Skocz do zawartości

Tabela liderów


Popularna zawartość

Wyświetla najczęściej polubioną zawartość od 20.10.2017 w Posty

 1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 3. 40 punktów
  Supporter @Matt zostaje awansowany na rangę Administrator. Gratulujemy!
 4. 38 punktów
  Witajcie, Z dniem dzisiejszym zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Dillimore ogłasza rozpoczęcie naboru kandydatów do służby w szeregach naszej jednostki. Oferujemy szkolenia na podstawie materiałów szkoleniowych opartych na prawdziwych materiałów. Aby podnieść swoje szanse na dostanie się wspomnij o wesołym zastępie. Nie zwlekaj z napisaniem podania, być może to czekamy właśnie na Ciebie? Zasady rekrutacji: 1. Złożenie podania oznacza akceptację poniższego regulaminu. 2. Dodaj reakcję do posta. 3. Zakazuje się kopiowania czyichś podań. 4. W podaniu pisz prawdę, kłamstwo tak czy siak wyjdzie na jaw. 5. Zapoznaj się z tematem w całości. 6. Wszystkie posty nie będące podaniami bądź będące podaniami niepoważnymi będą karane punktami. 7. Zastosuj się do poniższego wzoru. 8. Zakaz jakiegokolwiek formatowania tekstu, jedyna dopuszczalna forma: "Nick w grze: Pamtikov" Wzór: Życzymy powodzenia, Prezes Pamtikov Wiceprezes naczelnik Jasiu. Członek zarządu BoysiaQ
 5. 38 punktów
  20.10.2017 Szef @Lorenzo odchodzi na zasłużony bezterminowy urlop! Dziękuję wszystkim tym, co mnie wspierali i pomagali. Niestety nie zostały zrealizowane moje projekty co do AC. Życzę wszystkim pracownikom powodzenia! Jednocześnie ogłaszam, iż obowiązki Lidera frakcji AutoCentrum przejmuje były Szef, który ma duże doświadczenie oraz wiedzę w prowadzeniu tej frakcji - @Adeha. Gratuluję i do zobaczenia kiedyś!
 6. 36 punktów
  Supporter @Iruke zostaje awansowany na Administratora. Gratulujemy!
 7. 35 punktów
  W związku z przeprowadzoną rekrutacją do supportu, która odbyła się w tym tygodniu, ogłaszamy jej wyniki poniżej. Z przyjemnością informujemy, że funkcje supporterskie otrzymują: Kajersky Jasiu iDeadPool RedArrow Chomik BulaDanio Olczi LasQa Gratulujemy. Jeszcze dzisiaj o godzinie 19:30 odbędzie się spotkanie na komunikatorze głosowym mumble z Guardianem @maciek00. On wytłumaczy podstawowe zasady pełnienia stanowiska w supporcie oraz przydzieli uprawnienia. Prosimy wedle możliwości pojawić się tym spotkaniu, na kanałach administracyjnych. Prosimy o podpisanie w komentarzu przyjęcie powyższych informacji do wiadomości. Inne osoby prosimy o niewypowiadanie się w tym temacie.
 8. 29 punktów
  15.11.2017 Szef @Adeha. odchodzi z frakcji na długoterminowy urlop. Zastępca szefa @xdeta awansuje na rangę Szef. Życzę samych sukcesów podczas prowadzenia frakcji.
 9. 26 punktów
  Administrator @JetroN zostaje przywrócony do grona Guardian.
 10. 25 punktów
  Administrator @Kondzio321 powraca w szeregi Emergency Stories, aby wspomóc nas swoimi modelami. Witamy ponownie!
 11. 23 punktów
  Administrator @JetroN staje się ponownie mapperem jako osoba bardzo doświadczona w tej dziedzinie. Od początku tworzył dla nas mapy i dzisiaj powraca do pełnienia tego stanowiska. W celu ułatwienia pracy, uploadu plików na serwer, otrzymuje on dostęp do plików FTP i dodatkowo do bazy danych. @Dominik. wraca do Supportu. Witamy ponownie!
 12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 13. 20 punktów
  Supporter @BlacK zostaje zawieszony za swoje zachowanie względem administracji na okres jednego tygodnia.
 14. 20 punktów
  Po ponownym rozpatrzeniu prowadzonej przez byłego Guardiana Lorezno sprawy, przeciwko byłemu Gen. Bryg. Matt i Bryg. Susel023 postanawiam przywrócić Matt'a na poprzednie stanowisko z powodu małej ilości dowodów świadczących o niekompetencji prowadzenia Państwowej Straży Pożarnej przez jego osobę. Jednakże dostaje on ostrzeżenie z wpisem do kartoteki za małe niedociągnięcia, które miały miejsce w Państwowej Straży Pożarnej.
