Skocz do zawartości

Wykryto Adblocka!

Nie stosujemy agresywnych reklam, a dzięki nim jesteśmy wstanie opłacić serwer oraz stronę.

Dodaj naszą stronę do WhiteListy, to Cię nic nie kosztuje :)

Karakanen

Użytkownik
 • Zawartość

  51
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

38 Neutralna

4 obserwujących

O Karakanen

 • Urodziny 01.09.1939

Ostatnie wizyty

273 wyświetleń profilu
 1. Rekrutacja Państwowa Straż Pożarna

  Imię: Mam na imię Michał Wiek: Aktualnie posiadam 14 lat. Nick: Karakanen Serial: 813D3666C988FB115F18E9C10E2955E3 Czas spędzony na serwerze: 552 godzin Coś o sobie: Pochodzę ze Śląska, z miejscowości niedaleko Katowic. Aktualnie uczęszczam do 3 klasy gimnazjum. Posiadam umiejętności pracy w grupie, jak i samodzielnej pracy. Potrafię szybko przyswoić wiedzę. Nie mam problemu z subordynacją. Interesuję się służbami mundurowymi, między innymi strażą pożarną. Przeszedłem kurs podstawowy OSP, więc częściowo coś wiem. Jestem miły, odnoszę się z szacunkiem do innych. Raczej staram się nie denerwować przez błahostki. Jeśli ktoś potrzebuje pomocy i jestem w stanie mu pomóc to chętnie pomogę. Potrafię wykonywać RP. Według mnie jestem wystarczająco kompetentny do pracy w Państwowej Straży Pożarnej na serwerze. Czy posiadasz jakąś wiedzę lub umiejętności wykorzystywane w straży?: Przeszedłem jedynie kurs podstawowy w OSP. Dlaczego chcesz wybrać akurat PSP?: Ponieważ interesuję się częściowo strażą pożarną. Chciałbym nabrać nowych doświadczeń z serwera i skubnąć trochę wiedzy o pożarnictwie oraz innych działaniach ratunkowych. Ile jesteś w stanie poświęcić czasu na służbę na serwerze?: Dziennie max 3h Czy masz problemy z ortografią?: Nie, jedynie czasem się zdarzą drobne błędy, ale to rzadkość. Czy jesteś zapoznany z regulaminem serwera?: Tak, zapoznałem się. Czy potrafisz pracować w zespole?: Potrafię. Czy potrafisz wykonywać polecenia wyższych stopniem?: Potrafię. Czy jesteś zapoznany z regulaminem Państwowej Straży Pożarnej oraz rekrutacji?: Zapoznałem się z oboma regulaminami. Czy posiadasz komunikator mumble?: Posiadam. Czy posiadasz mikrofon?: Posiadam.
 2. Rozłącza z serwerem

  Rozwiązane.
 3. Rozłącza z serwerem

  Cześć, Ostatnio (od wczoraj) rozłącza mnie z serwerem i z mumble, mimo iż mam połączenie z internetem, a inni takiego problemu nie mają. Bardzo frustruje ten problem, zwłaszcza kiedy mam pościg lub akcję RP. Liczę na szybkie rozwiązanie, Z góry dzięki.
 4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 6. Wszystko przez imigrantów..
  A tak po za tym to uważam, że Unia Europejska musi być zniszczona.

 7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 8. Ej Smoke to ja Carl, chłód chill

 9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 10. [ODRZUCONA] Nazwa tematu: Skarga na gracza [GC_Fabioo]

  Dzień dobry, Sierżant Sztabowy Karakanen przejmuję tą sprawę. Z wyżej wymienionych dowodów wynika, że gracz Fabioo spowodował kolizję z Arek. Gracz Fabioo zostanie ukarany odpowiednim mandatem. Spowodowanie kolizji [600PLN, 5 pkt karnych ] Na gracza zostanie nałożony status poszukiwanego za wyżej wymienione wykroczenia. Zamykam sprawę. PS. Następnym razem proszę wpisać odpowiedni nick w rubryce "Nick zgłoszonego".
 11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×