Skocz do zawartości

Wykryto Adblocka!

Nie stosujemy agresywnych reklam, a dzięki nim jesteśmy wstanie opłacić serwer oraz stronę.

Dodaj naszą stronę do WhiteListy, to Cię nic nie kosztuje :)

NEpeK

Administrator
 • Zawartość

  746
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Zawartość dodana przez NEpeK

 1. Ogłoszenia Komendy Głównej Policji
 2. Kto tutaj wejdzie?

  Tak jak w temacie! Powracamy ze starą zabawą! Piszemy nick osoby która tutaj może wejść! np. Ja: Avantur Avantur: Tak Barszczu I lecimy dalej! Miłych spędzonych chwil tutaj!
 3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 4. Tak jak w temacie Czy grałeś/aś w tą grę? Przykład: Ja: GTA San Andreas Random: Tak GTA V Itd.. Zapraszam do dalszej zabawy!
 5. Multimedia KGP w San Fierro (Multimedia mogą wrzucać tylko i wyłącznie członkowie Biura Prasowego Policji! Inne posty będą karane punktami!)
 6. Statystyki Komendy Głównej Policji (Wypełniane przez Biuro Prasowe Komendy Głównej Policji) Wzór: Ilość zdarzeń drogowych: Ilość kolizji: Ilość wypadków: Ilość pojazdów uczestniczących w zdarzeniach drogowych: Ilość osób poszkodowanych w zdarzeniach drogowych: Ilość osób zatrzymanych listem gończym:
 7. Twoja skarga została odrzucona.
 8. [ODRZUCONA] Prawko

  Twoja apelacja została odrzucona.
 9. [ODRZUCONA] Prawko

  Brak wzoru, oraz twoja kara już wygasła.
 10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 11. ** W aktualizacjach pojawił się nowy wpis ** ** KLIK **

 12. Aktualizacje

  17.09.2017 r. Dodano czas odrodzenia na strefie DM. Polega ono na tym, że jak odzyskujemy przytomność to jeszcze przez 10 sekund jesteśmy nieśmiertelni. Pogotowie ratunkowe otrzymało odświeżone wersję karetek. Administratorzy otrzymali komendę usuwającą "BW". W pracy pizzy poprawiono błąd w zarobkach, zostały one teraz powiększone jeszcze 3 razy. Firma Limonczello wygrała przetarg na odświeżenie wyglądu Autobusu w pracy BUS. Zaprezentowała nam pierwsze egzemplarze Autobusów, które są dostępne w pracy. W banku pojawiła się nowa opcja: możliwość wysłania przelewu na konto wybranego przez siebie biznesu. Opcja ta będzie miała zastosowanie w niedługo uruchomionych biznesach. Praca pizzy przeszła małą renowacje, poprawione zostały wszystkie błędy zgłoszone na forum oraz dodano parę ulepszeń. Od teraz zarobek za pizze zależny jest od dystansu oraz poziomu pracy, który macie wykupiony. Zarobki w pracy są zwiększone na okres 2 dni. Po tym okresie nastąpi regulacja zarobków. Naprawiono błąd, który umożliwiał jazdę motocyklem bez posiadania prawa jazdy kat. A. Dodano nowy model kramera do PR wykonany przez Axmella. W panelu parkingu frakcyjnego przyspieszono przewijanie listy pojazdów Zarobki w pracy BETONIARKI zostały podwyższone. Naniesiono poprawki do pracy spedytora. Teraz wypłata zależy od dystansu pomiędzy załadunkiem, a rozładunkiem. Poprawiono błędy stylistyczne. Zmieniono styl ustalania punktów dostaw. Dodano możliwość odłożenia paczki do pojazdu. Dodano teleporty do wszystkich prac dla graczy posiadających konto PREMIUM przy logowaniu. Zostały dodane teleporty na Spawn LV oraz LS dla wszystkich graczy przy logowaniu. Został zmieniony utwór muzyczny przy logowaniu gracza na serwer. Blokadę wyciągania telefonu podczas jazdy ograniczono tylko do kierowcy. Zablokowano możliwość kupna domku, gdy ma się założoną kominiarkę. Naprawiono błąd w pracy śmieciarek uniemożliwiający zejście z platformy, podczas gdy w pojeździe nie było kierowcy, a pojazd się poruszał. Policja otrzymała możliwość nadawania mandatów na pojazd, polega to na tym, że gdy na pojazd zostanie wystawiony mandat to po wejściu do tego pojazdu właściciela, mandat zostanie przypisany właścicielowi na konto.
 13. [ODRZUCONA] Pomocy

  Twoja apelacja została odrzucona.
 14. [ODRZUCONA] Pomocy

  Brak wzoru!
 15. [ODRZUCONA] Ban bez ostrzeżenia

  Twoja apelacja została odrzucona.
 16. [ODRZUCONA] Ban bez ostrzeżenia

  Brak wzoru!
 17. [ODRZUCONA] PRAWO JAZDY

  Twoja apelacja została odrzucona.
 18. [ODRZUCONA] PRAWO JAZDY

  Brak wzoru!
 19. Klikamy w pajacyka

  9.35
 20. [ODRZUCONA] BAN lichaj1

  Twoja apelacja została odrzucona.
 21. [ODRZUCONA] BAN lichaj1

  Brak wzoru!
 22. [ODRZUCONA] Danio ban od MajkY

  Zmień nazwę tematu, w innym wypadku apelacja zostanie odrzucona. Czekam 24h
 23. [ODRZUCONA] Prawo jazdy

  Twoja apelacja została odrzucona.
 24. [ODRZUCONA] Prawo jazdy

  Brak wzoru!
×