Skocz do zawartości

Wykryto Adblocka!

Nie stosujemy agresywnych reklam, a dzięki nim jesteśmy wstanie opłacić serwer oraz stronę.

Dodaj naszą stronę do WhiteListy, to Cię nic nie kosztuje :)

Rick_Andres

[ODRZUCONA] Skarga na Kamsu

6 odpowiedzi w tym temacie

Rick_Andres    184

Nick zgłoszonego: Kamsu @Kamsu

DBID: 32

Powód: Była baza @Avantur została usunięta, a stworzona nowa dla 1-ej organizacji na serwerze @Kamsu Casablanci.

Dowody: viRr2Sb.jpg

we0Y6HJ.png

kYkKYm0.jpg

1X7uZOu.jpg

TSDuvl4.jpg

Coś od siebie: Witam, chciałbym złożyć skargę na Guardiana @Kamsu, który posiada 1-szą organizację na serwerze Casablancę i niestety, kiedyś ta baza, która jest na screenach należała do Administratora @Avantur'a, została ona usunięta za tzw. 'aferę majątkową', teraz należy do @AixaN , a jest ona przypisana do organizacji Casablanca, jest na niej znów sporo obiektów, majątku itp., nie powiem, nie podoba mi się to i mojej organizacji, większość twierdzi, iż mamy 'ból dupy', nie chodzi o to, po prostu jest to nie uczciwe, wobec graczy. Że jest to 1-sza organizacja na serwerze, nie oznacza że ma być ona wyróżniona od innych, że @Kamsu jest guardianem, chyba też nie świadczy o tym, że musi też być jakiś lepszy od innych i ma posiadać na swojej organizacji mnóstwo obiektów, otwierane/zamykane bramy itp., raczej na majątek też uczciwie nie zarabiał, bo nigdy nie widziałem go pracującego, nie chciałem pisać tej skargi, bo szanuję każdego członka administracji, ale jak się przejeżdża obok takiego czegoś, to nie łatwo tego nie zauważyć, że coś jest nie tak. Nawet jeśli jest to przeznaczone do robienia eventów, czy innych atrakcji, to i tak wystarczyłaby sama scena i trochę terenu. Jeśli tak ma to wyglądać, to szkoda bardzo. Przegrałem wiele godzin na tym serwerze, bardzo spodobał mi się, nie powiem, gram tu 2 miesiące, a mam tu już 800h szkoda, żeby poszedł ten czas na marne, przez taką tzw. 'faworke v2, od sytuacji z @Avantur, @TehBrO oraz @Kondzio321 i @Dawirzo'. Tyle ode mnie, mam nadzieję, że będziecie w stanie to przynajmniej wytłumaczyć, czemu ta baza istnieje, czy cokolwiek. Dziękuje, z poważaniem ~ @Maester.

• Lubię to! 7

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Kamsu    838

Najpierw odniosę się do zarabiania: Po co mam zarabiać na cokolwiek, skoro i tak większość czasu spędzam na prowadzeniu serwera - czytaj poprawki w kodzie, dodawanie nowych podmianek itp. 

Sam domek został odkupiony od pewnego gracza, którego nicku teraz nie pamiętam i była to składka gangowa. 

Obiekty do bazy dodałem, bo jak wyżej wymienieni bazę swoją mieli, ot jakoś pretensji o to nie było. 

Dodatkowo każdy z Guardianow może Ci potwierdzić, że poruszalem temat związany z obiektami dla organizacji i najprawdopodobniej za kilka dni ukażą się informacje jak można uzyskać bazę z dodatkowymi obiektami. 

Szlabany/bramy:  Od kilku miesięcy istnieje możliwość zakupu owej rzeczy, a jej koszt wynosi 150 k. 

Mam tylko pytanie, za co jest ta skarga? Za to, że jestem Guardianem, za to, że wgrałem  dla swojej organizacji obiekty, czy za to, że mam pierwszą organizację na serwerze, bo pierwszy ją założyłem? 

• Lubię to! 9

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Rick_Andres    184

Skoro coś wgrywasz, dla swojej organizacji, to powinieneś poinformować o tym graczy, a nie coś wgrywasz, a gracze nic o tym nie wiedzą i mają myśleć, czemu taka baza organizacji istnieje, ma obiekty, a moja nie. Dobrze wiesz, jaka była sytuacja z bazą @Avantur'a, dużo graczy się o to sadziło, były przez nią problemy, teraz wgrałeś obiekty do swojej i nikt nie miał o tym pojęcia, czemu z powrotem w tej bazie to istnieje, bo nie ma żadnej informacji z Twojej strony. Tak samo, jak wgrywasz aktualizacje, to gdy zostaje wgrana, sprawdzona to od razu pod F1 graczy informujesz o niej, tak samo tyczy się to Twojej bazy, nie piszę tej skargi, żeby zrobić Ci nazłość, tylko po to, aby to wyjaśnić.

Edit: Napisałem 'pod F11', poprawiłem na 'F1'.

• Lubię to! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Kamsu    838

Mnie inaczej "szkolono" odnośnie wstawiania informacji pod F1, ale najwyraźniej wiem mniej od ciebie. 

Czekamy na rozstrzygnięcie sprawy przez @Anonimowy

• Lubię to! 4

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.