Skocz do zawartości

Tabela liderów


Popularna zawartość

Wyświetla najczęściej polubioną zawartość od 18.10.2017 uwzględniając wszystkie działy

 1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 3. 40 punktów
  Supporter @Matt zostaje awansowany na rangę Administrator. Gratulujemy!
 4. 38 punktów
  Ze względu na głośną sytuację w gronie rang najwyżej postawionych w hierarchii administracji, która trwa od kilku dni, wydaję oficjalne oświadczenie na ten temat, ponieważ jak zawsze chcę, aby użytkownicy serwera EmStories byli poinformowani o tym, co pośrednio ich dotyczy. Po odejściu developera Majkiego, doszło do konfliktu pomiędzy nim, a guardianem Lorenzo. Podczas dyskusji w mojej obecności, wyjawili wzajemnie negatywne procedery, których się dopuścili lub zamierzali dokonać. Niestety nie byłem w stanie tego sprawdzić, ponieważ obaj panowie posiadali dostęp do bazy danych oraz logów serwerowych, a więc wszystkie ślady mogli po sobie zatrzeć... Sytuacja ta sprawiła, że kompletnie straciłem do nich zaufanie. Zarówno do Majkiego jak i Lorenzo. Nie może tak być, że mam wątpliwości co do prawdomówności osób, które posiadają prawa porównywalne do właściciela serwera. Dlatego należy wprowadzić i zrealizować plan stabilizacji środowiska administracyjnego, który prezentuję poniżej. Osoby wyżej wymienione wniosły przeogromny wkład w rozwój serwera, za co im szczerze dziękuję. Szkoda tylko, że potrafią zmarnować tak doskonałe relacje i nieprzychylnie, w stosunku do serwera, wykorzystać pełnione stanowiska. Przez kilka ostatnich dni było prowadzone dochodzenie, z którego niewiele wynikło. Lorenzo oraz Maciek00 zostali zawieszeni w celu zamrożenia dostępu do bazy danych i plików znajdujących się na FTP. Społeczność serwera w wielkim stopniu podzieliła się na popierających Majkiego oraz na tych, którzy wspierali Lorenzo. Wpłynęło do mnie bardzo dużo skarg na Lorenzo oraz na całe grono fioletowych. Majky nie pełni już żadnej roli, więc to oczywiste, że nie wysyłano mi na niego zażaleń. To wszystko pomogło mi podjąć decyzję. Postanowiłem zdegradować guardiana Lorenzo na stanowisko administratora w ugodowej formie. Ten, w wyniku postawionej propozycji, całkowicie zrezygnował z pełnienia funkcji. Postanowiłem też, że były developer Majky stracił możliwość powrotu na którykolwiek szczebel w obsadzie EmStories. Utraciłem zaufanie. Wracając do osoby Maćka00: został zawieszony w prawach guardiana, ponieważ nie chciałem, aby ktokolwiek miał dostęp do zmiany zapisanych treści w bazie danych czy w logach. Każdy guardian posiada dostęp do wyżej wymienionych elementów serwera i nawet będąc niezamieszanym w konflikt, nie miałbym pewności, czy nie zechce pomóc jednej ze stron. Dlatego Maciek, bez przyczyn dodatkowych został odsunięty od praw. Zachował się w porządku, dlatego proszę nie szkalować jego osoby z powodu zawieszenia. Wraca do pełnionej funkcji guardiana. Tym sposobem zażegnujemy wszelkie problemy wewnętrzne. W ramach poprawy nastrojów użytkowników naszego serwera, organizujemy weekend zwiększonych zarobków w pracach dorywczych oraz frakcjach. Szczegóły pojawią się jutro na forum. Pozdrawiam, developer/właściciel Emergency Stories
 5. 38 punktów
  20.10.2017 Szef @Lorenzo odchodzi na zasłużony bezterminowy urlop! Dziękuję wszystkim tym, co mnie wspierali i pomagali. Niestety nie zostały zrealizowane moje projekty co do AC. Życzę wszystkim pracownikom powodzenia! Jednocześnie ogłaszam, iż obowiązki Lidera frakcji AutoCentrum przejmuje były Szef, który ma duże doświadczenie oraz wiedzę w prowadzeniu tej frakcji - @Adeha. Gratuluję i do zobaczenia kiedyś!
 6. 36 punktów
  Supporter @Iruke zostaje awansowany na Administratora. Gratulujemy!
