Skocz do zawartości

gEY97SM.png

Ranking


Popularna zawartość

Zawartość, która uzyskała najwyższe oceny od 16.06.2018 uwzględniając wszystkie działy

 1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 2. 50 punktów
  Administrator @RedArrow zostaje awansowany na range Guardian. Gratulujemy!
 3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 4. 45 punktów
  Supporterzy @Tomo i @TheFire zostają wyrzuceni z Administracji z powodu otrzymanego bana.
 5. 42 punktów
  Supporter @NeverMind zostaje awansowany na rangę Administratora. Gratulujemy! Supporter @Prezydent zostaje awansowany na rangę Administratora. Gratulujemy! Supporter @Kajersky zostaje awansowany na rangę Administratora. Gratulujemy!
 6. 35 punktów
  Administrator @BoysiaQ odchodzi z ekipy serwera oraz rezygnuje z pełnionych obowiązków. Dziękujemy za ogromny wkład w rozwój serwera.
 7. 34 punktów
  Nick oraz poprzedni stopień: gen. brygadier iDeadpool Data odejścia: 3 VI br Czy potrzebujesz powtórki materiałów?: Nie Powód powrotu: Jak się okazuje, na chwilę obecną potrzebowałem chwilki odpoczynku i oddechu, ciężko mi się odzwyczaić od tej EMSowej, strażackiej rodzinki. Pozostaje taka pustka, której mi troszkę szkoda. ;)
 8. 33 punktów
  Administrator @LasQa odchodzi z rangi na własne życzenie. Dziękujemy za wkład w rozwój serwera. Supporter @Kedziorek odchodzi z rangi na własne życzenie. Dziękujemy za wkład w rozwój serwera. Supporter @StrAiker odchodzi z rangi na własne życzenie. Dziękujemy za wkład w rozwój serwera. Supporter @miluski odchodzi z rangi na własne życzenie. Dziękujemy za wkład w rozwój serwera. Supporter @Chomik zostaje awansowany na range Administrator. @Carlos_Rodriguez zostaje przyjęty do Support'u z listy rezerwowej. @Kruchy16 zostaje przyjęty do Support'u z listy rezerwowej. @Zombiak zostaje przyjęty do Support'u z listy rezerwowej.
 9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 11. 31 punktów
  Twój nick w grze: Chomik Twoje DBID: 26800 Opis pomysłu: Zwiększenie zarobków oraz przebudowanie najstarszych prac na serwerze m.in. Spedytor. Praca na tle dzisiejszej kopalni wypada wręcz okropnie, nie mówiąc o przyrównaniu zarobkowym. Na maksymalnym poziomie w takiej kopalni zarobi się ponad 9K/h a na Spedytorze jak i Betoniarkach jakieś 2K/h. Mam sentyment do tych prac, robiłem na nich w 2k15 jak serwer startował i chciałbym, aby one znowu wróciły na właściwy tor. Dlaczego akurat ta propozycja ma zostać przyjęta?: Praca Betoniarek jak i Spedytor wypadają okropnie na tle innych prac, a są one bardzo przyjemne, lecz też bardzo nie opłacalne, dlatego należy je udoskonalić.
 12. 31 punktów
  <-> 21.06.2018 Nadkomisarz @LasQa odchodzi ze służby z przyczyn prywatnych. Dziękujemy ci za wkład włożony we frakcję. Zostajesz umieszczony na liście zasłużonych. Aspirant @Select odchodzi ze służby z przyczyn prywatnych. Młodszy Inspektor @StrAiker odchodzi ze służby z przyczyn prywatnych. Dziękujemy ci za wkład włożony we frakcję. Zostajesz umieszczony na liście zasłużonych. Aspirant Sztabowy @miluski odchodzi ze służby z przyczyn prywatnych. Sierżant Sztabowy @Venox1 odchodzi ze służby z przyczyn prywatnych. Komisarz @Lostt odchodzi ze służby z przyczyn prywatnych.
 13. 31 punktów
 14. 30 punktów
  @TrawQ zostaje przyjęty na posadę Programisty. Gratulujemy!
 15. 28 punktów
  Administrator @Krzefusty odchodzi z Administracji z powodów prywatnych.
 16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 17. 27 punktów
  O czym my w ogóle rozmawiamy?
 18. 25 punktów
  Supporter @BulaDanio zostaje dyscyplinarnie zwolniony z administracji za złamanie regulaminu serwera.
 19. 25 punktów
  Administratorzy @PolMed oraz @Adeha. rezygnują z rangi na własne życzenie.
 20. 24 punktów
  @Kondzio321 wraca do ekipy serwera na range Administratora.
 21. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 22. 23 punktów
  <-> 27.06.2018 Posterunkowy @MisiaczeQ zostaje zwolniony dyscyplinarnie z Szkoły Policyjnej w związku ze złamaniem regulaminu Komendy Głównej Policji oraz zostaje on wpisany na Czarną Listę frakcji.
 23. 23 punktów
  Szef @xdeta Zastępca Szefa @SkyBlue Kierownik @Kapsel. @PenkY. @Martyna @Leroy_Jenkins Starszy Mistrz Serwisowy --- Mistrz Serwisowy @Spoko002 Starszy Specjalista @Dzwonek Specjalista --- Młodszy Specjalista --- Starszy Fachowiec @Miyuki @TheHonda @MalaPompka @Jamnik. Fachowiec @Jakubekkk @Carlos_Rodriguez Młodszy Fachowiec @Pablo94 @Hebel @Zombiak @Lewy1234 Starszy Pracownik @Drunken @TheLoky @RmGrd @xXPredatorXx @nzx @Piw0 @KenZ Pracownik @GrzybekPieczarek @Victory. @MrKrystian @Adregon. @Bazyl255 Praktykant @Zimny @Hades @Pitu. @LateRaccoon @Franser @KvbuS. @AudiB480 @TovU69 @Gr4ver @IdusTV69 @Pafeuu @Dave_Meh @ShEx0. @Wero0nika @Avenged @Wersalka @Myszograj @Terminator @DyzmaxDD @SeXu4Lny @Dezerter21 @LamAll @rafi5641 @Galaxy007 @Brzeczyk22 @Kruchy16 @Cobey96 @Dv1ksuu @s1mple. Szkoleniowcy: @xdeta @SkyBlue @Martyna Egzaminatorzy: @xdeta @SkyBlue @Martyna @PenkY. Wnioski do AutoCentrum: @xdeta @SkyBlue @PenkY. @Martyna Skargi: @xdeta @SkyBlue @Leroy_Jenkins @Kapsel. Łącznie pracowników ... Zasłużeni dla AutoCentrum: @Adeha. - Na początku istnienia AutoCentrum pomagał w tworzeniu materiałów szkoleniowych. @TehBrO - To dzięki niemu zawdzięczamy stary warsztat znajdujący się kiedyś w San Fierro na Esplande North. @Lorenzo - Ten pan wniósł parę innowacyjnych rzeczy takie jak: pachołki na zdarzenia drogowe, możliwość podglądu z różnych perspektyw podczas malowania pojazdu. @Axmell - Wykonał wiele świetnych modeli, takie jak: wysepka na Esplande North, poprawiony skin pracowników, budynek AutoCentrum w Los Santos. @Krzefusty - Wymodelował warsztat który jest używany do dziś, a znajduje się w San Fierro w dzielnicy Garcia.
 24. 22 punktów
  @iDeadpool wraca do ekipy serwera na range Administrator.
 25. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
Ten Ranking jest ustawiony na Warszawa/GMT+02:00
×