 15. 19 punktów
  Członkowie OSP Dillmore Zarząd OSP Prezes @Pamtikov Wiceprezes Naczelnik @Jasiu Z-ca Naczelnika - Członek zarządu @BoysiaQ CZŁONKOWIE OSP Dowódca plutonu - Pomocnik dowódcy plutonu - Dowódca sekcji - Pomocnik dowódcy sekcji - Dowódca roty - Starszy strażak - Strażak - Aktualny skład: 3 Urlop - [data zakończenia] Zawieszenie - [data zakończenia]
 16. 18 punktów
  Rekrutacja do Grupy Pozorantów Październik 2017 Zarząd Grupy Pozorantów ma przyjemność otworzyć rekrutację w Szeregi Pozorantów! Pozoranci zajmują się odgrywaniem akcji RolePlay , lecz nie takich zwykłych! Odgrywamy porwania , napady oraz różne ciekawe RolePlay'e! Pragniemy dopowiedzieć ,że ilość miejsc jest ograniczona także prosimy o nie zwlekaniem ze składaniem podania! Pisząc do Pozorantów nie musisz rezygnować ze swojej organizacji! Wzór: Nick: DBID: Kary:(/kary): Wiek: Coś o sobie(maks.6 zdań): Czy akceptujesz Regulamin?: Czy posiadasz Mumble oraz Mikrofon?: Czy jesteś w stanie używać Discord?: Dlaczego ty?:
 17. 17 punktów
  Supporter @Axmell zostaje przywrócony do pełnionego stanowiska. Witamy ponownie!
 18. 16 punktów
  Plakat by:KAVAA Koniecznie wyrażajcie swoją opinie w komentarzach!!!
 19. 16 punktów
  Nick: Iruke DBID: 8956 Kary:(/kary): Dwa testowe prawa jazdy :c Wiek: 18 Coś o sobie(maks.6 zdań): Mam na imię Krzysztof. Mam 18 lat i mieszkam w Grudziądzu. Uczęszczam do drugiej klasy zawodowej na profilu kucharza. Głównie interesuje się kuchnią, służbami mundurowymi i sportem. Poza szkołą zazwyczaj gram na komputerze i jeżdżę na rowerze po mieście i lesie. Jestem osobą, która nie lubi konfliktów, a jeżeli już się zdarzają - próbuję je załagodzić i wyjaśnić. Jestem osobą spokojną, natomiast potrafię "wybuchnąć", gdy się zdenerwuje. Potrafię pracować solo lecz również w grupie, potrafię dopasować się do danego środowiska. Lubię zwierzęta. Czy akceptujesz Regulamin?: Tak Czy posiadasz Mumble oraz Mikrofon?: Tak Czy jesteś w stanie używać Discord?: Tak Dlaczego ty?: Myślę, że przez 13 miesięcy w policji nabyłem dużą wiedzę na temat RP podczas wypadku i innych sytuacji, co ułatwi mi odgrywanie akcji właśnie podczas akcji.
 20. 16 punktów
  Proszę maćka o wytłumaczenie graczowi za co został ukarany oraz o przedstawienie dowodów lub opisanie czynów, których się podjął w celu weryfikacji oskarżeń.
 21. 15 punktów
  To ja, ten modeler
 22. 15 punktów
  Współpraca międzynarodowa Komenda Główna Policji podjęła współpracę z policją ze Stanów Zjednoczonych. Celem współpracy jest podniesienie umiejętności funkcjonariuszy policji oraz dążenie do polepszania warunków pracy na służbie. Na samym początku, współpraca będzie polegać na wzajemnej zamianie się pojazdami. Amerykańska policja zgodziła się i przekazała nam cztery oznakowane radiowozy z zaawansowanymi systemami technologicznymi. Pojazdy są wstanie osiągnąć ponad 280 km/h i poradzą sobie w każdym terenie. Na jej wyposażeniu można znaleźć apteczkę pierwszej pomocy, pachołki, barierki, trójkąt ostrzegawczy i dodatkową broń. Na swoim dachu posiada również system ALPR (AUTOMATED LICENSE PLATE RECOGNITION), umożliwiający porównanie tablic rejestracyjnych pojazdów z listą skradzionych, jak i również ostrzega funkcjonariusza przed zagrożeniem.