 7. 35 punktów
  W związku z przeprowadzoną rekrutacją do supportu, która odbyła się w tym tygodniu, ogłaszamy jej wyniki poniżej. Z przyjemnością informujemy, że funkcje supporterskie otrzymują: Kajersky Jasiu iDeadPool RedArrow Chomik BulaDanio Olczi LasQa Gratulujemy. Jeszcze dzisiaj o godzinie 19:30 odbędzie się spotkanie na komunikatorze głosowym mumble z Guardianem @maciek00. On wytłumaczy podstawowe zasady pełnienia stanowiska w supporcie oraz przydzieli uprawnienia. Prosimy wedle możliwości pojawić się tym spotkaniu, na kanałach administracyjnych. Prosimy o podpisanie w komentarzu przyjęcie powyższych informacji do wiadomości. Inne osoby prosimy o niewypowiadanie się w tym temacie.
 8. 29 punktów
  15.11.2017 Szef @Adeha. odchodzi z frakcji na długoterminowy urlop. Zastępca szefa @xdeta awansuje na rangę Szef. Życzę samych sukcesów podczas prowadzenia frakcji.
 9. 26 punktów
  Administrator @JetroN zostaje przywrócony do grona Guardian.
 10. 25 punktów
  Administrator @Kondzio321 powraca w szeregi Emergency Stories, aby wspomóc nas swoimi modelami. Witamy ponownie!
 11. 23 punktów
  Administrator @JetroN staje się ponownie mapperem jako osoba bardzo doświadczona w tej dziedzinie. Od początku tworzył dla nas mapy i dzisiaj powraca do pełnienia tego stanowiska. W celu ułatwienia pracy, uploadu plików na serwer, otrzymuje on dostęp do plików FTP i dodatkowo do bazy danych. @Dominik. wraca do Supportu. Witamy ponownie!
 12. 22 punktów
  Guardian @maciek00 zostaje odwieszony. Guardian @Lorenzo zostaje zdegradowany na rangę administrator. Z własnej woli jednak rezygnuje ze wszystkich pełnionych stanowisk w administracji. Dziękujemy za wkład w rozwój serwera. Guardian @Kamsu odchodzi z administracji ze względu na brak czasu. Dziękujemy za wkład w rozwój serwera i z niecierpliwością czekamy na powrót! Zapraszam do zapoznania się z oficjalnym oświadczeniem dotyczącym zaistniałej sytuacji, której wynikiem są powyższe ogłoszenia. Przejdź do oficjalnego oświadczenia dot. sytuacji w gronie guardian.
 13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 14. 20 punktów
  Supporter @BlacK zostaje zawieszony za swoje zachowanie względem administracji na okres jednego tygodnia.
 15. 19 punktów
  Po ponownym rozpatrzeniu prowadzonej przez byłego Guardiana Lorezno sprawy, przeciwko byłemu Gen. Bryg. Matt i Bryg. Susel023 postanawiam przywrócić Matt'a na poprzednie stanowisko z powodu małej ilości dowodów świadczących o niekompetencji prowadzenia Państwowej Straży Pożarnej przez jego osobę. Jednakże dostaje on ostrzeżenie z wpisem do kartoteki za małe niedociągnięcia, które miały miejsce w Państwowej Straży Pożarnej.
 16. 18 punktów
  Rekrutacja do Grupy Pozorantów Październik 2017 Zarząd Grupy Pozorantów ma przyjemność otworzyć rekrutację w Szeregi Pozorantów! Pozoranci zajmują się odgrywaniem akcji RolePlay , lecz nie takich zwykłych! Odgrywamy porwania , napady oraz różne ciekawe RolePlay'e! Pragniemy dopowiedzieć ,że ilość miejsc jest ograniczona także prosimy o nie zwlekaniem ze składaniem podania! Pisząc do Pozorantów nie musisz rezygnować ze swojej organizacji! Wzór: Nick: DBID: Kary:(/kary): Wiek: Coś o sobie(maks.6 zdań): Czy akceptujesz Regulamin?: Czy posiadasz Mumble oraz Mikrofon?: Czy jesteś w stanie używać Discord?: Dlaczego ty?:
 17. 17 punktów
  Członkowie OSP Dillmore Zarząd OSP Prezes @Pamtikov Wiceprezes Naczelnik @Jasiu Z-ca Naczelnika - Członek zarządu @BoysiaQ CZŁONKOWIE OSP Dowódca plutonu - Pomocnik dowódcy plutonu - Dowódca sekcji - Pomocnik dowódcy sekcji - Dowódca roty - Starszy strażak - Strażak - Aktualny skład: 3 Urlop - [data zakończenia] Zawieszenie - [data zakończenia]
 18. 17 punktów
  Supporter @Axmell zostaje przywrócony do pełnionego stanowiska. Witamy ponownie!
