Skocz do zawartości

gEY97SM.png

Rekomendowane odpowiedzi

2FnO0Hr.png

Multimedia KGP w San Fierro
(Multimedia mogą wrzucać tylko i wyłącznie członkowie Biura Prasowego Policji! Inne posty będą karane punktami!) 

 • Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2FnO0Hr.png

W użyciu nowy radiowóz przy zabezpieczaniu wypadku drogowego, marki Police Ranger. Szczególne podziękowania dla Trevor&Kondziu Industries za wykonanie świetnej roboty!

VI7t2Rz.png

 

Po pościgu za ciemnym Previonem, mężczyzna ukrył się w swoim mieszkaniu. Ze względu na brak jednostek SWAT, dowodzący na miejscu postanowił wejść do mieszkania - był to strzał w dziesiątkę. Mężczyzna poddał się. Po przeszukaniu pomieszczeń i mężczyzny okazało się, że posiadał przy sobie sporą ilość narkotyków.

P3hTkhd.png

 

 

 • Lubię to! 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

XymjQQm.png

 

Z racji zbliżających się świąt wielkanocnych postanowiliśmy zadbać o bezpieczeństwo kierowców na drogach, oraz o sprawność ich pojazdów, właśnie dlatego mogliście zaobserwować dzisiaj wzmożone patrole policji, oraz punkty rutynowej kontroli. Jeden z takich punktów jest przedstawiony na poniższych zdjęciach.

 

7xxLOSM.jpg

 

vnbu1mN.jpg

 

 

 

W imieniu całej Komendy Głównej Policji chciałbym również życzyć wszystkim dużo zdrowia, szczęścia, miłości, oraz spędzenia świąt w gronie najbliższych

 

Dh3IWOR.jpg

 

 

 • Lubię to! 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2FnO0Hr.png
Dnia 17.04.2017 tj. wczoraj doszło do zalania większości San Andreas. Jednostki Policji, Straży Pożarnej, Pogotowia Ratunkowego oraz Inspekcji Transportu Drogowego. Woda sięgała na wysokośc 300 metrów nad poziomem wody. Wsię/miasta m.i.n Angel Pine, Bayside Marina a także Wschodnia i Zachodnia część San Fierro została zalana. Wszystkie służby miały postawiony cel aby przetransportować oraz uratować wszystkie osoby które zostaly podtopione.

 udDmf0k.jpg

P9fvEVp.jpg

ghi7wCp.jpg

ChX5z1I.jpg

 • Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PvljiD2.png

 

Dnia dzisiejszego, tj. 18.04.2017, została upozorowana akcja kupna narkotyków. Dwóch naszych funkcjonariuszy udało się na miejsce spotkania za wcześniej oznaczonym pojazdem siodłowym. Ich zadaniem było potwierdzenie iż podejrzani posiadają, oraz rozprowadzają substancje odurzające. Następnie poinformowanie jednostek antyterrorystycznych o miejscu spotkania, oraz dać znak na ich wkroczenie, które miało na celu zatrzymanie podejrzanych. Gdy dilerzy zobaczyli jednostki SPAP przystąpili do ucieczki, na szczęście w pobliżu czuwały jednostki pościgowe, oraz helikopter które od razu przystąpiły do czynności mających na celu zatrzymanie pojazdów. Pojazd siodłowy został zablokowany kawałek przed Garver Bridge na zjeździe w stronę budynku mieszkalnego. Pojazdowi marki Buffalo udało się z kolei uciec jednostkom pościgowym, jednak nie na długo. Po ciężkich poszukiwaniach pojazd został zauważony przez Inspekcje Transportu Drogowego obok stacji kolejowej na Doherty, więc ponownie został wszczęty za nim pościg. Z racji iż nasze jednostki były niedaleko przystąpiliśmy do blokowania uciekinierowi wszelkich dróg ucieczki. Jadąc z AutoCentrum w kierunku Ośrodka Szkolenia Kierowców pojazd marki Buffalo wpadł w poślizg, a następnie uderzył w jedną z witryn sklepowych. Na szczęście sklep ten akurat był już zamknięty, a uciekinierowi nic się nie stało, ponieważ zarówno pasy, jak i poduszki powietrzne spełniły swoje zadanie.

Chciałbym w imieniu całej Komendy Głównej Policji podziękować funkcjonariuszom Inspekcji Transportu Drogowego,oraz jednostkom antyterrorystycznym  za szybką reakcję na wezwanie, i sprawną pomoc w ujęciu podejrzanych.

 

Zapraszam do obejrzenia fotorelacji z przeprowadzonych działań

 

 

 

 


nF0eOwj.jpg

 

IBAUaBe.jpg

 

lsyphBu.png

 

PLbswax.png

 

7o7UysH.png

 

p0pqygW.jpg

 

rED6XLs.png

 

W4ClLvw.jpg

 

uAdeFZp.jpg

 

GVaI5Xz.jpg

 

R1DSIkZ.jpg

 
 

 

(( OOC ))

Podziękowania dla:

 

Funkcjonariuszy Inspekcji Transportu Drogowego:

@Trevor

@TheFresh

@Czesioo

 

Funkcjonariuszy Komendy Głównej Policji:

@Iruke

@Avantur

@InecBlondasek

@Axmell

@BoysiaQ

@FaceTQ

@Kelly_Severide

@Khalifa

@Kodxinv

@Limitowany1999

@Shiweid

 

Graczy:

@Magisterek

@Miszorek

@ReD_Devil

 

 

 • Lubię to! 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

h1LAEDX.png

 

Dnia 28.04.2017, około godziny 18:30 miejsce miał wypadek, w którym udział wziął pojazd marki NewsVan, czyli dyspozycyjny pojazd policyjny. Nagrania z kamer umieszczonych wewnątrz pojazdu pokazują iż transportowany poszukiwany postanowił podjąć się próby ucieczki z pojazdu uprzednio ogłuszając kierowcę, w wyniku czego stracił on panowanie nad kierownicą, a następnie pojazd walnął w jedną z witryn sklepowych i dachował. Jednostki przybyły na miejsce około 5 minut po całym zdarzeniu, a następnie podjęły się próby ratowania poszkodowanych, niestety dostęp do pojazdu był utrudniony, ponieważ w wyniku dachowania drzwi się zatrzasnęły, oraz zgniotły, co uniemożliwiało ich otwarcie. Po dokładniejszych oględzinach strażacy z Państwowej Straży Pożarnej odkryli iż z pojazdu wydobywają się płyny, więc przystąpili do ich zabezpieczenia. Po udanym wyciągnięciu poszkodowanych Zespół Ratownictwa Medycznego, obecny na miejscu, przystąpił do działań ratowniczych. Po wstępnej analizie doszli do wniosku iż poszukiwany nie odniósł żadnych większych obrażeń, jednakże kierujący pojazdem funkcjonariusz odniósł poważne obrażenia wewnętrzne, trzeba więc było udać się z nim do szpitala w celu jak najszybszego przystąpienia do ratowania jego życia. Całymi czynnościami prowadzonymi na miejscu dowodził Podinspektor z Komendy Głównej Policji @Iruke

 

Zapraszam do obejrzenia zdjęć wykonanych po przyjeździe służb ratunkowych.CyRnCR8.jpg

A4cum4x.jpg

ISSqOQT.jpg

YwDS2Zy.jpg

LporjVi.jpg

 • Lubię to! 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9Na69xE.png

 

