Skocz do zawartości

Wykryto Adblocka!

Nie stosujemy agresywnych reklam, a dzięki nim jesteśmy wstanie opłacić serwer oraz stronę.

Dodaj naszą stronę do WhiteListy, to Cię nic nie kosztuje :)

AbduL

Użytkownik
 • Zawartość

  133
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

70 Przeciętna

O AbduL

 • Urodziny 16.09.2001

Ostatnie wizyty

517 wyświetleń profilu
 1. ♛ Zmiany w obsadzie Ahmed Taxi ♛

  Ogłoszenie organizacyjne z dnia 18-02-2018r. Do organizacji Ahmed Taxi na rangę Żółtodziób [1] w procesie rekrutacyjnym dołącza następująca osoba: @DUCHU Wymienionej osobie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów ! [2] Kierowca @adistoja69 awansuje na rangę [3] Starszy Kierowca. [2] Kierowca @Fulov awansuje na rangę [3] Starszy Kierowca. [2] Kierowca @JuniorB awansuje na rangę [3] Starszy Kierowca. [2] Kierowca @Leniuchowaty awansuje na rangę [3] Starszy Kierowca. [2] Kierowca @darkmon zostaje awansowany na rangę [3] Starszy Kierowca. [2] Kierowca @Krzajku zostaje awansowany na rangę [3] Starszy Kierowca. [3] Starszy Kierowca. @ScoobyDoobyDoo zostaje awansowany na rangę [4] Taxówkarz. Awansowanym osobą gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów ! Zarząd Ahmed Taxi.
 2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 4. ♛ Zmiany w obsadzie Ahmed Taxi ♛

  Ogłoszenie organizacyjne z dnia 17-02-2018r. [7] Zastępca Kierownika @PenkY. zostaje wyrzucony z organizacji za porzucanie aut na mapie i nie sprowadzanie ich na bazę. Dziękujemy Ci za wkład w organizację. [1] Żółtodziób @Cobey96 zostaje wyrzucony z organizacji bezpowrotnie z powodu napisania podania do innej będąc w Ahmed Taxi oraz zostaje on wpisany na Czarną Listę organizacji. Zarząd Ahmed Taxi.
 5. ♛ Zmiany w obsadzie Ahmed Taxi ♛

  Ogłoszenie organizacyjne z dnia 16-02-2018r. Do organizacji Ahmed Taxi na rangę Żółtodziób [1] w procesie rekrutacyjnym dołącza następująca osoba: @Qmis Wymienionej osobie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów ! [2] Kierowca @Alek.odchodzi z organizacji na własne życzenie. Oczekujemy na Twój powrót w nasze szeregi ! [1] Żółtodziób @GrimeShoot zostaje awansowany na rangę [2] Kierowca. [1] Żółtodziób @Angerman zostaje awansowany na rangę [2] Kierowca. Awansowanym osobą gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów ! Zarząd Ahmed Taxi.
 6. ♛ Zmiany w obsadzie Ahmed Taxi ♛

  Ogłoszenie organizacyjne z dnia 15-02-2018r. Do organizacji Ahmed Taxi na rangę Żółtodziób [1] w procesie rekrutacyjnym dołączają następujące osoby: @Nevek @Cobey96 @Angermann. Wymienionym osobą gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów ! Do organizacji powraca @Jamnik na poprzednio zajmowaną rangę.
 7. ♛ Regulamin ♛

  !Aktualizacja Regulaminu! Zostały dodany 1 punkt do regulaminu: 13 Został zaktualizowany punkt 1 i 2 regulaminu. Proszę o zapoznanie się z nimi!
 8. ♛ Zmiany w obsadzie Ahmed Taxi ♛

  Ogłoszenie organizacyjne z dnia 14-02-2018r. [2] Kierowca @FredaY zostaje wyrzucony z organizacji z powodu nagannego zachowania i oczerniania zarządu. [2] Kierowca @ScoobyDoobyDoo zostaje awansowany na rangę [3] Starszy Kierowca. [1] Żółtodziób @darkmon zostaje awansowany na rangę [2] Kierowca. [1] Żółtodziób @Krzajku zostaje awansowany na rangę [2] Kierowca. [1] Żółtodziób @Alek. zostaje awansowany na rangę [2] Kierowca. Awansowanym osobą gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów ! Zarząd Ahmed Taxi.
 9. ♛ Zmiany w obsadzie Ahmed Taxi ♛

  Ogłoszenie organizacyjne z dnia 13-02-2018r. [1] Żółtodziób @Makari odchodzi z organizacji na własne życzenie. Do organizacji Ahmed Taxi na rangę Żółtodziób [1] w procesie rekrutacyjnym dołączają następujące osoby: @juzek @KeZZuu Wymienionym osobą gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów ! [1] Żółtodziób @Sufod. awansuje na rangę [2] Kierowca. [1] Żółtodziób @FredaY awansuje na rangę [2] Kierowca. Awansowanym osobą gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów ! Zarząd Ahmed Taxi.
 10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 11. ♛ Zmiany w obsadzie Ahmed Taxi ♛

  Ogłoszenie organizacyjne z dnia 12-02-2018r. [1] Żółtodziób *DawidsiaQ* zostaje wyrzucony z organizacji z powodu zerowej aktywności. [1] Żółtodziób @John_Killer odchodzi z organizacji na własne życzenie. Oczekujemy na Twój powrót w nasze szeregi ! [1] Żółtodziób @adistoja69 awansuje na rangę [2] Kierowca. [1] Żółtodziób @Fulov awansuje na rangę [2] Kierowca. [1] Żółtodziób @JuniorB awansuje na rangę [2] Kierowca. [1] Żółtodziób @Leniuchowaty awansuje na rangę [2] Kierowca. Awansowanym osobą gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów ! Zarząd Ahmed Taxi.
 12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 15. ♛ Zmiany w obsadzie Ahmed Taxi ♛

  11-02-2018r. = Do organizacji Ahmed Taxi na rangę Żółtodziób [1] w procesie rekrutacyjnym dołączają następujące osoby: @Alek. @Sufod. Wymienionym osobą gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów ! Zarząd Ahmed Taxi.
×