 19. 17 punktów
  @Volff po dłuższej przerwie powraca na stanowisko Supportera. Witaj ponownie!
 20. 16 punktów
  Plakat by:KAVAA Koniecznie wyrażajcie swoją opinie w komentarzach!!!
 21. 16 punktów
  Nick: Iruke DBID: 8956 Kary:(/kary): Dwa testowe prawa jazdy :c Wiek: 18 Coś o sobie(maks.6 zdań): Mam na imię Krzysztof. Mam 18 lat i mieszkam w Grudziądzu. Uczęszczam do drugiej klasy zawodowej na profilu kucharza. Głównie interesuje się kuchnią, służbami mundurowymi i sportem. Poza szkołą zazwyczaj gram na komputerze i jeżdżę na rowerze po mieście i lesie. Jestem osobą, która nie lubi konfliktów, a jeżeli już się zdarzają - próbuję je załagodzić i wyjaśnić. Jestem osobą spokojną, natomiast potrafię "wybuchnąć", gdy się zdenerwuje. Potrafię pracować solo lecz również w grupie, potrafię dopasować się do danego środowiska. Lubię zwierzęta. Czy akceptujesz Regulamin?: Tak Czy posiadasz Mumble oraz Mikrofon?: Tak Czy jesteś w stanie używać Discord?: Tak Dlaczego ty?: Myślę, że przez 13 miesięcy w policji nabyłem dużą wiedzę na temat RP podczas wypadku i innych sytuacji, co ułatwi mi odgrywanie akcji właśnie podczas akcji.
 22. 16 punktów
  Proszę maćka o wytłumaczenie graczowi za co został ukarany oraz o przedstawienie dowodów lub opisanie czynów, których się podjął w celu weryfikacji oskarżeń.
 23. 15 punktów
  To ja, ten modeler
 24. 15 punktów
  Współpraca międzynarodowa Komenda Główna Policji podjęła współpracę z policją ze Stanów Zjednoczonych. Celem współpracy jest podniesienie umiejętności funkcjonariuszy policji oraz dążenie do polepszania warunków pracy na służbie. Na samym początku, współpraca będzie polegać na wzajemnej zamianie się pojazdami. Amerykańska policja zgodziła się i przekazała nam cztery oznakowane radiowozy z zaawansowanymi systemami technologicznymi. Pojazdy są wstanie osiągnąć ponad 280 km/h i poradzą sobie w każdym terenie. Na jej wyposażeniu można znaleźć apteczkę pierwszej pomocy, pachołki, barierki, trójkąt ostrzegawczy i dodatkową broń. Na swoim dachu posiada również system ALPR (AUTOMATED LICENSE PLATE RECOGNITION), umożliwiający porównanie tablic rejestracyjnych pojazdów z listą skradzionych, jak i również ostrzega funkcjonariusza przed zagrożeniem.