Dzisiaj, tj. 30.04.2017, około godziny 14:50 do dyspozytora Komendy Głównej Policji doszło zgłoszenie odnośnie wypadku na budowie w dzielnicy Doherty. Po przyjeździe jednostki Komendy Głównej na miejsce okazało się iż pomiędzy rurami utknął niebieski pojazd marki Buffalo, z kierującym w środku. Na szczęście jednostka Państwowej Straży Pożarnej była już na miejscu i przystąpiła do działań mających na celu uwolnienie poszkodowanego. Po ciężkiej walce z drzwiami w końcu udało się je otworzyć, a poszkodowanego wyciągnąć z wnętrza pojazdu. Następnie kierujący pojazdem został wzięty na deskę i spuszczony powoli na ręce strażaków na dole. Po złapaniu poszkodowanego został on umieszczony na ziemi, gdzie Pogotowie Ratunkowe przystąpiło do działań ratowniczych. Na szczęście obrażenia nie były wielkie i poszkodowany został wypisany ze szpitala jeszcze tego samego dnia, jednak pojazd nadawał się już tylko do kasacji. Niewyjaśnione jest jednak jak ten pojazd znalazł się pomiędzy rurami.

 

Zapraszam do obejrzenia paru zdjęć z działań prowadzonych na miejscu.s4S9SFL.jpg

ey4hjhd.jpg

CTNJ4rp.jpg

KDMMA4a.jpg

OiThFnz.jpg

8IxClfx.jpg

 • Lubię to! 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2FnO0Hr.png

Dzisiejszego dnia doszło do porwania jednego z funkcjonariuszy. Został on porwany przez dwóch mężczyzn z bronią w ręku. Weszli na Komendę Główną Policji w San Fierro gdzie podeszli do dyspozytora którego  następnie obezwładnili za pomocą broni (celowali w niego). Następnie przeszukali go i wyciągnęli mu broń, radio oraz kajdanki. Funkcjonariusz widział cała drogę i podczas jego transportu wyciągnął niezauważony przez osobę która go pilnowała telefon i wysłał sms ‘a do policyjnego dyspozytora który przyjął zgłoszenie i wysłał potrzebne jednostki. Podczas gdy wyciągnęli go z furgonetki i wprowadzili do domu rzucili go na łóżko. Wtedy jeden z nich wyszedł z pokoju. Następnie drugi z nich przeszedł do przeszukiwania funkcjonariusza i znalazł telefon i niestety ale go rozwalił. Oderwał z ust funkcjonariusza taśmę, gdy tylko sprawca się odwrócił funkcjonariusz  skoczył na niego i go obezwładnił. Wyciągnął od niego broń po czym dla bezpieczeństwa własnego uderzył go kolbą w głowę co skutkowało zemdleniem sprawcy. Podczas gdy funkcjonariusz chciał wyjść z pokoju został rzucony granat hukowy, którzy od razu bo wybuchu wkroczyli i obezwładnili sprawcę. Niestety drugi sprawca zbiegł z miejsca zdarzenia, prawdopodobnie przez tylne wejście. ~ Tak zeznał porwany St. Sierż. FaceTQ

Gdyby nie szybkość odpowiedzi na zgłoszenie to prawdopodobnie funkcjonariusz byłby martwy. Dziękujemy za szybką interwencję jednostce funkcjonariuszy KGP SF.

 

 

 

 


9pCaSSH.png
UmQqAkS.png
2ly4SCu.png
toWXbJC.png

 

 

 • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mEBxwpG.png.df96fd0b36bce410f5746230e6cfa0af.png

Dnia 09.05.2017, około godziny 22:30, z okolic kina położonego w dzielnicy Garcia został porwany Młodszy Inspektor Iruke. Natychmiastowo wszystkie jednostki policji, będące aktualnie na służbie, proszone były o wzmożony patrol po ulicach San Fierro. Po około godzinie bezskutecznych patroli do jednego z funkcjonariuszy będących na służbie zadzwonił jeden z porywaczy. Zażądali oni okupu w wysokości 200 tysięcy złotych w zamian za życie Iruke. Na miejsce spotkania, które do czasu wyjaśnienia sprawy pozostanie utajnione, udał się bankowóz  wraz z jednym z negocjatorów któremu towarzyszyła eskorta jednego radiowozu. Według wstępnych ustaleń negocjatora mężczyzn było trzech, zaś nigdzie nie było widać Młodszego Inspektora. Podczas rozmowy podejrzanych z negocjatorem jednostki zablokowały drogi do San Fierro, zmuszając tym samym aby porywacze udali się w stronę Los Santos, gdzie byli dokładnie śledzeni przez jednego z funkcjonariuszy. Po zlokalizowaniu dokładnego miejsca pobytu porywaczy, oraz potwierdzenia obecności tam Młodszego Inspektora Iruke, na miejsce zostały zadysponowane jednostki SPAP, które w mgnieniu oka przystąpiły do działań mających na celu odbicie porwanego. Na miejscu doszło do wymiany ognia w wyniku czego dwóch porywaczy zostało rannych, zaś jeden zmarł na miejscu w wyniku strzału w głowę. Ranny został również drugi negocjator który oberwał dwoma pociskami w klatkę piersiową, na szczęście pod koszulą posiadał on kamizelkę kuloodporną, która uchroniła jego życie, a jedyne obrażenie jakie odniósł to złamane żebro.

 

 

1.thumb.png.89a562abe28d1136295cda15225fd445.png

 

 

 

2.thumb.png.9fd1871f9b7eaf52a5a2f734e81800dd.png

 

 

 

3.thumb.png.b4edb8e65e077be315521329cfdcc71d.png

 

 

 

4.thumb.png.1846808a4a769ab2a8ca27bb6a0e9fbb.png

 

 

 

5.thumb.png.fa18f7404bfe53523cb000c87117983d.png

 

 

 

6.thumb.png.743dd6739da80eae3823e9df29e15294.png

 

 

 

7.thumb.png.7a04afbf629818b46e3626a21d0c9303.png

 

 

 

22455.thumb.png.a0ca2a4ad5e9423a54aa3db9a5a1f8f0.png

 

 

8.thumb.png.a3e17f1a8961bc967f956f2e81fe03fb.png

 

                                                                                                                                                         Materiał zrealizowany przy pomocy @Parachute

 

 • Lubię to! 9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mEBxwpG.png597510737f2c1_rocznicapowstaniaserwera.thumb.png.de0620aac0ead4424a68839dbed3dce5.png

W dniu dzisiejszym tj. 23.07.2017 na scenie znajdującej się w San Fierro ( w dzielnicy Palisades ) odbył się Event z okazji rocznicy powstania serwera.

Event miał na celu sprawić rozrywkę graczom.

Gracze startowali w trzech różnych konkurencjach: "Wyścigi na Arenie", "Battle Royal", "KSW".

Każda z pojedynczych konkurencji miała 4 etapy, w każdym etapie startowało 8 graczy. 

 

Nie zapomnijmy o bardzo atrakcyjnych nagrodach, którymi były unikatowe pojazdy:samochody.thumb.png.97fd82d60bca76edb2e6bac08c0951ab.png

 

Po zakończeniu kwalifikacji, zostało wyłonionych 11 finalistów, którzy następnie musieli toczyć między sobą walki 1 vs 1.

