Skocz do zawartości

gEY97SM.png

Ranking


Popularna zawartość

Zawartość, która uzyskała najwyższe oceny od 17.06.2018 uwzględniając wszystkie działy

 1. 44 punktów
  Supporterzy @Tomo i @TheFire zostają wyrzuceni z Administracji z powodu otrzymanego bana.
 2. 41 punktów
  Supporter @NeverMind zostaje awansowany na rangę Administratora. Gratulujemy! Supporter @Prezydent zostaje awansowany na rangę Administratora. Gratulujemy! Supporter @Kajersky zostaje awansowany na rangę Administratora. Gratulujemy!
 3. 34 punktów
  Administrator @BoysiaQ odchodzi z ekipy serwera oraz rezygnuje z pełnionych obowiązków. Dziękujemy za ogromny wkład w rozwój serwera.
 4. 27 punktów
  Administrator @Krzefusty odchodzi z Administracji z powodów prywatnych.
 5. 26 punktów
 6. 24 punktów
  Administratorzy @PolMed oraz @Adeha. rezygnują z rangi na własne życzenie.
 7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 8. 22 punktów
  17 / 06 / 2018 ▐ Ogłoszenie 17 / 06 / 2018▐ Szef @Krzefusty ustępuje ze stanowiska lidera AutoCentrum, i jednocześnie odchodzi na listę osób zasłużonych dla frakcji. Decyzją grona Guardian, jak i zarządu AutoCentrum stanowisko lidera frakcji przejmuje Starszy Mistrz Serwisowy @xdeta. Jest to ostatnie pisane przeze mnie ogłoszenie, życzę wszystkim dalszych sukcesów i pomyślności.
 9. 18 punktów
  Witam wszystkie osoby przeglądające ten temat, a zarazem żegnam. Od razu mówię że nie jestem zbyt dobrym polonistą, ale bardzo serdecznie chciałbym podziękować wszystkim graczom, tym którzy za mną przepadali jak i tym którzy zawsze próbowali zrobić coś żeby podwinęła mi się noga. Szczególne podziękowania kieruję do: @Krzefusty - za to że zawsze mogłem liczyć na twoją pomoc, dobre słowo, oraz co najważniejsze dzięki ci za to że nauczyłeś mnie mapować na wysokim poziomie, również dziękuję ci za zajebistą współpracę ❤️❤️❤️ @maciek00 - dziękuję za szansę na randze administratora, oraz za to że obdarzyłeś mnie tak wielkim zaufaniem, dziękuję również za "lekcję" piania lua, wiele mnie one nauczyły i będę dalej starał się rozwijać swoją wiedzę. Byłeś i jesteś osobą, na którą praktycznie zawsze mogłem liczyć ❤️ @Fokus - dzięki za to że mimo późnych godzin zawsze wchodziłeś i naprawiałeś to co zepsułem, mam nadzieję że pogramy jeszcze w Fortnie @RedArrow - dzięki za wspólne gierki w MTA jak i Fortnite, za wspólne rozmowy i odwalanko, również za te wyzwiska w moją stronę ❤️ @Kelly_Severide - dziękuję ci za zaufanie jakim mnie obdarzyłeś, niestety swoim debilnym zachowaniem w pewien sposób zniszczyłem to zaufanie, dzięki również za wiele wspólnych rozmów, mimo że było to już dawno to dalej o tym pamiętam. @Tomo - aj Tomuś Tomuś, ty taki ciul jesteś ale i tak cię lubię @Emily - dzięki za wiele wspólnych gierek w CS'a, puściliśmy dość fajny bejcik, w który wiele osób uwierzyło i w sumie nadal wierzy @Iruke - głupio byłoby gdybym o tobie tutaj nie wspomniał, trochę zrypał się ostatnio nasz kontakt, prawda jest taka że oboje jesteśmy temu winni, ale mimo to dziękuję ci za miło spędzone chwile, jak i za zaufanie którym mnie obdarzyłeś w szeregach policji. @Parachute - ty ciulku, z tobą to różnie bywało ale kiedyś trzeba się pogodzić @Tobiasz69 - ty to jesteś agent @xdeta - dzięki za szansę w autocenterum, kiedyś ci tą mapę naprawię xDDDD (znowu zapomniałem) @Lemon. - dzięki za wspólne odwalanko wieczorkami, zajmuj się dalej tym co robisz bo jesteś w tym dobry. @Runwald - kiedyś będę lepszy od ciebie w Fortnite Jeżeli o kimś zapomniałem to bardzo przepraszam, ale na pewno każdego z was zapamiętam na długi czas. Do zobaczenia!
