Skocz do zawartości

  Oficjalne oświadczenie w sprawie sprzedaży i rozdawania majątku

  Anonimowy
  Przez Anonimowy,

  jtdxW0I.png

   

  Oficjalne oświadczenie w sprawie sprzedaży i rozdawania majątku na serwerze Emergency Stories MTA

   

  Sprzedaż oraz wymiana majątku nigdy nie była popierana przez administrację. Przeciwnie. Jeżeli jednak nie dochodziło do oszustw, administracja nie ingerowała w jednostkowe przypadki. Teraz staje się to zbyt popularne, co szkodzi serwerowi. Z tego powodu zakazane zostają procedery sprzedaży i rozdawania majątku. Osoby, które się tego dopuszczą, zostaną zbanowane, a konta wyczyszczone. Dotyczy to obu stron. Osoby, które dowiedzą się o podobnej sytuacji, proszone są o niezwłoczne przekazanie tych informacji do administratorów celem ochrony dobra wspólnego serwera. 

   

  Na serwer wprowadzony został kod, który pomoże w weryfikacji powyższych przewinień. Dotyczy to pojazdów oraz gotówki. Jeżeli kod sprawdzi się, zostanie przekształcony na automat, który banuje zdalnie takie konta wraz z serialami.

   

  Nigdy żadnej ze stron nie zostanie zwrócone dane dobro. Ani rzeczywiste, ani te w grze. Użytkownicy, którzy się tego dopuszczą czeka wyłącznie nałożona kara i zakończenie rozgrywki na EmStories. Niepotrzebne są osoby, które niszczą struktury serwera. Dodatkowo administratorzy pod nieznanymi nazwami będą próbowali zakupić lub sprzedać majątek w celu podłożenia się. Należy pamiętać, że jeżeli ktoś otrzyma taką ofertę, może być nadana od administratora, który sprawdza uczciwość. W takim przypadku nie musi dojść do transakcji - sama zgoda na udział w procesie sprzedaży lub rozdania majątku zakończy się niepowodzeniem w postaci nałożonej kary.

   

  Jedyną legalną formą wzbogacenia się w zamian za dobra rzeczywiste, to możliwość sprzedaży kodów PREMIUM za gotówkę w grze w punktach wymiany. Dla użytkowników, którzy zdecydowali się na zakup kodów PREMIUM przelewem, przygotowany został bardziej atrakcyjny cennik usług, którzy przedstawiony został poniżej:

   

  - kod PREMIUM pakiet podstawowy na okres 1 dnia1.00 PLN,
  - kod PREMIUM pakiet podstawowy na okres 7 dni3.00 PLN,
  - kod PREMIUM pakiet podstawowy na okres 30 dni10.00 PLN,
  - kod PREMIUM pakiet rozszerzony na okres 7 dni5.00 PLN,
  - kod PREMIUM pakiet rozszerzony na okres 30 dni17.00 PLN.

   

  Zamówienia można składać drogą mailową pod adresem: [email protected]. Odpowiedź zostanie udzielona w ciągu 24h.

   

  Regulamin serwera zostaje wzbogacony o powyższe treści.

   

  Zarząd Emergency Stories


  Wyniki rekrutacji do supportu

  Anonimowy
  Przez Anonimowy,

  8iXbXqe.png

   

  W związku z przeprowadzoną rekrutacją do supportu, która odbyła się w tym tygodniu, ogłaszamy jej wyniki poniżej.

   

  Z przyjemnością informujemy, że funkcje supporterskie otrzymują:

   

  Kajersky

  Jasiu

  iDeadPool

  RedArrow

  Chomik

  BulaDanio

  Olczi

  LasQa

   

  Gratulujemy. Jeszcze dzisiaj o godzinie 19:30 odbędzie się spotkanie na komunikatorze głosowym mumble z Guardianem @maciek00. On wytłumaczy podstawowe zasady pełnienia stanowiska w supporcie oraz przydzieli uprawnienia. Prosimy wedle możliwości pojawić się tym spotkaniu, na kanałach administracyjnych.