 25. 15 punktów
  Rozporządzenie z dnia 25.10.2017 Dnia 25.10.2017 Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej @Matt rezygnuje z pełnionego stanowiska oraz przechodzi na stopień Starszego brygadiera. Nowym Komendantem Głównym Państwowej Straży Pożarnej zostaje @Susel023 Gratulujemy oraz życzymy sukcesów Na każdego przychodzi odpowiednia pora, a dzisiaj to na mnie przyszedł czas. Od kilku tygodni o tym myślałem, lecz dnia dzisiejszego postanowiłem zrezygnować z piastującego stanowiska, ponieważ nie mam aż tyle czasu na grę żeby zajmować się tym wszystkim, nie chciałem żeby jakieś obowiązki leżały. Co prawda nie odchodzę z frakcji, lecz chciałbym podziękować tym wszystkim osobą dzięki, którym wytrwałem na tym stanowisku te kilka miesięcy. Wiem to że mój następca prawidłowo zajmie się rozwojem frakcji jak i całym zarządzaniem nią. Chciałbym również przeprosić wszelkie osoby, które zostały w jakiś sposób źle potraktowane przeze mnie w czasie pełnienia służby na owym stanowisku ale mówię wam to nie są proste rzeczy
 26. 15 punktów
  Nick: Kelly_Severide DBID: 13107 Imię: Krystian Wiek: 24 Serial: DE6425DDF3EA11CEC3AC425C2DBD7A94 Nick: FaceTQ DBID: 6760 Imię: Marek Wiek: 17 Serial: C8EA1542EDADA12F333E9970202B2FA4 Nazwa organizacji: Suburra ID organizacji: 281 Nazwa działalności: Klub Suburra Staż funkcjonowania organizacji: Od 10.2017 r. Czym zajmować się będzie działalność?: Klub dla graczy Dlaczego to właśnie tę działalność powinniśmy zarejestrować?: Aktualnie nie ma na serwerze żadnego "żyjącego klubu". Jest, co prawda Alhambra, ale nie przyciąga graczy, w dodatku znajduje się przy strefie DM, co może powodować problemy. Nasz klub znajduje się w miasteczku koło Las Venturas i oferuje przytulne miejsce spotkań i rozrywki dla graczy. Mamy wykupiony interior, natomiast brakuje nam kilku szczegółów jak np. muzyka wewnątrz, a także blipy z alkoholem. Zorganizowaliśmy już próbną imprezę i przypadła ona do gustu graczom, natomiast barman musiał sprzedawać alkohol za pomocą role-play. Brakowało również muzyki. Z odrobiną pomocy od strony Guardian moglibyśmy ulepszyć nasz klub. Jak działalność urozmaici rozgrywkę graczom?: Jest to szeroko rozumiane miejsce spotkań, dobrej zabawy i akcji RP. Klub byłby otwierany w godzinach wieczornych 1-2 razy tygodniowo i urządzane byłby tam imprezy cykliczne, a także okazjonalne jak np. Latino, Techno, Mikołajki, Walentynki, itp. Graczom bardzo spodobała się pomimo braku dźwięku i alkoholu pierwsza impreza i dopytują kiedy następna. Myślę, że gracze będą chętnie zjawiać się i miło spędzać czas. Organizacja Suburra bierze na siebie całą odpowiedzialność za organizowanie imprez, a także opłacanie personelu itp. Jedyne czego potrzebujemy to muzyki i blipów od alkoholu jak już wspominałem.
 27. 14 punktów
  12.11.2017 Praktykant @Volff pozytywnie zdaje kwalifikacje zawodowe, tym samym zostaje awansowany na rangę Pracownik. Praktykant @Rausen pozytywnie zdaje kwalifikacje zawodowe, tym samym zostaje awansowany na rangę Pracownik. Praktykant @boriss pozytywnie zdaje kwalifikacje zawodowe, tym samym zostaje awansowany na rangę Pracownik. Praktykant @Verago pozytywnie zdaje kwalifikacje zawodowe, tym samym zostaje awansowany na rangę Pracownik. Praktykantka @NieNormalna pozytywnie zdaje kwalifikacje zawodowe, tym samym zostaje awansowana na rangę Pracownik. Praktykant @ElloooMello pozytywnie zdaje kwalifikacje zawodowe, tym samym zostaje awansowany na rangę Pracownik. Praktykant @Axmell pozytywnie zdaje kwalifikacje zawodowe, tym samym zostaje awansowany na rangę Pracownik. Praktykant @Tobiasz pozytywnie zdaje kwalifikacje zawodowe, tym samym zostaje awansowany na rangę Pracownik. Praktykant @3MajFasoN. pozytywnie zdaje kwalifikacje zawodowe, tym samym zostaje awansowany na rangę Pracownik. Praktykant @xXPredatorXx pozytywnie zdaje kwalifikacje zawodowe, tym samym zostaje awansowany na rangę Pracownik. Praktykant @Piwo pozytywnie zdaje kwalifikacje zawodowe, tym samym zostaje