Skocz do zawartości

Wykryto Adblocka!

Nie stosujemy agresywnych reklam, a dzięki nim jesteśmy wstanie opłacić serwer oraz stronę.

Dodaj naszą stronę do WhiteListy, to Cię nic nie kosztuje :)

NightHunter

[ODRZUCONA] Ban GC_NightHunter MajkY

3 odpowiedzi w tym temacie

NightHunter    6

Login: GC_NightHunter

Seria: Nie znam 

Nadał: @MajkY

Powód: Spam bindami 

Odwołanie: No co tutaj dużo mówić popełniłem błąd. Byłem znudzony grą na EmS. Myślałem że nie potrzebuję tego serwera. Niestety myliłem się. Minął tydzień od bana i czuję pustkę czegoś mi brakuje. Brakuje mi was (Użytkowników). Zwykłych przeciętnych graczy z którymi zawsze można było popisać. Przez ostatnie 2/3  tygodnie grałem na serwerze Par***** byłem pod wrażeniem niesamowitych skryptów niestety nie jest to ta sama gra co na EmS. Może na EmS nie ma tak rozbudowanych skryptów lecz są tam użytkownicy jakich nie ma na żadnym innym serwerze. Nie wiem może to kwestia przyzwyczajenia i sentymentu do EmS ale wiem jedno nie powinienem wtedy 3 września robić tego co zrobiłem. Chciałbym przeprosić całą administrację lecz nie tylko chciałbym przeprosić także cały serwer za wszystkie negatywne słowa skierowane w stronę EmS. Liczę na Zaakceptowanie mojej apelacji. Pozdrawiam NightHunter :) 

• Lubię to! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
MajkY    710

To, że się nie powtórzy, to ja jestem pewien. Podobnie jak w przypadku @Hawciu, chciałeś nam pokazać, że konkurencja jest więcej warta niż nasz serwer i wyprosiłeś bana na życzenie.

Na ten moment również nie mogę dać Ci unbana.

Musisz przemyśleć swoje zachowanie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.