   

  Prosimy o podpisanie w komentarzu przyjęcie powyższych informacji do wiadomości. Inne osoby prosimy o niewypowiadanie się w tym temacie.


  Wielka impreza Andrzejkowa!!

  Fokus
  Przez Fokus,

  Faza8.png

  Plakat by:KAVAA

   

  Koniecznie wyrażajcie swoją opinie w komentarzach!!!

   


  Oficjalne oświadczenie dot. sytuacji w gronie Guardian

  Anonimowy
  Przez Anonimowy,

  GIAWfaZ.png

   

  Ze względu na głośną sytuację w gronie rang najwyżej postawionych w hierarchii administracji, która trwa od kilku dni, wydaję oficjalne oświadczenie na ten temat, ponieważ jak zawsze chcę, aby użytkownicy serwera EmStories byli poinformowani o tym, co pośrednio ich dotyczy.

   

  Po odejściu developera Majkiego, doszło do konfliktu pomiędzy nim, a guardianem Lorenzo. Podczas dyskusji w mojej obecności, wyjawili wzajemnie negatywne procedery, których się dopuścili lub zamierzali dokonać. Niestety nie byłem w stanie tego sprawdzić, ponieważ obaj panowie posiadali dostęp do bazy danych oraz logów serwerowych, a więc wszystkie ślady mogli po sobie zatrzeć... 

  Sytuacja ta sprawiła, że kompletnie straciłem do nich zaufanie. Zarówno do Majkiego jak i Lorenzo. Nie może tak być, że mam wątpliwości co do prawdomówności osób, które posiadają prawa porównywalne do właściciela serwera. Dlatego należy wprowadzić i zrealizować plan stabilizacji środowiska administracyjnego, który prezentuję poniżej. Osoby wyżej wymienione wniosły przeogromny wkład w rozwój serwera, za co im szczerze dziękuję. Szkoda tylko, że potrafią zmarnować tak doskonałe relacje i nieprzychylnie, w stosunku do serwera, wykorzystać pełnione stanowiska. 

  Przez kilka ostatnich dni było prowadzone dochodzenie, z którego niewiele wynikło. Lorenzo oraz Maciek00 zostali zawieszeni w celu zamrożenia dostępu do bazy danych i plików znajdujących się na FTP. Społeczność serwera w wielkim stopniu podzieliła się na popierających Majkiego oraz na tych, którzy wspierali Lorenzo. Wpłynęło do mnie bardzo dużo skarg na Lorenzo oraz na całe grono fioletowych. Majky nie pełni już żadnej roli, więc to oczywiste, że nie wysyłano mi na niego zażaleń. To wszystko pomogło mi podjąć decyzję. 

   

  Postanowiłem zdegradować guardiana Lorenzo na stanowisko administratora w ugodowej formie. Ten, w wyniku postawionej propozycji, całkowicie zrezygnował z pełnienia funkcji. 

   

  Postanowiłem też, że były developer Majky stracił możliwość powrotu na którykolwiek szczebel w obsadzie EmStories. Utraciłem zaufanie.

   

  Wracając do osoby Maćka00: został zawieszony w prawach guardiana, ponieważ nie chciałem, aby ktokolwiek miał dostęp do zmiany zapisanych treści w bazie danych czy w logach. Każdy guardian posiada dostęp do wyżej wymienionych elementów serwera i nawet będąc niezamieszanym w konflikt, nie miałbym pewności, czy nie zechce pomóc jednej ze stron. Dlatego Maciek, bez przyczyn dodatkowych został odsunięty od praw. Zachował się w porządku, dlatego proszę nie szkalować jego osoby z powodu zawieszenia. Wraca do pełnionej funkcji guardiana.

   

  Tym sposobem zażegnujemy wszelkie problemy wewnętrzne. W ramach poprawy nastrojów użytkowników naszego serwera, organizujemy weekend zwiększonych zarobków w pracach dorywczych oraz frakcjach. Szczegóły pojawią się jutro na forum. 

   

  Pozdrawiam,

  developer/właściciel Emergency Stories


Portal by DevFuse · Based on IP.Board Portal by IPS
 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

 • Połącz z serwerem

  Połącz z mumble  ServerProject
×