Skocz do zawartości

Tabela liderów


Popularna zawartość

Wyświetla najczęściej polubioną zawartość w 31.08.2017 uwzględniając wszystkie działy

 1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 2. 8 punktów
  Administrator @Barszczu zostaje zdegradowany na rangę Supporter za nieodpowiednie zachowania, które występują już od dłuższego czasu.
 3. 7 punktów
 4. 6 punktów
  Supporter @Garfield rezygnuje z rangi na własne życzenie.
 5. 5 punktów
  <-> 31.08.2017 r. Sierżant @Karlovacko, zostaje przywrócony do służby po zawieszeniu. @Robek zostaje zatrudniony na stopień Posterunkowego w związku z rekrutacją zaawansowaną.
 6. 5 punktów
  Zostały dodane reakcje na forum
 7. 4 punkty
  <-> 31.08.2017 r. Sierżant Sztabowy @SlaQunia, opuszcza szeregi Komendy Głównej Policji na własne życzenie. Dziękujemy za wkład i rozwój frakcji! Sierżant Sztabowy @Kodxinv, opuszcza szeregi Komendy Głównej Policji na własne życzenie. Dziękujemy za wkład i rozwój frakcji!
 8. 4 punkty
 9. 4 punkty
  Został również poprawiony wygląd sumy reakcji przy postach i statusach. Teraz suma powyżej 10 znajduje się ładnie w swoim polu
 10. 4 punkty
  Reakcję na forum to tylko LIKE niebieski i serce czerwone daję plusowy LAJK. Pozostałe 4 nie i nie dodaję się do lajków. Testowałem jak by co na innych forach IPS. Pytajcie MNIE jak by co na temat tego co @Lorenzo dodał.
 11. 4 punkty
  Supporter @Pablo zostaje wydalony z administracji Emergency Stories z powodu zerowej aktywności.
 12. 3 punkty
 13. 3 punkty
  Racja! My Ci nie uszkodziliśmy auta, a jak wyjechałeś z AC i Cię zatrzymaliśmy do kontroli to pojazd cały był, przez to że bullety są szybsze od radiolek nie mieliśmy jak Cię zpitować czy coś w tym stylu co wygląda na to że zdachowałeś lub miałeś inne zdarzenie drogowe.
 14. 3 punkty
  Informujemy, że Supporter @Adeha. po dłuższej przerwie powraca na stanowisko. Witamy ponownie!
 15. 3 punkty
  Ty nie masz świadków na to że "nie dachowałeś" za pierwszym razem, a ja mam także mi tu nie kłam Może lepiej poczekamy na wypowiedź zarządu.
 16. 3 punkty
  Ty masz świadków to i ja, @TheStefan240 @KAVAA Prawda że gdy byliście na pozycji P1 to złapaliście go dzięki temu że dachował?
 17. 3 punkty
  Jeżeli Ty nie odgrywasz RP skracając, odwalając, stuntując oraz dachując co najmniej dwa razy to ja też nie odgrywam
 18. 3 punkty
  Guardian @MajkY zostaje mianowany Developerem serwera. Dzięki temu w całości będzie mógł oddać się aspektom technicznym serwera i nie będzie musiał przeznaczać czasu na rozwiązywanie spraw wśród społeczności. Nie będzie on jednak ingerował w moje decyzje. Wciąż ja trzymam najwyższą pieczę nad serwerem i nie muszę konsultować z nim decyzji, mimo że teoretycznie jesteśmy na tej samej randze.
 19. 2 punkty
  Mam dużego. Jak zabawa, to zabawa. HEHE.
 20. 2 punkty
  odrzucam, apelacja kolejna za 3 dni
 21. 2 punkty
  Trzeba brać się dalej do roboty Kto wie... Może przy okazji jakiś skrypt wezmę do siebie, albo mapę. W końcu złodziej skryptów to reklama serwera na pewnym "portalu" informacyjnym.
 22. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 23. 2 punkty
 24. 2 punkty
  Rekrutacja zamknięta na pewien czas.
 25. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 26. 2 punkty
