Skocz do zawartości

Wykryto Adblocka!

Nie stosujemy agresywnych reklam, a dzięki nim jesteśmy wstanie opłacić serwer oraz stronę.

Dodaj naszą stronę do WhiteListy, to Cię nic nie kosztuje :)

Maszek

[ZAAKCEPTOWANA] Skarga na gracza Wersalka

10 odpowiedzi w tym temacie

Maszek    50

Nick zgłoszonego: Wersalka

DBID: Nie trzeba

Powód: Gracz cały wyzywa mnie oraz leci po mnie po całości.

Dowody: Dowodów brak, ponieważ nie można nagrywać rozmów na mumble. Na kanale był Suporter @Buszwil, który może potwierdzić całą sytuacje

Coś od siebie: Prosił bym o ostrzeżenie użytkownika, oraz by się uspokoił.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Buszwil    203

Tak, to prawda, kickowałem Maszka oraz Wersalkę, no osobiście jestem załamany i próbowałem zaradzić, lecz zostałem zlany z oby stron.

• Lubię to! 1
  • Super 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Buszwil    203

Wyglądało to w taki sposób, że Mr. Maszek wszedł do nas na kanał na publika i zaczął rozmawiać ze mną, wtedy Herr Wersalka zaczął prowokować w/w Sir Maszka, a ten w odwecie zaczął się irytować i też zaczął się przegadywać z Wersalką. Na samym początku uznałem, że sprawa zaraz się uspokoi, jednakże niestety - myliłem się. Zacząłem interweniować, uspokajać, prosić i kazać o spokój z obu stron, jednak i to nie poskutkowało. Postanowiłem kickować obie strony i jest to tutaj: 

lebAr9q.png

Finalnie Wersalka zwyzywał Maszka i go wymutował. Przy tym wszystkim był także Supporter @Runwald jednakże i on nie zdołał ich roździelić.

• Lubię to! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Haxen    165

W takim razie proszę @Wersalka oraz @Maszek, o wypowiedzeniu się na ten temat. Najlepiej by było gdybyście rozwiązali to sami i po prostu się pogodzili, w innym przypadku obie strony zostaną ukarane, ponieważ żaden z was nie jest święty.

• Lubię to! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Maszek    50

Nigd się z nim nie znałem wszedłem na kanł publicNy rozmawiałem i zaczą mnie wyzywać od kastratów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Wersalka    13

Ta od kastratów cie wyzywać nie wyzywałem ale za dużo gadasz 3 osoby prosi cię o uciszenie się a ty nic  i wchodzisz każdemu w zdanie 

• Lubię to! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Haxen    165

Jako iż nie uczestniczyłem przy tej rozmowie i nie znam dokładnych informacji o tym zajściu. Pouczam ciebie @Wersalka oraz @Maszek, by więcej takie sytuacje się nie powtarzały, dodam iż następnym razem takie wybryki będę karał banicją.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.