Skocz do zawartości

Tabela liderów


Popularna zawartość

Wyświetla najczęściej polubioną zawartość w 13.08.2017 uwzględniając wszystkie działy

 1. 15 punktów
  13.08.2017 r. Dodano możliwość odebrania swojego pojazdu z Parkingu Policyjnego (PP) w Los Santos oraz w Las Venturas. Znaczek - Los Santos: Las Venturas: Dodano możliwość płacenia kartą w AutoCentrum za naprawę oraz za przegląd. Dodano Instytut Lotnictwa wykonany przez naszego mappera Lorenzo. Budynek został oznaczony blipem czerwonego na mapie w mieście Los Santos. Dodano poprawiony model Cargobob'a. Jest teraz większy i może pomieścić w sobie do 12 osób. Poprawki naniesione przez Skyblue oraz PolMed. Pogotowie Ratunkowe otrzymało nowe pojazdy pod kryptonimem WOPR 3 i 4 wykonane przez PolMed. Dodano nowy skin do policji wykonany przez Axmell'a. Wgrano nowy wygląd stacji paliw w San Fierro obok komisariatu przygotowany przez SkyBlue oraz Lemon Wgrano nowy model urzędu San Fierro wykonany przez SkyBlue i wymappowany przez Lorenzo, parking znajduje się za budynkiem urzędu. Zoptymalizowano generowanie lagów i płynność gry. Wgrano nowy parking przy ZRDIUC w San Fierro wykonany przez Lorenzo.
 2. 5 punktów
  Supporter @Beezy wraca po przerwie na stanowisko. Witamy ponownie!
 3. 5 punktów
  Nowy parking ZRDiUC w SF został wgrany
 4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 5. 2 punkty
  13/08/2017/K 1. Ochmajgod zdaje egzaminy i zostaje awansowany na stopień Młodszy Ratownik Medyczny. 2. Martyna zdaje egzaminy i zostaje awansowana na stopień Młodszy Ratownik Medyczny. 3. Nienormalna zdaje egzaminy i zostaje awansowana na stopień Młodszy Ratownik Medyczny.
 6. 2 punkty
  Może mało kto mnie zna, ale też pokaże ;P
 7. 2 punkty
  To dobre zdjęcia z neta
 8. 2 punkty
  05.08.2017 r. Naprawiono bug umożliwiający zmianę tablic rejestracyjnych nie mając pieniędzy. Zablokowano możliwość sprzedaży pojazdu w sytuacji, gdy gracz po sprzedaży pojazdu miałby więcej niż 1 milion PLN przy sobie Zablokowano możliwość sprzedaży pojazdu będącego na parkingu dla pojazdów zatrzymanych. Policja otrzymała komputer przez który może sprawdzać szczegółowe dane odnośnie zatrzymanych pojazdów po pościgu. Na giełdzie wprowadzono możliwość zakupu pojazdów poprzez zapłatę pieniędzmi z konta bankowego Do gry zaimplementowany został nowy licznik. Grafike wykonał Lemon Auto Centrum otrzymało możliwość montażu nowego rodzaju licznika. Wprowadzono nowy system banków i bankomatów. Od dziś kartę bankomatowo-płatniczą można wyrobić w oddziale banku w Las Venturas Bankomaty zostały dodane w najbardziej uczęszczanych miejscach. Naprawiono poważny bug w systemie przelewów oraz scroll w historii bankowej Dodano tymczasową komendę na sprawdzenie ostatniego kierowcy. /ostatnikierowca. Aby sprawdzić ostatniego kierowcę, należy wsiąść do pojazdu jako pasażer (klawisz G) i wpisać komendę. Dodano możliwość wpisania powodu przy blokadzie SMSów /smsoff [powód]
 9. 1 punkt
  Prezes: Nick: @DaviDD DBID: 29029 Imię: Dawid Wiek: 13 lat. Serial: D1282783DF812427BCD7686F336410A2 Z-ca Prezesa: Nick: @km534 DBID: 23039 Imię: Andrzej Wiek: 13 lat. Serial:028113FE425B25D2D00FB64BAAE17AA3 Nazwa organizacji: Pks ID organizacji: 184 Nazwa działalności: PKS San Andreas Staż funkcjonowania organizacji: Początek Lipca 2017 Czym zajmować się będzie działalność?: Jak sama nazwa wskazuje będziemy zajmować się transportem międzymiastowym, a także do wsi np. San Fierro - Fort Carson. Dlaczego to właśnie tę działalność powinniśmy zarejestrować?: Uważam że ta organizacja powinna zostać zarejestrowana, ponieważ przyda się graczom. Będzie ona działała tak jak stary PKS prowadzony przez KxKuba . Będziemy organizować także wycieczki po San Andreas w miejsca popularne dla tego serwera. Działalnosc przede wszystkim na serwerze podniosła by realizm i większą przyjemnosc z gry. Jak działalność urozmaici rozgrywkę graczom?: Gracze będą mogli poczuć ten smaczek realnego życia. Linie Pks'u ciągnąć się będą po całej mapie więc gracz będzie mógł się tam szybko i sprawnie przedostać. Busy Pks'u będą mogły być także wynajmowane na np. dowóz na eventy serwerowe, dowozy z imprez do domu itp. Pozdrawiam. DaviDD Edytowane bo nie dodałem serialu .
