Skocz do zawartości

Wykryto Adblocka!

Nie stosujemy agresywnych reklam, a dzięki nim jesteśmy wstanie opłacić serwer oraz stronę.

Dodaj naszą stronę do WhiteListy, to Cię nic nie kosztuje :)

Haxen

Rekrutacja do organizacji Casablanca !

14 odpowiedzi w tym temacie

Haxen    159

image.png.178ecce3d9b5facd3aeb2f47f393a3ca.png

Witajcie!

Z przyjemnością informujemy o otworzeniu rekrutacji do Casablanci.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy organizacją, powstałą ponad dwa lata temu i reaktywowaną na tym serwerze. Ze starej ekipy pozostała tylko garstka, która obecnie znajduje się w zarządzie.Naszym głównym celem jest spędzanie czasu w miłej i przyjaznej atmosferze. Pomagamy sobie nawzajem. Lubimy sobie pożartować, powygłupiać się, ale bez przesady :) Nie jesteśmy ukierunkowani na żaden typ organizacji. To znaczy, nie jesteśmy ani organizacją przestępczą, ani samochodową, ani żadną inną. Jak to mówią, wyjdzie w praniu.
W naszej organizacji nie ma składek!

Podania możecie składać w tym temacie.
Rekrutacja trwa do czasu, gdy stwierdzimy, że liczba podań jest odpowiednia.

A o to wzór: 

1. Nick:

2. Wiek:

3. Czy byłeś karany?:(jak tak to za co?):

4. Posiadasz sprawny mikrofon:

5. Czy posiadasz mumble:

6. Dlaczego chcesz dołączyć do Casablanci?:

7. Dlaczego ciebie powinniśmy przyjąć ? :

8. Czy zapoznałeś się z regulaminem Casablanci?:

9..Zobowiązujesz się aktywnie uczestniczyć w życiu organizacji?:

10. Coś od siebie ( nieobowiązkowe ):

11.Coś o sobie:

Nie zwlekaj i złóż podanie już teraz!

Czekamy na Ciebie :)

Życzymy Wszystkim powodzenia!: 

@Kamsu @AixaN @Raveciak @Haxen @Extrims @BlacK

Aktualny status rekrutacji: OTWARTA

image.png

• Lubię to! 2
  • Super 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
PopeczeK    2

1. Nick: PopeczeK

2. Wiek: 13

3. Czy byłeś karany?:(jak tak to za co?): Nie

4. Posiadasz sprawny mikrofon: Taki 5/10

5. Czy posiadasz mumble: Tja

6. Dlaczego chcesz dołączyć do Casablanci?: Bo chciałbym poznać ten serwer bardziej.

7. Dlaczego ciebie powinniśmy przyjąć ? : Ponieważ, jestem osobą aktywną oraz miłą. Lubię grać na emsie i jest on fajny.

8. Czy zapoznałeś się z regulaminem Casablanci?: Pytasz dzika czy sra w lesie (TAK) XD

9..Zobowiązujesz się aktywnie uczestniczyć w życiu organizacji?: Oczywiście

10. Coś od siebie ( nieobowiązkowe ):

11.Coś o sobie: Witam. Nazywam się Piotr, mam 13 lat i chodzę do klasy 7. Moim hobby jest granie w gry komputerowe.

Póki co podziękujemy, wyczekujemy na bardziej kreatywne podania. //Haxen

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Buli96    3

1. Nick:Buli96

2. Wiek:13

3. Czy byłeś karany?:(jak tak to za co?): 1 prawko @Haxen wie za co

4. Posiadasz sprawny mikrofon: Tak

5. Czy posiadasz mumble:Tak

6. Dlaczego chcesz dołączyć do Casablanci?: Ponieważ jest to prestiżowa organizacja a jako na LordaKruszwila przypada być prestiżowym a tak serio poprostu to nie jest "busz" są admini supporterzy i guardiani więc nie ma "buszu"

