Skocz do zawartości

gEY97SM.png

Krzefusty

Gracz
 • Zawartość

  255
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  4

Ostatnia wygrana Krzefusty w dniu 8 Czerwiec

Użytkownicy przyznają Krzefusty punkty reputacji!

Reputacja

713 Zaawansowany

O Krzefusty

 • Urodziny 16.07.1999

Ostatnie wizyty

4493 wyświetleń profilu
 1. Tak więc ... Odchodzę, pewnie wielu z Was domyślało się iż to nastąpi po ostatnich wydarzeniach, część pewnie z tego powodu będzie czerpała sadystyczną przyjemność, a reszta będzie tęsknić. Nie ważne do której grupy należysz, chcę powiedzieć: Dziękuję. Za każdą radosną i smutną chwilę spędzoną na serwerze. Może kiedyś się jeszcze zobaczymy, może nie. W każdym razie życzę wszystkim dalszych sukcesów, i pomyślności. Osoby z którymi w szczególności chciałbym się pożegnać @Tomo - To dzięki tobie rozgrywka miała sens, i miałem dalej siłę brnąć w to wszystko, dziękuję, nadal będziemy mieć kontakt na fb @maciek00 - Dziękuję za daną mi szansę w grudniu 2017, to dzięki Tobie znów mogłem być częścią tego projektu. @Fokus - Dziękuję Ci za nieopisaną pomoc, zawsze byłeś na każde zawołanie, za co serdeczne dzięki. @Tobiasz69 - Dziękuję za mile spędzone chwile, w Twoim towarzystwie zawsze wpadałem w niekontrolowane wybuchy śmiechu @Lou - Nie mieliśmy najlepszego kontaktu, aczkolwiek koniec końców znaleźliśmy wspólny język, dziękuję @Danio / @Harson. - Mieliśmy, mamy, i dalej będziemy mieć kontakt, ale nie sposób było mi tutaj Was nie wymienić @Olafx - Nikt nie potrafi tak zdenerwować jak Ty, za co również dziękuję. @xdeta - Za przyjęcie mnie do AutoCentrum, to dzięki Tobie to wszystko było możliwe @TheFire - Za odpały, i za nieopisaną pomoc, kiedy takowej potrzebowałem. Dziękuję. Dziękuję również całej administracji Emstories, oraz pozdrawiam każdego z osobna Z pewnością jest jeszcze wiele ludzi, o których zapomniałem, a którym wiele zawdzięczam. Wam wszystkim również serdeczne dziękuję. Żegnajcie
 2. Krzefusty

  Ogłoszenia AutoCentrum

  17 / 06 / 2018 ▐ Ogłoszenie 17 / 06 / 2018▐ Szef @Krzefusty ustępuje ze stanowiska lidera AutoCentrum, i jednocześnie odchodzi na listę osób zasłużonych dla frakcji. Decyzją grona Guardian, jak i zarządu AutoCentrum stanowisko lidera frakcji przejmuje Starszy Mistrz Serwisowy @xdeta. Jest to ostatnie pisane przeze mnie ogłoszenie, życzę wszystkim dalszych sukcesów i pomyślności.
 3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 7. Krzefusty

  Problem z DirectX

  Wejdź w "Włącz lub wyłącz funkcje systemu Windows", i upewnij się że ta funkcja jest włączona:
 8. Krzefusty

  Map Edytor

  @Xrey3081 Czy Twój problem został rozwiązany?
 9. Krzefusty

  Gdy podchodzę do urzędu w SF wywala mnie z mta.

  Również borykałem się z tym samym problemem. Jest on najprawdopodobniej spowodowany dużą ilością obiektów ulokowanych w int: 0 oraz dim: 0. Z tego co wiem to było to stworzone zanim zostałem mapperem na serwerze. Postaram się w najbliższej przyszłości zredukować, lub wyeliminować lagi i crashe w tamtej okolicy po przez przeniesienie interioru do innego wymiaru, tymczasem polecam korzystanie z innych bankomatów rozmieszczonych na mapie jeżeli crashe nadal występują.
 10. Krzefusty

  Problem z PC

  Jesteś pewien że się nie przegrzewa? Zweryfikowałeś to? Jeżeli nie to koniecznie to zrób, osobiście polecam ten soft: http://openhardwaremonitor.org/ Pozwala on monitorować nie tylko temperatury poszczególnych podzespołów, ale również RPM wentylatorów, wykorzystanie zasobów, oraz napięcia. Najlepiej będzie jak wkleisz tutaj ss z tego programu.
 11. Krzefusty

  Brak dźwięku silnika

  @secretny123 Czy Twój problem został rozwiązany?
 12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 14. Krzefusty

  Crash MTA

  Możliwe że przy ponownej instalacji MTA nie podałaś poprawnej ścieżki do folderu z GTA SA. Możliwe jest też, że problem jest z samą grą, spróbuj uruchomić samo GTA.
×