Skocz do zawartości

Wykryto Adblocka!

Nie stosujemy agresywnych reklam, a dzięki nim jesteśmy wstanie opłacić serwer oraz stronę.

Dodaj naszą stronę do WhiteListy, to Cię nic nie kosztuje :)

 • Ogłoszenia

  • BoysiaQ

   Działy organizacji   16.02.2018

   Dnia 19.02.2018 w godzinach wieczornych wszystkie działy organizacji nieaktywne przez minimum 10 dni zostaną usunięte.

Tabela liderów


Popularna zawartość

Wyświetla najczęściej polubioną zawartość w 13.08.2017 uwzględniając wszystkie działy

 1. 5 punktów
 2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 3. 2 punkty
  13/08/2017/K 1. Ochmajgod zdaje egzaminy i zostaje awansowany na stopień Młodszy Ratownik Medyczny. 2. Martyna zdaje egzaminy i zostaje awansowana na stopień Młodszy Ratownik Medyczny. 3. Nienormalna zdaje egzaminy i zostaje awansowana na stopień Młodszy Ratownik Medyczny.
 4. 2 punkty
  Może mało kto mnie zna, ale też pokaże ;P
 5. 2 punkty
  To dobre zdjęcia z neta
 6. 1 punkt
  Prezes: Nick: @DaviDD DBID: 29029 Imię: Dawid Wiek: 13 lat. Serial: D1282783DF812427BCD7686F336410A2 Z-ca Prezesa: Nick: @km534 DBID: 23039 Imię: Andrzej Wiek: 13 lat. Serial:028113FE425B25D2D00FB64BAAE17AA3 Nazwa organizacji: Pks ID organizacji: 184 Nazwa działalności: PKS San Andreas Staż funkcjonowania organizacji: Początek Lipca 2017 Czym zajmować się będzie działalność?: Jak sama nazwa wskazuje będziemy zajmować się transportem międzymiastowym, a także do wsi np. San Fierro - Fort Carson. Dlaczego to właśnie tę działalność powinniśmy zarejestrować?: Uważam że ta organizacja powinna zostać zarejestrowana, ponieważ przyda się graczom. Będzie ona działała tak jak stary PKS prowadzony przez KxKuba . Będziemy organizować także wycieczki po San Andreas w miejsca popularne dla tego serwera. Działalnosc przede wszystkim na serwerze podniosła by realizm i większą przyjemnosc z gry. Jak działalność urozmaici rozgrywkę graczom?: Gracze będą mogli poczuć ten smaczek realnego życia. Linie Pks'u ciągnąć się będą po całej mapie więc gracz będzie mógł się tam szybko i sprawnie przedostać. Busy Pks'u będą mogły być także wynajmowane na np. dowóz na eventy serwerowe, dowozy z imprez do domu itp. Pozdrawiam. DaviDD Edytowane bo nie dodałem serialu .
 7. 1 punkt
  Nick zgłoszonego: maciek00 DBID: 2087 Powód: Kradzież zawartości z mojego konta, nadużywanie praw. Dowody: http://imgur.com/a/R9Fsa http://imgur.com/a/x1BzZ http://imgur.com/a/3yPyX Coś od siebie: Wyżej wymieniony osobnik, usunął/przejął bezpodstawnie z mojego konta następujące rzeczy/usługi: Domek id 546, premium nadane przez @Anonimowy, organizacja o ID: 2 (ze wszystkimi przepisanymi na nią pojazdami) i pewnie więcej rzeczy, ale nie chce mi się, ani nie mam czasu szukać. Jakim prawem, ktoś dotyka się do mojego konta i zabiera rzeczy, które należały do mnie, bez jakiegokolwiek pozwolenia? To że coś było opisane jako Fala.FM, nie oznacza, że można sobie od tak przenieść bo chce się założyć swoje radio/organizację. Skoro zakładasz Swoją działalność to zaczynaj ją od zera, a nie bazujesz / kradniesz coś co my stworzyliśmy. Tym bardziej, nie miałeś prawa usuwać z mojego konta, premium, które nadał mi @Anonimowy ZANIM dołączyłem do ekipy Emergency Stories! Proszę o wyciągnięcie konsekwencji, w związku z NADUŻYCIEM praw, przez wyżej wymienionego członka administracji.
 8. 1 punkt