awansowany na rangę Pracownik. Praktykant @skyliner pozytywnie zdaje kwalifikacje zawodowe, tym samym zostaje awansowany na rangę Pracownik. Praktykant @Tehciu pozytywnie zdaje kwalifikacje zawodowe, tym samym zostaje awansowany na rangę Pracownik. Praktykant @Castawy. pozytywnie zdaje kwalifikacje zawodowe, tym samym zostaje awansowany na rangę Pracownik. Praktykant @Blacku pozytywnie zdaje kwalifikacje zawodowe, tym samym zostaje awansowany na rangę Pracownik. Praktykant @Kadi pozytywnie zdaje kwalifikacje zawodowe, tym samym zostaje awansowany na rangę Pracownik. Praktykant @GC_RIV3LL pozytywnie zdaje kwalifikacje zawodowe, tym samym zostaje awansowany na rangę Pracownik. Praktykant @tomadr123 pozytywnie zdaje kwalifikacje zawodowe, tym samym zostaje awansowany na rangę Pracownik. Praktykant @MrAnders0n1 pozytywnie zdaje kwalifikacje zawodowe, tym samym zostaje awansowany na rangę Pracownik. Praktykant @Zombiak pozytywnie zdaje kwalifikacje zawodowe, tym samym zostaje awansowany na rangę Pracownik. Praktykant @Feel zostaje zwolniony za nie podejście do egzaminu końcowego w wyznaczonym terminie. Praktykant @Goturek zostaje zwolniony za nie podejście do egzaminu końcowego w wyznaczonym terminie. Praktykant @Bartex zostaje zwolniony za nie podejście do egzaminu końcowego w wyznaczonym terminie. Praktykant @Runwald zostaje zwolniony za nie podejście do egzaminu końcowego w wyznaczonym terminie. Starszy Pracownik @MisiekPL odchodzi z frakcji na własne życzenie. Straszy Specjalista @Haxen odchodzi z frakcji na własne życzenie. Starszy Pracownik @arq odchodzi z frakcji na własne życzenie. Starszy Pracownik @Iven.odchodzi z frakcji na własne życzenie.
 28. 14 punktów
  Supporter @Adeha. odchodzi z rangi na własne życzenie.
 29. 14 punktów
  Administrator @SkyBlue odchodzi z administracji z powodu braku czasu na grę. Dziękujemy za wkład włożony w serwer i mamy nadzieję, że jeszcze do nas wrócisz! Supporter @TheFire odchodzi z administracji na własne życzenie. Mamy nadzieję, że do nas wrócisz! Supporter @danio13113 powraca w szeregi Emergency Stories. Witamy ponownie!
 30. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 31. 14 punktów
  pozdrawiam @PenkY @NiTrOs. @MajkY
 32. 13 punktów
  15.11.2017 Fachowiec @Fokus zostaje awansowany na rangę Zastępca Szefa na okres 30 dni. Starszy Pracownik @Lostt odchodzi z frakcji na własne życzenie. Starszy Pracownik @Szymon odchodzi z frakcji na własne życzenie.
 33. 13 punktów
  Administrator @Kelly_Severide zmienia nick na @Chris_Kyle.
 34. 12 punktów
  16.11.2017 Starszy Fachowiec @ChickenPL zostaje awansowany na rangę Młodszy Specjalista. Fachowiec @tdw.lou zostaje awansowany na rangę Starszy Fachowiec. Młodszy Fachowiec @BulaDanio zostaje awansowany na rangę Fachowiec. Młodszy Fachowiec @TheHonda zostaje awansowany na rangę Fachowiec. Młodszy Fachowiec @Spoko002 zostaje awansowany na rangę Fachowiec. Młodszy Fachowiec @Nayman zostaje awansowany na rangę Fachowiec. Młodszy Fachowiec @Maester. zostaje awansowany na rangę Fachowiec. Młodszy Fachowiec @Kapsel. zostaje awansowany na rangę Fachowiec. Gracz @MopK powraca do AutoCentrum na rangę Starszy Pracownik Starszy Specjalista @Blondasek zostaje wysłany na przymusowy urlop. Starszy Pracownik @Select zostaje wysłany na przymusowy urlop. Pracownik @Arek. zostaje wysłany na przymusowy urlop.
 35. 12 punktów
  Supporter @bambix wraca na rangę. Witamy ponownie!
 36. 12 punktów
  Administrator @Haxen wraca na rangę. Witamy ponownie!
 37. 12 punktów
  Rangi guardianów: @Lorenzo oraz @maciek00 zostają zawieszone do czasu wyjaśnienia konfliktu.
 38. 11 punktów
  <-> 08.11.2017 r. Sierżant @Darkneid, zostaje zwolniony dyscyplinarnie w związku z brakiem subordynacji na służbie, poszanowania do swojego przełożonego i za łamanie przyjętych norm we frakcji. Jednocześnie zostanie wpisany on na czarną listę policji. Starszy Sierżant @NiTrOs., opuszcza szeregi Komendy Głównej Policji. Podinspektor @Kelly_Severide zmienia nick na @Chris_Kyle.
