Skocz do zawartości

Tabela liderów


Popularna zawartość

Wyświetla najczęściej polubioną zawartość w 18.08.2017 uwzględniając wszystkie działy

 1. 40 punktów
  Guardian @MajkY zostaje mianowany Developerem serwera. Dzięki temu w całości będzie mógł oddać się aspektom technicznym serwera i nie będzie musiał przeznaczać czasu na rozwiązywanie spraw wśród społeczności. Nie będzie on jednak ingerował w moje decyzje. Wciąż ja trzymam najwyższą pieczę nad serwerem i nie muszę konsultować z nim decyzji, mimo że teoretycznie jesteśmy na tej samej randze.
 2. 5 punktów
  Odmiana słowa sprzedać : http://pl.bab.la/koniugacja/polski/sprzedać Wszystko jest prawidłowo.
 3. 4 punkty
  Sądzę drogi @MajkY, że biszkopt miękka faja byłby z Ciebie dumny! ; - )
 4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 6. 2 punkty
 7. 2 punkty
  Administrator @Lorenzo od tego momentu należy do grona Guardian.
 8. 2 punkty
  Supporter @Parachute zmienia nick na @fsociety.
 9. 2 punkty
  Supporter @Beezy wraca po przerwie na stanowisko. Witamy ponownie!
 10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 11. 1 punkt
  Login: BANANOWY.GANGSTERNadał: IncaViolettaPowód: "Zostałeś zbanowany oraz wykopany z serwera przez IncaVioletta z powodu Obraźliwy awatar".Odwołanie: Wiolu wiem ze ktoś ci mógł powiedzieć że ustawiłem tą sygnaturę na mumble. Lecz to nie nie była ta sama sygnatura co na forum, na mumble bawiłem się awatarami i sprawdzałem jak wygląda wygląda awatar. Jeżeli zraził cię biały awatar to przepraszam. Jeżeli dasz mi jeszcze jedną szansę to się nie powtórzy. Jeszcze raz chcę cie przeprosić.
 12. 1 punkt
  Polecam się zapoznać http://oskduet.pl/nauka-jazdy/skrzyzowania/sytuacje-rownorzedne
 13. 1 punkt
 14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 15. 1 punkt
  <-> 18.08.2017 r. Posterunkowy @OreO (OsheeVitamin.) zostaje zwolniony dyscyplinarnie w związku z łamaniem regulaminu frakcji, niestosowaniem się do Kodeksu Ruchu Drogowego oraz wykonywanie czynności prywatnych na służbie.
 16. 1 punkt
  18.08.2017 Do Malibu po zgodzie na rangę Nuevo dochodzi @FaceTQ.
 17. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 18. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 19. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 20. 1 punkt
 21. 1 punkt
 22. 1 punkt
 23. 1 punkt
  Pitu nawet jeżeli masz znaki świetlne to nie masz Prawa Jechać Pod Prąd " Stwarzasz zagrożenie życia dla innych uczestników ruchu drogowego. Chodzi tutaj również o "jechanie po zakutego gracza" Tak samo nie możesz jeźdźić pod prąd nawet ze świetlnymi.
 24. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 25. 1 punkt
  Nick zgłoszonego: kedziorek DBID: --- Powód: Nadużywanie rangi. Dowody: http://imgur.com/a/Pbjs4 Coś od siebie: Jak zwykle, standardowo supporterzy są na służbie i nabijają minutki, a oni sami co robią? Bawią się w najlepsze. Czy to jest fair w stosunku do innych graczy? No nie. + supporter na evencie nie mógł mnie dogonić to dał mi kicka (oczywiście nie słusznego.) następnie zamroził mnie żeby mnie zabić .. (brak mi słów.). + na ostatnim ss widać że w/w supporter przesiaduje na kanałach nie swojej frakcji (z tego co wiem grozi za to ban. Nie jest to pierwszy raz jak widzę go na nie swoich kanałach (czyt. PR) ). Ps. Proszę aby tą skargę rozpatrzył sam @Anonimowy ponieważ u Guardianów jest faworyzacja.
 26. 1 punkt
  Ja, jako osoba która również tworzyła event również się wypowiem. Jeśli brałem udział w tym to do odpowiedzialności obaj pójdą. Jednak mam pierwszą uwagę. Skarga powinna znaleźć się w dziale Pogotowia Ratunkowego. Jako supporter, według regulaminu nie mam zabronione robienia eventów będąc na służbie Pogotowia Ratunkowego (służba supportera właściwie trwa od momentu zalogowania się aż do wylogowania), jednak w drugą stronę da się znaleźć na to podpunkt w regulaminie Pogotowia). W administracji zabronione jest wykorzystywanie rangi do budowania przewagi nad graczami, jednak powiedz mi szczerze, co mamy z tego, że robimy event? My nie wygrywamy, nie mamy korzyści materialnej, mało tego, pieniądze które otrzymujecie są sponsorowane z naszej kieszeni. i przysłowiowy tysiąc, który otrzymujecie to jest mniej więcej.... 