Skocz do zawartości

Wykryto Adblocka!

Nie stosujemy agresywnych reklam, a dzięki nim jesteśmy wstanie opłacić serwer oraz stronę.

Dodaj naszą stronę do WhiteListy, to Cię nic nie kosztuje :)

Avenged

[ODRZUCONA] Skarga na kedziorek

7 odpowiedzi w tym temacie

Avenged    38

Nick zgłoszonego: kedziorek

DBID: ---

Powód: Nadużywanie rangi.

Dowody: http://imgur.com/a/Pbjs4

Coś od siebie: Jak zwykle, standardowo supporterzy są na służbie i nabijają minutki, a oni sami co robią? Bawią się w najlepsze. Czy to jest fair w stosunku do innych graczy? No nie. + supporter na evencie nie mógł mnie dogonić to dał mi kicka (oczywiście nie słusznego.) następnie zamroził mnie żeby mnie zabić .. (brak mi słów.). + na ostatnim ss widać że w/w supporter przesiaduje na kanałach nie swojej frakcji (z tego co wiem grozi za to ban. Nie jest to pierwszy raz jak widzę go na nie swoich kanałach (czyt. PR) ).

Ps. Proszę aby tą skargę rozpatrzył sam @Anonimowy ponieważ u Guardianów jest faworyzacja.

• Lubię to! 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
kedziorek    160

Co do twojej frazy

Jak zwykle, standardowo supporterzy są na służbie i nabijają minutki

Nie ma co się sprzeczać prawda. Zrobiłem event na służbie. Mogę ci zagwarantować, że @TrawQ zapewni mi odpowiednią kare i myślę, że stosowne będzie napisanie drugiej skragi w dziale "Skargi na pracowników" w dziale Pogotowie Ratunkowe.

Natomiast co do reszty nie wiem o co ci chodzi.

Wcale nie było tak, że nie mogłem cię dogonić. Dostałeś kicka z powodem "Zbugowany". Dlaczego? Ponieważ strzelałem do cb z miniguna i nie ginąłeś. Dostałeś kicka i wróciłeś na event. Wtedy ponownie próbowałem cię zabić jednakże to mi nie wychodziło, gdyż byłeś zbyt blisko mnie to wtedy cię zamroźiłem i jak dobrze pamiętam wkońcu udało mi się cb zabić.

//edit: To może nie będzie żaden dowód, który pokaże, że moja wersja ze "Zbugowanym" jest prawdziwa, ale kilka minut po evencie, zrobiłem kolejny. Wtedy kicka dostał Tonton, Tanton- nie pamiętam dokładnie, ale chodzi mi o to, że miałem z nim taki sam probolem jak z tobą @Avenged. Strzelałem do niego i nie mogłem go zabić.

I zostaje mi to wytłumaczenia ostatni zażalenie w moją strone. Przesiadywanie na kanałach nie swojej frakcji. To też jest sprawa nie dla Majkiego, Maćka a przede wszystkim Anonimowego. To musi wyjaśnić TrawQ, czyli osoba, która jest moim przełożonym we frakcji.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Avenged    38

Nie byłem zbugowany tylko poprostu dobrze uciekałem a ty nie umiesz strzelać.

//kedziorek. Ja u siebie strzelałem wprost w twoje ciało. Trochę trudno błoby nie trafić jednej kulki z miniguna. Natomiast nie w tym rzecz. Teraz jak o tym myślę mogła być to wina, mojego lub twojego internetu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
PolMed    101

Ja, jako osoba która również tworzyła event również się wypowiem. Jeśli brałem udział w tym to do odpowiedzialności obaj pójdą.

Jednak mam pierwszą uwagę. Skarga powinna znaleźć się w dziale Pogotowia Ratunkowego. Jako supporter, według regulaminu nie mam zabronione robienia eventów będąc na służbie Pogotowia Ratunkowego (służba supportera właściwie trwa od momentu zalogowania się aż do wylogowania), jednak w drugą stronę da się znaleźć na to podpunkt w regulaminie Pogotowia).

W administracji zabronione jest wykorzystywanie rangi do budowania przewagi nad graczami, jednak powiedz mi szczerze, co mamy z tego, że robimy event? My nie wygrywamy, nie mamy korzyści materialnej, mało tego, pieniądze które otrzymujecie są sponsorowane z naszej kieszeni. i przysłowiowy tysiąc, który otrzymujecie to jest mniej więcej.... 40 minut gry w Pogotowiu Ratunkowym. Event trwa 10 minut. Żeby zasponsorować wam event, który trwa 10 minut my potrzebujemy 40 na służbie. Nie otrzymujemy wynagrodzenia za to że jesteśmy supporterami. Wszystko idzie z naszej kieszeni.