 23. 15 punktów
  Rozporządzenie z dnia 25.10.2017 Dnia 25.10.2017 Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej @Matt rezygnuje z pełnionego stanowiska oraz przechodzi na stopień Starszego brygadiera. Nowym Komendantem Głównym Państwowej Straży Pożarnej zostaje @Susel023 Gratulujemy oraz życzymy sukcesów Na każdego przychodzi odpowiednia pora, a dzisiaj to na mnie przyszedł czas. Od kilku tygodni o tym myślałem, lecz dnia dzisiejszego postanowiłem zrezygnować z piastującego stanowiska, ponieważ nie mam aż tyle czasu na grę żeby zajmować się tym wszystkim, nie chciałem żeby jakieś obowiązki leżały. Co prawda nie odchodzę z frakcji, lecz chciałbym podziękować tym wszystkim osobą dzięki, którym wytrwałem na tym stanowisku te kilka miesięcy. Wiem to że mój następca prawidłowo zajmie się rozwojem frakcji jak i całym zarządzaniem nią. Chciałbym również przeprosić wszelkie osoby, które zostały w jakiś sposób źle potraktowane przeze mnie w czasie pełnienia służby na owym stanowisku ale mówię wam to nie są proste rzeczy
 24. 15 punktów
  Nick: Kelly_Severide DBID: 13107 Imię: Krystian Wiek: 24 Serial: DE6425DDF3EA11CEC3AC425C2DBD7A94 Nick: FaceTQ DBID: 6760 Imię: Marek Wiek: 17 Serial: C8EA1542EDADA12F333E9970202B2FA4 Nazwa organizacji: Suburra ID organizacji: 281 Nazwa działalności: Klub Suburra Staż funkcjonowania organizacji: Od 10.2017 r. Czym zajmować się będzie działalność?: Klub dla graczy Dlaczego to właśnie tę działalność powinniśmy zarejestrować?: Aktualnie nie ma na serwerze żadnego "żyjącego klubu". Jest, co prawda Alhambra, ale nie przyciąga graczy, w dodatku znajduje się przy strefie DM, co może powodować problemy. Nasz klub znajduje się w miasteczku koło Las Venturas i oferuje przytulne miejsce spotkań i rozrywki dla graczy. Mamy wykupiony interior, natomiast brakuje nam kilku szczegółów jak np. muzyka wewnątrz, a także blipy z alkoholem. Zorganizowaliśmy już próbną imprezę i przypadła ona do gustu graczom, natomiast barman musiał sprzedawać alkohol za pomocą role-play. Brakowało również muzyki. Z odrobiną pomocy od strony Guardian moglibyśmy ulepszyć nasz klub. Jak działalność urozmaici rozgrywkę graczom?: Jest to szeroko rozumiane miejsce spotkań, dobrej zabawy i akcji RP. Klub byłby otwierany w godzinach wieczornych 1-2 razy tygodniowo i urządzane byłby tam imprezy cykliczne, a także okazjonalne jak np. Latino, Techno, Mikołajki, Walentynki, itp. Graczom bardzo spodobała się pomimo braku dźwięku i alkoholu pierwsza impreza i dopytują kiedy następna. Myślę, że gracze będą chętnie zjawiać się i miło spędzać czas. Organizacja Suburra bierze na siebie całą odpowiedzialność za organizowanie imprez, a także opłacanie personelu itp. Jedyne czego potrzebujemy to muzyki i blipów od alkoholu jak już wspominałem.
 25. 15 punktów
  @Volff po dłuższej przerwie powraca na stanowisko Supportera. Witaj ponownie!
 26. 14 punktów
  12.11.2017 Praktykant @Volff pozytywnie zdaje kwalifikacje zawodowe, tym samym zostaje awansowany na rangę Pracownik. Praktykant @Rausen pozytywnie zdaje kwalifikacje zawodowe, tym samym zostaje awansowany na rangę Pracownik. Praktykant @boriss pozytywnie zdaje kwalifikacje zawodowe, tym samym zostaje awansowany na rangę Pracownik. Praktykant @Verago pozytywnie zdaje kwalifikacje zawodowe, tym samym zostaje awansowany na rangę Pracownik. Praktykantka @NieNormalna pozytywnie zdaje kwalifikacje zawodowe, tym samym zostaje awansowana na rangę Pracownik. Praktykant @ElloooMello pozytywnie zdaje kwalifikacje zawodowe, tym samym zostaje awansowany na rangę Pracownik. Praktykant @Axmell pozytywnie zdaje kwalifikacje zawodowe, tym samym zostaje awansowany na rangę Pracownik. Praktykant @Tobiasz pozytywnie zdaje kwalifikacje zawodowe, tym samym zostaje awansowany na rangę Pracownik. Praktykant @3MajFasoN. pozytywnie zdaje kwalifikacje zawodowe, tym samym zostaje awansowany na rangę Pracownik. Praktykant @xXPredatorXx pozytywnie zdaje kwalifikacje zawodowe, tym samym zostaje awansowany na rangę Pracownik. Praktykant @Piwo pozytywnie zdaje kwalifikacje zawodowe, tym samym zostaje awansowany na rangę