Skocz do zawartości

Wykryto Adblocka!

Nie stosujemy agresywnych reklam, a dzięki nim jesteśmy wstanie opłacić serwer oraz stronę.

Dodaj naszą stronę do WhiteListy, to Cię nic nie kosztuje :)

Daniel.

[ODRZUCONA] Skarga na Tobiasz [Altec Rajstopki KNX Tobiasz63]

14 odpowiedzi w tym temacie

Daniel.    1

Nick zgłoszonego: Tobiasz

DBID: Nie zdążyłem spisać.

Powód: Ciągłe uprzykrzanie gry mi ,nękanie psychiczne prowadzące to załamania.

Dowody: *[7] Tobiasz: Spierdalaj 7[7] Tobiasz: Dość tego [7] Tobiasz: Idź spać dzieciaku pierdolony Zgłoszenie zostało wysłane.[7] Tobiasz: Już mnie tak wkurwiłeś że to chuj [Logi wcześniejsze.] [Logi z dzisiaj]: [2017-09-03 20:18:19] [Output] : [124] Tobiasz: To nie dokuczaj gnoju [2017-09-03 20:18:22] [Output] : [124] Tobiasz: taki jestes gadem

Coś od siebie: Proszę o ukaranie gracza wywołał on u mnie lęki psychiczne ,prowadzące do depresji :(  Przez ciebie poczułem się zagrożony ,tak nie może być żebyś KNX dokuczał i mnie wyzywał :) . Jestem totalnie załamany to co dzieje się na serwerze . Myślę ,że zostanie ukarany za to co zrobił takie zachowanie jest niedopuszczalne. Nie interesuje mnie to ,że jest chory na autyzm. To w żadnym stopniu nie usprawiedliwia go z tego co robi ,(Obrażanie ,przeklinanie) . Miałem chęć zagrać na tym serwerze ,ale niestety źle się czuję ,gdy KNX mnie wyzywa :( .  Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Tobiasz    1122

1. 

Wracasz do starych rzeczy i dajesz parę nowych.

To Ty jak mnie widzisz na serwerze, szczególnie na warsztacie piszesz takie testy, które mnie upokarzają, uprzykrzają. Sam prowokujesz, dokuczasz.

Nie umiesz się powstrzymać? Taki jesteś właśnie.

Ban od @Lorenzo na 4-ry tygodnie z tego nie starczył:

Dalej robisz te rzeczy to co robisz.

A co do dzisiejszej akcji z dnia 03.09.2017, to @danio13113 potwierdzi co pisałeś na mnie złego, bo Cię obserwował i karał. :( 

Takim jesteś człowiekiem.

Cochwila jak mnie widzisz, to uprzykrzasz, prowokujesz, dokuczasz.

Skarga napisana po prawku i mucie od @danio13113.

I całe Twoje konto jest w skargach na mnie! Na nic innego konta nie używasz, tylko do udupiania mnie!!!

I w ogóle tu nie grasz, tylko wchodzisz RAZ NA JAKIŚ czas, aby robić złe poczynania do mnie, bo tylko po to wchodzisz.

Dzięki Ci @Yogi za pomoc z tą skargą jako ''obrona mnie''.

Do widzenia. Dziękuje za uwagę.

• Lubię to! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Daniel.    1

Nie interesuje mnie to ,czy logi są dawniejsze a jest ich tylko kilka. Reszta to logi z dziś. Przedstaw dowody ,że cię prowokuję. Zaraz napiszę na ciebie skargę za oczernianie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Tobiasz    1122

Wyjdź z stąd, bo to co piszesz, to się w pale przewraca!!!

Ja mogę dać logi, ale trochę TEGO jest z dnia dzisiejszego.

Administracja jak będzie chciała to wyciągnie logi z dziś co do mnie pisałeś!!!!! :(

Mścisz się za to, że Limitless nie chcę Ci dać unbana na konkurencji? Śmieszne.

Administracje EMS'a proszę o:

1. Odrzucenie skargi.

2. Zbanowane go na forum, serwerze!

Jego całe konto jest w skargach na mnie.

Dowód na to:

http://emstories.pl/index.php?/profile/1248-daniel/&wr=eyJhcHAiOiJmb3J1bXMiLCJtb2R1bGUiOiJmb3J1bXMtY29tbWVudCIsImlkXzEiOjczODYsImlkXzIiOjUyNTMyfQ==

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Daniel.    1

Nie interesuje mnie konkurencja. Nie gram tam od 9miesięcy i żyje mam inne sprawy na głowie niż gry. W każdym bądź razie ja nie przeklnąłem ani razu. Ty przeklnąłeś należy ci się mute /ban. Zapraszam również do działu skargi na pracowników dział AUTOCENTRUM.

Nie będziesz mi mówił co mam robić. Od wymierzania kary jest administracja nie ty. Jeśli myślisz ,że możesz porządzić ,upss nie te czasy skończyło ci się to 23września :) . Nie jesteś bogiem i carem. A sprawę między Limitem a mną zostaw mi ,bo włazisz wszędzie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Matt    391

Te stare logi z kiedy są ?

[7] Tobiasz: Spierdalaj 7[7] Tobiasz: Dość tego [7] Tobiasz: Idź spać dzieciaku pierdolony Zgłoszenie zostało wysłane.[7] Tobiasz: Już mnie tak wkurwiłeś że to chuj [Logi wcześniejsze.]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Tobiasz    1122

Zaraz, zaraz...