 

Kiedy już zakończono walki finalistów przyszedł czas na wyniki:

3 miejsce zajął: @Gienek12, który wygrał pojazd: Vincent 3.2 v6 z fioletowymi światłami, oraz turbo.

2 miejsce zajął: @luzak, który wygrał pojazd: Solair 3.2 v8 z napisem, czerwonymi światłami, oraz turbo,

1 miejsce zajął: @AixaN, który wygrał pojazd: Flash 4.2 v8 z zielonymi światłami,

 

 

Serdecznie gratulujemy zwycięzcą, i mamy radę dla was zwycięzców, abyście nie szaleli pojazdami po miejskich drogach, bo będą mandaciki.

 

Również na evencie nie zabrakło naszych Funkcjonariuszy z Komendy Głównej Policji:przyradiowozach.thumb.png.9ab92c5fa4b0556308862f3d8cf0d85a.png

Bacznie dbali oni o bezpieczeństwo na evencie.

 

Nie zabrakło również innych służb mundurowych,

którym również bardzo serdecznie dziękujemy za przybycie i pomoc w pilnowaniu porządku.

59750d2237319_zperkami.thumb.png.7fd99648eaaf7b903f1677b5fd13d6f2.png

 

 

gracze.thumb.png.af8e09993010496babfddb9384281d0e.png

Gracze licznie uczestniczyli w zorganizowanych eventach.

 

Serdecznie dziękujemy @Lorenzo'wi, który umilił nam czas dobrą muzyką,

prowadząc w czasie trwania eventu audycję w radiu flash.fm.

KomZfiA.png

 

Najbardziej pragniemy wraz z graczami serwera podziękować całej administracji

za zorganizowanie takiego dobrego eventu, oby takich więcej

 

GAjEFcm.png

 

 

Materiał wykonany przez:
-Dyrektor Biura Prasowego @StrAiker
-Zastępca Dyrektora Biura Prasowego @FaceTQ 
-Pomocnik Biura Prasowego @BoysiaQ

 

 

 

 

 

 • Lubię to! 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mEBxwpG.png

LitIcmX.png

Dnia dzisiejszego w mieście San Fierro odbył się event z okazji Dnia Policjanta.

Cała impreza znajdowała się obok Komendy Głównej Policji w San Fierro.

Gracze którzy się zjeżdżali mogli parkować pojazdy przy Parkingu Policyjnym.

Event rozpoczął się wraz z @Lewanda który grał dla nas na radiu Flash.FM.

 

Dzień był rozplanowany następująco:

16:15 - Oprowadzenie po KGP SF, pokazy wyposażenia Komendy Głównej,

16:30 - Quizy dotyczące Policji,

16:45 -  Pokaz sił Antyterrorystycznych wraz z demonstracją zatrzymania osoby poszukiwanej,

17:00 - Konwój.

 

Na samym początku funkcjonariusze policji prezentowali ubiór funkcjonariusza Policji, mundur funkcjonariusza pracującego w Wydziale Dochodzeniowo - Śledczym oraz strój bojowy Antyterrorysty używany na każdych akcjach antyterrorystycznych.

597651b948e14_Zdjciegrupowe.thumb.png.9876b1362a8e71a7032d7016bd252f18.png597659b7ce503_prezentacjapojazdw.thumb.jpg.4a74e8b5174d66e3b5cdd9a402f9e808.jpg

 

Po zaprezentowaniu ubiorów  gracze wraz z funkcjonariuszami do środka KGP po którym zostali oprowadzeni.

Oprowadzenie.thumb.jpg.e99ca1bca7254f97eb89798d4bb77c38.jpg

 

Następnie @Lewanda przeszedł do atrakcji dla graczy jakimi był Quiz dotyczący Policji.

Jednymi z pytań zadawanymi przez @Lewanda były:

 

" Jaki stopień przypada osobie, która dołączyła w szeregi policji po rekrutacji ",

" Kto był pierwszym Generalnym Inspektorem "

 

I przyszedł czas na który zapewne wiele osób oczekiwało czyli demonstracja "Działań podczas zatrzymania osoby stwarzającej zagrożenie. 

[ poszukiwana, posiadająca nielegalne substancje oraz zagrażająca wielu osobą ]

Osoba stwarzająca wysokie zagrożenie ( @Susel023) przebywająca w pojeździe marki 'Stratum' nie spodziewała się zatrzymania przez Antyterrorystów. Jak zwykły kierowca przemierzał ulice San Fierro. Prawdopodobnie kierowca stratuma nie zauważył ,że za nim  podążają 2 pojazdy typu SUV. Nagle jeden z nich wyprzedził podejrzanego i zajechał mu drogę, drugi zaś zablokował mu drogę którą mógł uciec (zajechał go od jego tyłu). Z pojazdu wysiedli  2 funkcjonariusze mający na głowach kominiarki ubrani w kombinezony Antyterrorystyczne. Od razu ruszyli w stronę kierowcy pojazdu typu Combi. W tym samym czasie również wysiedli funkcjonariusze z pojazdu stojącego za stratumem. Również byli ubrani jak w.w funkcjonariusze. Przystąpili do zatrzymania osoby podejrzanej a następnie przeszukania podczas którego znaleźli broń palną oraz kilka worków z nieznaną substancją. Prawdopodobnie były to narkotyki. Zatrzymany następnie został przewieziony na komendę w celu przesłuchania.

597652eb2d20a_ATskiny.thumb.jpg.8a74ea0e268944450601618f7a15387c.jpg

 

Po demonstracji działania antyterrorystów funkcjonariusze ustawili pojazdy do konwoju który był prowadzony przez policyjne motory którymi kierowali @StrAiker oraz @NEpeK.

Konwój rozpoczął sie wyjazdem z KGP. Konwój udał się pierw w stronę dzielnicy Cranbery Station na której znajduje się spawn. Następnie kierowaliśmy się w stronę Koszar PSP przez EMS Cinema oraz Szpitala. Po krótkiej przejażdżce konwój wrócił przed scenę znajdująca się przy KGP gdzie Event z okazji Dnia Policji został zakończony.

 

597657f1c0a54_Konwj1(1).png.b0ded76080a3642288a89828d80cc387.png597657de06233_Konwj1(3).png.5782e06d14330df1d45caf3f4490e6f3.png

 

Również serdecznie chcielibyśmy podziękować OSP Dillmore oraz Pogotowiu ratunkowemu za przybycie, i pomoc w organizacji.

 Chcieli byśmy także podziękować graczom za to ,że przybyliście na Dzień Policjanta.

59765638ab96a_OSPdillmore.thumb.jpg.f79c892a4059057736cb3f7f8faba7e1.jpg

 

 

 

Patroni Medialni:

MOpJhrV.png

vvpMUOq.png

KomZfiA.png

GAjEFcm.png

Materiał wykonany przez:
-Dyrektor Biura Prasowego @StrAiker
-Zastępca Dyrektora Biura Prasowego @FaceTQ 
-Pomocnik Biura Prasowego: @BoysiaQ

 • Lubię to! 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mEBxwpG.png

7i1APIU.png

Dnia 28.07.2017 w Las Venturas Grupa Terrorystyczna zaatakowała Bank w Las Venturas.
Po informacji od  dyspozytora o napadzie, nasi funkcjonariusze oraz jednostki anty terrorystów wyruszyli w stronę banku w Las Venturas.
Po dotarciu przed budynkiem nie było, żadnych oznak że w budynku właśnie trwa napad.

