Skocz do zawartości

AbduL

Supporter
 • Zawartość

  95
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

38 Neutralna

O AbduL

 • Urodziny 03.12.2000

Ostatnie wizyty

327 wyświetleń profilu
 1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 3. Z przyjemnością otwieram kolejną rekrutację do organizacji Yardies. Jesteśmy ogarniętą, zorganizowaną i wzajemnie pomagającą sobie ekipą. Zajmujemy się w głównej mierze organizowaniem różnych akcji na Role Play lub na DM. Oferujemy świetną zabawę z członkami naszej organizacji. Podania proszę składać jako odpowiedź w tym wątku stosując się do poniższego wzoru: Wiek: DBID: Staż na serwerze[/infokonto na serwerze]: Czy byłeś kiedyś karany na serwerze?: Czy potrafisz łatwo nawiązywać dobry kontakt z innymi graczami?: Czy potrafisz grać w zespole?: Czy zapoznałeś się z regulaminem organizacji?: Czy jesteś aktualnie w jakiejś organizacji?: Czy posiadasz Mumble?: Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Coś o sobie: Czemu zasługujesz na to stanowisko?: Powodzenia! Zarząd Yardies
 4. ★Ogłoszenia★ Yardies

  Ogłoszenie z dnia 2017-11-02 Do organizacji na rangę Soldati[1] dołączają następujące osoby: @HERBATAA @Typowyy Kakej1 za wielki wkład w organizację i pomoc w jej rozwoju zostaje awansowany na rangę Los Zeta[6], tym samym wkracza do zarządu organizacji. Gratulacje!
 5. ★Ogłoszenia★ Yardies

  Ogłoszenie z dnia 2017-10-31 Do organizacji na rangę Soldati[1] dołączają następujące osoby: @kedziorek @xMatiYTx12 @SzymeczeQ @RedBull @Afterpigmen Kakej1 za wielki wkład w organizację i pomoc w jej rozwoju zostaje awansowany na rangę Dogg[5] RedBull za wielki wkład w organizację poprzez kupno bazy dla organizacji i pomoc w jej rozwoju zostaje awansowany na rangę Dogg[5] Dolo za pomoc w rozwoju organizacji zostaje awansowany na rangę Latin King[4] Szymon* za pomoc w rozwoju organizacji zostaje awansowany na rangę Latin King[4] Redzik04 za pomoc w rozwoju organizacji zostaje awansowany na rangę Shaller[3] xHatuNx za pomoc w rozwoju organizacji zostaje awansowany na rangę Shaller[3] SzymeczeQ za pomoc w rozwoju organizacji zostaje awansowany na rangę Shaller[3] Ballaz za pomoc w rozwoju organizacji zostaje awansowany na rangę Capo[2] turb0 za pomoc w rozwoju organizacji zostaje awansowany na rangę Capo[2] HardkorowyKox za pomoc w rozwoju organizacji zostaje awansowany na rangę Capo[2] TheMagiK. za pomoc w rozwoju organizacji zostaje awansowany na rangę Capo[2] xMatiYTx12 za pomoc w rozwoju organizacji zostaje awansowany na rangę Capo[2] Wszystkim awansowanym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w organizacji !! Zarząd Yardies
 6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 7. ★Ogłoszenia★ Yardies

  Ogłoszenie z dnia 2017-10-29 Do organizacji na rangę Soldati [1] dołączają następujące osoby: @PopekKOX @TheMagiK @xHatuNx @Szymon za pomoc w rozwoju organizacji zostaje awansowany na rangę Capo [2] @Kakej1 za wielki wkład w organizację i pomoc w jej rozwoju zostaje awansowany na rangę Latin King [4] Gratulacje !
 8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 12. ★Ogłoszenia★ Yardies

  Ogłoszenie z dnia 2017-10-26 Capo [2] @ErykPL za celowe niszczenie aut organizacyjnych oraz obrażanie jej członków zostaje wydalony z organizacji.
 13. ★Ogłoszenia★ Yardies

  Ogłoszenie z dnia 2017-10-25 Do organizacji na rangę Soldati (1) dołączają następujące osoby: @Makari @Xaspil @ErykPL za wkład w organizację oraz za dużą aktywność zostaje awansowany na rangę Capo (2). Gratulacje !
 14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×