 10. 1 punkt
  Nick zgłoszonego: maciek00 DBID: 2087 Powód: Kradzież zawartości z mojego konta, nadużywanie praw. Dowody: http://imgur.com/a/R9Fsa http://imgur.com/a/x1BzZ http://imgur.com/a/3yPyX Coś od siebie: Wyżej wymieniony osobnik, usunął/przejął bezpodstawnie z mojego konta następujące rzeczy/usługi: Domek id 546, premium nadane przez @Anonimowy, organizacja o ID: 2 (ze wszystkimi przepisanymi na nią pojazdami) i pewnie więcej rzeczy, ale nie chce mi się, ani nie mam czasu szukać. Jakim prawem, ktoś dotyka się do mojego konta i zabiera rzeczy, które należały do mnie, bez jakiegokolwiek pozwolenia? To że coś było opisane jako Fala.FM, nie oznacza, że można sobie od tak przenieść bo chce się założyć swoje radio/organizację. Skoro zakładasz Swoją działalność to zaczynaj ją od zera, a nie bazujesz / kradniesz coś co my stworzyliśmy. Tym bardziej, nie miałeś prawa usuwać z mojego konta, premium, które nadał mi @Anonimowy ZANIM dołączyłem do ekipy Emergency Stories! Proszę o wyciągnięcie konsekwencji, w związku z NADUŻYCIEM praw, przez wyżej wymienionego członka administracji.
 11. 1 punkt
  Dziękuję. Nick lidera: |SP|RedBullNazwa organizacji: ~Verona~W jakim celu będzie wykorzystywany dział: Dział będzie dla mnie bardzo ważny. W tym dziale znajdzie się szczególnie ważny regulamin który bd podstawą tej organizacji. Ogłoszenie które pomogą mi powiadomić całą organizację od razu o jakiejś wiadomości i w tedy będę miał więcej czasu na grę ponieważ nie będę musiał do każdej osoby z organizacji pisać tego samego. Będą tez otwierane rekrutację poprzez forum. Oraz chciał bym otworzyć temat ze spisem wszystkich pojazdów które są dołączone pod organizację. Bardzo proszę o założenie tego dla mnie jest to bardzo ważne dla mnie.
 12. 1 punkt
  @RedBull - Przeniosłem temat do odpowiedniego działu. Zastosuj tu się do wzoru.
 13. 1 punkt
  Imię: Wiktor Wiek: 15 lat Nick z serwera: wiktorman123 Doświadczenie na innych radiach: Tak na innym serwerze. Przez jaki program chciałbyś nadawać: VirtualDJ 7 Link do próbki z głosem (około 7-8 minut): http://www95.zippyshare.com/v/yDa1Ki66/file.html Coś o sobie: Cześć, jestem Wiktor, na serwerze znany również jako wiktorman123. Na co dzień staram się robić grafiki i modelować w MTA. A poza światem wirtualnym lubię sobie czasem pograć w piłkę nożną (Gram w klubie młodzieżowym Korona Kielce. Wydaje mi się i staram się być osobą pogodną i zawsze pozytywnie nastawioną do świata. Dlaczego akurat FLASH.FM: Flash.fm dlatego iż jest to radio serwerowe oraz chciałbym powrócić przepraszam za kiedyś że nie posłuchałem się Lewandy ale na prawdę się zmieniłem. Już nie wchodzę w środku piosenki oraz ciszej mówię. Co możesz wnieść do radia: Kulturę , miłą atmosferę. Proszę o ostatnią szansę a jej nie zmarnuje ! Pozdrawiam Chciałbym dodać do tego co Lewanda napisałeś : Po pierwsze nie przeklinałem bo nie jestem chamski po drugie puściłem jedną piosenkę ReTo ale nie wiedzialem i ty byłeś przy tym po trzecie nie czytałem żadnych chamskich pozdrowień. Dobra nie to nie już nie muszę pisać pozdrawiam Ciebie. Otrzymałeś już nie jedną szansę. Zmarnowałeś ją. Nie wiem o myśleć, przeklinałęś na audycji, czytałeś chamskie pozdrowienia, po prostu nwm. Jak na razie Nie // Lewanda
 14. 1 punkt
  Przyjmuję tłumaczenie. Proszę jednak o rozwagę i poprawność w tym co piszesz. Pozdrawiam ! //Lemon -Unban
 15. 1 punkt
  To oznacza, że po zmianie modelu data rejestracji się nie zmieniła. Porozmawiam z Guardianami, aby to naprawić.
