Skocz do zawartości

Wykryto Adblocka!

Nie stosujemy agresywnych reklam, a dzięki nim jesteśmy wstanie opłacić serwer oraz stronę.

Dodaj naszą stronę do WhiteListy, to Cię nic nie kosztuje :)

Tabela liderów


Popularna zawartość

Wyświetla najczęściej polubioną zawartość w 31.08.2017 uwzględniając wszystkie działy

 1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 2. 7 punktów
 3. 5 punktów
 4. 4 punkty
 5. 4 punkty
  Został również poprawiony wygląd sumy reakcji przy postach i statusach. Teraz suma powyżej 10 znajduje się ładnie w swoim polu
 6. 4 punkty
  Reakcję na forum to tylko LIKE niebieski i serce czerwone daję plusowy LAJK. Pozostałe 4 nie i nie dodaję się do lajków. Testowałem jak by co na innych forach IPS. Pytajcie MNIE jak by co na temat tego co @Lorenzo dodał.
 7. 3 punkty
 8. 3 punkty
  Racja! My Ci nie uszkodziliśmy auta, a jak wyjechałeś z AC i Cię zatrzymaliśmy do kontroli to pojazd cały był, przez to że bullety są szybsze od radiolek nie mieliśmy jak Cię zpitować czy coś w tym stylu co wygląda na to że zdachowałeś lub miałeś inne zdarzenie drogowe.
 9. 3 punkty
  Ty nie masz świadków na to że "nie dachowałeś" za pierwszym razem, a ja mam także mi tu nie kłam Może lepiej poczekamy na wypowiedź zarządu.
 10. 3 punkty
  Ty masz świadków to i ja, @TheStefan240 @KAVAA Prawda że gdy byliście na pozycji P1 to złapaliście go dzięki temu że dachował?
 11. 3 punkty
  Jeżeli Ty nie odgrywasz RP skracając, odwalając, stuntując oraz dachując co najmniej dwa razy to ja też nie odgrywam
 12. 2 punkty
 13. 2 punkty
 14. 2 punkty
  Trzeba brać się dalej do roboty Kto wie... Może przy okazji jakiś skrypt wezmę do siebie, albo mapę. W końcu złodziej skryptów to reklama serwera na pewnym "portalu" informacyjnym.
 15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 16. 2 punkty
 17. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 18. 2 punkty
  Nick zgłoszonego: |SGSP|JohnRambo DBID: 24330 Powód: Odwalanie, wyzywanie, prowokowanie Dowody: Coś od siebie: Witam, gracz o nicku JohnRambo, lub jak kto woli emekthekiller dziś zgłosił że się zgubił, gdy tylko mnie oraz mojego kolege @KAVAA zadysponowano udaliśmy się tam alarmowo żeby uratować gracza, jak się okazało po przyjeździe zgłoszenie było fałszywe także postanowiliśmy wystawić mandat za fałszywe zgłoszenia przy najbliższym spotkaniu z graczem i gdy już go znaleźliśmy gracz zaczął uciekać goniliśmy, ale jednak go zgubiliśmy, john pojechał na MC a po drodze nas wyzywał, prowokował. Gdy dojechaliśmy na MC gracz wyskoczył z wielkiej góry i znowu zaczął pisać swoje, ale jak się okazało karma wraca i leżał pod górą z BW i mogliśmy go spokojnie ukarać. Prosiłbym o rozpatrzenie skargi najlepiej przez zarząd PSP suseł, matt ponieważ najlepszym sposobem byłby mute oraz wyrzucenie gracza ze Szkoły Gaśniczej ponieważ to nie pierwszy raz jak reprezentuje SGSP jako ten gorszy gracz który wszystkich wyzywa.
 19. 2 punkty
  Kierowcą był arden, kieruj się do niego z tym pytaniem
 20. 2 punkty
  Fakt nie jechałeś już dalej jak dachowałeś drugi raz, ale za pierwszym razem normalnie miałeś to w dupie za przeproszeniem i pojechałeś dalej po zdachowaniu