7. Dlaczego ciebie powinniśmy przyjąć ? : To zależy od was czy wgl mnie potrzebujecie :D

8. Czy zapoznałeś się z regulaminem Casablanci?:TAK

9..Zobowiązujesz się aktywnie uczestniczyć w życiu organizacji?:TAK

10. Coś od siebie ( nieobowiązkowe ):napisze na dole :P

11.Coś o sobie: Cześć, Jestem Wiktor mam 13lat tak jak pisałem na górze. Mieszkam w wiosce 160km od Gdańska na coodzień chodze do klasy 7 szkoły podstawowej. Interesuje się Motoryzacją, Policją Pogotowiem itp. i interesuje się jeszcze sportami takimi jak: Piłka nożna, Koszykówka i Siatkówka. Jestem bardzo otwarty do ludzi. Moją wadą i zarazem zaletą zależy dla kogo, traktuje ludzi z wzajemnością. Jestem człowkiem humorystycznym a czasami nawet, aż za humorostyczny, ale staram się nad tym panować.

Na ten moment nie, lecz nie poddawaj się i próbuj za jakiś czas. //Haxen

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Kapsel.    3

1. Nick: Kapsel.

2. Wiek: 14

3. Czy byłeś karany?:(jak tak to za co?):  Było chyba mute  i 2 jaile za pościg.

5. Czy posiadasz mumble: Tak, zresztą muszę ( AC zobowiązuje xD)

6. Dlaczego chcesz dołączyć do Casablanci?: Bo  już troszke  czekałem  na rekru i od jakiegoś  czasu chciałem dołączyc do takiej "poważniejszej" , że tak to ujmę  organizacji. No cóż zobaczymy.

7. Dlaczego ciebie powinniśmy przyjąć ? :  Chciałbym , abyście mnie przyjęli bo jestem ogarnięty, lubie pożartowac,  oraz w razie potrzeby lawety lub czegoś chętnie sluże pomocą bo jestem w AC.

8. Czy zapoznałeś się z regulaminem Casablanci?: Tak.

9..Zobowiązujesz się aktywnie uczestniczyć w życiu organizacji?:  Jeśli się  dostanę , pewnie.

10. Coś od siebie ( nieobowiązkowe ): Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego  podania :P

11.Coś o sobie: Jestem  Kacper, mam 14 lat. Interesuje się motoryzacją,a  konkretnie motocyklami. Jestem pomocny, lubię pożartowac i jak na swój wiek , jestem ogarnięty :D

Zostajesz przyjęty na okres próbny, zgłoś się na serwerze do kogoś z zarządu. //Haxen

• Lubię to! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

1. Nick: KapitanBomba

3. Czy byłeś karany?:(jak tak to za co?): mute i pościgi 

5. Czy posiadasz mumble: tak

6. Dlaczego chcesz dołączyć do Casablanci?: Bo nie mam organizacji i szukam takiej Org wasza !

7. Dlaczego ciebie powinniśmy przyjąć ? : Jestem ogarniętym Chłopcem które lubi grać na ems . :D

8. Czy zapoznałeś się z regulaminem Casablanci?: Tak 

9..Zobowiązujesz się aktywnie uczestniczyć w życiu organizacji?: Tak

10. Coś od siebie ( nieobowiązkowe ): Liczę na to że dojdę do org Pozdrawiam :D

11.Coś o sobie: Mam 14 mieszkam w woj. Opolskim moim hobby jest piłka nożna.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Karlovacko    92

1. Nick: Karlovacko

2. Wiek: 15

3. Czy byłeś karany?:(jak tak to za co?): 4 razy zabrane prawko, jeden mute za ogłoszenie na localu.

4. Posiadasz sprawny mikrofon: Tak

5. Czy posiadasz mumble: Tak

6. Dlaczego chcesz dołączyć do Casablanci?: Kolega z gry poleca mi tą organizacji, niby świetna i spokojna, a więc myślę, że organizacja idealna dla mnie, mam nadzieję, że są ogarnięci ludzie.

7. Dlaczego ciebie powinniśmy przyjąć?: Jestem spokojny, lubię pracować w grupie, na serwerze gram po 5h. Jestem bardzo aktywny na serwerze, dobrze umiem RP bardzo szczegółowe. Myślę, że nie sprawiłbym żadnego problemu.

