Skocz do zawartości

Wykryto Adblocka!

Nie stosujemy agresywnych reklam, a dzięki nim jesteśmy wstanie opłacić serwer oraz stronę.

Dodaj naszą stronę do WhiteListy, to Cię nic nie kosztuje :)

Tabela liderów


Popularna zawartość

Wyświetla najczęściej polubioną zawartość w 31.08.2017 uwzględniając wszystkie działy

 1. 35 punktów
  Supporter @Susel023 zostaje awansowany na rangę Administrator za ogromny wkład w rozwój serwera oraz bardzo dużą aktywność.
 2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 3. 8 punktów
 4. 8 punktów
  Administrator @Barszczu zostaje zdegradowany na rangę Supporter za nieodpowiednie zachowania, które występują już od dłuższego czasu.
 5. 6 punktów
  Supporter @Garfield rezygnuje z rangi na własne życzenie.
 6. 5 punktów
  <-> 31.08.2017 r. Sierżant @Karlovacko, zostaje przywrócony do służby po zawieszeniu. @Robek zostaje zatrudniony na stopień Posterunkowego w związku z rekrutacją zaawansowaną.
 7. 5 punktów
  Zostały dodane reakcje na forum
 8. 4 punkty
  <-> 31.08.2017 r. Sierżant Sztabowy @SlaQunia, opuszcza szeregi Komendy Głównej Policji na własne życzenie. Dziękujemy za wkład i rozwój frakcji! Sierżant Sztabowy @Kodxinv, opuszcza szeregi Komendy Głównej Policji na własne życzenie. Dziękujemy za wkład i rozwój frakcji!
 9. 4 punkty
 10. 4 punkty
  Został również poprawiony wygląd sumy reakcji przy postach i statusach. Teraz suma powyżej 10 znajduje się ładnie w swoim polu
 11. 4 punkty
  Rozporządzenie z dnia 30.08.2017 Z przyjemnością pragnę ogłosić że dnia 30.08.2017 awansowani na wyższy stopień zostali: Młodszy brygadier BaReN998 zostaje awansowany na stopień Brygadier Kapitan Susel023 zostaje awansowany na stopień Starszy kapitan Aspirant Janusz_Tracz zostaje awansowany na stopień Starszy aspirant Młodszy aspirant Extrims zostaje awansowany na stopień Aspirant Młodszy aspirant CTKL_PL zostaje awansowany na stopień Aspirant Starszy ogniomistrz Pamtikov zostaje awansowany na stopień Młodszy aspirant Ogniomistrz Quertez zostaje awansowany na stopień Starszy ogniomistrz Młodszy ogniomistrz Kartovelek zostaje awansowany na stopień Ogniomistrz Młodszy ogniomistrz iDeadpool zostaje awansowany na stopień Ogniomistrz Starszy sekcyjny Afker zostaje awansowany na stopień Młodszy ogniomistrz Starszy strażak Verago zostaje awansowany na stopień Sekcyjny Starszy strażak darkmon zostaje awansowany na stopień Sekcyjny
 12. 4 punkty
  Reakcję na forum to tylko LIKE niebieski i serce czerwone daję plusowy LAJK. Pozostałe 4 nie i nie dodaję się do lajków. Testowałem jak by co na innych forach IPS. Pytajcie MNIE jak by co na temat tego co @Lorenzo dodał.
 13. 4 punkty
  Supporter @Pablo zostaje wydalony z administracji Emergency Stories z powodu zerowej aktywności.
 14. 3 punkty
 15. 3 punkty
  Racja! My Ci nie uszkodziliśmy auta, a jak wyjechałeś z AC i Cię zatrzymaliśmy do kontroli to pojazd cały był, przez to że bullety są szybsze od radiolek nie mieliśmy jak Cię zpitować czy coś w tym stylu co wygląda na to że zdachowałeś lub miałeś inne zdarzenie drogowe.
 16. 3 punkty
  Informujemy, że Supporter @Adeha. po dłuższej przerwie powraca na stanowisko. Witamy ponownie!
 17. 3 punkty
  Ty nie masz świadków na to że "nie dachowałeś" za pierwszym razem, a ja mam także mi tu nie kłam Może lepiej poczekamy na wypowiedź zarządu.
 18. 3 punkty
  Ty masz świadków to i ja, @TheStefan240 @KAVAA Prawda że gdy byliście na pozycji P1 to złapaliście go dzięki temu że dachował?
 19. 3 punkty
  Jeżeli Ty nie odgrywasz RP skracając, odwalając, stuntując oraz dachując co najmniej dwa razy to ja też nie odgrywam
 20. 3 punkty
  Guardian @MajkY zostaje mianowany Developerem serwera. Dzięki temu w całości będzie mógł oddać się aspektom technicznym serwera i nie będzie musiał przeznaczać czasu na rozwiązywanie spraw wśród społeczności. Nie będzie on jednak ingerował w moje decyzje. Wciąż ja trzymam najwyższą pieczę nad serwerem i nie muszę konsultować z nim decyzji, mimo że teoretycznie jesteśmy na tej samej randze.
 21. 2 punkty
  Mam dużego. Jak zabawa, to zabawa. HEHE.
 22. 2 punkty
  odrzucam, apelacja kolejna za 3 dni
 23. 2 punkty