 21. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 22. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 23. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 24. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 25. 1 punkt
 26. 1 punkt
  Wiem, już tego żałuję. Zostałem zwolniony i muszę się z tym pogodzić
 27. 1 punkt
  Proszę zarząd Policji o wypowiedzenie się.
 28. 1 punkt
 29. 1 punkt
  Login: @BartekoSerial: D937873E9385C58FF500BD3813092BA2Nadał: @Kelly_SeveridePowód: CBK.Odwołanie: Przepraszam Cię bardzo ziomeczku, nie chciałem żeby to tak wyszło, był pościg - wyszło jak wyszło, wkurzyłem się, poniosło mnie. Bardzo przepraszam Cię, @Lewanda - Ciebie też przepraszam.
 30. 1 punkt
  Twoja apelacja została zaakceptowana.
 31. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 32. 1 punkt
  @SzymeczeQ nie poprawisz się bo wielo krotnie mnie wyzywales na mm tylko jako dobry gracz nie zglaszalem tego bo 10letni typ bedzie mi zycie ustawial
 33. 1 punkt
  @SzymeczeQ nie poprawisz się bo wielo krotnie mnie wyzywales na mm tylko jako dobry gracz nie zglaszalem tego bo 10letni typ bedzie mi zycie ustawial
 34. 1 punkt
  Widzę panie kierowniku dostał pan Awans, mam nadzieję że firma Susełkowo również przez to będzie bardziej rozpoznawalna. Gratulację!
 35. 1 punkt
 36. 1 punkt
 37. 1 punkt
  Tym razem obejdzie się bez zerowania konta, masz czas do 30.09.2017 r. aby spłacić poszkodowanego. Jeśli dług nie zostanie spłacony, kara pozostanie. @FaceTQ, jeśli pieniądze nie dotrą do ciebie, do wyznaczonego terminu spłaty proszę abyś napisał skargę. @Andrzej00, twój dług to 365 tyś. Odbanowany.
 38. 1 punkt
 39. 1 punkt
 40. 1 punkt
 41. 1 punkt
  Pierwszy sposób: 1. Usuń mumble 2. Wejdź w %appdata% i usuń folder mumble 3. Zainstaluj mumble 4. ciesz się komunikatorem Drugi sposób: 1.Kliknij tak i zresetuj Mumble powinno działać. Trzeci sposób: 1.Jeśli nie działa,zainstaluj na telefonie Plumble - jest wygodniejsze i na pewno sobie poradzisz z dodaniem serwera. Czwarty sposób: 1.Spróbuj wykreować nowy certyfikat na mumble, wchodząc w opcje>kreator certyfikatów Piąty sposób: 1.Zmień nick i powinno działać.
 42. 1 punkt
 43. 1 punkt
  Zerowanie konta + spłata długu. W innym przypadku nie ma mowy o unbanie.
 44. 1 punkt
 45. 1 punkt
  Twoja skarga została zaakceptowana.
 46. 1 punkt
  Akceptuję tłumaczenia Maćka. Źle postąpił, jednakże wszystko stało się przez nieporozumienie. Otrzymał już ode mnie upomnienie słowne. Ten epizod sprawi, że taka akcja się już nie powtórzy. Zamykam.
 47. 1 punkt
 48. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 49. 1 punkt
  DBID: 25880 Ach więc tak, podjechałeś po mnie gdy zarabiałem sobie spokojnie na taksówce i zacząłeś się ze mnie śmiać "XDD" co mnie sprowokowało do mojego zachowania. A z tego co wiem, dom to nie rodzina koleszko Proponuje sobie "Podać ręce" na zgodę i nie robić spin o to że powiedziałem "mam auta drozsze od Twojego domu"
 50. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
Ten Ranking jest ustawiony na Warszawa/GMT+01:00
×