Skocz do zawartości

gEY97SM.png

Anonimowy

#013 Reaktywacja pracy wywozu odpadów!

Rekomendowane odpowiedzi

ZbUqWgy.jpg

 

Znamy już dokładną datę reaktywacji pracy w zmodernizowanej wersji. Po dziesiątkach dni od rozpoczęcia edycji starszego wariantu pracy możemy ogłosić tę datę. Nie skończyło się tylko na edycji. Napisano tę atrakcję od nowa, podpierając się wycinkami kodu dawnej wersji. Obecnie składa się ona z dwóch zasobów, powiązanych z dziesiątkami innych zasobów. W sumie składa się (nie licząc zasobów, w których są powiązania) z 4012 linijek! To bardzo duży krok dla serwera. Zaawansowany kod pozwala na zsynchronizowanie aż czterech osób, pracujących w jednym teamie. Optymalizacja oraz jakość wykonania jest na najwyższym poziomie. Można to zauważyć nawet podczas obsługi interfejsu graficznego.

 

Nowa odsłona pracy wywozu odpadów komunalnych umożliwia przede wszystkim wykonywanie czynności w zespole. Taka grupa może się składać maksymalnie z 4 osób ze względu na ograniczenia jakie narzuca pojazd. Dzięki takiemu systemowi, można z łatwością podzielić się obowiązkami, dzięki czemu praca przebiega sprawniej i przyjemniej. Dużo lepiej jest działać w grupie niż jako jednostka. Jedna osoba może być kierowcą, a inne zbieraczami zbiorników z odpadami. Mogą następować zamiany stanowisk. Kombinacje są różne - sami zdecydujcie jak zechcecie pracować. Oczywiście można pracować samodzielnie jako jedna osoba, ale bardziej opłaca się wykonywać to w ekipie.

 

Reaktywacja tej pracy odbędzie się 21 lipca 2017r. (w piątek) o godzinie 18:00 na Emergency Stories!

 

Data reaktywacji dotyczy wszystkich graczy, nie jest wymagane aktywne konto PREMIUM.

 

Jak w każdej nowej pracy nie zapomnieliśmy o systemie poziomów, które sprawiają, że praca nie znudzi się w ciągu kilku dni. Jest ich sześć. Na każdym szczeblu zarabia się coraz więcej. Odblokowywanie poziomów wobec punktów doświadczenia prezentuje się następująco:

 1. poziom: wymagane 0 punktów doświadczenia,
 2. poziom: wymagane 250 punktów doświadczenia,
 3. poziom: wymagane 550 punktów doświadczenia,
 4. poziom: wymagane 900 punktów doświadczenia,
 5. poziom: wymagane 1200 punktów doświadczenia,
 6. poziom: wymagane 1500 punktów doświadczenia.

 

Należy pamiętać, że jeżeli przykładowo osoba A zbierze jeden kosz, a osoby: B, C oraz D zbiorą po 2 kosze, to wszyscy dostaną sumę punktów doświadczenia, a więc osoba A po takim zbiorze otrzyma 1+3*2 = 7 punktów. Analogicznie pozostałe osoby: B, C i D zdobędą po 7 punktów. Dlatego w tym przypadku jest zwiększona liczba punktów potrzebna do uzyskania wyższego poziomu. Dokładnie na takich samych zasadach działa zarabianie pieniędzy.

 

Fenomenem tej pracy jest, jak już wyżej wspominaliśmy, umożliwienie działania w grupie. Doskonale współgra z tym nasz serwer na komunikatorze głosowym Mumble. Zalecamy grę w czteroosobowym zespole, który kontaktuje się ze sobą na Mumble. To sprawdzona, sugerowana metoda pracy - w ten sposób zarabianie gotówki staje się bardzo przyjemne i nie nudzi się.

 

W dniu reaktywacji wywozu odpadów komunalnych zarobki będą dużo większe niż normalnie. Dopiero następnego dnia zaczniemy dostosowywać zarobki tak, aby było adekwatnie do włożonego wysiłku i optymalnie dla gospodarki serwera.

 

Preferujemy (przynajmniej w dniu reaktywacji) pracę w pozostałych, mniej uczęszczanych miastach: Los Santos oraz Las Venturas. We wszystkich trzech miastach są odpowiednio oddziały, w których można rozpocząć/zakończyć pracę i odebrać wypłatę. Tam też jest spokojniej jeżeli chodzi o ruch drogowy, a koszów do zbierania nie zabraknie.

 

Zaszczycisz nas swoją obecnością? Koniecznie zaznacz to w kalendarzu:

 

Współrzędne geograficzne poszczególnych oddziałów:

 • San Fierro:
-1826.02,5.74,15.12
 • Las Venturas:
2818.40,971.08,10.75
 • Los Santos:
1018.56,-1098.78,23.83

Aby namierzyć współrzędne wystarczy wpisać komendę /gps [x] [y] [z] lub /gps [x,y,z]. Zamiennie można zamiast /gps wpisywać /współrzędne lub /wspolrzedne. Następnie należy kierować się do czerwono-czarnego blipu, który się pojawi na mapie. Przykład: /gps -1018.56,-1098.78,23.83.

Aby usunąć namierzony cel, który nie będzie nam już potrzebny, wystarczy użyć komendy /gpsoff.

 • Lubię to! 16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anonim klikał enter, żeby więcej linijek było XDDD

A tak na serio, to na prawdę tyle tego jest. Chłopak się napracował, a praca z perspektywy zespołowej wydaję się bardzo ciekawa. Mam nadzieję, że przypadnie wam do gustu :)

 • Lubię to! 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super robota... Tyle starania, wszystkiego. Super. Podoba mi się. 

Like. 

 

I kogo mam brać z SGES'a, albo ogólnie do tej pracy? Potrzebuję 3 osób. 

 • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Axmell napisał:

Punkt 17:45 w lv  tobi  ?

Na działce jestem.

Będę w piątek 21.07.2017 w domu.

I możemy się spotkać na MM, na serwerze, w LV na tej pracy w piątek 21.07.2017 o 23:00 jak już ogarnę, lub nie wiem do kiedy rodzice chcą siedzieć na działce. Jak na dłużej to poinformuję Cię na FB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×