Po rozstawieniu się antyterrorystów w obrębie banku oraz po zabezpieczeniu okolic budynku, rozpoczęła się interwencja.

b14qSrG.png

 

Na sam początek do budynku wszedł policyjny negocjator z wydziału dochodzeniowo-śledczego, ustalił on że w budynku znajduje się, kilku terrorystów oraz 3 zakładników. Jednostki Anty Terrorystyczne nie mogły czekać, musiały działać. Gdy jednostki chciały już wyruszyć helikopterem w stronę dachu,
aby od jego strony dostać się do budynku, ich plany przerwał terrorysta, który wyszedł z budynku. Chciał on dostać pojazd marki sultan, w zamian za uwolnienie zakładników.
Nasze jednostki zgodziły się na taką umowę, ale musiały one bardzo szybko się przygotować. Anty Terroryści ukryli się za budynkiem obok, a snajper kontrolował całą akcję
z dachu budynku obok.

2lEprrP.png

 

Podstawiony został pojazd, który zażyczyli sobie terroryści, oczywiście pojazd nie był w pełni sprawy. Wszystkie jego opony były poprzebijane, aby
terroryści nie mogli zbyt szybko uciec. W momencie wyjścia, wyprowadzili oni zakładników, którzy na szczęście nie doznali żadnych ran, oprócz kilku zadrapań.

1tHeETw.png


Po wydaniu zakładników policji, atakujący chcieli bardzo szybko się ulotnić z miejsca zdarzenia, niestety na próżno, w momencie gdy terroryści chcieli już uciekać wjechały
nasze jednostki Anty Terrorystyczne, które nie pozwoliły uciec zatrzymanym.

UtCN5nj.png

F9HTPG5.png

 

Po zatrzymaniu sprawców, zostali oni przetransportowani pod eskortą policji, jednostek AT, oraz helikoptera policyjnego do więzienia stanowego, gdzie zostali przesłuchani,

a następnie zatrzymani w więzieniu. Aktualnie czekają na dalsze rozstrzygnięcie sprawy w sądzie.

 

GAjEFcm.png

 

Materiał wykonany przez:
-Dyrektor Biura Prasowego @StrAiker
-Zastępca Dyrektora Biura Prasowego @FaceTQ 
-Pomocnik Biura Prasowego @BoysiaQ

 

 

 

 

 

 • Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mEBxwpG.png.df96fd0b36bce410f5746230e6cfa0af.png.7ec5c57784f84724a502fa608bc4a514.png

ObR8tSq_d.png.acefdc6eaf276459d4583b601e2318d8.png

Dnia 30.07.2017 nasi funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie na temat zawalenia mostu 'Garver Bridge'.

Na miejsce zdarzenia zostały wezwane wszystkie służby mundurowe, z Komendy Głównej Policji wyruszyło aż 5 jednostek. 

Nasi funkcjonariusze po przyjeździe na miejsce zdarzenia od razu wzięli się do zabezpieczenia terenu działań.

Zabezpieczenie terenu nie było proste. Funkcjonariusze musieli zabezpieczyć most, po obu stronach. Jednak udało się, i dostęp do mostu został zablokowany.

Lec3KIm_d.png.ef2902e61ab9c3e7f232ce50afef9a5f.png

qRMqhKi_d.png.a0330e2258d66cae3d15bf8ace2e9c1f.png

 

W między czasie Pogotowie Ratunkowe, Państwowa Straż Pożarna oraz Ochotnicza Straż Pożarna zajmowały się osobami poszkodowanymi które przebywały w okolicach

mostu, gdy doszło do zawalenia. Każda ze służb starała się działać dokładnie, lecz szybko.

Stan poszkodowanych nie był najlepszy, każdy z nich został przetransportowany do szpitala w San Fierro.

kIwJELF_d.png.9777076c6b831628c4540126ac588151.png

zq6lX8D_d.png.6f0f10fbbc32945aac9a8e832612b833.png

yhzdo6R_d.png.24881a4353c712b9c52c7adb01f36073.png

 

Niestety ale przyczyna zawalenia na chwilę obecną nie jest znana. 

Wadliwa konstrukcja? Atak terrorystyczny? Chęć zemsty na jednym z poszkodowanych?

Sprawę przejęli funkcjonariusze z wydziału Dochodzeniowo-Śledczego którzy przeszukują teren na bieżąco.

 

Firma, która została zatrudniona do odbudowy mostu podjęła szybko pracę i odbudowała go w niecałe  5 dni

 

 

MOpJhrV.png

vvpMUOq.png

SNY2yCE.png

GAjEFcm.png.3ea114b1e98a51bf36efb5b1ded7d612.png

 

 

Materiał wykonany przez:
-Dyrektor Biura Prasowego @StrAiker
-Zastępca Dyrektora Biura Prasowego @FaceTQ 
-Pomocnik Biura Prasowego  @BoysiaQ

 

 

 

 

 

 

 • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mEBxwpG.png.df96fd0b36bce410f5746230e6cfa0af.png.225ade7d565614b1a55088d4eec723fb.png

Relacja z dnia 09.08.2017

Dzisiaj około godzin popołudniowych funkcjonariusze policji dostali zgłoszenie na temat 4 osób uzbrojonych którzy aktualnie przebywali na dzielnicy Ganton w Los Santos. Dyspozytor policyjny od razu po otrzymaniu zgłoszenia wywołał wszystkie jednostki funkcjonariuszy policji. Aby zapewnić bezpieczeństwo własne oraz innych mieszkańców dzielnicy do pomocy zostali poproszeni funkcjonariusze z wydziału Anty Terrorystycznego. Policjanci zostali poproszeni o przyjazd do siedziby wydziału Anty Terrorystycznego gdzie zaproszeni zostali do pokoju w którym wszystko zostało zaplanowane oraz został przedstawiony plan działania jednostki anty terrorystów oraz plan działania policjantów.

MsHQ1RX_d.jpg.6ad8ae4e0cc3fa240d3a61dba140795a.jpg

 

Po przedstawieniu w.w planu przez Naczelnika Wydziału: Komisarza @Kelly_Severide wyjechaliśmy  9 radiowozami w tym 5-cioma z wydziału AT.

YXk9aWm_d.png.591371655f86a7b93e94bc1aa2f2a1eb.png

 

Po przyjeździe naszych jednostek na ganton dostaliśmy informacje ,że jest 4 terrorystów którzy są uzbrojeni oraz byli bez pojazdu.

Anty Terroryści podjeli decyzję ,że będą eliminować terrorystów jeden po drugim. Żaden z funkcjonariuszy nie ucierpiał.

W akcji brało udział 13 funkcjonariuszy. Po kilkunastu minutach ciężkich działań na dzielnicy Ganton funkcjonariusze zatrzymali wszystkich podejrzanych.

Po przekazaniu ich ratownikom drogowym można było stwierdzić ,że żaden z nich nie ucierpiał poważnie.

Następnie zatrzymani zostali przetransportowani i osadzeni w więzieniu stanowym mieszczącym się w Dillimore w którym bedą oczekiwać na wyrok oraz sprawę.

