Skocz do zawartości

gEY97SM.png

• 0
Hadees

Zapomniałem loginu do konta

Pytanie

Witam, chciałem wrócić do gry na serwerze lecz zapomniałem z jakim nickiem grałem. Mój serial: 0E843D8AE97232F488AEB374235EBBB4, DBID niestety nie mam nigdzie zapisanego.

Proszę o szybką odpowiedź i pomoc. Z góry dziękuje :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

Nie wiem czy to „legalne” na waszym serwerze ale jak zaczynałem grać to nie wiedziałem ze można nicki zmieniać i żeby zmienić założyłem nowe konto. Na ten serial powinienem mieć zarejestrowane 2 konta bo niestety na tamtym drugim później grałem aktywnie a na tym „Yeux” chyba nawet prawka nie robiłem. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
11 minut temu, Yeux napisał:

Nie wiem czy to „legalne” na waszym serwerze ale jak zaczynałem grać to nie wiedziałem ze można nicki zmieniać i żeby zmienić założyłem nowe konto. Na ten serial powinienem mieć zarejestrowane 2 konta bo niestety na tamtym drugim później grałem aktywnie a na tym „Yeux” chyba nawet prawka nie robiłem. 

Legalne to :) Na serwerze można mieć multikonta ale na forum nie chyba że apelacyjnie.

@Yeux

• Super 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

@Kelly_Severide A nie ma gdzies na forum zapisanych starych rekrutacji do policji? Pisałem tam podania i podawałem DBID konta. Albo jeszcze pamiętam że mam perenniala ID: 124, mógłbyś sprawdzić jego właściciela? Ewentualnie SGT ID: 2311.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.