Skocz do zawartości

Wykryto Adblocka!

Nie stosujemy agresywnych reklam, a dzięki nim jesteśmy wstanie opłacić serwer oraz stronę.

Dodaj naszą stronę do WhiteListy, to Cię nic nie kosztuje :)

Roten

[ODRZUCONA] Skarga na Lorenzo

10 odpowiedzi w tym temacie

Roten    83

Nick zgłoszonego: @Lorenzo

DBID: Nie znam

Powód: Zamknięcie licytacji bo nie ma wzoru i jest nieprawidłowa data

Dowody: Na dole

Coś od siebie: pisze tą skarge ponieważ zamknięcie skupu jest nie potrzebne ponieważ @Susel023 się zgodził na data i na taką wersje kupna

skarga na lorenzo.PNG

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Susel023    709

Co mogę powiedzieć... Na taki termin otwarcia tematu zezwolił (po konsultacji) sam @MajkY, który pozwolił graczowi (@Roten) na stworzenie swojego upragnionego skupu pojazdów przez termin podany w temacie stworzonym przez wspomnianego gracza. Tyle od mojej osoby.

• Lubię to! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Susel023    709

@Roten - Zezwolenie miałeś głównie od @MajkY, ponieważ ja nie mam takich uprawnień co do zarządzania forum. Z powodu tego, iż temat Twój wzbudził we mnie zainteresowanie (nie pamiętam dokładnie co było powodem) postanowiłem zainterweniować i dowiedzieć się wszystkiego u źródła. Decyzja była taka, którą widziałeś i zastosowałeś, a ja następnie ukryłem to, aby nie zaśmiecała postów innych graczy.

• Lubię to! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Roten    83

@Susel023 ja wiem jak było i wiem że nie masz takich uprawnień ale ci podziękowałem i jestem tobie dłużny za to że mi pozwoliłeś i @MajkY też jestem tobie dłużny

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Lorenzo    1452

Susel napisał "w drodze wyjątków ZEZWALAM" czyli nie napisał, że zezwolenie było od Majkiego, co za tym idzie odebrałem to jako samowolne decyzje ze strony susela. Wina stoi po stronie susla, że nie napisał odpowiedniej informacji.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Anonimowy    819

Nieporozumienie wynika z niedoinformowania wewnątrz grupy najwyżej postawionych osób oraz niejaśnie przedstawionego komunikatu przez Susla. Lorenzo miał prawo nie wiedzieć o pozwoleniu od Majkiego, dlatego nie widzę tu jego winy. Nowy guardian i tak ma bardzo dużo na głowie, więc nie ma czasu na bieganie za kimś i pytanie czy ma zgodę. Gdyby ktoś zawarł taką informację, do nieporozumienia by nie doszło.

Dlatego skargę odrzucam. Autorowi skargi zezwalam na wznowienie działalności, której dotyczy ta skarga. 

Proszę administrację o udoskonalenie komunikacji.

Zamykam.

• Lubię to! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.