  Trzeba brać się dalej do roboty Kto wie... Może przy okazji jakiś skrypt wezmę do siebie, albo mapę. W końcu złodziej skryptów to reklama serwera na pewnym "portalu" informacyjnym.
 24. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 25. 2 punkty
 26. 2 punkty
  Rekrutacja zamknięta na pewien czas.
 27. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 28. 2 punkty
  Nick zgłoszonego: |SGSP|JohnRambo DBID: 24330 Powód: Odwalanie, wyzywanie, prowokowanie Dowody: Coś od siebie: Witam, gracz o nicku JohnRambo, lub jak kto woli emekthekiller dziś zgłosił że się zgubił, gdy tylko mnie oraz mojego kolege @KAVAA zadysponowano udaliśmy się tam alarmowo żeby uratować gracza, jak się okazało po przyjeździe zgłoszenie było fałszywe także postanowiliśmy wystawić mandat za fałszywe zgłoszenia przy najbliższym spotkaniu z graczem i gdy już go znaleźliśmy gracz zaczął uciekać goniliśmy, ale jednak go zgubiliśmy, john pojechał na MC a po drodze nas wyzywał, prowokował. Gdy dojechaliśmy na MC gracz wyskoczył z wielkiej góry i znowu zaczął pisać swoje, ale jak się okazało karma wraca i leżał pod górą z BW i mogliśmy go spokojnie ukarać. Prosiłbym o rozpatrzenie skargi najlepiej przez zarząd PSP suseł, matt ponieważ najlepszym sposobem byłby mute oraz wyrzucenie gracza ze Szkoły Gaśniczej ponieważ to nie pierwszy raz jak reprezentuje SGSP jako ten gorszy gracz który wszystkich wyzywa.
 29. 2 punkty
  Kierowcą był arden, kieruj się do niego z tym pytaniem
 30. 2 punkty
  Fakt nie jechałeś już dalej jak dachowałeś drugi raz, ale za pierwszym razem normalnie miałeś to w dupie za przeproszeniem i pojechałeś dalej po zdachowaniu
 31. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 32. 1 punkt
  Nick zgłoszonego: Kronos DBID: 17321 Powód: CBK w moją stronę. Dowody: http://imgur.com/a/AjaPK Coś od siebie: Proszę o ukaranie gracza mutem.
 33. 1 punkt
  Twoja apelacja została odrzucona.
 34. 1 punkt
  Login: @BartekoSerial: D937873E9385C58FF500BD3813092BA2Nadał: @Kelly_SeveridePowód: CBK.Odwołanie: Przepraszam Cię bardzo ziomeczku, nie chciałem żeby to tak wyszło, był pościg - wyszło jak wyszło, wkurzyłem się, poniosło mnie. Bardzo przepraszam Cię, @Lewanda - Ciebie też przepraszam.
 35. 1 punkt
  Twoja apelacja została zaakceptowana.
 36. 1 punkt
  @SzymeczeQ nie poprawisz się bo wielo krotnie mnie wyzywales na mm tylko jako dobry gracz nie zglaszalem tego bo 10letni typ bedzie mi zycie ustawial
 37. 1 punkt
  Cześć! Może mnie odblokujesz na fb ceju
 38. 1 punkt
  Widzę panie kierowniku dostał pan Awans, mam nadzieję że firma Susełkowo również przez to będzie bardziej rozpoznawalna. Gratulację!
 39. 1 punkt
  Pan kierownik awansik widzę! Pogratulować!
 40. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 41. 1 punkt
  Twoja apelacja została zaakceptowana.
 42. 1 punkt
  Twoja apelacja została zaakceptowana.
 43. 1 punkt
  Sprawa załatwiona. Zamykam.
 44. 1 punkt
  01.08.2017 - 29.08.2017 Bardzo piękne zdjęcie w tle by @Susel023
 45. 1 punkt
  Administrator @Haxen po przerwie wraca na swoje stanowisko. Witamy ponownie!
 46. 1 punkt
  Twoja skarga została zaakceptowana.
 47. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 48. 1 punkt
 49. 1 punkt
  DBID: 25880 Ach więc tak, podjechałeś po mnie gdy zarabiałem sobie spokojnie na taksówce i zacząłeś się ze mnie śmiać "XDD" co mnie sprowokowało do mojego zachowania. A z tego co wiem, dom to nie rodzina koleszko Proponuje sobie "Podać ręce" na zgodę i nie robić spin o to że powiedziałem "mam auta drozsze od Twojego domu"
 50. 1 punkt
  Każda ranga w gangu ma przypisane dane ID skinu, więc członek na danej randze ma do wyboru skin. Prezentują się one następująco : Lider ___________________________________________________________________________________________________ Szanowany ______________________________________________________________________________________________ Zaufany ____________________________________________________________________________________________ Żołnierz _______________________________________________________________________________________ Sierota ___________________________________________________________________________________ by Iven.
Ten Ranking jest ustawiony na Warszawa/GMT+02:00
×