Pracownik. Praktykant @skyliner pozytywnie zdaje kwalifikacje zawodowe, tym samym zostaje awansowany na rangę Pracownik. Praktykant @Tehciu pozytywnie zdaje kwalifikacje zawodowe, tym samym zostaje awansowany na rangę Pracownik. Praktykant @Castawy. pozytywnie zdaje kwalifikacje zawodowe, tym samym zostaje awansowany na rangę Pracownik. Praktykant @Blacku pozytywnie zdaje kwalifikacje zawodowe, tym samym zostaje awansowany na rangę Pracownik. Praktykant @Kadi pozytywnie zdaje kwalifikacje zawodowe, tym samym zostaje awansowany na rangę Pracownik. Praktykant @GC_RIV3LL pozytywnie zdaje kwalifikacje zawodowe, tym samym zostaje awansowany na rangę Pracownik. Praktykant @tomadr123 pozytywnie zdaje kwalifikacje zawodowe, tym samym zostaje awansowany na rangę Pracownik. Praktykant @MrAnders0n1 pozytywnie zdaje kwalifikacje zawodowe, tym samym zostaje awansowany na rangę Pracownik. Praktykant @Zombiak pozytywnie zdaje kwalifikacje zawodowe, tym samym zostaje awansowany na rangę Pracownik. Praktykant @Feel zostaje zwolniony za nie podejście do egzaminu końcowego w wyznaczonym terminie. Praktykant @Goturek zostaje zwolniony za nie podejście do egzaminu końcowego w wyznaczonym terminie. Praktykant @Bartex zostaje zwolniony za nie podejście do egzaminu końcowego w wyznaczonym terminie. Praktykant @Runwald zostaje zwolniony za nie podejście do egzaminu końcowego w wyznaczonym terminie. Starszy Pracownik @MisiekPL odchodzi z frakcji na własne życzenie. Straszy Specjalista @Haxen odchodzi z frakcji na własne życzenie. Starszy Pracownik @arq odchodzi z frakcji na własne życzenie. Starszy Pracownik @Iven.odchodzi z frakcji na własne życzenie.
 27. 14 punktów
  Supporter @Adeha. odchodzi z rangi na własne życzenie.
 28. 14 punktów
  Administrator @SkyBlue odchodzi z administracji z powodu braku czasu na grę. Dziękujemy za wkład włożony w serwer i mamy nadzieję, że jeszcze do nas wrócisz! Supporter @TheFire odchodzi z administracji na własne życzenie. Mamy nadzieję, że do nas wrócisz! Supporter @danio13113 powraca w szeregi Emergency Stories. Witamy ponownie!
 29. 13 punktów
  15.11.2017 Fachowiec @Fokus zostaje awansowany na rangę Zastępca Szefa na okres 30 dni. Starszy Pracownik @Lostt odchodzi z frakcji na własne życzenie. Starszy Pracownik @Szymon odchodzi z frakcji na własne życzenie.
 30. 13 punktów
  Administrator @Kelly_Severide zmienia nick na @Chris_Kyle.
 31. 12 punktów
  16.11.2017 Starszy Fachowiec @ChickenPL zostaje awansowany na rangę Młodszy Specjalista. Fachowiec @tdw.lou zostaje awansowany na rangę Starszy Fachowiec. Młodszy Fachowiec @BulaDanio zostaje awansowany na rangę Fachowiec. Młodszy Fachowiec @TheHonda zostaje awansowany na rangę Fachowiec. Młodszy Fachowiec @Spoko002 zostaje awansowany na rangę Fachowiec. Młodszy Fachowiec @Nayman zostaje awansowany na rangę Fachowiec. Młodszy Fachowiec @Maester. zostaje awansowany na rangę Fachowiec. Młodszy Fachowiec @Kapsel. zostaje awansowany na rangę Fachowiec. Gracz @MopK powraca do AutoCentrum na rangę Starszy Pracownik Starszy Specjalista @Blondasek zostaje wysłany na przymusowy urlop. Starszy Pracownik @Select zostaje wysłany na przymusowy urlop. Pracownik @Arek. zostaje wysłany na przymusowy urlop.
 32. 12 punktów
  Supporter @bambix wraca na rangę. Witamy ponownie!
 33. 12 punktów
  Administrator @Haxen wraca na rangę. Witamy ponownie!
 34. 11 punktów
  <-> 19.11.2017 r. Starszy Posterunkowy @TroDon zostaje awansowany na stopień Sierżant! Starszy Posterunkowy @PenkY zostaje awansowany na stopień Sierżant! Sierżant @Wersalka zostaje awansowany na stopień Starszy Sierżant! Sierżant Sztabowy @Lewanda zostaje awansowany na stopień Młodszy Aspirant! Sierżant Sztabowy @KAVAA zostaje awansowany na stopień Młodszy Aspirant! Młodszy Aspirant @AskerPL zostaje awansowany na stopień Aspirant! Starszy Aspirant @Trenqulin zostaje awansowany na stopień Aspirant Sztabowy! Starszy Aspirant @StrAiker zostaje awansowany na stopień Aspirant Sztabowy! Podinspektor @Chris_Kyle zostaje awansowany na stopień Młodszy Inspektor co za tym idzie zostaje on powoli wcielany do Zarządu Policji!!
