Skocz do zawartości

gEY97SM.png

• 0
playerOnlyOne

Mikrofon

Pytanie

Może nie jest to odpowiednie miejsce do tego, ale mam taki problem z mikrofonem/sterownikami albo nie wiadomo co jeszcze. - Dam przykład:

Siedzę sobie na Mumble i słucham piosenki, załóżmy że dyspozytora. Okej. Wbija na kanał jakiś typek i mówi, żebym nie słuchał muzyki na telefonie. Taki mam problem, że jak słucham muzyki lub cokolwiek ktoś do mnie mówi i ja aktywuje mikrofon (na klawisz mam) to osoby które są na kanale słyszą wszystko co ja. Proszę o pomoc xd

PS mam słuchawki z mikrofonem Sharkoon Sharkzone H10 i sterowniki Realtek

EDIT: Nawet jak wyciszam sluchawki na maksa aby nie było dzwięku, to nadal jest ten problem. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0
10 minut temu, domo978 napisał:

Najprawdopodobniej za głośno jej słuchasz albo mikrofon łapie Ci dźwięk ze słuchawek.

EDIT: Nawet jak wyciszam sluchawki na maksa aby nie było dzwięku, to nadal jest ten problem. więc no nie za bardzo ;d Chyba mi pozostało pójście do tz. "mechanika komputerowego"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Masz zbyt czuły mikrofon, spróbuj wejść w jego ustawienia i zmienić czułość, ja tak miałem, i to zmieniłem, teraz mi działa dobrze.

EDIT: Jak nie wiesz jak to zrobić to na YT masz poradniki, mam nadzieję że pomogłem.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.