  Dziękuję. Nick lidera: |SP|RedBullNazwa organizacji: ~Verona~W jakim celu będzie wykorzystywany dział: Dział będzie dla mnie bardzo ważny. W tym dziale znajdzie się szczególnie ważny regulamin który bd podstawą tej organizacji. Ogłoszenie które pomogą mi powiadomić całą organizację od razu o jakiejś wiadomości i w tedy będę miał więcej czasu na grę ponieważ nie będę musiał do każdej osoby z organizacji pisać tego samego. Będą tez otwierane rekrutację poprzez forum. Oraz chciał bym otworzyć temat ze spisem wszystkich pojazdów które są dołączone pod organizację. Bardzo proszę o założenie tego dla mnie jest to bardzo ważne dla mnie.
 9. 1 punkt
  @RedBull - Przeniosłem temat do odpowiedniego działu. Zastosuj tu się do wzoru.
 10. 1 punkt
  Imię: Wiktor Wiek: 15 lat Nick z serwera: wiktorman123 Doświadczenie na innych radiach: Tak na innym serwerze. Przez jaki program chciałbyś nadawać: VirtualDJ 7 Link do próbki z głosem (około 7-8 minut): http://www95.zippyshare.com/v/yDa1Ki66/file.html Coś o sobie: Cześć, jestem Wiktor, na serwerze znany również jako wiktorman123. Na co dzień staram się robić grafiki i modelować w MTA. A poza światem wirtualnym lubię sobie czasem pograć w piłkę nożną (Gram w klubie młodzieżowym Korona Kielce. Wydaje mi się i staram się być osobą pogodną i zawsze pozytywnie nastawioną do świata. Dlaczego akurat FLASH.FM: Flash.fm dlatego iż jest to radio serwerowe oraz chciałbym powrócić przepraszam za kiedyś że nie posłuchałem się Lewandy ale na prawdę się zmieniłem. Już nie wchodzę w środku piosenki oraz ciszej mówię. Co możesz wnieść do radia: Kulturę , miłą atmosferę. Proszę o ostatnią szansę a jej nie zmarnuje ! Pozdrawiam Chciałbym dodać do tego co Lewanda napisałeś : Po pierwsze nie przeklinałem bo nie jestem chamski po drugie puściłem jedną piosenkę ReTo ale nie wiedzialem i ty byłeś przy tym po trzecie nie czytałem żadnych chamskich pozdrowień. Dobra nie to nie już nie muszę pisać pozdrawiam Ciebie. Otrzymałeś już nie jedną szansę. Zmarnowałeś ją. Nie wiem o myśleć, przeklinałęś na audycji, czytałeś chamskie pozdrowienia, po prostu nwm. Jak na razie Nie // Lewanda
 11. 1 punkt
  Przyjmuję tłumaczenie. Proszę jednak o rozwagę i poprawność w tym co piszesz. Pozdrawiam ! //Lemon -Unban
 12. 1 punkt
  To oznacza, że po zmianie modelu data rejestracji się nie zmieniła. Porozmawiam z Guardianami, aby to naprawić.
 13. 1 punkt
  Ogłoszenie z dnia 13-08-2017 r. Pozorant @kacperowskiI zostaje wyrzucony dyscyplinarnie z powodem przekroczenia limitu punktów karnych. Organizator @RedBull odchodzi z działalności na własne życzenie. Jednocześnie informujemy, że został on wpisany na range "Zasłużony" w Grupie Pozorantów.
 14. 1 punkt
  Niestety e38 zostało sprzedane . Ale za to kupiłem e36 silnik 2.0 , na osiemnastkę
 15. 1 punkt
 16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 17. 1 punkt
 18. 1 punkt
 19. 1 punkt
 20. 1 punkt
  O kurde prawie bym zapomniał . Sto lat szefunciu, dużo zdrówka i cierpliwości dla nas (czyt. Policja). Więcej akcji RP (XDDDDD autobus). No to trzymaj się i szybkiego powrotu do siebie
 21. 1 punkt
 22. 1 punkt
 23. 1 punkt
 24. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 25. 1 punkt
 26. 1 punkt
  Hejka :* PS. Fajne zdjęcie z Google Grafika //Haxen
 27. 1 punkt
 28. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
Ten Ranking jest ustawiony na Warszawa/GMT+01:00
×