 35. 11 punktów
  Oficjalne oświadczenie w sprawie sprzedaży i rozdawania majątku na serwerze Emergency Stories MTA Sprzedaż oraz wymiana majątku nigdy nie była popierana przez administrację. Przeciwnie. Jeżeli jednak nie dochodziło do oszustw, administracja nie ingerowała w jednostkowe przypadki. Teraz staje się to zbyt popularne, co szkodzi serwerowi. Z tego powodu zakazane zostają procedery sprzedaży i rozdawania majątku. Osoby, które się tego dopuszczą, zostaną zbanowane, a konta wyczyszczone. Dotyczy to obu stron. Osoby, które dowiedzą się o podobnej sytuacji, proszone są o niezwłoczne przekazanie tych informacji do administratorów celem ochrony dobra wspólnego serwera. Na serwer wprowadzony został kod, który pomoże w weryfikacji powyższych przewinień. Dotyczy to pojazdów oraz gotówki. Jeżeli kod sprawdzi się, zostanie przekształcony na automat, który banuje zdalnie takie konta wraz z serialami. Nigdy żadnej ze stron nie zostanie zwrócone dane dobro. Ani rzeczywiste, ani te w grze. Użytkownicy, którzy się tego dopuszczą czeka wyłącznie nałożona kara i zakończenie rozgrywki na EmStories. Niepotrzebne są osoby, które niszczą struktury serwera. Dodatkowo administratorzy pod nieznanymi nazwami będą próbowali zakupić lub sprzedać majątek w celu podłożenia się. Należy pamiętać, że jeżeli ktoś otrzyma taką ofertę, może być nadana od administratora, który sprawdza uczciwość. W takim przypadku nie musi dojść do transakcji - sama zgoda na udział w procesie sprzedaży lub rozdania majątku zakończy się niepowodzeniem w postaci nałożonej kary. Jedyną legalną formą wzbogacenia się w zamian za dobra rzeczywiste, to możliwość sprzedaży kodów PREMIUM za gotówkę w grze w punktach wymiany. Dla użytkowników, którzy zdecydowali się na zakup kodów PREMIUM przelewem, przygotowany został bardziej atrakcyjny cennik usług, którzy przedstawiony został poniżej: - kod PREMIUM pakiet podstawowy na okres 1 dnia: 1.00 PLN, - kod PREMIUM pakiet podstawowy na okres 7 dni: 3.00 PLN, - kod PREMIUM pakiet podstawowy na okres 30 dni: 10.00 PLN, - kod PREMIUM pakiet rozszerzony na okres 7 dni: 5.00 PLN, - kod PREMIUM pakiet rozszerzony na okres 30 dni: 17.00 PLN. Zamówienia można składać drogą mailową pod adresem: [email protected] Odpowiedź zostanie udzielona w ciągu 24h. Regulamin serwera zostaje wzbogacony o powyższe treści. Zarząd Emergency Stories
 36. 11 punktów
  <-> 08.11.2017 r. Sierżant @Darkneid, zostaje zwolniony dyscyplinarnie w związku z brakiem subordynacji na służbie, poszanowania do swojego przełożonego i za łamanie przyjętych norm we frakcji. Jednocześnie zostanie wpisany on na czarną listę policji. Starszy Sierżant @NiTrOs., opuszcza szeregi Komendy Głównej Policji. Podinspektor @Kelly_Severide zmienia nick na @Chris_Kyle.
 37. 11 punktów
  <-> 06.11.2017 r. Aspirant Sztabowy @fsociety, zostaje skierowany na przymusowy urlop.
 38. 11 punktów
  27.10.2017 Następujące osoby pojawiły się na spotkaniu organizacyjnym i zostały dodane na rangę Praktykant. @Bartex @GC_RIV3LL @Castawy. @Verago @MrAnders0n1 @Axmell @Piwo @Runwald @Tehciu @Feel @Zombiak @skyliner @Tobiasz @Goturek @CrazyTenMan @xXPredatorXx @boriss @DyzmaxDD @Rausen @Kadi @ElloooMello @Volff Następujące osoby usprawiedliwiły swoją nieobecność przed spotkaniem organizacyjnym i otrzymały dodatkowy termin spotkania. Mianowicie o godzinie 16:00 w mechaniku LV oraz na kanale publik #30. @CoVeR @Shaller @ReQuS @tomadr123 @Eldzej02 @Blacku Następujące osoby nie pojawiły się na spotkaniu organizacyjnym oraz nie usprawiedliwiły swojej nieobecności co skutkuje straceniem szansy na dołączenie do AutoCentrum. @Shiweide @Hebel @Ochmajgod @NerdeQ @Szczepaniqov @Anerdis @xKrycha1337 @Kacpero546 @Liseek
 39. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 40. 10 punktów