 39. 11 punktów
  <-> 06.11.2017 r. Aspirant Sztabowy @fsociety, zostaje skierowany na przymusowy urlop.
 40. 11 punktów
  27.10.2017 Następujące osoby pojawiły się na spotkaniu organizacyjnym i zostały dodane na rangę Praktykant. @Bartex @GC_RIV3LL @Castawy. @Verago @MrAnders0n1 @Axmell @Piwo @Runwald @Tehciu @Feel @Zombiak @skyliner @Tobiasz @Goturek @CrazyTenMan @xXPredatorXx @boriss @DyzmaxDD @Rausen @Kadi @ElloooMello @Volff Następujące osoby usprawiedliwiły swoją nieobecność przed spotkaniem organizacyjnym i otrzymały dodatkowy termin spotkania. Mianowicie o godzinie 16:00 w mechaniku LV oraz na kanale publik #30. @CoVeR @Shaller @ReQuS @tomadr123 @Eldzej02 @Blacku Następujące osoby nie pojawiły się na spotkaniu organizacyjnym oraz nie usprawiedliwiły swojej nieobecności co skutkuje straceniem szansy na dołączenie do AutoCentrum. @Shiweide @Hebel @Ochmajgod @NerdeQ @Szczepaniqov @Anerdis @xKrycha1337 @Kacpero546 @Liseek
 41. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 42. 10 punktów
  Oficjalne oświadczenie w sprawie sprzedaży i rozdawania majątku na serwerze Emergency Stories MTA Sprzedaż oraz wymiana majątku nigdy nie była popierana przez administrację. Przeciwnie. Jeżeli jednak nie dochodziło do oszustw, administracja nie ingerowała w jednostkowe przypadki. Teraz staje się to zbyt popularne, co szkodzi serwerowi. Z tego powodu zakazane zostają procedery sprzedaży i rozdawania majątku. Osoby, które się tego dopuszczą, zostaną zbanowane, a konta wyczyszczone. Dotyczy to obu stron. Osoby, które dowiedzą się o podobnej sytuacji, proszone są o niezwłoczne przekazanie tych informacji do administratorów celem ochrony dobra wspólnego serwera. Na serwer wprowadzony został kod, który pomoże w weryfikacji powyższych przewinień. Dotyczy to pojazdów oraz gotówki. Jeżeli kod sprawdzi się, zostanie przekształcony na automat, który banuje zdalnie takie konta wraz z serialami. Nigdy żadnej ze stron nie zostanie zwrócone dane dobro. Ani rzeczywiste, ani te w grze. Użytkownicy, którzy się tego dopuszczą czeka wyłącznie nałożona kara i zakończenie rozgrywki na EmStories. Niepotrzebne są osoby, które niszczą struktury serwera. Dodatkowo administratorzy pod nieznanymi nazwami będą próbowali zakupić lub sprzedać majątek w celu podłożenia się. Należy pamiętać, że jeżeli ktoś otrzyma taką ofertę, może być nadana od administratora, który sprawdza uczciwość. W takim przypadku nie musi dojść do transakcji - sama zgoda na udział w procesie sprzedaży lub rozdania majątku zakończy się niepowodzeniem w postaci nałożonej kary. Jedyną legalną formą wzbogacenia się w zamian za dobra rzeczywiste, to możliwość sprzedaży kodów PREMIUM za gotówkę w grze w punktach wymiany. Dla użytkowników, którzy zdecydowali się na zakup kodów PREMIUM przelewem, przygotowany został bardziej atrakcyjny cennik usług, którzy przedstawiony został poniżej: - kod PREMIUM pakiet podstawowy na okres 1 dnia: 1.00 PLN, - kod PREMIUM pakiet podstawowy na okres 7 dni: 3.00 PLN, - kod PREMIUM pakiet podstawowy na okres 30 dni: 10.00 PLN, - kod PREMIUM pakiet rozszerzony na okres 7 dni: 5.00 PLN, - kod PREMIUM pakiet rozszerzony na okres 30 dni: 17.00 PLN. Zamówienia można składać drogą mailową pod adresem: [email protected] Odpowiedź zostanie udzielona w ciągu 24h. Regulamin serwera zostaje wzbogacony o powyższe treści. Zarząd Emergency Stories
 43. 10 punktów
  Bez sens totalny. Pewnie nie jeden gracz przed tą informacją pożyczył 100-300k, teraz chce mu to oddać i co ma zrobić? Bana wyrwać? Japie*le, coraz gorzej z tym serwerem, co aktualizacja coraz bardziej serwer nie przypada mi do gustu, zamiast zająć się czymś konkretnym, nowe prace zrobić, powiększyć zarobki w PSP/PR, żeby pracownicy byli zadowoleni ze swojej pracy, że nie robią tego za darmo (przykład AC), to robicie jakieś automaty, z czego większość jak to przeczyta nie będzie zadowolona... Tylko odstraszacie tym graczy. A to o premkach, tak jak @HawK. napisał, tylko hajs w głowie. Szkoda słów na to wszystko.
