Skocz do zawartości

Tabela liderów


Popularna zawartość

Wyświetla najczęściej polubioną zawartość od 20.10.2017 w Aktualizacje statusu

 1. 9 punktów
  No sory Tobiasz, ale nie jesteś inny, będziesz traktowany tak jak inni gracze i te twoje ogłoszenie w Syges to śmieszne jest. Zrobisz błąd to dostajesz punkty jak każda inna osoba, tylko że inni tym się tak nie chwalą? / żalą? Musisz to zrozumieć bo to się zaczyna robić żałosne...
 2. 7 punktów
 3. 7 punktów
  Widziałem że dużo osób gra w CS, co Wy na to żeby zorganizować serwerowy konkurs?
 4. 7 punktów
  ** W ogłoszeniach SGES pojawił się nowy wpis. 1a. @Tehciu, @Kelly_Severide, @CrazyTenMan, @Verago, @Ochmajgod, oraz @Shaller jako osoby, które się dostały na rangę Amator. ------------------------- 1b. @Adeha., @xdeta, @miluski, @Malinek12, oraz @BoysiaQ, @Fokus i też @fsociety jako osoby, które otrzymały plusy w kolorze różowym. 2. Sygna została wyremontowana całkowicie. Skasowane niezbędne ogłoszenia np. o wyłączaniu SGES. Zachowane te ogłoszenia tylko do mojego wglądu, bo Wam to niepotrzebne. Dwie godziny czasu spędziłem nad sygną, bo co chwilę Just a moment... wyskakiwało. I trzeba było pisać od nowa. Ale się z tym uporałem. A to 3 razy mi to wyskoczyło. Miłej gry.
 5. 7 punktów
  Rekrutacja trwa już 4 dni, a połowa ma wujków ratowników XD że jeszcze karetek nie ma na profilowym...
 6. 6 punktów
  Forum przyspieszyło! Dzięki @RacheT!
 7. 6 punktów
  @GC_RIV3LL, to nowy członek w SGES'ie na randze Amator. Rekrutowałem go dzisiaj ((teraz)) przez kilka godzin na Mumblu na kanale AutoCentrum. Spoko typek. Można z nim na wiele tematów pogadać. Jest i będzie fajnie. Gratulację dostania do SGES'a tej osobie.
 8. 6 punktów
 9. 6 punktów
  Zarobki w SGES zostały zwiększone z: 69 na: 269 podczas gdy x2 na serwie będzie. Od poniedziałku 23.10.2017 00:00 jak x2 nie będzie już na serwie, to zarobki wracają na: 69 PLN. Bawimy się. Życzę udanej zabawy i udanej gry na EMS'ie na ten weekend szczególnie. Z poważaniem: Właściciel Spryts Grups Emergency Stories: @Tobiasz.
 10. 5 punktów
  Powodzenia w rekrutacji na supporta. Ja nie piszę aby Wam szansy nie zabierać. Ja już napisałem apelacje na pm do Maćka00. Food luck people.
 11. 5 punktów
  ** W ogłoszeniach SGES pojawił się nowy wpis. Właściciele: @Hawciu, @Maester., @Iven., oraz Amatorzy: @CykMyk, @eXo otrzymują plusy w kolorze różowym za dobre sprawowanie się u mnie w SGES'ie. Reszta szczegółów w ogłoszeniu.
 12. 5 punktów
  Zapraszam do pisania podań do Pogotowia Ratunkowego bo niebawem rekrutacja może zostać zamknięta! : D
 13. 5 punktów
  W piątek szykuję się MEGA impreza. Przykład z dzisiaj: * FaceTQ wyciąga portfel po czym wyciąga 5 razy po 500 PLN i wkłada f society w majteczki Ja takie RP też umiem. Pozdro @FaceTQ, @Amcia., @BoysiaQ, @fsociety, @Kelly_Severide, @PolMed, oraz @xdeta, @stefan009. Mega serwer. Zapraszamy na serwer Emergency Stories! A ja pewne zdjęcie do wszystkich na FB powysyłałem na mózg, umysł, rozluźnienie, uspokojenie.
 14. 5 punktów
  Zawodowcy: @DawidekPSX [DawidekK], @Hawciu [GC_Hawciu], oraz @Iven. [|18th|Iven.] otrzymują awans na Właściciela (3-ciej randze) w SGES'ie. Mam nadzieję, że będzie J-E-S-Z-C-Z-E profesjonalsza praca w SGES'ie od dnia dzisiejszego, że nie będą problemów, spin, kłótni, niczego złego. Gratulacja i witam Was na tej samej randze co ja. Myślałem o Was trzech bardzo długo. @Axmell, bo mamy tą samą pieczeń w SGES'ie: Czy akceptujesz ten awans, znasz dobrze te 3 osoby? Jak tak to nadaj reakcję (Wy trzech też) za ten status. Jutro pojawi się ogłoszenie, bo jeszcze 3 osoby zmieniły nicki z Hawcia ( @Hawciu ) organizacji.
 15. 5 punktów
  200/200 osób na serwie, dzisiaj na serwie. REKORD z dnia 22.10.2017, godziny 19:02:32. Zapamiętajmy sobie tą datę.
 16. 4 punkty
 17. 4 punkty
