będzie wyznaczał karę. ZAKAZ KOPIOWANIA REGULAMIN AUTORSKI PRZEZ DAWIDOOYT
 11. Nick lidera: |SR|DawidooYT Nazwa organizacji: SpeedRun ID organizacji: 302 W jakim celu będzie wykorzystywany dział: Rekrutacje, urlopy, ogłoszenia, pojazdy Również poprosił bym o to żebyscie założyli kanały na MM. Kanał Luzne rozmowy Zarząd Rekrutacja Pod kanały Rekrutacji Rekrutacja 1 Rekrutacja 2 Akademia Pod kanał Akademii Grupa 1 Grupa 2 Szkolenia Hasła podam 1 osobie na priv!
 12. Nie do niektórych się przyznaje ale nie do wszystkich. Po 2 mówiłem że to tylko po to żeby sprowokować poscig, i ty mówiłes że 0 RP ale jak ty sobie naprawiłes auto tam w blipie to to ma byc RP?
 13. Ogłoszenia San Andreas Taxi Corporation

  @xMatiYTx12 wraca do organizacji na stanowisko praktykanta. Mati jak zasłużysz dostaniesz wyższą range!
 14. [ODRZUCONA] |SKARGA| xMatiYTx12

  Ok daje ci 2 tygodnie
 15. [ODRZUCONA] |SKARGA| xMatiYTx12

  No chce ja aktywować i prowadzic. Proszę jej nie odrzucać
×