Skocz do zawartości

gEY97SM.png

xWilczeK

Zarejestrowany
 • Zawartość

  42
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

55 Początkujący

O xWilczeK

 • Urodziny 10.06.2002

Ostatnie wizyty

1280 wyświetleń profilu
 1. xWilczeK

  Cheater na EMST

  XDDDDDDDDDDDDDDD , roz**scie mnie ze spawniłem auta XDDD dzieci się dały nabrać, że mam "hacki" , tak na przyszłość polecam administracji naprawić błąd z dm, ponieważ każdy kto ma broń może strzelać, nawet bez potrzeby jego bugowania poprzez starą metodą pozdrawiam, "CZITER HAKER I WGL XDDDDDD"
 2. Login: xWilczeKNadał: prawdopodobnie @FokusPowód: kanały frakcyjneOdwołanie: no co tu dużo mówić jestem w Pogotowiu i dostałem bana za wchodzenie na kanały frakcyjne, jak dla mnie nie słuszne.
 3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 5. weekend nadciąga, a ja nadal mam bana :(

  1. Pokaż poprzednie komentarze  4 więcej
  2. Naveex
  3. xWilczeK

   xWilczeK

   Z aktualną sytuacją, która się dzieje na serwerze nawet jak by wypalił to bym tam nie chciał grać ;)

  4. KacperXDPro

   KacperXDPro

   hehe a banik do kiedy ;) bo akuraś nuda troche na serwie ;-; okej nara pozdro

 6. xWilczeK

  Skarga na Matt

  Nick pracownika: Matt Powód: Brak kompetencji do posiadania tak wysokiego stopnia w PSP. Dowody: http://imgur.com/a/vUHkI Coś od siebie: Napisałem na forum prośbę o odejście która została zaakceptowana przez Susła. Matt pisał mi na konfie PSP na EMS'ie że czeka na odpowiedź co z frakcją, stwierdził że nic nie napisałem że odchodzę choć napisałem i zostało to zaakceptowane po czym po kilku minutach wyrzucił mnie dyscyplinarnie z frakcji. Ponad to Matt strasznie olewa frakcję i tak naprawde gdyby nie Suseł to frakcja dalej stała by w miejscu. Proszę o wypowiedź GUARDIANÓW a najlepiej Macieja00 ponieważ to co robi owy "Komendant" jest ŚMIESZNE. Chciałbym podkreślić, że zacząłem otrzymywać punkty już po tym jak odszedłem z owej frakcji, więc to co pisze Suseł jest kompletną bzdurą, do tego doszły mnie słuchy, iż zostałem wpisany na czarną listę liderów, chciałbym znać powód podjęcia takiego kroku, zwłaszcza, iż wojnę którą zacząłem zrobiłem już po odejściu. Owy Komendant załatwia swoje sprawy dziecinnie, jeżeli pojawia się problem to usuwa pracowników, żeby za wiele prawdy nie wyszło Nie jestem jedyną osobą która uważa, że obecny Komendant nie nadaje się do tego co robi i już dawno powinien to zostawić komuś bardziej kompetentnemu. Piszę drugi raz ponieważ tamtą napisałem źle.
 7. xWilczeK

  Skarga na Matt

  Chciałbym jeszcze podkreślić, że nawet poza forum i serwerem reprezentujecie Emergency Stories, prawda? @Susel023 jeżeli Twoje zdjęcie pojawiło się w internecie, już nic na to nie poradzimy. Czy ja mógłbym Cię skarżyć, jeżeli wziął byś z Facebooka moje zdjęcie a następnie rozpowszechniał je? Nie. Nie dopilnowałeś, twój problem. Tak więc ta skarga będzie tylko na Matta, a na Ciebię może napiszę oddzielną skargę, dziękuję.
 8. xWilczeK

  Skarga na Matt

  Skarga się kumuluje, najwyżej zostanie przeniesiona. Głównie chodzi mi o śmieszne zachowanie "komendanta" Matta, lecz przy okazji pojawiłeś się Ty.
 9. xWilczeK

  Skarga na Matt

  Podkreślam również, że jesteście zwykłymi graczami, lecz z kilkoma przywilejami, aby pilnować serwera i "pomagać" graczom, dlatego jeżeli coś dla was nie jest wygodne, to nie możecie załatwiać tego swoją władzą a tym samym niszczyć graczy. Proszę Guardianów o nie zamykanie tego, lecz przyjrzenie się tego, co Ci dwaj supporterzy odczyniają, a co Matt robi na stanowisku Komendanta. Wy załatwiacie sprawy punktami i innymi karami, gracze nie mają jak się bronić.
 10. xWilczeK

  Skarga na Matt

  Chciałbym podkreślić, że zacząłem otrzymywać punkty już po tym jak odszedłem z owej frakcji, więc to co pisze Suseł jest kompletną bzdurą, do tego doszły mnie słuchy, iż zostałem wpisany na czarną listę liderów, chciałbym znać powód podjęcia takiego kroku, zwłaszcza, iż wojnę którą zacząłem zrobiłem już po odejściu. Dodatkowo @Matt jak i @Susel023 bezpodstawnie grożą wnioskami do sądu oraz zajeżdżają wszelkimi paragrafami, co nie jest na miejscu, ponieważ do swojego modelu mamy prawa. Uważam, że oni jako supporterzy powinni wiedzieć co robią a nie grozić sądami. Chciałbym jeszcze, żebyście przyjrzeli się nadużywaniu władzy przez tych dwóch wyżej wymienionych supporterów. W szczególności @Matt od którego dostałem punkty na forum BEZ PODSTAWNIE , drogi supporterze to, że tobie się coś nie podoba to nie znaczy, że możesz mi dawać punkty i usuwać coś, gdzie mówię swoją prawdę. Uwierz mi, mimo tego, że sprawę w sądzie i tak byśmy wygrali, naprawdę nie mamy czasu włóczyć się po sądach, wy pewnie też nie.
 11. xWilczeK

  Skarga na Matt

  Nie obchodzi mnie to, ponieważ to co piszecie to istne bzdury. Czekam na wypowiedź @maciek00
 12. xWilczeK

  Skarga na Matt

  Nick pracownika: Matt Powód: Brak kompetencji do posiadania tak wysokiego stopnia w PSP. Dowody: http://imgur.com/a/vUHkI Coś od siebie: Napisałem na forum prośbę o odejście która została zaakceptowana przez Susła. Matt pisał mi na konfie PSP na EMS'ie że czeka na odpowiedź co z frakcją, stwierdził że nic nie napisałem że odchodzę choć napisałem i zostało to zaakceptowane po czym po kilku minutach wyrzucił mnie dyscyplinarnie z frakcji. Ponad to Matt strasznie olewa frakcję i tak naprawde gdyby nie Suseł to frakcja dalej stała by w miejscu. Proszę o wypowiedź GUARDIANÓW a najlepiej Macieja00 ponieważ to co robi owy "Komendant" jest ŚMIESZNE. Oznaczam @maciek00 żeby sprawa tak łatwo nie ucichła.
 13. xWilczeK

  [ODRZUCONA] Odwołuję

  Oczywiście Potwierdzam,
 14. xWilczeK

  [Odejście] xWilczeK

  Nick i stopień Starszy Sekcyjny xWilczeKPowód odejścia: Ból d*py innych członków tej frakcji.
×