Wielokrotnie gracze piszą do nas, zróbcie event taki, zróbcie event inny... A czemu tylko tyle nagrody, a dlaczego on wygrał, a tu faworyzacja była... Takie są nasze prawa i obowiązki, owszem, ale jeśli przemnożymy takie gadanie razy 100 graczy, to człowiek może mieć lekkie problemy z wytrzymaniem tego. 

Teraz mówię za siebie. Jako osoba pracująca, rzadko mam czas  grać w dzień, jednak zawsze gdy wbijam na EMS (czy to w dzień, wieczorem czy późną nocą), staram się połączyć przyjemne z pożytecznym. I gdy ktoś mnie prosi o coś związanego ze sprawami administracji to robię to mimo że jestem na służbie PR. Tyczy się to  flipów, fixów po bugach, wyjaśniania konfliktów oraz karania graczy za przewinienia ale i również robienia eventów. Jeśli miałbym zająć się tylko służbą, to nie pomagałbym graczom, będąc w PR.

Na koniec też proszę od siebie. Zrozum, że jako supporterzy wykazujemy się dobrą wolą że sponsorujemy eventy z własnej kieszeni. I zrozum, że jakoś na nie musimy zarobić. Tak jak Ci opisałem to wyżej. Mam też nadzieję że przybliżyłem Ci chociaż trochę system w jakim działamy.

//Edit:

P.S.

Zwykle gdy na podwórku (w realnym życiu) grasz w chowanego, to jeśli ktoś krzyknie "Avenged, widzę Cię!" to odpadasz z zabawy a nie szukasz innej kryjówki i dalej się chowasz. Tak samo tutaj, jeśli ktoś Cię znajdzie to nie uciekasz, tylko dajesz uczciwie się zabić jako osoba znaleziona. Ale co ja tam wiem... ja się wychowywałem w latach 90....

P.S. 2

Oskarżanie innych o siedzenie z kolegami na kanale mumble innymi niż Twoja frakcja to dla mnie zwyczajna chęć uwalenia na siłę.

• Lubię to! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Anonimowy    819

Zarówno autor skargi jak i osoby powiązane z nią poprosiły mnie o rozpatrzenie, więc wyjątkowo rozpatruję ten temat.

Do autora skargi:

Z Twojej strony mogło to wyglądać zupełnie inaczej niż ze strony osoby oskarżonej. Przez to masz pełne prawo do napisania takiej skargi. Po przeczytaniu postów osób powiązanych z całą sprawą, wyjaśnia się całe nieporozumienie. Dlatego też komunikacja jest tak ważna. Wszystkie opisane przez Ciebie zarzuty zostały odparte przez osoby nimi atakowane. Gdybyście wyjaśnili to na bieżąco poprzez rozmowę - nie byłoby całej sprawy. Wiadomo jednak, że kontakt na serwerze jest ograniczony (szczególnie gdy ma się na głowie cały event, frakcję i jeszcze obowiązki administracyjne na raz), dlatego umożliwiamy pisanie skarg, aby na spokojnie poznać zdanie obu stron. Mam nadzieję, że zrozumiałeś już co tak na prawdę zaszło oraz zrozumiałeś, że nikt nie jest nastawiony na uprzykrzanie Ci życia. Doszło do nieporozumienia, które właśnie zostało wyjaśnione i każdy powinien wyciągnąć z tego wnioski. Wierzę, że nie stosunek do administracji po tym zajściu nie podupadnie w Twoich oczach, a następnym razem, gdy dojdzie do podobnej sytuacji, spróbujesz wyobrazić sobie jak to mogło wyglądać z drugiej strony.

Akceptuję tłumaczenia kedziorka. Jeżeli chodzi o nabijanie godzin na służbie, nie pełniąc jej obowiązków - jest to w pewnym stopniu łamanie zasad (supportera i pracownika frakcji*), ale kierując się zdrowym rozsądkiem, w tym przypadku można było dopuścić do takiego czynu. Tutaj wyjaśnia wszystko @PolMed. Nie oznacza to jednak, że w ich ślady powinni pójść inni supporterzy i wykorzystywać rangę do bezkarnego nabijania godzin na służbie. Proszę o rozwagę.

* - łamie zasady supportu, ponieważ supporter powinien dawać dobry przykład oraz brać pod uwagę możliwość, że może się komuś nabijanie godzin w ten sposób nie spodobać; łamie zasady pracownika frakcji, ponieważ są one wyraźnie określone w regulaminie frakcji.

Ja za popełniony czyn nie wyciągam konsekwencji. Jeżeli lider frakcji stwierdzi jednak, że należy ich ukarać - może to zrobić. 

Skargę odrzucam, a temat zamykam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.