8. Czy zapoznałeś się z regulaminem Casablanci?: Tak

9. Zobowiązujesz się aktywnie uczestniczyć w życiu organizacji: Tak, oczywiście

10. Coś od siebie ( nieobowiązkowe ): Wiem, że tam jest guardian, piszę podanie bo myślę, że jest ogarnięta organizacja która nie odwala. Szukam właśnie takiej organizacji.

11. Coś o sobie: Cześć, mam na imię Arkadiusz, interesuję się muzyką, transportem narodowym, informatyką, motoryzacją. Mam w sobie dużo pasji, lubię spełniać marzenia i do nich dążyć po mimo porażek. Jestem cierpliwą i spokojną osobą z poczuciem humoru, lubię czasem pożartować czy porozmawiać na poważnie. Mam w sobie dużo pasji i je wykonuję, staram się coś osiągnąć w życiu.

Zostajesz przyjęty na okres próbny, zgłoś się na serwerze do kogoś z zarządu. //Haxen

• Lubię to! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Sufres    25

1. Nick:Sufres

2. Wiek:11

3. Czy byłeś karany?:(jak tak to za co?):Mute spam

4. Posiadasz sprawny mikrofon:Tak

6. Dlaczego chcesz dołączyć do Casablanci?:Ponieważ słyszałem że ta organizacja jest fajna i chciałbym do niej dołączyć bo umiem rp i jestem miły.

7. Dlaczego ciebie powinniśmy przyjąć ? :Ponieważ jestem pomocny miły i słucham sie wyższego stopnia gram już dosyć dużo na tym serwie więc nieco wiem 

8. Czy zapoznałeś się z regulaminem Casablanci?:Oczywiście 

9..Zobowiązujesz się aktywnie uczestniczyć w życiu organizacji?:Tak

10. Coś od siebie ( nieobowiązkowe ):Mam nadzieje że przyjmiecie.

11.Coś o sobie:Witam, mam na imię Sebastian i uczęszczam do klasy 5. Moim zainteresowaniem jest Państwowa Straż Pożarna i motoryzacja. Gdy ktoś mnie prosi o coś to mu pomagam. Moim hobby to jazda na desce , rowerze i rolkach lubie czytać książki i pływać. Jestem osobą pomocną miłą i spokojną. Mam psa który sie wabi dejzi jest to suczka która jest fajna i przyjemna. Na serwerze emergency stories, mam 1 auto bobcata i aktualnie niejestem w żadnej frakcji.

• Przykro mi 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Malinek12    30

1. Nick:Malinek12

2. Wiek:14lat

3. Czy byłeś karany?:(jak tak to za co?):niestety 6 prawek (głównie jazda pod prąd, skracanie)

4. Posiadasz sprawny mikrofon:Posiadam

5. Czy posiadasz mumble:Posiadam

6. Dlaczego chcesz dołączyć do Casablanci?:Chciałbym dołączyć do Casablanci ze względu na to iż jak sami wspominacie posiadacie miłą atmosferę oraz można się u was powygłupiać/ żartować.

7. Dlaczego ciebie powinniśmy przyjąć ? : Uważam że powinienem zostać przyjęty ze względu na to ,że potrafię się dostosować do rozkazów wyższych szczeblem. (Nie potrafię wypisać dlaczego dokładnie więc piszę tylko jedno)

8. Czy zapoznałeś się z regulaminem Casablanci?: Zapoznałem się 

9..Zobowiązujesz się aktywnie uczestniczyć w życiu organizacji?: Zobowiązuję

10. Coś od siebie ( nieobowiązkowe ): -

11.Coś o sobie:Tak jak wyżej wspomiałem mam na imię Adam oraz mam 14lat. Aktualnie chodzę do II klasy Gimnazjum ,a raczej II klasy oddziału gimnazjalnego w Szkole Podstawowej. Interesuję się motoryzacją ,a najbardziej motocyklami. W przyszłości pragnę iść na Bio-Chem oraz pójść na studia medyczne , z czego można wywnioskować iż pragnę zostać lekarzem.

