Skocz do zawartości

TheFire

Użytkownik
 • Zawartość

  111
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

48 Neutralna

O TheFire

 • Urodziny 29 Lipiec

Ostatnie wizyty

694 wyświetleń profilu
 1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 2. Nabór w szeregi OSP Dillimore #1

  Nick w grze: TheFire Imię: Alan Wiek: 15 DBID: 12101 Serial: F2EA3F7AF0729B4E53083D2EE9134E12 Coś o sobie: Jestem Alan, pochodzę z Czeladzi jest to średniej wielkości miasto znajdujące się na Śląsku. W tym roku uczęszczam do 3 klasy miejscowego gimnazjum. Zazwyczaj po powrocie ze szkoły idę na dwór ze znajomymi lub zasiadam przed komputerem aby spędzić godziny grając w Euro Trucka lub MTA na serwerze Emergency Stories. Jestem aktywnym graczem dlatego jeśli zostanę przyjęty do OSP w rekrutacji a następnie zdam egzamin to będę mógł spokojnie nieść pomoc graczom w licznych akcjach RP. Dlaczego akurat OSP?: Ponieważ na codzień miałem kontakt z OSP chodząc na spotkania MDP do miejscowej remizy. Podczas prezentacji wozów, sprzętu i pełnego wyposażenia rozwinęła się we mnie pasja do Ochotniczej Straży Pożarnej którą chciałbym trochę pogłębić wyjeżdżając na akcje chociaż podczas grania na serwerze. Dlaczego mamy przyjąć akurat Ciebie?: Ponieważ w realnym życiu posiadałem jakiś czas temu dobry kontakt z miejscowym OSP, drogim powodem jest to, że przez jakiś czas byłem w szkółce PSP na serwerze mając szkolenia za sobą więc z ogarnięciem materiałów nie powinienem mieć problemów. Nie zapomnijmy także o wesołym zastępie. Czy masz do czynienia ze strażą na codzień?: Aktualnie nie, miałem codzienny kontakt około 3 miesięcy temu. Jak oceniasz swoją ortografię? [1-10]: 9 Czy jesteś dyslektykiem?Czy jesteś dysgrafem?: Nie Czy zapoznałeś się i akceptujesz regulamin rekrutacji?: Tak Czy zapoznałeś się i akceptujesz regulamin OSP?: Tak Czy posiadasz komunikator głosowy Mumble?: Tak Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak
 3. Gratulacje @xdeta, masz to na co zasługiwałeś od dawna :)

 4. [PROPOZYCJA] Zaśnieżone drogi.

  Zima zostanie włączona tak jak zawsze. Co do opon moim zdaniem pomysł nie jest zły tylko, że weźmy pod uwagę nowych graczy którzy kupią autko za całe ciężko zarobione pieniądze (tak, ciężko wiadomo jak na początku ze zdobywaniem pieniędzy) nie będzie posiadał już kasy na zmianę opon na zimowe co będzie wiązało się z niezadowoleniem, ponieważ auto będzie mu ciągle wpadało w poślizg. Kolejna kwestia to pojazdy prac dorywczych co z nimi? Bez sensu żeby rozpoczynając pracę taxi i ciągle wpadać w poślizg.
 5. Rekrutacja w szeregi Corleone Family

  Nick na serwerze: TheFire Staż: Data Rejestracji: 2016-10-20 Wiek: 15 Coś o sobie: Cześć, jestem Alan na serwerze znany pod nickiem TheFire. Pochodzę z województwa Śląskiego a dokładniej z Czeladzi, uczęszczam do 3 klasy miejscowego gimnazjum. Po lekcjach jak wiadomo czas spędzony na dworze lub przed komputerem siedząc godzinami grając w MTA, ETS 2 lub GTA V. Z charakteru jestem miłą, pomocną i spokojną osobą pozytywnie nastawioną do nowych znajomości.
 6. [PROPOZYCJA] Kupno domów na stałe

  Weźmy to z drugiej strony mianowicie wyobraźmy sobie, że taki system byłby od początku serwera i jak każdy do tej pory kupiłby jeden domek to zastanawia mnie gdzie te 30.000 domków by się znajdowało. Moim zdaniem propozycja na NIE. Powinien zostać obecny system ze względu na to, że nawet teraz czasami ciężko znaleźć wolny domek.
 7. [PROPOZYCJA]Więcej Praw jazdy

  Z tego wszystkiego moim zdaniem kat. D mogłaby przejść bo jak wiadomo na C+E można też jechać po prostu samą ciężarówką więc nie ma sensu tworzenia nowej kategorii.
 8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 10. [ZAAKCEPTOWANA] Skarga na gracza [*adi252*]

  Twoja skarga została zaakceptowana.
 11. [ZAAKCEPTOWANA] Skarga na gracza [*adi252*]

  Gracz zostaje wyciszony na okres 5 dni.
 12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 15. [ZAAKCEPTOWANA] [PRAWO JAZDY] [thefire]

  Twoja apelacja została zaakceptowana.
×