Skocz do zawartości

gEY97SM.png

• 0
arek200

Kupie jakies auto to 2k ?

Pytanie

Witam mam pytanie. Orientuje sie ktos czy kupie jakies auto do 2k ? Na serwerze gram od 3dni i niewiem jeszcze wielu rzeczy. Jesli post jest w zlym miejscu powiedzcie gdzie mam go umiescic a napewno to zrobie. Z gory dziekuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 1

Mógłbyś chociaż zapoznać się ze wzorem, a pytanie zadać w innym dziale, przystosowanym do tego. Odpowiadając na pytanie, nikłe szanse, że w tej cenie znajdziesz jakikolwiek pojazd. Minimum to gdzieś koło 9 tysięcy. Pozdrawiam.

@arek200 temat przeniosłem do odpowiedniego działu. Wszystko wyjaśniłem, czy czegoś jeszcze może chciałbyś się dowiedzieć?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
14 minut temu, KAVAA napisał:

Mógłbyś chociaż zapoznać się ze wzorem, a pytanie zadać w innym dziale, przystosowanym do tego. Odpowiadając na pytanie, nikłe szanse, że w tej cenie znajdziesz jakikolwiek pojazd. Minimum to gdzieś koło 9 tysięcy. Pozdrawiam.

@arek200 temat przeniosłem do odpowiedniego działu. Wszystko wyjaśniłem, czy czegoś jeszcze może chciałbyś się dowiedzieć?

Wszystko dziekuje za wyrozumialosc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

W porządku, jakbyś czegoś nie wiedział to śmiało pisz do innych graczy, administracji na serwerze czy chociażby tutaj na forum w tym dziale. Dobrej nocy @arek200.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.