Skocz do zawartości

Wykryto Adblocka!

Nie stosujemy agresywnych reklam, a dzięki nim jesteśmy wstanie opłacić serwer oraz stronę.

Dodaj naszą stronę do WhiteListy, to Cię nic nie kosztuje :)

NEpeK

Administrator
 • Zawartość

  748
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

Ostatnia wygrana NEpeK w Rankingu w dniu 24 Wrzesień

NEpeK posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

578 Znakomita

O NEpeK

 • Urodziny 25.07.2000

Ostatnie wizyty

4042 wyświetleń profilu
 1. ** W Aktualizacjach pojawił się nowy wpis ** 

 2. Aktualizacje

  24.09.2017 r. Policja otrzymała możliwość nadawania mandatów na pojazd, polega to na tym, że gdy na pojazd zostanie wystawiony mandat to po wejściu do tego pojazdu właściciela, mandat zostanie przypisany właścicielowi na konto Naprawiono błąd polegający na otworzeniu interfejsu domku podczas trzymania pizzy, przez co dało się zbugować bieganie. Zasób odpowiadający za spalanie paliwa w pojazdach prywatnych został zawieszony w działaniu z powodu optymalizacji. Działalność EMS News posiada własną siedzibę w LS oznaczonej na mapie. Otrzymała również komendy na zarządzanie członkami (dodawanie, usuwanie, zmienianie rang), logowanie / wylogowanie się ze służby, oraz został dodany czat działalności. Od teraz długość efektu czystości na pojazdach wynosi 5 dni od umycia. Dodatkowo, podczas jazdy w deszczową pogodę pojazdy brudzą się. Zostały dodane teleporty przy drabinach na lotnisku SF teleportujące z platform ewakuacyjnych na płytę lotniska. W pracy związanej z wywozem odpadów zostało uniemożliwione zbugowanie teamu poprzez wyjście z gry w momencie zsypywania kosza do sieciarki. Naprawiono problem z wyświetlaniem potwierdzenia przelewu do gracza. Zostały dodane punkty wstawiania pojazdów na parking policyjny w SF oraz LV.
 3. [ODRZUCONA] [Ban] Sonicki [NepEK]

  Twoja apelacja została odrzucona.
 4. [ODRZUCONA] [Ban] Sonicki [NepEK]

  Jeżeli tego nie pamiętasz - nie widzę sensu dla czego piszesz apelacje. Odrzucam
 5. Rekrutacja otwarta! Zapraszamy do składania podań! *KLIK*

 6. Rekrutacja do Szkoły Policyjnej [Wrzesień'17] Mamy przyjemność ogłosić, iż do frakcji Policji ponownie rusza rekrutacja. Każdy funkcjonariusz powinien odznaczać się nienaganną kulturą osobistą, odpowiedzialnością oraz sprawiedliwością. Musisz pamiętać, że jeśli zdecydujesz się zgłosić własną kandydaturę do naszych szeregów musisz liczyć się trudnymi zadaniami, które będą cię czekać. Zapewniamy jednak, że na służbie nie można się nudzić! Regulamin 1.Kandydat przed napisaniem podania ma obowiązek zapoznać się w całości z tematem. 2.Kandydat ma obowiązek zastosować się do regulaminu oraz wzoru. 3.Zareaguj "wrrrr" w tym poście, by zwiększyć swoje szanse. 4.Kandydat jest zobowiązany do podawania informacji zgodnych z prawdą w swoim podaniu. 5.Kandydat ma zakaz kopiowania podań lub fragmentów podań poprzedników. 6.Zakazuje się przesadnego edytowania treści podań (kolorowanie, rozmiar czcionki). 7.Podania należy wypełniać rzetelnie, a treść mająca cel humorystyczny będzie karalna. 8.Edycja napisanego już postu jest niewskazana. Obowiązkowy wzór Nick na serwerze: DBID: Serial: Staż na serwerze: Imię: Wiek: Przedstaw się w kilku zdaniach: Czy należałeś/aś już do innych frakcji? ( Jeśli tak, to jakie ): Dlaczego uważasz, że to właśnie ty powinieneś/powinnaś zostać wybrany/a?: Czy na co dzień masz do czynienia z Policją?: Czy jesteś zapoznany/a z regulaminem Policji?: Czy jesteś zapoznany/a z Kodeksem Ruchu Drogowego?: Czy masz na swoim koncie kary nadane od członków administracji?: Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na służbę?: Ile czasu tygodniowo jesteś w stanie poświęcić na służbę?: Na jaki stopień w skali od 1 do 6 oceniasz swoją ortografię?: Tutaj wklej zdjęcie swoich kar z serwera (/kary): Tutaj wklej zdjęcie statystyk z serwera (/infokonto): Pamiętaj, aby pytania ze wzoru zapisane były pogrubioną czcionką, a odpowiedz pozostała bez edycji.
 7. [ZAAKCEPTOWANA] [BAN]KLAKIER.[NEpeK]

  Twoja apelacja została zaakceptowana.
 8. [ZAAKCEPTOWANA] [BAN]KLAKIER.[NEpeK]

  Będziesz pod szczególną naszą obserwacją, jeżeli coś nabroisz to gwarantuje Ci że będzie sroga oraz bez możliwości twojej apelacji. Kare odwieszam
 9. [ODRZUCONA] [Ban] Sonicki [NepEK]

  Zostałeś zbanowany oraz w tym samym dniu wyrzucony z frakcji za naganne odwalanie. Line 742: 2017-06-24 01:43:26> LOKAL: Sonicki: o ku**a Line 744: 2017-06-24 01:43:31> LOKAL: Sonicki: EPEK Line 745: 2017-06-24 01:43:35> LOKAL: Sonicki: NEPEK Line 748: 2017-06-24 01:44:05> LOKAL: Sonicki: TE Line 749: 2017-06-24 01:44:07> LOKAL: Sonicki: Napletek Line 750: 2017-06-24 01:44:09> LOKAL: Sonicki: jest Line 751: 2017-06-24 01:44:11> LOKAL: Sonicki: Ten ch** Coś masz do dodania?
 10. Znam tego autora co masz na awatarze. :) 

 11. Twoja skarga została odrzucona.
 12. [ODRZUCONA] Prawko

  Twoja apelacja została odrzucona.
 13. [ODRZUCONA] Prawko

  Brak wzoru, oraz twoja kara już wygasła.
×