 10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 11. 16 punktów
  Uszanowanko Drodzy gracze, w związku z ostatnimi wydarzeniami na serwerze, jak wiadomo drugi raz zostałem powołany na stanowisko szefa AC, w związku z tym chciałbym poinformować że przez najbliższe dni AutoCentrum będzie działać chaotycznie, więc prosiłbym o wyrozumiałość i nie wymaganie od razu wielkich rzeczy od zarządu, ponieważ ja chciałbym to wszystko na spokojnie ogarnąć, możliwe jest że w najbliższych dniach wezmę kogoś do pomocy, również chodzi o to iż były kierownik @Danio w akcie najprawdopodobniej frustracji, usunął skład AC, więc obawiam się iż więcej rzeczy tego typu mogło zostać usunięte. Więc podsumowując, cierpliwość drogą do wszystkiego. Dziękuje za uwagę! Edit. Odwołuję oskarżenie co do Toma, i przerzucam na Dania, tekst został lekko edytowany (3 i 4 linijka).
 12. 15 punktów
  Proszę nie bawić się w kolejny upadek serwera. Przerabialiśmy to już wiele razy i każdy doskonale wie, że EMStories tak szybko nie zakończy swojego żywotu... Przy okazji: jak podoba Wam się nowy model Dozera, który wykonał @Kondzio321? Link do grafiki przedpremierowo: https://imgur.com/4DpLZO7
 13. 15 punktów
  O czym my w ogóle rozmawiamy?
 14. 14 punktów
  To będzie szybka rekrutacja więc proszę nie zwlekać z pisaniem podań! Jutro może okazać się już za późno.
 15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 16. 13 punktów
  Szef @xdeta Zastępca Szefa --- Kierownik --- Starszy Mistrz Serwisowy @Kapsel. Mistrz Serwisowy @Spoko002 Starszy Specjalista @Dzwonek Specjalista --- Młodszy Specjalista --- Starszy Fachowiec @Miyuki @TheHonda @Nekson Fachowiec @Tobiasz69 @Jakubekkk @adam21502 Młodszy Fachowiec @Pablo94 @Hebel @Arden @Giorgio_Corin @Zombiak @Wojtrek Starszy Pracownik @Drunken @Raveciak @TheLoky @PenkY. Pracownik --- Praktykant @ahrix @Kordixx @KINGA @Betiusz @krasu @JuniorB @tico @Turek. @Bazyl255 @Cyganerro @GrzybekPieczarek @Victory. @MrKrystian @komandos192 @Adregon. @Broszko @BigMama Szkoleniowcy: @xdeta Egzaminatorzy: @xdeta Łącznie pracowników ... Zasłużeni dla AutoCentrum: @Adeha. - Na początku istnienia AutoCentrum pomagał w tworzeniu materiałów szkoleniowych. @TehBrO - To dzięki niemu zawdzięczamy stary warsztat znajdujący się kiedyś w San Fierro na Esplande North. @Lorenzo - Ten pan wniósł parę innowacyjnych rzeczy takie jak: pachołki na zdarzenia drogowe, możliwość podglądu z różnych perspektyw podczas malowania pojazdu. @Axmell - Wykonał wiele świetnych modeli, takie jak: wysepka na Esplande North, poprawiony skin pracowników, budynek AutoCentrum w Los Santos. @Krzefusty - Wymodelował warsztat który jest używany do dziś, a znajduje się w San Fierro w dzielnicy Garcia.
 17. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 18. 13 punktów