 

G1PE7cf_d.jpg.fdc1153da4ffa55282ae0d051b8eb005.jpg95e7lHE_d.jpg.872b761cea5b6a1584d76ef26860ad01.jpg

 

J8ubk21_d.jpg.1749b15cd57c455b41b6af5e254b5aea.jpg

tJfkS3z_d.jpg.35b964be17135e6faefaf47c077dd238.jpg

 

GAjEFcm.png.a1c706b7d91372ea732b004fddee3318.png

 

Materiał wykonany przez:
-Dyrektor Biura Prasowego @StrAiker
-Zastępca Dyrektora Biura Prasowego @FaceTQ
-Pomocnik Biura Prasowego @BoysiaQ

 

 • Lubię to! 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mEBxwpG.png.df96fd0b36bce410f5746230e6cfa0af.png.88f6b564aad7a6c1a53785c47a593e21.png

Relacja z dnia 16.08.2017

W środę w godzinach wieczornych doszło do konfrontacji z poszukiwanymi dealerami narkotyków. Jeden z naszych funkcjonariuszy dostał wiadomość od dealerów co do miejsca oraz godziny 'wymiany'. Po otrzymanym sms-ie zostały wezwane do pomocy w ujęciu poszukiwanych jednostki antyterrorystów.

Po spotkaniu organizacyjnym przez naczelnika wydziału Komisarza @Kelly_Severide jednostki udały się na wyznaczone miejsce. Po przyjeździe dostaliśmy informacje o rozeznaniu terenu od jednego z funkcjonariuszy wydziału Dochodzeniowo-Śledczego.

Jeden z poszukiwanych zniknął z pola widzenia naszej jednostki, niestety zdemaskował funkcjonariusza WDŚ. Po zdemaskowaniu całej akcji i powiadomieniu drugiego dealera nasza jednostka antyterrorystyczna podjęła się wejścia z granatami gazowymi.

RbhVxxS_d.jpg.6bd307c5d8e800cec812c7ce88e8bb4c.jpg

 

2.png.c79dfaae27974e0af32ad00ad759a0b3.png.c56773f9c170b8137e6e71aaa6858c50.png

1.png.cfb4f38ab3d42295d63a1e7904b07442.png.0209c9adc76ed962a4780ca07538e07e.png

 

Akcja została przeprowadzono pomyślnie i nikt nie ucierpiał.

Z pojazdu marki Pony zabezpieczonego przez naszych funkcjonariuszy znaleźliśmy 10 kg amfetaminy oraz mefedronu oraz 1 kg  marichuany.

Aktualnie niedoszli dealerzy przebywają w więzieniu stanowym w Dillimore gdzie oczekują postępowania przeciwko nim.

 

3.png.b99af130847494e47b4e69fd0048ff4e.png.8bf40c62645a56f58f6d6cf779ec4c93.png

Za posiadanie tak dużej ilości nielegalnych substancji grozi im do 10 lat pozbawieniu wolności.

GAjEFcm.png.eee34c21c4d9dcf7fe10bf3c9ff1afeb.png

Materiał wykonany przez:

-Dyrektor Biura Prasowego  @StrAiker

-Zastępca Dyrektora Biura Prasowego @FaceTQ

-Pomocnik Biura Prasowego @BoysiaQ

 • Lubię to! 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mEBxwpG.png.df96fd0b36bce410f5746230e6cfa0af.png.71ca7cda96e541727218abd9a2ee5e0e.png

Relacja z dnia 17.08.2017 

Zakończenie Szkoły Policyjnej, 17.08.2017 roku było dla funkcjonariuszy Policji z rekrutacji nr 7 jednym z szczęśliwych, zdziwionych oraz smutnych dni.

Do szkoły policyjnej zostało przyjęte 43 osoby na stopień Posterunkowego.

Statystyki:

Liczba funkcjonariuszy przyjętych: 43

Liczba funkcjonariuszy z POZYTYWNYM wynikiem egzaminu: 11

Liczba funkcjonariuszy z NEGATYWNYM wynikiem egzaminu: 12

Liczba funkcjonariuszy z przesuniętym  egzaminem: 1

Liczba funkcjonariuszy którzy nie przystąpili do egzaminu : 4

Liczba funkcjonariuszy która opuściła szkołę policyjną podczas jej trwania:  15

Pragniemy pogratulować wszystkim funkcjonariuszom, którzy przystąpili do egzaminu a zarazem tym, którzy go zdali.

Podczas spotkania przebywali w sali konferencyjnej i z uwagą słuchali zarządu szkoły policyjnej jak i szkoleniowców prowadzących szkolenie:

 

1.png.e53592964bcd103db29d7551a454ff59.png

 

Również gratulujemy trzem funkcjonariuszom którzy zdali najlepiej egzamin a są nimi:

1. @Tanto

2. @Grancix

3. @IkeeN

Na zakończeniu szkoły policyjnej podziękowano całej kadrze szkoleniowej oraz zarządowi szkoły policyjnej.

 

2.png.588dd540c1147814f59dc5f13cefeeea.png

 

Następnie funkcjonariusze po otrzymaniu awansów ustawili się w kolejce przed biurkiem w celu zmiany rangi przez Generalnego Inspektora @Iruke

 

3.png.34476046f0819b9b06f9909003a53c25.png

 

GAjEFcm.png.3d0f92472b06b92c4850bc33ce3f200a.png

Materiał wykonany przez:

-Dyrektor Biura Prasowego  @StrAiker

-Zastępca Dyrektora Biura Prasowego @FaceTQ

-Pomocnik Biura Prasowego @BoysiaQ

 

 

 

 

 

 

 

 • Lubię to! 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mEBxwpG.png.df96fd0b36bce410f5746230e6cfa0af.png.d82b9f9220a3d2ca0c7980b9990c6c68.png

 

Relacja z dnia 27.08.2017

Około godziny 15:30 doszło do zamachu bombowego w mieście Las Venturas a dokładnie w dzielnicy Spinybed.

Nasi funkcjonariusze dostali zgłoszenie od Państwowej Straży Pożarnej.

Nasza jednostka niefortunnie najechała na jedno z miejsc gdzie był ładunek. Niestety o tym nie wiedzieli i stało się najgorsze.

Naszczęście podczas pieszego patrolu policjanci zobaczyli cywili którzy próbowali zabezpieczyć miejsce zdarzenia oraz zapobiec dalszych nieszczęść. Podbiegli do nich i zajęli się całą sytuacją.

3.thumb.png.212e5370692eb75079d620e8bb07899d.png

 

Po kilkunastu minutach  na miejsce zdarzenia dotarła jednostka Zespołu Ratownictwa Medycznego oraz jedna jednostka Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. 

 

2.thumb.png.0c1527a1f5b197926b43f5f30f6373fa.png

1.thumb.png.9c3557509de47f9e5305bf3554262c93.png

 

Na szczęście nic poważnego nie stało się funkcjonariuszom.

Pragniemy podziękować  jadnostką Państwowej Straży Pożarnej, Pogotowia Ratunkowego oraz Szpitalnemu Oddziałowi Ratunkowemu za szybką pomoc oraz profesjonalną kadrę ratowników oraz strażaków. 

Nasi koledzy z pracy powoli dochodzą do sił po niemiłym zdarzeniu.

