Wyniki rekrutacji na Supportera[Kwiecień 2017]

  Kamsu
  Przez Kamsu,

  Drodzy gracze!

  Pragniemy ogłosić wyniki drugiej rekrutacji na Supportera na naszym serwerze. Jesteśmy mile zaskoczeni liczbą zgłoszeń kandydatów, ponieważ było aż 107 podań. To z kolei przysporzyło nam problem kogo mamy wybrać,ale daliśmy radę. Po wspólnej naradzie wybraliśmy piątkę nowych osób, które poszerzą grono administracji. Wybór nie był łatwy, ponieważ wiele podań było na prawdę bardzo dobrze napisanych i z bólem serca musieliśmy odrzucić niektóre osoby ze względu na ograniczoną liczbę miejsc. Tym co się nie dostali życzymy sukcesów w kolejnych rekrutacjach i jednocześnie prosimy o wyrozumiałość. Ale żeby nie przedłużać...
   

   


  Na stanowisko Supportera w kwietniowej rekrutacji dostały się następujące osoby :

   

   

   

  |BlacK|
  FokuS*

  Hebel

  Pablo

  Xezord

   

   

   

  Serdecznie gratulujemy! Mamy nadzieję, że nas nie zawiedziecie i będziecie wzorowo wykonywali swoje obowiązki. Jak już wcześniej wspomniałem, tym którzy się nie dostali życzymy szczęścia w następnych rekrutacjach. Świat się tutaj nie wali, nie poddawajcie się, a w przyszłości to wasz nick będzie widniał w wynikach rekrutacji.

   

  Nowych Supporterów zapraszamy do działu administracji, gdzie czeka na was więcej informacji. Jeszcze raz, gratulujemy! 


  #004 Weekend zwiększonych zarobków

  Anonimowy
  Przez Anonimowy,

  vj7HDMJ.png

   

  W weekend 15-16 kwietnia 2017r. zarobki zostaną zwiększone na pracach:

  • TAXI,
  • magazynier,
  • magazyn,
  • transport wodny,
  • busy mpk,
  • naprawa chodników.

   

  Zwiększenie zarobków zostanie przypisane według posiadanej rangi:

   

  100% dla osób z aktywnym kontem PREMIUM pakiet rozszerzony

  50% dla osób z aktywnym kontem PREMIUM pakiet podstawowy

  25% dla pozostałych

   

  Zapraszamy do wzięcia zadeklarowania się wzięcia udziału w kalendarzu na forum:

   


  #003 Magazynier dla wszystkich

  Anonimowy
  Przez Anonimowy,

  1f39rhl.png

   

  Po pomyślnym przejściu testów i poprawieniu kilku błędów praca magazyniera nadaje się do otwarcia dla wszystkich. Oznacza to, że nie jest już wymagane posiadanie aktywnego konta PREMIUM. Aby dowiedzieć się więcej na temat tej pracy odsyłam do poprzedniego ogłoszenia:

   

  Oficjalne otwarcie pracy magazyniera dla wszystkich odbędzie się dnia 12 kwietnia 2017r. (środa) o godzinie 18:00. Otwarciu będzie towarzyszyła audycja na stacji radiowej FALA.FM. Koniecznie należy zaznaczyć udział w wydarzeniu umieszczonym w zakładce „Kalendarz”:

   

   


  #002 Praca magazyniera - premiera

  Anonimowy
  Przez Anonimowy,

  M3v6YAN.jpg

   

  Od pewnego czasu na premierę czeka praca magazyniera. Praca opiera się na noszeniu paczek z punktu rozładunku do regałów. Stworzona z myślą o osobach nielubiących trudnych wyzwań. Dodatkowo nie są potrzebne żadne uprawnienia ani statystyki. Praca korzysta z nowoczesnego systemu rankingu, który nie jest wyświetlany jako 3dtext, a jest w formie fizycznej tablicy. Do wglądu w ranking osób z największą ilością punktów doświadczenia dopuszczony jest każdy. Jeszcze jednym atutem wprowadzanej atrakcji jest nowoczesny interfejs w szacie graficznej jakiej dotychczas na Emergency Stories nie było.

   

  Na razie w pracy nie ma żadnych ograniczeń dotyczących liczby osób mogących zatrudnić się. Oznacza to nieograniczoną liczbę miejsc pracy.  W przyszłości może się to zmienić. Na tę chwilę jedyny warunek, jaki trzeba spełniać, ze względu na nieprzetestowany stan pracy, to aktywne konto PREMIUM pakiet rozszerzony. Po przetestowaniu pracy przez osoby z aktywnym kontem PREMIUM i wyregulowaniu zarobków - zostanie włączona dla wszystkich graczy niezależnie od powyższego warunku.

   

  Warto dodać, że w dniu premiery i przez kolejne 2 dni (aż do weekendu) zarobki na tej pracy będą dużo większe.

   

  Premiera odbędzie się dnia 5 kwietnia 2017r. (środa), o godzinie 18:00 na terenie magazynu Doherty oznaczonym blipem „$” na mapie w San Fierro.

   

  Współrzędne geograficzne do magazynu: 

  -2106.31,-163.74,35.32

  Aby namierzyć współrzędne wystarczy wpisać komendę /gps [x] [y] [z] lub /gps [x,y,z]. Zamiennie można zamiast /gps wpisywać /współrzędne lub /wspolrzedne. W tym przypadku: /gps -2106.31,-163.74,35.32

   

  Zapraszamy do zjawienia się na premierze i przetestowania.


Portal by DevFuse · Based on IP.Board Portal by IPS
 • Połącz z serwerem

  Połącz z mumble  ServerProject