1. Jak Cię konkurencja nie interesuje, to po co w dalszym ciągu gracze składają tam za Ciebie apelacje? Jeszcze tam DODATKOWO masz bana na forum (tutaj też będziesz miał).

2. Inne sprawy na głowie? To po co wchodzisz na EMS'a i mnie upokarzasz, uprzykrzasz, prowokujesz, dokuczasz? Nie masz innych spraw na głowie.

3. Nie przekląłeś, ale pisałeś o mnie takie rzeczy!!! @danio13113 potwierdzi.

4. Tobie się należy perm na forum, serwie, @Lorenzo Cię banował na 28 dni jak był jeszcze administratorem. Czemu się nie ogarnąłeś, nie wziąłeś w garść i dalej tak robisz? :( 

Proszę, zejdź ze mnie, bo pójdę do sądu o Twojej osobie! Będę miał silne dowody z dwóch serwerów, nie bój się. Daj mi spokój.

Twoje całe konto na forum jest w samych skargach na mnie, bo na nic innego nie używasz. Chcesz mnie udupiać na EMS'ie, ale Ci to nie wychodzi. Ale administracja nie będzie dawała bana przez taką osobę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Daniel.    1

Te logi są z połowy sierpnia jeśli dobrze pamiętam jest tego więcej ,ale niechce mi się szukać. Co najlepsze przeklinał on na służbie :) .

To nie ty decydujesz co ja będę miał. EMS to nie 4L. Na tym serwerze jestem czyściutki nie widzę sensu mnie banowania. A Ciebie KNX proszę Bardzo idź do sądu bardzo chętnie popatrze jakim przegrywem życiowym jesteś .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Tobiasz    1122
22 minuty temu, Matt napisał:

Te stare logi z kiedy są ?

[7] Tobiasz: Spierdalaj 7[7] Tobiasz: Dość tego [7] Tobiasz: Idź spać dzieciaku pierdolony Zgłoszenie zostało wysłane.[7] Tobiasz: Już mnie tak wkurwiłeś że to chuj [Logi wcześniejsze.]

Był przy tym sam @MajkY i widział to!!!

Po ukaraniu go mutem na bodajże 1 dzień od samego @MajkY'ego napisał PONIŻSZĄ skargę w zemście.

Plus do tego ten nick!

21 minut temu, Daniel. napisał:

Te logi są z połowy sierpnia jeśli dobrze pamiętam jest tego więcej ,ale niechce mi się szukać. Co najlepsze przeklinał on na służbie :) .

Tak, z 14 sierpnia 2017 są te logi!

Nie przeklinałem, powiedziałem tylko RAZ 'gnoju', bo już mi wchodziłeś za skórę. I tyle...

Więcej nie będę odpisywać, bo nie chcę kolejnych punktów od @MajkY'ego.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Daniel.    1

Nie interesuje mnie to KNX. Obraziłeś mnie co powoduje ,że czuję się załamany. Również mogę iść do sądu za nękanie. Gnoju to jest obraza ,tak jak dzieciaku. Jakie apelacje na 4L ? Szkoda ,że ostatnia apelacja była wklejana 2 miechy temu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Tobiasz    1122

RAZ (((RAZ))) napisałem 'gnoju' w przypływie emocjonalnym. Ale zobacz co Ty pisałeś przez blisko 30 minut!

Niech administracja spojrzy na logi z dnia dzisiejszego (03.09.2017) po czym co pisałeś o mnie bardzo złego. :( 

Skargi te dwie dzisiejsze napisane z powodu:

1. Prawka.

2. Muta.

Nadane przez @danio13113... Za to mu dziękuje, że mi pomógł uwolnić się od tego człowieka, dając muta za takie testy.

PS. Ostatnia apelacja tam była wklejana kilka dni temu (((nie dwa miesiące temu)))... i hoopak odrzucił, bo wie kim Ty jesteś. :) 

Twoje całe konto na forum EMS jest w samych skargach na mnie, bo na nic innego nie używasz. Chcesz mnie udupiać na EMS'ie, ale Ci to nie wychodzi. Ale administracja nie będzie dawała bana przez taką osobę.

Tyle ode mnie. Naprawdę ostatni post tutaj. Zostawiam dla administracji.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Daniel.    1

Ty jak zwykle jesteś niewinny a gracze to zwykli rozbójnicy bo traktują cię jak, cytuję: "szmatę, śmiecia, ścierwo" - nie będę dalej wymieniał. Jesteś smieszny.  No kim jestem ? To ,że napisałem jaka jest prawda na temat całego serwerka ZbyKa ,że leci na hajs itp to jaki to ja nie dobry :D Hehe no tak ludzi nie wygodnych trzeba zbanować :)  Co cię interesuje co mam na profilu liczę ,że zostaniesz ukarany skoro ja zostałem to ity.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
MajkY    588

Po przeglądnięciu logów z dzisiejszego dnia dowiedziałem się bardzo dużo rzeczy.
Wnioski z mojej podróży po logach są następujące:

1. Za prowokowanie i groźby karalne kierowane w stronę gracza Tobiasz., gracz Daniel. zostaje zbanowany na okres 2 miesięcy.

2. Żaden śmieszny "WEED" czy inna grupka z czeluści internetu nie ma prawa gnębić innych ludzi.
3. Tobiasz nie zostaje ukarany, ponieważ działał po wpływem silnych emocji wynikających z ataków na jego osobę.

• Lubię to! 3
  • Super 7
  • Przykro mi 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.