GAjEFcm.png.c40113a20105dd7fcb3ab9095e7385ca.png

Materiał wykonany przez:

-Dyrektor Biura Prasowego @StrAiker 

-Zastępca Dyrektora Biura Prasowego @FaceTQ 

-Pomocnik Biura Prasowego @BoysiaQ 

 
 • Lubię to! 1
 • Super 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mEBxwpG.png.df96fd0b36bce410f5746230e6cfa0af.png.aeb7a8725754c7b7bc18bb78d3c074d6.png
Akcja - "Bezpieczny powrót"
Funkcjonariusze wraz z zakończeniem wakacji rozpoczęli akcję pod tytułem "Bezpieczny Powrót". Patrole policji było widać w większości miejsc, w których był ruch. Funkcjonariusze mieli na celu zatrzymywania do rutynowych kontroli a w szczególności  do sprawdzenia trzeźwości kierowców.
K0kQFw6.jpg.04ee3e5d34d592f6ebd0f2d4b42a3d53.jpg
Dokonaliśmy 30 kontroli trzeźwości  z czegoprowadziło pod wpływem alkoholu.
IguGug2.thumb.jpg.a9d43fb1f3095e48b63ca4d9aaa11068.jpgIPGxibU.thumb.jpg.9999b8e0eded2ced1d8c673eeb07be07.jpg
Wraz z całą Komendą Główną Policji w San Fierro życzymy miłego powrotu do domu oraz obowiązków związanych z praca i nauką.

GAjEFcm.png.4d548430f03e448da71f97e9b51dea19.png

 

Materiał wykonany przez:

-Dyrektor Biura Prasowego @StrAiker 

-Zastępca Dyrektora Biura Prasowego @FaceTQ

-Pomocnik Biura Prasowego @BoysiaQ

 • Lubię to! 2
 • Super 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mEBxwpG.png.df96fd0b36bce410f5746230e6cfa0af.png.d82b9f9220a3d2ca0c7980b9990c6c68.png

 

Relacja z dnia 17.09.2017 r.

 

Około godziny 15 niedaleko stacji Pogotowia Ratunkowego w San Fierro został napadnięty jeden z ratowników medycznych. 

W szpitalu, znajdowało się wiele personelu, który o zaistniałej sytuacji od razu powiadomił dyspozytora Komendy Głównej Policji.

Zakładnik został siłą wsadzony do pojazdu, a następnie wywieziony w oddaloną parędziesiąt kilometrów od miasta chatkę w środku lasu.

W kilka chwil, po otrzymaniu zgłoszenia z Komendy w San Fierro wyruszyło wiele jednostek policji.

Napastnicy nie spodziewali się , że o całej sytuacji tak szybko dowiedzą się funkcjonariusze.

Na miejsce, gdzie byli napastnicy z zakładnikiem dotarły również jednostki z wydziału Dochodzeniowo - Śledczego oraz jednostki Antyterrorystów.

 

CCZ6WFH.thumb.jpg.c2004f63ed08cac6bbc913ad5faa9ba9.jpg6PpWvvJ.thumb.png.46b78fe0effcf5886417dd0fbbd6ce8c.png

 

Po długich negocjacjach Antyterroryści dostali znak od dowódcy, że będzie trzeba wejść do środka budynku.

 

XSObt3k.thumb.png.82a9c048dd9cb8c29e48229f28833a41.png

 

Napastnicy byli bardzo zaskoczeni wejściem jednostek Antyterrorystycznych.

Po obezwładnieniu porywaczy, zostali oni zatrzymani oraz przetransportowani na Komendę, gdzie oczekują na sprawę sądową w areszcie.

 

kOXoth1.thumb.png.800bc5b65f9a0ec23a95dc32860df8a8.pngKsiqEXq.thumb.jpg.869d0f357dae310bd4e7f513c1c2915a.jpg

 

Porwany ratownik, nie doznał poważniejszych urazów, na szczęście skończyło się tylko na stłuczeniach oraz zadrapaniach.

 

GAjEFcm.png.c40113a20105dd7fcb3ab9095e7385ca.png

Materiał wykonany przez:

-Dyrektor Biura Prasowego @StrAiker 

-Zastępca Dyrektora Biura Prasowego @FaceTQ 

-Pomocnik Biura Prasowego @BoysiaQ 

 
 • Lubię to! 3
 • Super 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mEBxwpG.png.df96fd0b36bce410f5746230e6cfa0af.png.d82b9f9220a3d2ca0c7980b9990c6c68.png

 

Relacja z dnia 20.09.2017

 

Około godziny 16:30 w okolicach Auto - Centrum doszło do porwania jednego z pracowników. Napastnicy zaplanowali porwanie perfekcyjnie.

Mechanik wraz z lawetą przyjechał na wyznaczone miejsce swojego klienta lecz nie wiedział, że dla niego będzie to najgorszy dzień w życiu.

Został on zaciągnięty do opuszczonego domku nieopodal bagien gdzie był przetrzymywany wbrew swojej woli.

Jeden z policjantów dostał wiadomość na temat okupu. Zażądali oni stu tysięcy dolarów w gotówce w zamian za życie mechanika.

 Niestety porywacze nie mieli czasu i chęci na negocjację, więc bez skrupułów odcięli jeden z palców zakładnika.

Jednostki Antyterrorystów dotarły na miejsce przekazania pieniędzy lecz porywaczom udało się zauważyć jednego z funkcjonariuszy i wraz z zakładnikiem wsiedli do helikoptera i przenieśli się do domku jednego z członków mafii.

 

4.thumb.png.365ddd908dd5367f06dd521cf9595205.png.a016ead1fe9f152bf081807dd7c7e718.png

 

Dokładnie był on przetrzymywany w domku jednorodzinnym w mieście Bayside Marine w stanie Tierra Robada.

W między czasie rozdzielili się i jeden z nich uciekał pojazdem. Niestety dla niego nie skończyło się to dobrze.

Został zatrzymany przez blokadę nieopodal mieszkania przy którym był helikopter porywaczy.

 

3.thumb.png.86ca8353f6ba759fb2cff3ff76bb5642.png.2504b7a656ce2832fd55c43750a3e5a0.png

 

 Dzięki rozsądnemu myśleniu jednego z porywaczy udało nam się dotrzeć do reszty i odbić mechanika.

 

6.thumb.png.6c6ed0b5fb4083be0ac0923a25d4042a.png.067697665ccc7e7e5d8b23b8dca1fc1e.png

 

Nasi funkcjonariusze z wydziału AT otoczyli dom tak, aby nikt nie zdołał uciec z niego.

 

1.thumb.png.96a7063c6a8103630e1d3b8a9ed7bd1b.png.76143bd70ca43a181227bd20df86ad9e.png

 

Przetrzymywany był pilnowany przez jednego członka gangu w salonie.

 

5.thumb.png.c5359ff42f8ed33bd5dbb26f849e2082.png.695dd72252b2b521f92963f4db954f5f.png

 

Za współpracę prokurator wstąpi o niższy wymiar kary za pomoc organom scigania.

Zostali oni przewiezieni na Komendę Główna Policji gdzie dokładnie zostali przesłuchani.

Aktualnie oczekują odsiadki w więzieniu Stanowym w Dilimore.

 

2.thumb.png.f6763401d501dc2d854f9d013bc8e199.png.1b934e49b0cbed5318049513e4c2d5f8.png

 

Akcja skończyła się bez wielkich szkód prócz jednego palca mechanika.

 

 

Jest to już kolejna napaść na mieszkańca stanu San Fierro.

Apelujemy do wszystkich mieszkańców: Miejcie się na baczności. Gang "Obciętych Palców" ciągle jeszcze grasuje.

