Skocz do zawartości
Ostatnie Wpisy

Rekrutacja do AutoCentrum

Napisane przez Avantur 15 mar 2017 21:46

Dołączona grafika


Witam, w dniu dzisiejszym tj. 15.03.2017 zostaje otwarta kolejna rekrutacja do frakcji Auto Centrum znajdującej się na naszym serwerze! Pragnę stwierdzić, że liczba miejsc do frakcji jest ograniczona i w pewnym momencie kolejność wysyłania podań, może mieć ogromne znaczenie. Wówczas prosimy Was o to, aby nie czekać do ostatniej chwili z zgłaszaniem swojej kandydatury - może być już za późno.W celu złożenia podania zapraszam do kliknięcia o właśnie tutaj: Klik→ Przejdź do wpisu

Napisane przez Avantur 13 mar 2017 20:43

Licytacja pojazdów w ciemno!Dołączona grafikaWitam!, wspólnie z administracją RCON organizujemy dla was licytacje pojazdów w ciemno!. Na czym to będzie polegało?, osoba która wygra licytacje będzie miała do wyboru 3 garaże, w tych 3 garażach będą ukryte pojazdy!, będą tam pojazdy dobre oraz słabe, od siebie dodam tyle że nie ma wyższego ID niż 400, prócz tego w niektórych pojazdach będziecie mogli znaleźć kolorowe światła, unikatowe silniki oraz części tuningu mechanicznego.

Odbędą się 3 licytacje dla wszystkich graczy, oraz jedna licytacja dla graczy z aktywnym kontem premium podstawowym bądź rozszerzonym, gracze z aktywnym kontem premium mają o tyle dobrze że w tych 3 garażach są same dobre pojazdy!, także jest o co walczyć!.

Odkładajcie pieniądze!, zarabiajcie oraz oszczędzajcie!Licytacja odbędzie się w piątek o godzinie 19:00 tj. 17.03.2017r.


Lokalizacja to Downtown San Fierro.
ZAPRASZAMY, ORAZ MELDUJCIE SWOJĄ OBECNOŚĆ W KOMENTARZACH!→ Przejdź do wpisu

Zwiększone zarobki!

Napisane przez Anonimowy 07 mar 2017 17:48


Dołączona grafika


Zwiększone zarobki w ten weekend! Od soboty od rana do końca niedzieli będzie można zarobić więcej w pracach dorywczych. Prace, w których zostaną zwiększone zarobki to:


• TAXI,


• transport wodny,


• busy mpk,


• łatanie dziur w chodnikach,


• praca na magazynie oraz na ciągnikach siodłowych,


• odśnieżanie.
Osoby, które posiadają aktywne konto PREMIUM skorzystają bardziej.
Zapraszamy! :)


Polub nasz wpis na Facebook'u (kliknij tutaj).

→ Przejdź do wpisu

Rekrutacja do Inspekcji Transportu Drogowego-Marzec 2017

Napisane przez Avantur 05 mar 2017 20:37

Dołączona grafikaWitajcie! Otwieramy pierwszą i na pewno nieostatnią rekrutację do Inspekcji Transportu Drogowego San Andreas. Cieszymy się z tego bardzo :) Liczymy na ciekawe, schludne i wystarczająco treściwe podania. Pamiętajcie, że estetyka podania również pozytywnie lub negatywnie wpływa na decyzję zarządu. Możecie to podanie stworzyć wg własnej wizji, pamiętaj jednak, aby w twoim podaniu znalazły się wszystkie niżej wymienione elementy. Czas składania podań jest nieokreślony, dlatego prosimy Was, abyście nie zwlekali na sam koniec :)Życzymy powodzenia!

Wzór:

Nick w grze:
Imię:
O mnie:
Moje doświadczenie: [czy byłeś w jakiejś frakcji - jakiej, czy masz realne doświadczenie z ITD bądź policją(nie chodzi o mandat) itp.]
Dlaczego Inspekcja Transportu Drogowego?:
Samoocena twojej ortografii (1-6):
Samoocena twojej znajomości językowej (1-6):
Czy potrafisz pracować w zespole?:
Twoje kary na serwerze (tylko bany):
Jak oceniasz swoją umiejętność odgrywania Role-Play? (1-6):
Czy zapoznałeś się z KRD?:
Czy zapoznałeś się z regulaminem ITD i akceptujesz go?:

Ps. Podania pisane dziwnymi lub dużymi czcionkami, podania kolorowe, bądź pisane wielkimi literami będą automatycznie odrzucane.→ Przejdź do wpisu

Turbosprężarki!

Napisane przez Anonimowy 02 mar 2017 19:05


Dołączona grafikaTurbosprężarki mogą od dzisiaj montować osoby z aktywnym kontem PREMIUM - pakiet rozszerzony. Do końca tygodnia trwa zniżka na montaż turbosprężarki w warsztatach AutoCentrum. Teraz kosztuje 60000.00 PLN, po niedzieli promocja wygaśnie i za montaż turbo trzeba będzie zapłacić 75000.00 PLN.

Turbosprężarka poprawia przyspieszenie pojazdu, a w niektórych przypadkach przekłada się na wzrost prędkości maksymalnej.

Zapraszamy do warsztatów AutoCentrum! :)Polub nasz wpis na Facebook'u: kliknij tutaj.→ Przejdź do wpisu
Strona główna stworzona przez Rafał Kamecki [#V3RSO]
Wszelkie prawa zastrzeżone, zakazuje się jej kopiowania bez zgody autora.