Skocz do zawartości

gEY97SM.png

TheFire

Gracz
 • Zawartość

  213
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

148 Gracz

O TheFire

 • Urodziny 29 Lipiec

Ostatnie wizyty

1587 wyświetleń profilu
 1. Ostatnie pożegnanie znajdziecie w dziale, żegnajcie!

 2. TheFire

  To już jest koniec, nie ma już nic...

  Oczywiście, że tak jesteśmy w kontakcie. Powodzenia A co mi zostało? Bana mam więc nic innego nie pozostało jak odwrócić się i iść w swoją stronę
 3. Witam i jednocześnie żegnam wszystkich czytających, na wstępie chciałbym gorąco podziękować za wspólnie spędzony czas na serwerze. Jak wiadomo na około 2100h gry bywały dobre jak i złe chwile. Z tego miejsca najbardziej chciałbym podziękować kilku a może i nawet kilkunastu osobom. Początki na serwerze bywały trudne, później z momentem dostania się do szkółki PSP było lepiej, gdy dostałem się do AC było już całkiem dobrze ale tu nie o tym. Nie czas na mój życiorys z serwera. Oznaczę osoby z którymi miałem największy i najlepszy kontakt, zapiszę chronologicznie: @Sebik48 - To ty mnie tu sprowadziłeś, widzimy się na zakończeniu roku szkolnego @Stoker - mordeczko dobrze wiesz za co kontakt jest szkoda, że tej FCRki nie wziąłem a może i dobrze bo by sie zmarnowała. @Vito - ty odwalaczu ty, zapamiętam to wszystko @kartovelek i @Pamtikov - ja pamiętam dobrze czasy SP-PSP Z czasów początku na AC jest za dużo osób których mógłbym wymienić, chłopaki nie bójcie się pamiętam o was!!! Następnie były czasy kiedy dostałem się na supporta kto ze mną się uczył i odwalał ten pamięta [ @Buszwil i @Runwald] Później zaczęły się czasy pierwszej większej organizacji Corleone Family [ @Fokus, @Dominik., @BulaDanio, @TheHonda, @RedArrow, @Emily, @Kyzu., @NeverMind, @Quertez, @Martyna, @Zombiak ] A na samym końcu najlepsza ekipa Gas Gorillaz o której nigdy nie zapomnę ❤️ [ @Tomo, @Krzefusty, @Danio, @Harson., @KINGA, @Drunken, @Lou, @Bartoldo2, @Hebel, @Arai, @Olafx, @Tobiasz69 ] Trzymajcie się wszyscy cieplutko, żegnajcie ❤️
 4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 5. TheFire

  Beczka śmiechu.

  Takie tam macro z dobrym wytłumaczeniem @Tomo
 6. TheFire

  Kto tutaj wejdzie?

  Nie @IncaVioletta
 7. TheFire

  Imprezka z Gas Gorillaz!

  Jak zawsze dobra zabawa w świetnej ekipie ❤️
 8. No to co? Już wakacje! xDD

 9. TheFire

  Ogłoszenia AutoCentrum

  30 / 05 / 2018 ▐ Ogłoszenie 35 / 05 / 2018▐ Praktykant @Terminator otrzymuje ostrzeżenie, 1/3. Pracownik @.DzikaKlamka zostaje zwolniony/a dyscyplinarnie, za AFK na sluzbie.
 10. TheFire

  Ogłoszenia AutoCentrum

  27 / 05 / 2018 ▐ Ogłoszenie 33 / 05 / 2018▐ Praktykant @Arden zdaje kwalifikacje zawodowe z wynikiem pozytywnym uzyskując 49 / 50 pkt, tym samym zostaje awansowany/a na rangę Starszy Pracownik. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! Praktykant @Giorgio_Corin zdaje kwalifikacje zawodowe z wynikiem pozytywnym uzyskując 46 / 50 pkt, tym samym zostaje awansowany/a na rangę Starszy Pracownik. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
 11. Marka: Huntley ID: 4038 Przebieg: 483 km Tuning: Felgi, GZ, Alarm Pojemność silnika: 3.2v6 TURBO Zdjęcie: Cena minimalna: 300 000PLN Cena przebicia: 5 000PLN Cena kup teraz: 350 000PLN Coś od siebie: Bardzo fajny Huntley, idealny do jazdy terenowej i szosowej.
 12. TheFire

  Screeny z innych Gier :>

  Taka sobie krótka traska z @TheHonda
 13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 14. #team_Corleone

 15. Sprawą zajmie się Guardian i rozwiąże problem banujac włamywacza. Ja i @Tomo ulatwilismy pracę guardianów przedstawiając gotowe fragmenty logów. Musisz poczekać aż ktoś się tym zajmie.
×