  Administracja Emergency Stories informuje o fakcie włamań na konta. Możliwość taka wynika z istnienia identycznych haseł na różnych serwerach MTA i nie tylko. Pseudoserwery RPG nie stosują kodowania haseł, przez co bez problemu można wykraść hasła użytkowników. Jeżeli nie zrobią tego osoby, które potrafią włamywać się do bazy danych, może do zrobić administracja tych serwerów. Dostaliśmy informację, że hasła upadłych już serwerów (i kilku obecnie istniejących), są sprzedawane bądź używane przez twórców owych serwerów do dokonywania włamań na konta na innych serwerach (w tym na EMS), w celach ich grabieży. Na naszym serwerze w ostatnim czasie doszło do włamań na kilkanaście kont. Dlatego też należy zmienić hasło do swojego konta na unikalne, którego nigdy nie użyto na innym serwerze, aplikacji bądź stronie internetowej. Zapobiegawcze niezwłoczne podjęcie kroków daje 100% szansy na uniknięcie takowej sytuacji, gdyż w bazie danych EmStories znajdują się kilkukrotnie zaszyfrowane hasła, których nie da się odkodować. Administracja Emergency Stories
 41. 10 punktów
  Bez sens totalny. Pewnie nie jeden gracz przed tą informacją pożyczył 100-300k, teraz chce mu to oddać i co ma zrobić? Bana wyrwać? Japie*le, coraz gorzej z tym serwerem, co aktualizacja coraz bardziej serwer nie przypada mi do gustu, zamiast zająć się czymś konkretnym, nowe prace zrobić, powiększyć zarobki w PSP/PR, żeby pracownicy byli zadowoleni ze swojej pracy, że nie robią tego za darmo (przykład AC), to robicie jakieś automaty, z czego większość jak to przeczyta nie będzie zadowolona... Tylko odstraszacie tym graczy. A to o premkach, tak jak @HawK. napisał, tylko hajs w głowie. Szkoda słów na to wszystko.
 42. 10 punktów
  <-> 12.11.2017 r. Starszy Posterunkowy @AbduL, zostaje awansowany na stopień Sierżant. Starszy Posterunkowy @Pamtikov, zostaje awansowany na stopień Sierżant. Starszy Posterunkowy @kedziorek, zostaje awansowany na stopień Sierżant. Starszy Posterunkowy @Lokhok, zostaje awansowany na stopień Sierżant. Sierżant Sztabowy @Grancix, zostaje awansowany na stopień Młodszy Aspirant. Sierżant Sztabowy @luzak, zostaje awansowany na stopień Młodszy Aspirant. Sierżant Sztabowy @Pitu., zostaje awansowany na stopień Młodszy Aspirant. Sierżant Sztabowy @Snejczek, zostaje awansowany na stopień Młodszy Aspirant. Sierżant Sztabowy @Chomik, zostaje awansowany na stopień Młodszy Aspirant. Sierżant Sztabowy @DawidekPSX, zostaje awansowany na stopień Młodszy Aspirant.
 43. 10 punktów
  <-> 28.10.2017 r. <Zakończenie Szkoły Policyjnej nr 8.> Posterunkowy @Wersalka, zdaje egzamin z najlepszym wynikiem pozytywnym jednocześnie zostaje on awansowany na stopień Sierżant. Posterunkowy @Darkneid, zdaje egzamin z najlepszym wynikiem pozytywnym jednocześnie zostaje on awansowany na stopień Sierżant. Posterunkowy @Lokhok, zdaje egzamin z wynikiem pozytywnym jednocześnie zostaje on awansowany na stopień Starszy Posterunkowy. Posterunkowy @Pamtikov, zdaje egzamin z wynikiem pozytywnym jednocześnie zostaje on awansowany na stopień Starszy Posterunkowy. Posterunkowy @kedziorek, zdaje egzamin z wynikiem pozytywnym jednocześnie zostaje on awansowany na stopień Starszy Posterunkowy. Posterunkowy @PenkY, zdaje egzamin z wynikiem pozytywnym jednocześnie zostaje on awansowany na stopień Starszy Posterunkowy. Posterunkowy @AbduL, zdaje egzamin z wynikiem pozytywnym jednocześnie zostaje on awansowany na stopień Starszy Posterunkowy. Posterunkowy @TroDon, zdaje egzamin z wynikiem pozytywnym jednocześnie zostaje on awansowany na stopień Starszy Posterunkowy. Posterunkowy @AdamG, zdaje egzamin Szkoły Policyjnej z wynikiem negatywnym, jednocześnie zostaje on odesłany na egzamin poprawkowy. Posterunkowy @Avenged, z powodu niedyspozycji na dniach egzaminacyjnych, termin egzaminu zostaje przedłużony. Posterunkowy @SHIV4N4PL, zostaje zwolniony w związku z niestawieniem się na egzaminy Szkoły Policyjnej.
