Skocz do zawartości

xWilczeK

Użytkownik
 • Zawartość

  65
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

50 Przeciętna

O xWilczeK

 • Urodziny 10.06.2002

Ostatnie wizyty

1057 wyświetleń profilu
 1. weekend nadciąga, a ja nadal mam bana :(

  1. Pokaż poprzednie komentarze  4 więcej
  2. CarmelTube19
  3. xWilczeK

   xWilczeK

   Z aktualną sytuacją, która się dzieje na serwerze nawet jak by wypalił to bym tam nie chciał grać ;)

  4. KacperXDPro

   KacperXDPro

   hehe a banik do kiedy ;) bo akuraś nuda troche na serwie ;-; okej nara pozdro

 2. Skarga na Matt

  Nick pracownika: Matt Powód: Brak kompetencji do posiadania tak wysokiego stopnia w PSP. Dowody: http://imgur.com/a/vUHkI Coś od siebie: Napisałem na forum prośbę o odejście która została zaakceptowana przez Susła. Matt pisał mi na konfie PSP na EMS'ie że czeka na odpowiedź co z frakcją, stwierdził że nic nie napisałem że odchodzę choć napisałem i zostało to zaakceptowane po czym po kilku minutach wyrzucił mnie dyscyplinarnie z frakcji. Ponad to Matt strasznie olewa frakcję i tak naprawde gdyby nie Suseł to frakcja dalej stała by w miejscu. Proszę o wypowiedź GUARDIANÓW a najlepiej Macieja00 ponieważ to co robi owy "Komendant" jest ŚMIESZNE. Chciałbym podkreślić, że zacząłem otrzymywać punkty już po tym jak odszedłem z owej frakcji, więc to co pisze Suseł jest kompletną bzdurą, do tego doszły mnie słuchy, iż zostałem wpisany na czarną listę liderów, chciałbym znać powód podjęcia takiego kroku, zwłaszcza, iż wojnę którą zacząłem zrobiłem już po odejściu. Owy Komendant załatwia swoje sprawy dziecinnie, jeżeli pojawia się problem to usuwa pracowników, żeby za wiele prawdy nie wyszło Nie jestem jedyną osobą która uważa, że obecny Komendant nie nadaje się do tego co robi i już dawno powinien to zostawić komuś bardziej kompetentnemu. Piszę drugi raz ponieważ tamtą napisałem źle.
 3. Skarga na Matt

  Chciałbym jeszcze podkreślić, że nawet poza forum i serwerem reprezentujecie Emergency Stories, prawda? @Susel023 jeżeli Twoje zdjęcie pojawiło się w internecie, już nic na to nie poradzimy. Czy ja mógłbym Cię skarżyć, jeżeli wziął byś z Facebooka moje zdjęcie a następnie rozpowszechniał je? Nie. Nie dopilnowałeś, twój problem. Tak więc ta skarga będzie tylko na Matta, a na Ciebię może napiszę oddzielną skargę, dziękuję.
 4. Skarga na Matt

  Skarga się kumuluje, najwyżej zostanie przeniesiona. Głównie chodzi mi o śmieszne zachowanie "komendanta" Matta, lecz przy okazji pojawiłeś się Ty.
 5. Skarga na Matt

  Podkreślam również, że jesteście zwykłymi graczami, lecz z kilkoma przywilejami, aby pilnować serwera i "pomagać" graczom, dlatego jeżeli coś dla was nie jest wygodne, to nie możecie załatwiać tego swoją władzą a tym samym niszczyć graczy. Proszę Guardianów o nie zamykanie tego, lecz przyjrzenie się tego, co Ci dwaj supporterzy odczyniają, a co Matt robi na stanowisku Komendanta. Wy załatwiacie sprawy punktami i innymi karami, gracze nie mają jak się bronić.
 6. Skarga na Matt