Nasze jednostki pracują nad rozbiciu w.w gangu.

 

 

GAjEFcm.png.c40113a20105dd7fcb3ab9095e7385ca.png

Materiał wykonany przez:

-Dyrektor Biura Prasowego @StrAiker 

-Zastępca Dyrektora Biura Prasowego @FaceTQ 

-Pomocnik Biura Prasowego @BoysiaQ 

 • Lubię to! 2
 • Super 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mEBxwpG.png.df96fd0b36bce410f5746230e6cfa0af.png

Relacja z dnia 01.10.2017.

Dzisiejszego dnia w godzinach popołudniowych administracja zorganizowała event, na który zaprosili do zabezpieczenia jednostki Antyterrorystyczne.

 

1.png4.png

 

Event rozpoczął się konkursem na najładniejszy pojazd.

Następnie gracze mogli się odstresować podczas eventowych derbów.

Administracja również zorganizaowała dla graczy wyścigi na ¼ mili na której ścigano się po 2 pojazdy naraz.

 

2.png

 

Lecz nie było aż tak łatwo. Z pośród uczestników w wyścigu, który polegał na trybie eliminacji, do finału dostała się garstka osób.

Na sam koniec odbyły się pytania oraz podziękowania za tak liczne zainteresowania zlotem.

Gratulujemy wszystkim finalistom.

 

 

GAjEFcm.png

Materiał wykonany przez:

-Dyrektor Biura Prasowego @StrAiker 

-Zastępca Dyrektora Biura Prasowego @FaceTQ

-Pomocnik Biura Prasowego @BoysiaQ

 • Lubię to! 1
 • Super 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mEBxwpG.png.df96fd0b36bce410f5746230e6cfa0af.png.d82b9f9220a3d2ca0c7980b9990c6c68.png

Relacja z dnia 06.10.2017

Około godziny 18 dyspozytor otrzymał zgłoszenie na temat włączenia się cichego alarmu w Banku Las Venturas.

Dyspozytor poinformował wszystkie jednostki policyjne odnośnie tego wydarzenia.

Również wezwał wstępnie jednostki Antyterrorystyczne oraz Wydział Dochodzeniowo - Śledzczy.

Jako pierwsi na teren banku przyjechali Antyterroryści.

Odrazu funkcjonariusze zabrali się do zabezpieczenia terenu, a następnie oczekiwali na negocjatora.

 

rLCC7cM_d.jpg.7a5d62c1a986911fe3c2483b62b891c8.jpg

 

Po długich negocjacjach udało nam się ustalić czego potrzebują napastnicy.

Jedyne czego chcieli to czysty przejazd oraz 25 000 $ w gotówce.

Po około 30 minut pieniądze zostały przelane na podane przez napastników konto bankowe.

Następnie wyszli oni wraz z zakładnikiem.

Niestety nie udało im się daleko uciec. Zostali odrazu zatrzymani przez antyterrorystów.

Dwóch napastników zostało rannych po strzelaninie, jednak zostali oni szybko opatrzeni i zabrani do szpitala.

 

9CGvxKG_d.jpg.0106bc5b32d77ed99cb0d7ce7cbf1302.jpgbe6JJc8_d.jpg.ec01afd85abf1000b68030595be5554f.jpg

 

Po kilku godzinach można było ich przewieść na komende.

Natychmiastowo zostali dokładnie przesłuchani przez porucznika Macieja Fscocietowskiego.

 

kiGXCD0_d.jpg.9376e653be8029cdd216bb0504e82496.jpg

 

Dowiedzieliśmy się, że to tylko przykrywka. Jeden z zatrzymanych zaczął współpracować. Zeznał, że było to zrobione dla odwrócenia uwagi.

Niestety po przyjeździe na przekazaną lokalizację nie zdążyliśmy zatrzymać głowy gangu "Obciętych Palców".

 

Jest to już kolejna napaść na mieszkańca stanu San Fierro.

Jeszcze raz apelujemy do wszystkich mieszkańców: Miejcie się na baczności. Gang "Obciętych Palców" nadal grasuje.

Nasze jednostki pracują nad jego rozbiciem.

 

GAjEFcm.png.c40113a20105dd7fcb3ab9095e7385ca.png

Materiał wykonany przez:

-Dyrektor Biura Prasowego @StrAiker 

-Zastępca Dyrektora Biura Prasowego @FaceTQ 

-Pomocnik Biura Prasowego @BoysiaQ 

 • Lubię to! 2
 • Super 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mEBxwpG.png.df96fd0b36bce410f5746230e6cfa0af.png.d82b9f9220a3d2ca0c7980b9990c6c68.png.d70a6542111d3ecb310246b3e8fd74e0.png

Relacja z dnia 07.10.2017

Około godziny 18 doszło do wymiany ognia między funkcjonariuszami z wydziału Antyterrorystów, a gangiem "Obciętych Palców".

Cała strzelanina odbywała się w dzielnicy Easter Basin, niedaleko stacji Paliw "Susełkowo".

Akcja rozpoczęła się od porwania dwóch funkcjonariuszy:

St. Sierżant @Chomik,

St. Sierżant @DawidekPSX.

Zostali oni wrzuceni do różowego pojazdu terenowego, marki Huntley.

Niestety porywacze nie wyrobili na zakręcie przy stacji paliw, co skutkowało uderzeniem w pobliski bilbord.

Inne jednostki po przyjeździe na miejsce zajęli się huntleyem oraz próbą wydostania osób. Niestety nie udało im się tego zrobić i byli oni zmuszeni wezwać Państwowa Straż Pożarną.

Nagle zza pagórków wyłonili się członkowie gangu, którzy od razu oddali ogień w stronę funkcjonariuszy.

Dodatkowo pojazd po wypadku zajął się ogniem.

Nieprawdopodobną przyczyną była nie szczelna elektryka pojazdu oraz dodatkowy wyciek paliwa.

Podczas akcji jeden z funkcjonariuszy z wydziału antyterrorystycznego został postrzelony przez snajpera, którym był jeden z członków gangu.

Wymiana ognia trwała około 30 minut, po czym ustała.

Wszystkie osoby biorące udział w strzelaninie zostały przesłuchane oraz przetransportowane do więzienia stanowego w Dilimore.

Po wyczyszczeniu terenu na miejsce zdarzenia mogły przyjechać jednostki Pogotowia Ratunkowego i Państwowej Straży Pożarnej.

Niestety po długiej reanimacji st.sierż. @stefan009  ( Jednego z funkcjonariuszy z wydziału antyterrorystycznego)  nie udało się go przywrócić do życia.

Oddał życie za obronę miasta San Fierro.

Drugim z funkcjonariuszy który zginął był st. sierż @Chomik.  Podczas próby wydostania z płonącego huntleya został porażony prądem i zajął się ogniem.

Również oddał on życie za obronę miasta San Fierro.

Po okresie 3 dni zostali oni przewiezieni w oficjalnym konwoju na pobliski cmentarz mieszczący się w Los Santos.

 

8jGKGac_d.jpg.7bdbf33969e361df11665fad5dace59c.jpgsCFDvWE_d.jpg.b624365c2389510218f1b8edabd7e3cb.jpg

 

 

Na obrzęd pogrzebu przybyła rodzina, najbliżsi, koledzy z pracy, znajomi oraz sam prezydent miasta San Fierro @MajkY. Sprawowany był przez ks. @miluski.