  ** W ogłoszeniach SGES pojawił się nowy wpis. Do SGES'a wracają: @bambix, @Ponczus, oraz @GC_Rubias na rangę Zawodowiec (2). @GC_Rubias obchodzi dzisiaj rok z SGES'em. Jest od 30.10.2016 w SGES. Reszta dokładnych szczegółów w ogłoszeniu.
 18. 4 punkty
  Mówiłem że zda mało funkcjonariuszy, i zdało mało
 19. 4 punkty
 20. 3 punkty
  Jeszcze takie małe info apropo rekrutacji.. Autolock na 3 grudnia nie oznacza, że rekrutacja do tego 3 grudnia MUSI być. To jest tylko nasze odgórne założenie, więc rekrutacja może zostać zamknięta szybciej, nie zwlekajcie więc z napisaniem podań. Miłego wieczoru.
 21. 3 punkty
 22. 3 punkty
  Jak czytam co ty piszesz o różnych rzeczach to mam ochotę ja się zabić naprawdę. Po co wprowadzili mute? A po jajco żeby było... Sam jak byś był supportem byś lubial dawać mute innym a teraz dostajesz muty za jedno przekleństwo i bardzo dobrze wiecznie pouczasz innych a teraz co pokazujesz? Wstyd mi za ciebie idź chłopie odejdź od komputera raz na zawsze bo jest z tobą a co raz gorzej. I przestań się zachowywać jak dziecko, jesli się nie ogarniesz będę apelował o bana na twoje konto na forum. I nie radzę ci tego usuwać bo znowu to napisze oraz nie zamykaj niech gracze się wypowiedzą
 23. 3 punkty
  @Globus. dzieki ze wrescie posmigalismy razem w Rosji. Twoja x5 m pakiecie lepsza od mojego ml amg. Pozro!
 24. 3 punkty
  Guess who's back to Dillimore
 25. 3 punkty
  Darmowy Watch Dogs w najbliższych dniach, szukajcie w internetach
 26. 3 punkty
 27. 3 punkty
 28. 3 punkty
 29. 3 punkty
  Znów przechodzimy z Polski w Amerykę... Zaraz znowu będziemy wszystko cofać tak jak ostatnio - śmiech na sali. Chyba pora pousuwać te "polskie" modele z PSP, a nie... To już będzie SAFD.
 30. 3 punkty
  Życzę powodzenia w rekrutacji na Supportera
 31. 3 punkty
  Nie ma to jak po robocie strzelic zimne piwko i ciperki do tego <3
 32. 3 punkty
  Gratulacje panowie ze szkółki Gratulacje: @Wersalka @Darkneid @AbduL @Lokhok @Avenged @kedziorek @Pamtikov I dziękuje @fsociety @BoysiaQ @NEpeK @Iruke za dopuszczenie mnie na wyższą rangę Pozdrawiam!
 33. 3 punkty
  Witam Was. Nowy awatar. Bardziej ładniejszy od tamtego.
 34. 3 punkty
  Jakim prawem @Adeha. jest liderem jak @xdeta tyle się o to starał tyle w tej frakcji siedzi!? PS nie mam nic do Adehy ale kurde bardziej @xdeta zasługuje!
 35. 3 punkty
  Lori, proszę Cię tylko o jedno, nie zostawiaj AC.. Jeśli odejdziesz ta frakcja zmieni się o 180 stopni i nie będzie w niej żadnego ładu, potrzebujemy Cię. Sam przyznam, że byłem zły na to co odwaliłeś. Stało się to co się stało, czasu nie cofniemy. Piona.
 36. 2 punkty
 37. 2 punkty
  Serdecznie zapraszam do mojej organizacji Yardies, miła atmosferka, akcje RolePlay, akcje na DM! Rekrutacja w dziale organizacyjnym i Yardies!
 38. 2 punkty
  "Wiek nie ma znaczenia zawsze możesz mieć 20 lat i zachowywać się jak 10 latek a mieć 10 i zachowywać się jak 20!" Nie oceniajcie ludzi po wieku!
 39. 2 punkty
  Grał ktoś może już w Fortnite? Darmowa gierka jeśli chodzi o tryb battle royale -pvp i płatna jeśli ktoś chce kampanie pve
 40. 2 punkty
  Fajna niunia nowa na awatarze. Bawimy się w SGES'ie.
 41. 2 punkty
  ** W ogłoszeniach SGES pojawił się nowy wpis. Nie będę na to pozwalał na to żeby członkowie z administracji, którzy są w SGES (a 3/4 administracji mam w SGES) mnie krzywdziła za FREE.
 42. 2 punkty
 43. 2 punkty
  Kto mi da 8lajków (brakuje do 300 xd) to pokażę mu małe kotki :*
 44. 2 punkty
 45. 2 punkty
 46. 2 punkty
 47. 2 punkty
 48. 2 punkty
  Jeśli ktoś składa apelacje do mojej kary prosiłbym o oznaczenie ( @kedziorek ) mej osoby. Ja szybciej sprawdze apelacje a wy szybciej poznacie werdykt.
 49. 2 punkty
 50. 2 punkty
  Nie możesz się tak po prostu poddać i zostawić AC... AC właśnie CIEBIE potrzebuje! -.- Za dużo w nim zrobiłeś, żeby tak po prostu odejść.
Ten Ranking jest ustawiony na Warszawa/GMT+01:00
×