 44. 10 punktów
  <-> 12.11.2017 r. Starszy Posterunkowy @AbduL, zostaje awansowany na stopień Sierżant. Starszy Posterunkowy @Pamtikov, zostaje awansowany na stopień Sierżant. Starszy Posterunkowy @kedziorek, zostaje awansowany na stopień Sierżant. Starszy Posterunkowy @Lokhok, zostaje awansowany na stopień Sierżant. Sierżant Sztabowy @Grancix, zostaje awansowany na stopień Młodszy Aspirant. Sierżant Sztabowy @luzak, zostaje awansowany na stopień Młodszy Aspirant. Sierżant Sztabowy @Pitu., zostaje awansowany na stopień Młodszy Aspirant. Sierżant Sztabowy @Snejczek, zostaje awansowany na stopień Młodszy Aspirant. Sierżant Sztabowy @Chomik, zostaje awansowany na stopień Młodszy Aspirant. Sierżant Sztabowy @DawidekPSX, zostaje awansowany na stopień Młodszy Aspirant.
 45. 10 punktów
  <-> 28.10.2017 r. <Zakończenie Szkoły Policyjnej nr 8.> Posterunkowy @Wersalka, zdaje egzamin z najlepszym wynikiem pozytywnym jednocześnie zostaje on awansowany na stopień Sierżant. Posterunkowy @Darkneid, zdaje egzamin z najlepszym wynikiem pozytywnym jednocześnie zostaje on awansowany na stopień Sierżant. Posterunkowy @Lokhok, zdaje egzamin z wynikiem pozytywnym jednocześnie zostaje on awansowany na stopień Starszy Posterunkowy. Posterunkowy @Pamtikov, zdaje egzamin z wynikiem pozytywnym jednocześnie zostaje on awansowany na stopień Starszy Posterunkowy. Posterunkowy @kedziorek, zdaje egzamin z wynikiem pozytywnym jednocześnie zostaje on awansowany na stopień Starszy Posterunkowy. Posterunkowy @PenkY, zdaje egzamin z wynikiem pozytywnym jednocześnie zostaje on awansowany na stopień Starszy Posterunkowy. Posterunkowy @AbduL, zdaje egzamin z wynikiem pozytywnym jednocześnie zostaje on awansowany na stopień Starszy Posterunkowy. Posterunkowy @TroDon, zdaje egzamin z wynikiem pozytywnym jednocześnie zostaje on awansowany na stopień Starszy Posterunkowy. Posterunkowy @AdamG, zdaje egzamin Szkoły Policyjnej z wynikiem negatywnym, jednocześnie zostaje on odesłany na egzamin poprawkowy. Posterunkowy @Avenged, z powodu niedyspozycji na dniach egzaminacyjnych, termin egzaminu zostaje przedłużony. Posterunkowy @SHIV4N4PL, zostaje zwolniony w związku z niestawieniem się na egzaminy Szkoły Policyjnej.
 46. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 47. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 48. 10 punktów
 49. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 50. 10 punktów
  Co do komisu, @Anonimowy wie o co chodzi z nim. Co do pojazdu, nie był wystawiany wtedy, kiedy były inne pojazdy jednego gracza zbanowanego z tego względu, że było ich wystarczająco i zostawiłem pojazd na kolejną dostawę na giełdzie. Przepisałem go na siebie, aby pamiętać o nim, że czeka w kolejce do wystawienia. Jako guardian nie dodałem sobie ani razu żadnego majątku. Ani nie przejąłem bez żadnego sensownego celu.
Ten Ranking jest ustawiony na Warszawa/GMT+01:00
×