 

YaVRBzo_d.jpg.f7f7d87cb434cc4dd59e9d664fa9558d.jpg

 

Po skończonych obrzędach jak przystało na funkcjonariusza poproszono o oficjalną przemowę dowódcy antyterrorystów podkom. @FaceTQ, który również brał udział w tamtej strzelaninie. Jednym ze słów wypowiedzianymi były:

"Był to jeden z lepszych funkcjonariuszy, jak nie najlepszy. Oddał życie w tak młodym wieku, lecz dołączając do wydziału Antyterrorystycznego wiedział na co się pisze. Serdecznie pragnę Ci podziękować za 4 lata przepracowane pod naszą opieką."

Następnie funkcjonariusze przygotowali się do salwy honorowej, którą oddali na cześć obydwu funkcjonariuszy.

 

zqsFuvO_d.jpg.4e8f75523981a9a6b527208919eddc3f.jpg

 

Pracownicy Biura Prasowego chcieli złożyć najszczersze wyrazy współczucia z powodu śmierci doskonałych funkcjonariuszy. 

 

GAjEFcm.png.c40113a20105dd7fcb3ab9095e7385ca.png.df782642e5ec30e8e70dfc640243c8c4.png

Materiał wykonany przez:

-Dyrektor Biura Prasowego @StrAiker 

-Zastępca Dyrektora Biura Prasowego @FaceTQ 

-Pomocnik Biura Prasowego @BoysiaQ 

 • Lubię to! 4
 • Super 5
 • Ha ha 1
 • Przykro mi 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mEBxwpG.png.df96fd0b36bce410f5746230e6cfa0af.png

 

Relacja z dnia 20.10.2017

 

Około godziny 19:30 doszło do zatrzymania ruchu na moście łączącym San Fierro z Tierra Robada.

Grupka osób licząca około 17 osób zablokowała przejazd przez most Garver Bridge.

Strajkowała działalność pozorantów, która domagała się uregulowania spraw sprzed kilku dni.

Owy protest był nielegalny i została wysłana jednostka prewencji licząca około 15 osób wraz z dwoma pojazdami opancerzonymi wyposażonymi w wysokoprężne armatki wodne.

 

RG4wwob.png

Ku6pghO.png

 

Niestety ale próba negocjowania z protestującymi zakończyła się niepowodzeniem. By pozbyć się funkcjonariuszy policji użyli wszelkiego sprzętu zaczynając od kamieni, koktajli mołotowa, a kończąc aż po broń krótką oraz długą.

 

v36h0cB.png

 

 Na szczęście żaden z funkcjonariuszy nie doznał uszczerbku na zdrowiu, lecz ucierpiało aż 13 osób biorących udział w proteście.

 

c3YIeYU.png

 

Oznakowanie osób poszkodowanych wygląda następująco:

Kod Czerowny -  4 osoby

Kod Żółty 5 osób

Kod Zielony - 3 osoby

Kod Czarny - 1 osoba 

Większość osób z protestujących została zatrzymana i przewieziona do wiezienia za wszczynanie nielegalnych protestów.

 

Poniżej przedstawiamy oznaczenia systemu segregacji TRIAGE:

 • Czerwony – pacjent priorytetowy, ewakuacja, pomoc medyczna i transport w pierwszej kolejności. Pacjent przy właściwej opiece medycznej rokuje na przeżycie i powrót do zdrowia.
 • Żółty – pacjenci, którzy odnieśli obrażenia i wymagają pomocy medycznej, jednak opóźnienie w jej wdrożeniu nie zagraża ich życiu. Ich właściwe leczenie powinno rozpocząć się najpóźniej w pierwszej dobie od zdarzenia.
 • Zielony – są to pacjenci, którzy przeżyją, niezależnie od rodzaju udzielonej pomocy.
 • Czarny – pacjenci prawdopodobnie nie do uratowania w danej sytuacji. Pierwotnie poza założeniem, że poszkodowany nie oddycha po udrożnieniu górnych dróg oddechowych do tej grupy zaliczano także poszkodowanych z oparzeniami prawie całej powierzchni ciała, rozległymi zmiażdżeniami, ciężkimi obrażeniami czaszki z widoczną tkanką mózgową.

GAjEFcm.png

Materiał wykonany przez:

-Dyrektor Biura Prasowego @StrAiker 

-Zastępca Dyrektora Biura Prasowego @FaceTQ 

-Pomocnik Biura Prasowego @BoysiaQ

 

 

 

 

 

 • Lubię to! 3
 • Super 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mEBxwpG.png.df96fd0b36bce410f5746230e6cfa0af.png.d82b9f9220a3d2ca0c7980b9990c6c68.png.c2503e6a24b64b9ca16f08a3bb60bcb6.png

 

 

Relacja z dnia 25.10.2017 dotycząca Współpracy miedzynarodowej

 

Komendant Głównej Policji w San Fierro podjął decyzję na temat rozpoczęcia projektu współpracy międzynarodowej. Celem jest podniesienie umiejętności funkcjonariuszy policji oraz dążenie do polepszania warunków pracy na służbie.

Dnia 25.10.2017 około godzin popołudniowych przycumował statek wraz z 4 pojazdami sprowadzanymi z Californi. Pojazdy zostały przekazane dzięki zgodzie amerykańskiej policji. Radiowozy otrzymały najnowszy zaawansowany system technologi. Są one w stanie osiągnąć prędkość ponad 280 km/h, poradzą sobie w każdym terenie dzięki sztywnemu zawieszeniu. Wyposażenie to m.in. apteczka pierwszej pomocy, pachołki, barierki, trójkąt ostrzegawczy oraz dodatkowa broń. Również została zmieniona belka z klasycznej na ledową.

Posiadają na dachu system ALPR (AUTOMATED LICENSE PLATE RECOGNITION), umożliwiający porównanie tablic rejestracyjnych pojazdów z listą skradzionych, jak i również ostrzega funkcjonariusza przed zagrożeniem.

 

Po przycumowaniu statku pojazdy wyciągnięto na brzeg, z którego zostały na lawecie odeskortowane na Komendę Główną policji w San FIerro.

 

Vy56Lg3_d.jpg.da9b803df54d7d7ec66f674af239e988.jpgTF0KdPb_d.jpg.1b8b06d2800d9e860cc792c599acf2e1.jpg4S9l1SX_d.jpg.072d73580a9f713d82cf4b9004bda11a.jpg

 

Następnie zostały one rozładowane. Również sprawdzono w nich sygnały głosowe oraz dźwiękowe.

 

rWZYdq1_d.jpg.caaad318276bde9bb531b96196134d65.jpgnfJd0Bg_d.jpg.93cfdb0b1fb7c83e203d673c2eaa7a7f.jpg

 

Jest to początek współpracy międzynarodowej. Mamy nadzieję, że następne przedmioty współpracy będą również przydatne, jak nowe radiowozy w KGP SF.

 

GAjEFcm.png.c40113a20105dd7fcb3ab9095e7385ca.png.b78f2fc7c70778137346b9f8ba16d9b1.png

Materiał wykonany przez:

-Dyrektor Biura Prasowego @StrAiker 

-Zastępca Dyrektora Biura Prasowego @FaceTQ 

-Pomocnik Biura Prasowego @BoysiaQ

 • Lubię to! 1
 • Super 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×