Skocz do zawartości

Wykryto Adblocka!

Nie stosujemy agresywnych reklam, a dzięki nim jesteśmy wstanie opłacić serwer oraz stronę.

Dodaj naszą stronę do WhiteListy, to Cię nic nie kosztuje :)

kubsonnapropsie

[ODRZUCONA] Skarga na gracza o nicku Buli96

19 odpowiedzi w tym temacie

Nick zglaszającego: Buli96

DBID: 31465

Powód: zostałem oscamowany ponieważ sprzedawałem samochód graczowi o nicku Buli96 lecz pomyliłem się  w cenie. napisałem do tego gracza aby odrzucił ofertę i wyślę mu ja od nowa tym razem poprawą. Zareagował blokując mnie (zablokował sms) oraz uciekając jak ostatni oszust oraz tchórz 

Dowody: *59b8350a2e946_Dowd_zbrodni.thumb.png.ce439b0459b6774afb03264cd6440427.png

Coś od siebie: proszę o wyjaśnienie danego nieporozumienia ponieważ zachowanie gracze Buli96 jest według mnie bez sensu bo gramy na tym serwerze po to by się dobrze bawić a nie scamowac. Proszę o wyrozumiałość

DOWODY.thumb.png.97fe8d843c73c769ae9cffb0f65f7d8d.png

• Lubię to! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
kedziorek    154

Podaj dokładną datę z godziną kiedy doszło do pomyłki. Podaj dbid pojazdu, który sprzedałeś temu graczowi. @Buli96 co masz do powiedzenia w tej sprawie? 

Dodatkowo podaj cenę za jaką miales sprzedać,  a za jaką sprzedałeś

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
kedziorek    154

2017-09-12 21:10:11> SPRZEDAŻ Gracz Buli96 kupił pojazd o ID 1541 od KubsonNaPropsie za 27.00

Poczytałem logi i wszystko już wiem. Gracz prosił ciebie, @Buli96, abyś nie kupował tego auta. To samo widnieje na przedstawionym przez gracza SS. @Buli96 masz dwie możliwości

1. Oddasz graczu 25973 pln i zapominamy o sprawie
  2. Cofamy całą transakcje pokojowo. Czyli sprzedajesz owego buccanera o dbid 1541, kubsonowi za 27 pln

Czekam na dalszy rozwój sytuacji - skargi nie zamykam. @kubsonnapropsie powiedz mi czy doszło do transakcji

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Buli96    3

@kedziorek ale wytłumacz mi dlaczego mam mu zwrocic moją własność moja wina że się pomyłil

?

nie noo właśnie daj mi w regulaminie serwera taki "paragraf"

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
kedziorek    154

3. "Traktuj innych tak jakbyś sam chciał być traktowany". Nie trolluj, nie spamuj, nie używaj cheatów, nie utrudniaj gry innym, pomagaj nowym graczom, graj fair-play i nikogo nie wyzywaj. 

Graj fair play ! 

• Lubię to! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Buli96    3

"Traktuj innych tak jakbyś sam chciał być traktowany" jakbym sie pomylił by się wkurzył ale na siebie @kedziorek

Jeśli ja dobrze rozumiem to chodzi o to żebyśmy tak się zachowywali jako gracze w związku z kulturą a to że ktoś sie pomylil to ja nie mam honoru i nie kultury

3. "Traktuj innych tak jakbyś sam chciał być traktowany". Nie trolluj, nie spamuj, nie używaj cheatów, nie utrudniaj gry innym, pomagaj nowym graczom, graj fair-play i nikogo nie wyzywaj. Pamiętaj, że to tylko gra i nie ma powodów do złości. Prawda, że świat byłby o wiele piękniejszy, gdyby wszyscy się do tego stosowali?

• Wrrrr 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
CrazyTenMan    10

Przepraszam, że się wypowiem (komentarz możecie usunąć), ale @Buli96 powinien zostać ukarany nie tylko za to. Miałem już składać na niego skarge, lecz się powstrzymałem, mianowicie gracz @Buli96 przeszkadza innym w pracy dziś przyszedł na AC i spamił czy każdy sella auto, wczoraj uderzył o budynek goniąc mnie (jechałem lawetą na wezwanie) i mówiąc mi że skracam, gdy 5 minut potem wracając z LS do SF drogą od magazyniera gracz zaczął jeździć bo trawie, jeździć złym pasem oraz zaczął wjeżdżać mi przedsie lawete i zatrzymywał się.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Buli96    3

@CrazyTenMan nie spamiłem tylko pytałem się gracza za ile sella autko i napisałem do niego z 3 razy około więc to raczej nie był spam a co do tej lawet która godzina i czym jechałem bo nie pamiętam cb

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.