  Nick zgłoszonego: |SGSP|JohnRambo DBID: 24330 Powód: Odwalanie, wyzywanie, prowokowanie Dowody: Coś od siebie: Witam, gracz o nicku JohnRambo, lub jak kto woli emekthekiller dziś zgłosił że się zgubił, gdy tylko mnie oraz mojego kolege @KAVAA zadysponowano udaliśmy się tam alarmowo żeby uratować gracza, jak się okazało po przyjeździe zgłoszenie było fałszywe także postanowiliśmy wystawić mandat za fałszywe zgłoszenia przy najbliższym spotkaniu z graczem i gdy już go znaleźliśmy gracz zaczął uciekać goniliśmy, ale jednak go zgubiliśmy, john pojechał na MC a po drodze nas wyzywał, prowokował. Gdy dojechaliśmy na MC gracz wyskoczył z wielkiej góry i znowu zaczął pisać swoje, ale jak się okazało karma wraca i leżał pod górą z BW i mogliśmy go spokojnie ukarać. Prosiłbym o rozpatrzenie skargi najlepiej przez zarząd PSP suseł, matt ponieważ najlepszym sposobem byłby mute oraz wyrzucenie gracza ze Szkoły Gaśniczej ponieważ to nie pierwszy raz jak reprezentuje SGSP jako ten gorszy gracz który wszystkich wyzywa.
 27. 2 punkty
  Kierowcą był arden, kieruj się do niego z tym pytaniem
 28. 2 punkty
  Fakt nie jechałeś już dalej jak dachowałeś drugi raz, ale za pierwszym razem normalnie miałeś to w dupie za przeproszeniem i pojechałeś dalej po zdachowaniu
 29. 1 punkt
  Marka: Obojętnie ID: Obojętnie Przebieg: Obojętnie Tuning: Najlepiej Turbo Pojemność silnika: Najlepiej v6, ale inne propozycje też rozpatrzę
 30. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 31. 1 punkt
  Wiem, już tego żałuję. Zostałem zwolniony i muszę się z tym pogodzić
 32. 1 punkt
  <-> 31.08.2017 r. Młodszy Aspirant @Trenqulin, zostaje zwolniony dyscyplinarnie w związku z brakiem subordynacji oraz braku profesjonalizmu.
 33. 1 punkt
  Proszę zarząd Policji o wypowiedzenie się.
 34. 1 punkt
 35. 1 punkt
  Login: @BartekoSerial: D937873E9385C58FF500BD3813092BA2Nadał: @Kelly_SeveridePowód: CBK.Odwołanie: Przepraszam Cię bardzo ziomeczku, nie chciałem żeby to tak wyszło, był pościg - wyszło jak wyszło, wkurzyłem się, poniosło mnie. Bardzo przepraszam Cię, @Lewanda - Ciebie też przepraszam.
 36. 1 punkt
  Twoja apelacja została zaakceptowana.
 37. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 38. 1 punkt
  @SzymeczeQ nie poprawisz się bo wielo krotnie mnie wyzywales na mm tylko jako dobry gracz nie zglaszalem tego bo 10letni typ bedzie mi zycie ustawial
 39. 1 punkt
  Gracz nie przedstawił żadnych dowodów nie będę czekać dłużej i rozpatrzę tą skargę. Gracz POL4GON zostaje ukarany mutem na 5 godzin za CBK wobec gracza.
 40. 1 punkt
  Pan kierownik awansik widzę! Pogratulować!
 41. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 42. 1 punkt
  Twoja apelacja została zaakceptowana.
 43. 1 punkt
  Sprawa załatwiona. Zamykam.
 44. 1 punkt
 45. 1 punkt
  Zerowanie konta + spłata długu. W innym przypadku nie ma mowy o unbanie.
 46. 1 punkt
 47. 1 punkt
  Administrator @Haxen po przerwie wraca na swoje stanowisko. Witamy ponownie!
 48. 1 punkt
  Akceptuję tłumaczenia Maćka. Źle postąpił, jednakże wszystko stało się przez nieporozumienie. Otrzymał już ode mnie upomnienie słowne. Ten epizod sprawi, że taka akcja się już nie powtórzy. Zamykam.
 49. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 50. 1 punkt
  DBID: 25880 Ach więc tak, podjechałeś po mnie gdy zarabiałem sobie spokojnie na taksówce i zacząłeś się ze mnie śmiać "XDD" co mnie sprowokowało do mojego zachowania. A z tego co wiem, dom to nie rodzina koleszko Proponuje sobie "Podać ręce" na zgodę i nie robić spin o to że powiedziałem "mam auta drozsze od Twojego domu"
Ten Ranking jest ustawiony na Warszawa/GMT+01:00
×