Należałem kiedyś do PR jednak opuściłem je na własne życzenie ze względu na chęć przejścia do Policji, niestety nie udało mi się dostać. Aktualnie należę do AC i jestem tam zatrudniony na stanowisku Pracownik, jestem również w Grupie Pozorantów(chyba nie muszę tłumaczyć co to) i znajduje się na stanowisku Zastępca Dyrektora.

• Lubię to! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
RekinQ    17

1. Nick: RekinQ

2. Wiek: 15

3. Czy byłeś karany?:(jak tak to za co?): 2 prawka: Skok z MC, oraz Odwalanie

5. Czy posiadasz mumble: Tak

6. Dlaczego chcesz dołączyć do Casablanci?: Już od dawna szukam organizacji, która potrafi żartować i się świetnie bawić ale to co widzę to jest po prostu żenujące typu: Taksówkarskie, Drifterskie, Jakieś detektywistyczne itp.

7. Dlaczego ciebie powinniśmy przyjąć ? : Umiem pożartować nie jestem osobą, która wyzywa obraża czy nawet obgaduje za plecami bo wiem że to nie miłe a zgłaszam się tu do was bo szukam osób, które spędziłyby wspólny miły czas.

8. Czy zapoznałeś się z regulaminem Casablanci?: Tak zapoznałem się

9..Zobowiązujesz się aktywnie uczestniczyć w życiu organizacji?: Tak, zobowiązuje.

10. Coś od siebie ( nieobowiązkowe ): Mam nadzieję że mnie przyjmiecie bo już mam dosyć organizacji gdzie trzeba płacić składki albo naprawiać pojazdy, których nawet ty nie rozwaliłeś bo wylecisz.

11.Coś o sobie: Cześć nazywam się Oskar mam 15 lat. Jestem miłą przyjazną osobą, która codziennie jeździ na rowerze bo jazda na rowerze to moje hobby. Jestem aktywną osobą, która nie jest leniwa. Oczywiście oprócz mojej jazdy na rowerze zajmuję się "tryhardowaniem" na konsoli. Uczęszczam 3 klasy gimnazjum na profilu Informatycznym. Mam dużo przyjaciół i kolegów i nie mam żadnych wrogów.

• Lubię to! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Janusz331    6

1. Nick:TheKoxer

2. Wiek:14

3. Czy byłeś karany?:(jak tak to za co?):3 zabrane prawka

4. Posiadasz sprawny mikrofon:Tak

6. Dlaczego chcesz dołączyć do Casablanci?: Bo chcę być w tej najlepszej org na świecie.

7. Dlaczego ciebie powinniśmy przyjąć ? :Ponieważ będę w niej przydatyny

8. Czy zapoznałeś się z regulaminem Casablanci?:Tak

9..Zobowiązujesz się aktywnie uczestniczyć w życiu organizacji?:Tak

10. Coś od siebie ( nieobowiązkowe ):Posze przyjmijcie mnie

11.Coś o sobie:Jest ot najlepsza org!

• Ha ha 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Artysta    2

1. Nick:.Artysta

2. Wiek:21

3. Czy byłeś karany?:(jak tak to za co?): 2 MUTE.

4. Posiadasz sprawny mikrofon: Tak.

5. Czy posiadasz mumble: Tak.

6. Dlaczego chcesz dołączyć do Casablanci?: bo szukam ogarniętej organizacji.

7. Dlaczego ciebie powinniśmy przyjąć ? : Dla tego że chce byś w ogarniętej organizacji i pogadasz z ludźmi.

8. Czy zapoznałeś się z regulaminem Casablanci?: Tak.

9..Zobowiązujesz się aktywnie uczestniczyć w życiu organizacji?: Tak.

10. Coś od siebie ( nieobowiązkowe ): pracuje jako kierowca Tira I mam Własną Firmę Transportową.

11.Coś o sobie: Jest to bardzo znana Organizacja.