 44. 9 punktów
  Relacja z dnia 14.11.2017 dotycząca Morderstwa. Dziś w godzinach po południonych doszło do zamachu na Felliciano Tequrillo, który był objęty programem ochrony świadków. Dzięki jego zeznaniom tutejszej policji z San Fierro udało by się rozbroić grupę handlarzy pojazdami oraz jedną z wpływowych grup przestępczych. Miał się spotkać z Eric, któremu przekaże dowody. Niestety spotkanie przerwał niespodziewany telefon od samego szefa mafii, który prosił o spotkanie w barze China Town. Przed spotkaniem Felliciano został mu przypięty mikrofon oraz policyjne radio. Po pewnym czasie do baru weszły dwie podejrzane osoby – zeznali funkcjonariusze, którzy pilnowali Felliciano Z potwierdzonych źródeł wiemy, że osoby zamówiły podwójne frytki po czym usiedli za świadkiem. Po chwili jeden z nich wyciągnął broń i wycelował w głowę Tequrillo. Drugi zaś założył mu na głowę papierowy worek, w którym wynieśli go z baru. Napastnicy otarli się o 2 policjantów, którzy wszystko słyszeli. Niestety nie udało im się zatrzymać ich i napastnicy odjechali pojazdami. Wrzucili Felliciano do bagażnika i odjechali w stronę Financial. Zostali zabarykadowani w podziemnym parkingu. Napastnicy od razu po opuszczeniu pojazdów oddali strzały w stronę policji. Doszło do ogromnej wymiany ognia. Niestety napastnicy nie dali radę się ochronić i na wskutek strzelaniny żaden z nich nie przeżył. Na miejsce akcji przyjechał zastęp Pogotowia Ratunkowego oraz Państwowej Straży Pożarnej. Z informacji od jedengo z funkcjonariuszy biorących udział w strzelaninie wiemy, że na terenie walki był jeden z cywili poruszający się sultanem, który był na terenie działań został ewakuowany przez policję. Niestety po fakcie policja dowiedziała się, że podczas ewakuacji czerwonego pojazdu, prawdopodobnie w bagażniku był Felliciano. Wszyscy funkcjonariusze zostali postawieni na nogi i rozpoczęli poszukiwania Felliciano Tequrillo. Niestety policyjni nurkowie wyłowili z morza jego ciało. Nie był w stanie przeżyć z powodu ‘betonowych butów’ Na dzień dzisiejszy policja apeluje do wszystkich mieszkańców San Fierro: „Jeśli ktoś widział lub słyszał cokolwiek o kierowcy czerwonego sultana, proszony jest o natychmiastowe zgłoszenie się do najbliższego komisariatu policji." Materiał wykonany przez: -Dyrektor Biura Prasowego @StrAiker -Zastępca Dyrektora Biura Prasowego @FaceTQ -Pomocnik Biura Prasowego @BoysiaQ
 45. 9 punktów
  Supporter @BlacK zostaje odwieszony za wyjaśnienie zaistniałej sytuacji i okazanie skruchy. Witamy ponownie
 46. 9 punktów
 47. 9 punktów
  Nick zgłoszonego: @John_Rambo DBID: 24330. Powód: Nękanie słowne na wszystkich możliwych czatach, *pisanie na SMS'ie gdy tylko mnie widzi pod TAB'em na serwerze *negatywnych SMS'ów, komentarze/rzy, nie dawanie mi spokoju, bo cały czas piszę GDY ON JEST NA SERWIE. Ten człowiek wypisuję testy na przykład, że 'JTC lepsze od SGES'a, Malibu' - czyli hejtuje mi DWIE RZECZY, które prowadzę i tak dalej. A sam ma Perka (Perenniala), Sancheza, a ja wiele mocniejszych, drogich aut np. Cheetana, Cometa, Landstalkera. Szkoda słów. Poniżej w 'Dowody' przestawię dzisiejsze NEGATYWNE SMS'y do mnie od niego. Dowody: Jak przyjechał do mecha: SMS'y - sam zaczął pisać po tym jak go spotkałem lawetą jak patrolowałem po San Fierro, a on pracował na łataniu dziurach... i po tym jak z kilka sekund za nim pojechałem nad tory obok stacji, bo tam był porzucony na torach Walton biały, którego wziąłem za lawetę i na PP wywiązłem i że niby go 'śledzę', a to nie prawda. SMS'y tak się prezentują: Po tym SMS'ie już nie pisał dalszych SMS'ów. Coś od siebie: Proszę coś z tym zrobić, to nie pierwsza na niego skarga, tylko kolejna z kolejnych. Dostawał już masę skarg na przykład już też ode mnie z dnia 26.08.2017, którą @danio13113 rozpatrywał, skarga @Ponczus'a o wszystkich (o PR'ach, itd), dostawał masę ostrzeżeń od administracji, MA TYLE KAR, a dalej nie ma większej kary na przykład ban 1-2 miesięcznego, lub mute na 3-6 miesięcy, się gra bezkarnie i ludzi