  <-> 17.06.2018 Na podstawie paragrafu 18 ustęp 7 Regulaminu Policji postanowieniem nr 4/2018 z dnia 17 czerwca.2018 r. Komendant Głównego Policjii mianował na stopień: młodszego inspektora: podinspektora @StrAiker. Na podstawie paragrafu 18 ustęp 7 Regulaminu Policji postanowieniem nr 4/2018 z dnia 17 czerwca.2018 r. Komendant Głównego Policjii mianował na stopień: podinspektora: nadkomisarza @Grancix, nadkomisarza @HERBATAA. Na podstawie paragrafu 18 ustęp 8 Regulaminu Policji postanowieniem nr 4/2018 z dnia 17 czerwca.2018 r. Komendant Głównego Policjii mianował na stopień: nadkomisarza: komisarza @Chomik. Na podstawie paragrafu 18 ustęp 9 Regulaminu Policji postanowieniem nr 4/2018 z dnia 17 czerwca.2018 r. Komendant Głównego Policjii mianował na stopień: komisarza: podkomisarza @Avenged, podkomisarza @Lostt. Na podstawie paragrafu 18 ustęp 11 Regulaminu Policji postanowieniem nr 4/2018 z dnia 17 czerwca.2018 r. Komendant Głównego Policjii mianował na stopień: aspiranta sztabowego: starszego aspiranta @Filip1906, starszego aspiranta @Rose_McKenzie aspiranta: młodszego aspiranta @Select, młodszego aspiranta @AdamG, młodszego aspiranta @Dimply. Na podstawie paragrafu 18 ustęp 12 Regulaminu Policji postanowieniem nr 4/2018 z dnia 17 czerwca.2018 r. Komendant Głównego Policjii mianował na stopień: sierżanta sztabowego: starszego sierżanta @Jasiu. Na podstawie paragrafu 31 ustęp 1 Regulaminu Policji postanowieniami Komendanta Głównego Policji, Komendant Główny Policji nagrodził: Pochwałą pisemną za wzorowy wynik egzaminów praktycznych: podinspektora @Grancix, aspiranta sztabowego @Sebik48. Pochwałą pisemną za wysoki wynik egzaminu: młodszego inspektora @StrAiker, komisarza @Kedziorek, aspiranta @Dimply. Nagrodą pieniężną: komisarza @Snejczek, podkomisarza @Trenqulin, aspiranta sztabowego @Sebik48. Awansem w stopniu za wzorową służbę i wysoki wynik egzaminu komisarza @Lostt. Na podstawie paragrafu 33 ustęp 1 Regulaminu Policji postanowieniami Komendanta Głównego Policji, Komendant Główny Policji ukarał: Naganą pisemną za niewyrobienie normy: aspiranta sztabowego @Shiweid, sierżanta @William_Hamilton.
 19. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 20. 11 punktów
  Twój nick w grze: HaxoFFy Twoje DBID: 25880 Opis pomysłu: Moim pomysłem jest dodanie komendy /radio po której wyskakiwał by panelik w którym możemy sobie wkleić naszą playlistę/piosenkę z youtube po czym dodawało by się nam do wyboru stacji w pojeździe "Twoja Muzyka" w której by leciała nasza ulubiona piosenka/playlista z youtube'a. ( Oczywiście playlisty, piosenki by się nam zapisywały ipod /radio byśmy mogli sobie załączać które mają lecieć, a które mają być wyłączone ) Dlaczego akurat ta propozycja ma zostać przyjęta?: Nie jestem pewien czy była już ta propozycja, więc chciałbym poruszyć jej temat od nowa ponieważ myślę, że taka opcja na serwerze spodobała by się dużej ilości graczy ponieważ nie każdemu odpowiadają serwerowe stacje.
 21. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 22. 11 punktów
  @ZmK odchodzi z administracji z przyczyn prywatnych.
 23. 10 punktów
  @Anonimowy, chciałbym odkupić ten pier*olnik, który tutaj zrobiliście i zrobić na tym coś użytecznego. Na ile to wyceniasz? Tylko poważne oferty.
 24. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 25. 9 punktów
  Oficjalnie żegnam się ze wszystkimi. Dla tych mniej kumatych lub nie w temacie, decyzję podjąłem spontanicznie jak zobaczyłem wyniki rekrutacji na supporta. Pierwsza reakcja to był śmiech, ale dotarło do mnie, że z naboru na nabór jest coraz gorzej z suppkami. Za stary jestem, żeby się użerać z takimi cejami, żeby gorzej tego nie określić. Pozdrawiam, szanuję tych, którzy nie boją się mówić "nie" w każdy możliwy sposób
Ten Ranking jest ustawiony na Warszawa/GMT+02:00
×