• Super 1
  • Ha ha 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
LateRaccoon    19

1. Nick: LateRaccoon

2. Wiek: 17 lat.

3. Czy byłeś karany?:(jak tak to za co?): Nie byłem jeszcze karany, ponieważ gram tutaj od wczoraj.

4. Posiadasz sprawny mikrofon: Tak, posiadam.

5. Czy posiadasz mumble: Owszem, posiadam.

6. Dlaczego chcesz dołączyć do Casablanci?: Chciałbym dołączyć do waszej organizacji, ponieważ sami napisaliście w temacie z rekrutacją, że ".Naszym głównym celem jest spędzanie czasu w miłej i przyjaznej atmosferze. Pomagamy sobie nawzajem. Lubimy sobie pożartować, powygłupiać się, ale bez przesady :) Nie jesteśmy ukierunkowani na żaden typ organizacji." Więc ja też chciałbym z kimś spędzić miło czas  i pobawić się na serwerze.

7. Dlaczego ciebie powinniśmy przyjąć ? : Dlaczego? Ponieważ jestem osobą otwartą, łatwo nawiązuje kontakty, nie sprawiam żadnych problemów, potrafię dostosować się do poleceń wyższej rangi.Ponadto lubię pograć i pośmiać się, więc myslę, że dogadalibyśmy się.

8. Czy zapoznałeś się z regulaminem Casablanci?: Tak zapoznałem się.

9..Zobowiązujesz się aktywnie uczestniczyć w życiu organizacji?: Tak zobowiązuje się uczestniczyć.

10. Coś od siebie ( nieobowiązkowe ): Mam nadzieję, że mój staż na serwerze nie sprawi problemu.

11.Coś o sobie: Nazywam się Kuba, mam 17 lat, pochodzę z małej wsi pod Częstochową. Na co dzień interesuje się pożarnictwem oraz sportem, konkretnie piłką nożną. Jestem osobą spokojną, opanowaną i kulturalną. Nie często wdaje się w konflikty. Być może staż na serwerze nie jest jakiś zadowalający, ale myślę, że ni będzie to jakiś problem bo zamierzam tutaj zostać na dłużej, tak jak podkreśliłem to w podpunkcie wyżej.

• Super 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Szczena    52

1. Nick: Szczena

3. Czy byłeś karany?:(jak tak to za co?): Na forum 2 pouczenia.

4. Posiadasz sprawny mikrofon: Tak.

5. Czy posiadasz mumble: Tak zresztą potrzebuję do pracowania w AC.

6. Dlaczego chcesz dołączyć do Casablanci?: Ponieważ chciałbym dołączyć w końcu do jakiejś fajnej organizacji gdzie znam fajne osóbki i można miło z nimi pogadać i pograć :) .

7. Dlaczego ciebie powinniśmy przyjąć ? : Jestem miłą , pomocną , kulturalną i zabawną osobą więc śmieszki są na moim poziomie :D .  Na serwerze staram się być dużo aktywny myślę że po 2-4h pogram czasami nawet dłużej.

Czy zapoznałeś się z regulaminem Casablanci?: Zapoznałem się.

9..Zobowiązujesz się aktywnie uczestniczyć w życiu organizacji?: Jak najbardziej :)

10. Coś od siebie ( nieobowiązkowe ): Haxen to generalnie bardzo dobre rekrutacje robi ;D

11.Coś o sobie: Halo , cześć , witajcie zwie się Mateusz i posiadam 14 lat.  Mieszkam w województwie Lubelskim nie daleko Lublina . Lubię sobie popykać w MTA  i CS:GO . W MTA gram dobre 3-4 lata zaczynałem na serwerach Truck aż dotarłem do was i od kiedy gram to gram do teraz i nie zamierzam opuszczać tego serwera! Interesuję się Strażą chciałbym kiedyś zostać takim Strażakiem :D .  Lubię sobie polatać rowerem z kolegami i moim skuterkiem ;D . 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Haxen    159

W dniu dzisiejszym rekrutacja zostaje zamknięta do jej ponownego otwarcia, listę osób które otrzymały szansę w naszej organizacji można ujrzeć w ogłoszeniach.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.