40 minut gry w Pogotowiu Ratunkowym. Event trwa 10 minut. Żeby zasponsorować wam event, który trwa 10 minut my potrzebujemy 40 na służbie. Nie otrzymujemy wynagrodzenia za to że jesteśmy supporterami. Wszystko idzie z naszej kieszeni. Wielokrotnie gracze piszą do nas, zróbcie event taki, zróbcie event inny... A czemu tylko tyle nagrody, a dlaczego on wygrał, a tu faworyzacja była... Takie są nasze prawa i obowiązki, owszem, ale jeśli przemnożymy takie gadanie razy 100 graczy, to człowiek może mieć lekkie problemy z wytrzymaniem tego. Teraz mówię za siebie. Jako osoba pracująca, rzadko mam czas grać w dzień, jednak zawsze gdy wbijam na EMS (czy to w dzień, wieczorem czy późną nocą), staram się połączyć przyjemne z pożytecznym. I gdy ktoś mnie prosi o coś związanego ze sprawami administracji to robię to mimo że jestem na służbie PR. Tyczy się to flipów, fixów po bugach, wyjaśniania konfliktów oraz karania graczy za przewinienia ale i również robienia eventów. Jeśli miałbym zająć się tylko służbą, to nie pomagałbym graczom, będąc w PR. Na koniec też proszę od siebie. Zrozum, że jako supporterzy wykazujemy się dobrą wolą że sponsorujemy eventy z własnej kieszeni. I zrozum, że jakoś na nie musimy zarobić. Tak jak Ci opisałem to wyżej. Mam też nadzieję że przybliżyłem Ci chociaż trochę system w jakim działamy. //Edit: P.S. Zwykle gdy na podwórku (w realnym życiu) grasz w chowanego, to jeśli ktoś krzyknie "Avenged, widzę Cię!" to odpadasz z zabawy a nie szukasz innej kryjówki i dalej się chowasz. Tak samo tutaj, jeśli ktoś Cię znajdzie to nie uciekasz, tylko dajesz uczciwie się zabić jako osoba znaleziona. Ale co ja tam wiem... ja się wychowywałem w latach 90.... P.S. 2 Oskarżanie innych o siedzenie z kolegami na kanale mumble innymi niż Twoja frakcja to dla mnie zwyczajna chęć uwalenia na siłę.
 27. 1 punkt
  Ogłoszenie #8 Z dniem 17.08.2017 r. zostaje rozpoczęta zbiórka na bramę dla organizacji, każdy członek organizacji jest zobowiązany wpłacić na konto organizacji kwotę w wysokości 13k. Do pojazdów organizacyjnych został dodany Euros o ID 4081. Za pomoc w rozwoju organizacji, oraz za aktywny udział Viola @BoysiaQ zostaje awansowany na rangę Rosso. Życzymy dalszych sukcesów. W wyniku rekrutacji na forum, do organizacji na rangę Rosa zostaje przyjęty @Smoczek123. Prosimy o zgłoszenie się do @Iruke @Kodxinv @BoysiaQ bądź @fsociety w celu dodania do panelu. Na wasze skrzynki pocztowe zostały wysłane hasła do kanałów mumble. Macie zakaz udostępniania haseł osobom trzecim, w przypadku złamania zakazu zostaną wyciągnięte konsekwencje.
 28. 1 punkt
  Nie musi mi oddawać tych pieniędzy,sprzedałem auto na komisie u Runwalda za 18k.Prosiłbym jednak o bana na co najmniej 1-2 miesiące ponieważ jak już wspominałem pewnie to nie jego pierwsze oszustwo.Ten człowiek ma jeszcze czelność reklamować się na radiu w BM. Może taka kara oduczy oszukiwania na jakąkolwiek kwotę.Skoro ma odwagę robić takie śmiało to nazwe "świństwa" to niech ma odwagę ponieść konsekwencje swoich czynów.
 29. 1 punkt
  A najlepsze jest to, że to nie moja wina
 30. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 31. 1 punkt
  Dobra, dobra Panie @xXPredatorXx poczekajmy spokojne na wypowiedź @Irukea który rozstrzygnie Twój problem
 32. 1 punkt
  13.08.2017 r. Dodano możliwość odebrania swojego pojazdu z Parkingu Policyjnego (PP) w Los Santos oraz w Las Venturas. Znaczek - Los Santos: Las Venturas: Dodano możliwość płacenia kartą w AutoCentrum za naprawę oraz za przegląd. Dodano Instytut Lotnictwa wykonany przez naszego mappera Lorenzo. Budynek został oznaczony blipem czerwonego na mapie w mieście Los Santos. Dodano poprawiony model Cargobob'a. Jest teraz większy i może pomieścić w sobie do 12 osób. Poprawki naniesione przez Skyblue oraz PolMed. Pogotowie Ratunkowe otrzymało nowe pojazdy pod kryptonimem WOPR 3 i 4 wykonane przez PolMed. Dodano nowy skin do policji wykonany przez Axmell'a. Wgrano nowy wygląd stacji paliw w San Fierro obok komisariatu przygotowany przez SkyBlue oraz Lemon Wgrano nowy model urzędu San Fierro wykonany przez SkyBlue i wymappowany przez Lorenzo, parking znajduje się za budynkiem urzędu. Zoptymalizowano generowanie lagów i płynność gry. Wgrano nowy parking przy ZRDIUC w San Fierro wykonany przez Lorenzo.
 33. 1 punkt
  Supporterzy @Lemon. oraz @SkyBlue za duży wkład w rozwój serwera zostają awansowani na rangę Administrator. Gratulujemy!
 34. 1 punkt
Ten Ranking jest ustawiony na Warszawa/GMT+01:00
×