denerwuję, uprzykrzając, nękając słownie. Już @Maester. chciał pisać skargę o to samo praktycznie (bo mówił, że chciał pisać), ale się odpuścił i robię to ja. On nie może się pogodzić, że już wyleciał z PR, PSP (z dwóch grakcji), teraz z GP (Grupy Pozorantów - grupy wypadkowej) @miluski'ego. I takie coś wyprawia. Gdy był w PR, PSP, albo w GP to gitara grała. A jak go wyrzucili z 3-ech rzeczy już od maja 2017, zaczynając od PR, kończąc na GP to zobaczcie co się dzieję. Proszę coś z tym zrobić. Naprawdę proszę z tym zrobić, bo pewnego dnia nie wytrzymam i coś zrobię na temat tej osoby, a jestem zdolny do wszystkiego w moim SGES'ie. PS. Jeszcze pisał kilkanaście razy na przykład na PREMIUM, say'u (czacie na odległość), na SMS'ach chyba też, że jestem 'barorem EMS'a'. A ja sobie takich słów do mnie nie życzę. Nie mam z tego logów, ale administracja na ten temat może też sprawdzić sobie logi. PS v.2. Jeszcze mówił gdy on był w grupie pozorantów (GP), że mam robić RP, jeździć na akcję. Co on sobie myśli, że co? Ja mam Malibu, SGES, AC i same te GP. Tyle mam narzucone, ale daję radę, a on nie będzie mi mówił co mam robić i dyrygował mi życiem. PS v.3. A ile razy przepraszał, obiecywał, że tak nie będzie robić, a dalej robi to samo, a my wszyscy co go znamy - zawiedliśmy się po prostu na niego, że to było rzucane wszystko na wiatr to powyższe. DALEJ ROBI TO SAMO. Po prostu wkurza niemiłosiernie wszystkich na przykład @Poison'a, @Maester.'a, chyba @Axmell'a też, @miluski'ego, Malinka12 (@Malinek12), @Ponczus'a, mnie również, innych, ale nie będę dalej wymieniał. To bez sensu. Ja nie mam sił dalej go wychowywać mimo, że dalej robi te poczynania jakie robi z dnia na dzień, straciłem siły, mam tego dość. Po prostu ręce już mi opadają od tego człowieka. Tyle ode mnie. Pozdrawiam serdecznie. Dziękuje za uwagę.
 48. 9 punktów
  Nick zgłoszonego: |JTC|John Rambo DBID: 24330 Powód: Ciągłe, od dłuższego czasu wyzywanie od debili, cj'ów, raków, johnsonków. Ciągłe odwalanie przy mojej osobie, stawianie mnie w złym świetle. Dowody: Coś od siebie: Jak widać John Rambo albo inaczej EmekTheKiller w dalszym ciągu nie umie używać narządu zwanego mózgiem i nie pojmuje, że piosenka stworzona w Sierpniu już dawno została zapomniana. Owy chłopak bo panem go nie nazwę ocknął się po 2 miesiącach od jej opublikowania. Przekłada się to także na całe PR'y czego administracja mogła być już świadkiem. Dzisiaj na czacie premium także wyzywał mnie od "cejów wielokalibrowych" czego świadkiem był @Kajersky. Nie jest to już pierwszy taki przypadek, dzisiaj na evencie gdy jeden z graczy napisał, że piosenkę śpiewał "jakiś huj" ten chamsko go poparł widząc, że stoję obok. Niestety jak widać mimo ostrzeżenia gracz dalej nie umie się dostosować, dorosnąć i zachowywać się jak normalna osoba. Proszę tym razem o surowsze ukaranie gracza, ponieważ nie życzę sobie takich obelg w moją stronę.
 49. 9 punktów
  <-> 22.10.2017 r. Starszy Sierżant @Lewanda zostaje awansowany na stopień Sierżant Sztabowy! Starszy Sierżant @KAVAA zostaje awansowany na stopień Sierżant Sztabowy! Starszy Sierżant @Grancix zostaje awansowany na stopień Sierżant Sztabowy! Starszy Sierżant @luzak zostaje awansowany na stopień Sierżant Sztabowy! Starszy Sierżant @Pitu. zostaje awansowany na stopień Sierżant Sztabowy! Starszy Sierżant @Chomik zostaje awansowany na stopień Sierżant Sztabowy! Starszy Sierżant @SpinterQ zostaje awansowany na stopień Sierżant Sztabowy! Starszy Sierżant @Snejczek zostaje awansowany na stopień Sierżant Sztabowy! Starszy Sierżant @DawidekPSX zostaje awansowany na stopień Sierżant Sztabowy! Sierżant Sztabowy @AskerPL zostaje awansowany na stopień Młodszy Aspirant! Aspirant @StrAiker zostaje awansowany na stopień Starszy Aspirant! Aspirant @Trenqulin zostaje awansowany na stopień Starszy Aspirant! Starszy Aspirant @fsociety zostaje awansowany na stopień Aspirant Sztabowy! Powodzenia w dalszej służbie!
 50. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
Ten Ranking jest ustawiony na Warszawa/GMT+01:00
×