  Chciałbym podkreślić, że zacząłem otrzymywać punkty już po tym jak odszedłem z owej frakcji, więc to co pisze Suseł jest kompletną bzdurą, do tego doszły mnie słuchy, iż zostałem wpisany na czarną listę liderów, chciałbym znać powód podjęcia takiego kroku, zwłaszcza, iż wojnę którą zacząłem zrobiłem już po odejściu. Dodatkowo @Matt jak i @Susel023 bezpodstawnie grożą wnioskami do sądu oraz zajeżdżają wszelkimi paragrafami, co nie jest na miejscu, ponieważ do swojego modelu mamy prawa. Uważam, że oni jako supporterzy powinni wiedzieć co robią a nie grozić sądami. Chciałbym jeszcze, żebyście przyjrzeli się nadużywaniu władzy przez tych dwóch wyżej wymienionych supporterów. W szczególności @Matt od którego dostałem punkty na forum BEZ PODSTAWNIE , drogi supporterze to, że tobie się coś nie podoba to nie znaczy, że możesz mi dawać punkty i usuwać coś, gdzie mówię swoją prawdę. Uwierz mi, mimo tego, że sprawę w sądzie i tak byśmy wygrali, naprawdę nie mamy czasu włóczyć się po sądach, wy pewnie też nie.
 7. Skarga na Matt

  Nie obchodzi mnie to, ponieważ to co piszecie to istne bzdury. Czekam na wypowiedź @maciek00
 8. Skarga na Matt

  Nick pracownika: Matt Powód: Brak kompetencji do posiadania tak wysokiego stopnia w PSP. Dowody: http://imgur.com/a/vUHkI Coś od siebie: Napisałem na forum prośbę o odejście która została zaakceptowana przez Susła. Matt pisał mi na konfie PSP na EMS'ie że czeka na odpowiedź co z frakcją, stwierdził że nic nie napisałem że odchodzę choć napisałem i zostało to zaakceptowane po czym po kilku minutach wyrzucił mnie dyscyplinarnie z frakcji. Ponad to Matt strasznie olewa frakcję i tak naprawde gdyby nie Suseł to frakcja dalej stała by w miejscu. Proszę o wypowiedź GUARDIANÓW a najlepiej Macieja00 ponieważ to co robi owy "Komendant" jest ŚMIESZNE. Oznaczam @maciek00 żeby sprawa tak łatwo nie ucichła.
 9. [ODRZUCONA] Odwołuję

  Oczywiście Potwierdzam,
 10. [Odejście] xWilczeK

  Nick i stopień Starszy Sekcyjny xWilczeKPowód odejścia: Ból d*py innych członków tej frakcji.
 11. Nick: xWilczeK DBID: 511 Imię: Piotr. Wiek: 15 Lat. Serial: C008C1128ABCBDDC45CFEA0124FA4EA2 Nick: TheFire DBID: 12101 Imię: Alan. Wiek: 15 Lat. Serial: F2EA3F7AF0729B4E53083D2EE9134E12 Nazwa organizacji: Petrol San Andreas ID organizacji: 198 Nazwa działalności: Petrol San Andreas Staż funkcjonowania organizacji: Około 3 tygodnie. Czym zajmować się będzie działalność?: Działalność zajmować się będzie wysoko zaawansowanym przewozem paliw na stacje benzynowe. Dlaczego to właśnie tę działalność powinniśmy zarejestrować?: Uważam, iż ww. działalność powinna zostać zarejestrowana, ponieważ posiadamy na razie małą ekipę z pasją i konkretnymi planami, które za wszelką cenę chcemy i będziemy realizować. Będziemy integrować się z jak największą ilością graczy oraz administracją. Posiadamy spory plan działania jak i pomysły, które za wszelką cenę zrealizujemy. Jesteśmy ekipą zgraną, która potrafi się ogarnąć i zgrać, chcemy zrobić coś dla serwera oraz dobrze się przy tym bawić. Jak działalność urozmaici rozgrywkę graczom?: Będziemy prowadzić różnorodne akcje, konkursy oraz inne integracje z graczami. Prowadzone są i będą rekrutacje, które wyszkolą odpowiednich, odpowiedzialnych i szanujących pracowników. Wprowadzimy przyjemną rozgrywkę oraz przyjemną atmosferę, która mamy nadzieję przekona graczy. Gracze będą mogli spróbować innego typu rozgrywki, jaką jest jazda cysterną w przyjemnej atmosferze z wysokim poziomem RP.
×