 16. 1 punkt
  Ogłoszenie z dnia 13-08-2017 r. Pozorant @kacperowskiI zostaje wyrzucony dyscyplinarnie z powodem przekroczenia limitu punktów karnych. Organizator @RedBull odchodzi z działalności na własne życzenie. Jednocześnie informujemy, że został on wpisany na range "Zasłużony" w Grupie Pozorantów.
 17. 1 punkt
  Niestety e38 zostało sprzedane . Ale za to kupiłem e36 silnik 2.0 , na osiemnastkę
 18. 1 punkt
  ** Nowy wpis w aktualizacjach! **klik**
 19. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 20. 1 punkt
 21. 1 punkt
 22. 1 punkt
 23. 1 punkt
  Najlepszego szfie! Nie degraduje mnie już hehe
 24. 1 punkt
  O kurde prawie bym zapomniał . Sto lat szefunciu, dużo zdrówka i cierpliwości dla nas (czyt. Policja). Więcej akcji RP (XDDDDD autobus). No to trzymaj się i szybkiego powrotu do siebie
 25. 1 punkt
  <-> 12.08.2017 r. Posterunkowy @SpinterQ, zostaje zawieszony na okres 24h z powodu niesubordynacji do poleceń przełożonego. Posterunkowy @stefan009, zostaje zawieszony na okres 24h z powodu niesubordynacji do poleceń przełożonego.
 26. 1 punkt
 27. 1 punkt
 28. 1 punkt
 29. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 30. 1 punkt
 31. 1 punkt
  Hejka :* PS. Fajne zdjęcie z Google Grafika //Haxen
 32. 1 punkt
 33. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 34. 1 punkt
  28.07.2017 r. Służby porządkowe otrzymały do swojej dyspozycji możliwość rozłożenia trójkąta ostrzegawczego. (/ustawtrojkat, /usuntrojkat) - Trójkąt wykonany przez Axmell. Pojazdy marki Newsvan należące do radia Flash FM posiadają na masce swoje logo, które nie buguje się już na pojazdach ITD oraz Policji. Serwer został zrestartowany. Dodano funkcjonalność 'od zaplecza', która oszczędza zużycie pamieć oraz zwiększa optymalizacje. Uruchomiono giełdę pojazdów skonfiskowanych z kont zbanowanych graczy, znajduje się ona w LS, czynna jest od godziny 8:00 do 22:00 a oznaczona jest Zablokowano możliwość kupowania pojazdów na giełdzie graczom bez opłaconych mandatów. Przy dworcu głównym (Spawn SF) drogowcy zaprogramowali tablice nakazujące zwolnić. Aktywują się one przy przekraczaniu dopuszczalnej prędkości. Tablice wykonał JetroN a zaprogramował je maciek00. Naprawiono błąd związany z utrata DM podczas odzyskiwania przytomności w strefie DM. W panelu organizacyjnym dodano informację o nazwie oraz ID organizacji. Na czacie organizacyjnym wyświetlane jest również ID Pojawiła się możliwość sprawdzenia który z kolei na serwerze pojawił się dany pojazd wśród jego marki. Jeżeli chcemy sprawdzić prawdziwość, ze np. Infernus ID 1342 jest drugi na serwerze, wystarczy wpisać /ktorypojazd 1342 lub wsiąść do niego i wpisać /ktorypojazd. Ogólny wzór tej komendy to: /ktorypojazd [ID_pojazdu]
 35. 1 punkt
  25.07.2017 r. Pogotowie Ratunkowe otrzymało nowy interior szpitala wykonany przez Axmell'a Nieznacznie zwiększono odległość sprawdzania "co do naprawy" oraz brania/odkladania pojazdów na holownik dla AC Naprawiono bug występujący graczom bez pojazdów przy zmianie tablic rejestracyjnych Od teraz podczas używania scrolla na TAB nie zmienia się radio/broń w ręce Dodano nowy wygląd scoreboard'a pod TAB i oddano go do użytku Dodano właściwe kryptonimy w pojazdach Szkoły Policyjnej oraz zwiększono ich ilość. Podfrakcja OSP otrzymała dostęp do skrytki w pojazdach PSP oraz OSP, oraz dostęp do rankingu minut na służbie Pracownicy Flash FM nie muszą od teraz być w organizacji radia, by korzystać z firmowych pojazdów. Zablokowano możliwość wyświetlania okna TAB przed zalogowaniem oraz dodano do scoreboardu liczbę pracowników OSP. Od teraz podczas sprzedaży pojazdu usuwa się jego przynależność do organizacji
Ten Ranking jest ustawiony na Warszawa/GMT+01:00
×